Soukalová i přes problémy na startu opanovala stíhačku, Šlesingr a Vítková šestí

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová si díky vítězství ve stíhacím závodu na 10 kilometrů upevnila vedení ve Světovém poháru. Před druhou Francouzkou Marií Dorinovou Habertovou má v celkovém pořadí náskok 135 bodů.
12.02.2016 20:25 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (219 článků)

Zaděláno na stíhačku: Biatlonistky Vítková a Soukalová mají naději

Veronika Vítková a Gabriela Soukalová sice zatím další medaili na biatlonovém mistrovství světa nepřidaly. Ve sprintu si ale vybojovaly výbornou pozici pro nedělní stíhačku. Desáté a čtrnácté místo dává naději.
09.02.2013 17:40 |

Skvělí biatlonisté! Soukalová dojela ve stíhačce druhá, Šlesingr třetí

Čeští biatlonisté zazářili ve stíhacích závodech v německém Ruhpoldingu. Gabriela Soukalová přišla o vítězství až v posledním běžeckém kole, zásluhou druhého místa si však upevnila vedení ve Světovém poháru, Michal Šlesingr se t řetím místem postaral o první české mužské stupně vítězů v sezoně. Výborný výsledek zaznamenali i sedmá Veronika Vítková a osmý Ondřej Moravec.
09.01.2016 16:40 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (219 článků)

Soukalová neudržela vedení a ve stíhačce dojela pátá, Vítková skončila osmá

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová neudržela vedení po sobotním sprintu a ve stíhacím závodu v Östersundu dojela pátá. Do první desítky se vměstnala i Veronika Vítková, která skončila na osmém místě. Z vítězství se radovala Finka Kaisa Mäkäräinenová. Soukalová se navzdory dnešním propadu stále drží na čele světového poháru.
06.12.2015 15:25 |

FAMÓZNÍ SOUKALOVÁ má další vítězství! Ovládla i stíhačku

Gabriela Soukalová má formu jako hrom! Česká biatlonová hvězda uhájilla ve stíhačce Světového poháru v Ruhpoldingu první místo z vytrvalostního závodu i celkové vedení v seriálu. Další vítězství si připsala díky suverénnímu výkonu s bezchybnou střelbou. Veronika Vítková doběhla pátá.
12.01.2014 12:00 |

Víme první: Biatlonistka Soukalová ukončí vztah s Koukalem, který se jí do té doby bude držet jako klíště!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova (24), aktuálně "největší česká kočka":http://www.extra.cz/biatlonistka-soukalova-ma-talent-v-soci-sebrala-dvakrat-stribro-ale-v-hrdle-ma-zlato-tohle-je-jeji-dalsi-song, co se zimních sportů týče, se spustila s badmintonistou "Petrem Koukalem":http://www.extra.cz/tema/petr-koukal (28) a její fanatičtí ctitelé rozhodně nemusejí myslet na sebevraždu.
06.07.2014 08:20 |

Soukalová má z vytrvalostního závodu stříbro! Porazila ji neznámá Ruska

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová měla ve vytrvalostním závodě na mistrovství světa na dosah zlato. Díky čisté střelbě ji ale porazila téměř neznámá Ruska Jekatěrina Jurlovová, na kterou stříbrná Soukalová ztratila 23 sekund. Veronika Vítková doběhla osmá.
11.03.2015 20:11 |

Biatlonistky rozjely vytrvalostní závod skvěle, ale pokazily závěr

České biatlonistky Gabriela Soukalová a Veronika Vítková útočily ve vytrvalostním závodě na 15 kilometrů na MS v Novém Městě na Moravě na umístění v první šestce, kvůli chybě při poslední střelbě ale skončily až v druhé desítce. Soukalová obsadila dvanácté místo, Vítková dojela o dvě místa za ní.
13.02.2013 20:30 |

BIATLONOVÁ FANTAZIE: Soukalová zničila soupeřky, Vítková dojela třetí

Biatlonistka Gabriela Soukalová vyhrála vytrvalostní závod Světového poháru na 15 km v německém Ruhpoldingu, úspěch českých barev podtrhla třetím místem Veronika Vítková. Dvě české reprezentantky se na stupně vítězů probojovaly poprvé v historii SP!
10.01.2014 16:20 |

A další medaile! Smíšená štafeta si dojela pro stříbro! To jsou žně! Teď ještě sestřelit v hokeji USA a mejdan může začít!

Čeští biatlonisté "Veronika Vítková":http://www.extra.cz/tema/veronika-vitkova, "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova, "Jaroslav Soukup":http://www.extra.cz/tema/jaroslav-soukup a "Ondřej Moravec":http://www.extra.cz/tema/ondrej-moravec potvrdili, že v tomhle sportu prožívá Česko neskutečné období, které asi jen tak neskončí.
19.02.2014 16:55 |

Biatlonové žně: Vítková a Soukalová skončily v první pětce, bodovaly všechny české závodnice

České biatlonistky skončily v dnešním sprintu ve slovinské Pokjuce těsně pod stupni vítězů. Na čtvrtém místě dojela Veronika Vítková, hned za ní se umístila vedoucí závodnice průběžného pořadí Světového poháru Gabriela Soukalová. Nejlepší závod kariéry má za sebou Eva Puskarčíková, která obsadila 12. příčku. Bodovaly i Charvátová a Landová.
18.12.2015 16:20 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (219 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Sprint překvapivě vyhrála Podčufarovová. Soukalová i Vítková v elitní desítce

České biatlonistky se ve sprintu Světového poháru v italské Anterselvě na stupně vítězů nedostaly. Vedoucí žena Světového poháru Gabriela Soukalová zaznamenala svůj nejhorší výsledek v této sezoně, přesto se těsně vešla do elitní desítky. Střelecky bezchybná Veronika Vítková dojela osmá.
21.01.2016 16:10 |

Soukalová sahala na MS po medaili, Vítková dojela sedmá

Jedna nepřesná rána na ležce rozhodla o tom, že Gabriela Soukalová zůstala ve svém prvním individuálním startu na letošním světovém šampionátu bez medaile. Vedoucí žena Světového poháru dojela obsadila ve sprintu nepopulární čtvrté místo, novou světovou šampionkou se k radosti domácích fanoušků stala Norka Tiril Eckhoffová.
05.03.2016 16:35 |

Šlesingr si vzpomněl na Oslo, Vítkovou mrzí pokažená střelba

O další dvě medaile rozšířili Michal Šlesingr s Veronikou Vítkovou sbírku biatlonových medailí v letošní sezoně Světového poháru. Oba vybojovali v závodech s hromadným startem v Ruhpoldingu bronz. Zatímco přesně střílející Michal Šlesingr si vzpomněl na své dosud jediné vítězství ve Světovém poháru, Vítkovou mrzela nepovedená střelba.
19.01.2015 18:42 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Veronika Vítková (9 článků)

Biatlonista Šlesingr: Já nejsem rusofob. Ale víc než polovina dopingových případů byla z této země

Dnešním hostem Dvaceti minut Radiožurnálu byl biatlonista Michal Šlesingr. Hlavním tématem rozhovoru byla problematika dopingu, proti kterému Šlesingr aktivně bojuje.
11.01.2017 18:30 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Biatlonovou stíhačku vyhrál Svendsen, Šlesingr byl 28.

Mezi ženami zvítězila Domračevová, Vítková dojela 19.
10.12.2011 14:20 |

Další biatlonové medaile! Vítková a Šlesingr vybojovali bronz

Český biatlon slaví další skvělé výsledky svých reprezentantů. Po třetím místu Veroniky Vítkové skončil v závodě s hromadným startem v německém Ruhpoldingu v mužské kategorii na stejné příčce Michal Šlesingr. Ten dokonce bojoval o vítězství, ale po dramatickém finiši rozhodla o jeho bronzu až cílová fotografie.
18.01.2015 14:52 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (219 článků) , Veronika Vítková (9 článků)

Famózní Soukalová! Ze Sibiře veze další zlato a Šlesingr má bronz!

Gabriela Soukalová vyhrála předposlední závod biatlonové sezony! Na trati sobotní stíhačky uhájila první pozici ze sprintu. Je to už její třetí vítězství ve Světovém poháru!
16.03.2013 12:35 |

Smíšená štafeta rozjásala Nové Město. Vybojovala stříbro!

Pro stříbro si doběhla česká smíšená štafeta v závodě Světového poháru biatlonistů v Novém Městě na Moravě. Kvarteto ve složení Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec nestačilo jen na Nory. Třetí místo patří Ukrajincům.
06.02.2015 21:41 |

První závod a hned zlato! České biatlonové hody pokračují

Ano, Česko je biatlonová velmoc. Pokud o tom ještě někdo pochyboval, tak musel po dojezdu smíšené štafety na mistrovství světa ve finském Kontiolahti rychle změnit názor. Kvarteto Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec si dojelo pro zlato! Druhá skončila Francie, třetí Norsko.
05.03.2015 20:31 |