Soukalová skončila ve stíhačce čtvrtá, další tři Češky se umístily do patnáctého místa

Biatlonistka Gabriela Soukalová si v dnešním stihacím závodě ve slovinské Pokljuce polepšila o jedno místo oproti včerejšímu sprintu, když obsadila čtvrtou příčku. Sedmá dojela Veronika Vítková, o dvě místa za ní se umístila Eva Puskarčíková, která si podruhé během dvou dní vylepšila svoje životní maximum. Výborně zajela i Lucie Charvátová, která uzavřela první patnáctku.
19.12.2015 14:55 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Soukalová neudržela vedení a ve stíhačce dojela pátá, Vítková skončila osmá

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová neudržela vedení po sobotním sprintu a ve stíhacím závodu v Östersundu dojela pátá. Do první desítky se vměstnala i Veronika Vítková, která skončila na osmém místě. Z vítězství se radovala Finka Kaisa Mäkäräinenová. Soukalová se navzdory dnešním propadu stále drží na čele světového poháru.
06.12.2015 15:25 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

Soukalová dojela ve stíhačce sedmá a zvýšila náskok na čele Světového poháru

Biatlonistka Gabriela Soukalová dojela sedmá v dnešním stíhacím závodě Světového poháru v italské Anterselvě. Česká závodnice dlouho bojovala o stupně vítězů, nicméně dvě chyby na poslední střelbě ji zatarasily cestu k lepšímu výsledku. Přesto si dokázala upevnit svoji pozici na čele průběžného pořadí SP, když její největší konkurentka Francouzka Habertová skončila až ve třetí desítce. V mužské stíhačce byl stejně jako v pátečním sprintu z Čechů nejlepší Michal Krčmář, jenž si polepšil na třináctou pozici.
23.01.2016 14:30 |

Víme první: Biatlonistka Soukalová ukončí vztah s Koukalem, který se jí do té doby bude držet jako klíště!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova (24), aktuálně "největší česká kočka":http://www.extra.cz/biatlonistka-soukalova-ma-talent-v-soci-sebrala-dvakrat-stribro-ale-v-hrdle-ma-zlato-tohle-je-jeji-dalsi-song, co se zimních sportů týče, se spustila s badmintonistou "Petrem Koukalem":http://www.extra.cz/tema/petr-koukal (28) a její fanatičtí ctitelé rozhodně nemusejí myslet na sebevraždu.
06.07.2014 08:20 |

Biatlonová kráska Soukalová dál vede svěťák. V Annecy dojela čtvrtá

Biatlonistka Gabriela Soukalová skončila čtvrtá ve sprintu v Annecy a nadále vede průběžné pořadí Světového poháru.
14.12.2013 12:25 |

Moravec skončil ve stíhačce jedenáctý, ženám se nedařilo

Českým biatlonistům se dnes na Světovém poháru v Anterselvě příliš nedařilo. Ondřej Moravec skončil ve stíhacím závodě jedenáctý, ještě horší výkon předvedly jeho ženské kolegyně. Veronika Vítková skončila ve stíhačce na 19. a Gabriela Soukalová na 21. místě. Zvítězili Němec Simon Schempp a Běloruska Darja Domračevová.
24.01.2015 18:17 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Ondřej Němec (15 článků)

Šlesingr doběhl ve stíhačce jedenáctý, zlato má slovinská mašina

Biatlonista Michal Šlesingr nakonec očekávanou medaili ve stíhačce v Novém Městě na Moravě nezískal. Po jedné chybné ráně na poslední střelecké zastávce a horším běžeckém výkonu nakonec skončil jedenáctý. Zlato stejně jako v sobotním sprintu získal Slovinec Jakov Fak. Přestože počasí během mužského závodu bylo o něco vstřícnější než v předchozí ženské stíhačce, rozhodovaly zejména poslední kilometry a závěrečná střelba.
08.02.2015 16:36 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Skvělí biatlonisté! Soukalová dojela ve stíhačce druhá, Šlesingr třetí

Čeští biatlonisté zazářili ve stíhacích závodech v německém Ruhpoldingu. Gabriela Soukalová přišla o vítězství až v posledním běžeckém kole, zásluhou druhého místa si však upevnila vedení ve Světovém poháru, Michal Šlesingr se t řetím místem postaral o první české mužské stupně vítězů v sezoně. Výborný výsledek zaznamenali i sedmá Veronika Vítková a osmý Ondřej Moravec.
09.01.2016 16:40 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Soukalová vyhrála nad počasím, ale zůstala bez medaile

Po třech bezchybných střelbách přišla Gabriela Soukalová o svou vedoucí pozici ve stíhačce, když v hustém sněžení na poslední stojce dvakrát minula. Skončila nakonec na pátém místě. Veronice Vítkové se soupeřka trefila do cíle a česká reprezentantka tak nakonec kvůli zdržení v poslední střelbě dojela až na 11. místě.
08.02.2015 14:36 |

Výborně! Soukalová skončila ve stíhačce třetí a stále vede Světový pohár

Gabriela Soukalová si v dnešním stíhacím závodu na 10 km v rakouském Hochfilzenu dojela pro třetí místo a udržela si vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Česká reprezentantka si polepšila o pět míst oproti včerejšímu sprintu. S propadem se naopak musela smířit Lucie Charvátová, která se z páté příčky propadla až na 22. pozici. Závod vyhrála Němka Laura Dahlmeierová.
12.12.2015 12:30 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Šest sekund od bronzu! Biatlonistka Soukalová skončila těsně čtvrtá

Gabriela Soukalová obsadila čtvrté místo ve stíhacím závodu na olympijských hrách v Soči. Nejlepší česká biatlonistka se dokázala posunout z 29. místa po úvodním sprintu do boje o medaile, předposledním výstřelem ale minula terč a necelých šest sekund jí chybělo k bronzu. Vyhrála Běloruska Darja Domračevová před Norkou Torou Bergerovou a Slovinkou Tejou Gregorinovou.
11.02.2014 17:25 |

FAMÓZNÍ SOUKALOVÁ má další vítězství! Ovládla i stíhačku

Gabriela Soukalová má formu jako hrom! Česká biatlonová hvězda uhájilla ve stíhačce Světového poháru v Ruhpoldingu první místo z vytrvalostního závodu i celkové vedení v seriálu. Další vítězství si připsala díky suverénnímu výkonu s bezchybnou střelbou. Veronika Vítková doběhla pátá.
12.01.2014 12:00 |

Soukalová s Vítkovou dnes skončily těsně pod stupni vítězů

České biatlonistky skončily těsně pod stupni vítězů ve vytrvalostním závodu na olympijských hrách v Soči. Gabriela Soukalová obsadila po 15 km stejně jako ve stíhačce čtvrté místo a Veronika Vítková dojela šestá. Suverénní vítězkou se stala Běloruska Darja Domračevová.
14.02.2014 17:35 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků) , Veronika Vítková (9 článků)

Biatlonistka Vítková byla čtvrtá ve stíhačce SP v Hochfilzenu

Biatlonistka Veronika Vítková klesla z druhého místa po pátečním sprintu a dojela těsně čtvrtá v nedělním stíhacím závodu Světového poháru v Hochfilzenu.
08.12.2013 14:50 |

Soukalová vrací úder: Ve Slovinsku dojela druhá a znovu vede Světový pohár

Biatlonistka Gabriela Soukalová si v dnešním závodě s hromadným startem ve slovinské Puklujce dojela pro druhé místo a znovu vystoupala do čela průběžného pořadí Světového poháru. Česká závodnice se vyvarovala chyb na střelnici a na trati nestačila pouze na Finku Kaisu Mäkäräinenovou. Výbornou formu prokázala i Veronika Vítková, která skončila čtvrtá.
20.12.2015 15:35 |

Biatlonistka Soukalová má Talent! V Soči sebrala dvakrát stříbro, ale v hrdle má zlato. Tohle je její další song

"Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova toho dostala od sudiček do vínku dost. Je skvělá "biatlonistka":http://www.extra.cz/tema/biatlonicka, má dobrý hlas a umí zpívat, a navíc je ještě hezká.
24.03.2014 12:45 |

Krásná biatlonistka Soukalová: Splnila slib Blesku, zazpívala divákům!

Česko nemusí hledat SuperStar, jednu už našlo. Biatlonistka Gabriela Soukalová (23) před šampionátem v Novém Městě na Moravě slíbila, že pokud vyhraje medaili, zazpívá. A protože má bronz, bylo při závěrečném ceremoniálu na čase splnit svůj slib. Soukalová vyšvihla písničku Don´t Speak od skupiny No Doubt a divákům spadla čelist. "Nakonec jsme se dohodli, že když je to MS, tak by bylo příhodné dát anglickou píseň," vysvětlila výběr songu pohledná česká reprezentantka.
18.02.2013 08:55 |

Tak tomu neuvěříte: Stříbrná olympijská biatlonistka Soukalová utekla do lesa a pustila se do romantického zpěvu!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova včera získala stříbrnou medaili v závodu na 12,5 kilometru s hromadným startem. Doteď se ale příliš netušilo o jejích ambicích zpěvačky, které nejsou zas tak staré.
18.02.2014 18:25 |

Biatlonistka Soukalová se dala dohromady s badmintonistou Koukalem

Ještě v květnu biatlonistka Gabriela Soukalová (24) na naši kameru chválila přítele Mirka, jak ustál její slávu, ale teď je podle všeho jejich vztah už minulostí. Soukalová se ukázala ruku v ruce s badmintonistou Petrem Koukalem (28).
04.07.2014 14:25 |

Osobnosti: Petr Koukal (110 článků) , Petr Koukal (110 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Soukalová má z vytrvalostního závodu stříbro! Porazila ji neznámá Ruska

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová měla ve vytrvalostním závodě na mistrovství světa na dosah zlato. Díky čisté střelbě ji ale porazila téměř neznámá Ruska Jekatěrina Jurlovová, na kterou stříbrná Soukalová ztratila 23 sekund. Veronika Vítková doběhla osmá.
11.03.2015 20:11 |