Článek

Souhrn všech výsledků včerejšího jednání vlády

 
Výsledky jednání vlády z 11. dubna 2016:
12.04.2016 09:15 |

podobné články

Podobné články

Překvapivý účastník! Andrej Babiš zveřejnil perličku ze včerejšího jednání se Zemanem

 
Zajímavou perličku ze včerejšího setkání politiků s prezidentem v Lánech zveřejnil na svém facebookovém profilu jeden z jeho účastníků, ministr financí Andrej Babiš. Na své zdi vyvěsil dvě fotografie zachycující některé účastníky jednání, jak si prohlížejí Bertu, místní bachyni. V souvislosti s tím, že jedním z probíraných témat na lánském zámku bylo i případné přijetí eura, Babiš na sociální síti napsal: „Účastníci jednání o euru a Berta – místní bachyně. Ta v tom má jasno, ostatní mají různé názory.“
01.06.2015 10:06 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12390 článků)

Nouza (TOP 09): Stropnický dělá vše pro to, aby stavba metra D nebyla zahájena

 
Na základě včerejšího jednání výboru pro dopravu ZHMP se pražská TOP 09 domnívá, že předseda výboru pro dopravu Matěj Stropnický (SZ) dělá vše pro to, aby výstavba metra D nebyla zahájena. Matěj Stropnický v rámci včerejšího jednání výboru pro dopravu jako jeho předseda nerespektoval pravidla jednání výboru, nenechal hlasovat návrhy jednotlivých členů výboru a důsledkem toho bylo, že výbor k výstavbě metra D nepřijal žádné usnesení.
17.05.2017 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (444 článků)

Médea opět největší mediální agenturou v Česku

 
V každoročně vydávaném žebříčku auditorské společnosti Recma obhájila Médea prvenství z loňského roku a opět se stala největší mediální agenturou v České republice. V celkovém souhrnu aktivit za rok 2012 utržila 158 milionů eur a na mediálním trhu jí patří 16% podíl. Meziročně se přitom jedná o růst 5 %. Druhou příčku obsadila agentura OMD (celkový souhrn aktivit 125 milionů eur), třetí byl MediaCom (celkový souhrn aktivit 120 milionů eur).
30.07.2013 13:00 |

podobné články

Druhé kolo jednání mezi separatisty a zástupci kyjevské vlády má proběhnout. Neví se ale kdy

 
Výsledky včerejšího jednání kontaktní skupiny o urovnání ukrajinské krize jsou stále zahaleny tajemstvím. Účastníci se shodují v tom, že jednání bylo obtížné. Mluvčí běloruského ministerstva zahraničí pouze sdělil, že informace o jednání budou zveřejněny později. Zda druhé kolo, které bylo původně plánováno na pátek, se v tomto termínu také uskuteční, je zatím nejisté.
25.12.2014 11:46 |

podobné články

Úřad vlády nebude zveřejňovat zvukové záznamy z jednání vlády

 
Úřad vlády ČR nebude zveřejňovat zvukové záznamy z jednání vlády. Schůze vlády jsou neveřejné, což vyplývá nejen z Jednacího řádu vlády, který upravuje Zásady pro pořizování zvukového záznamu ze schůze vlády a jeho využívání, ale také z čl. 64 odst. 2 Ústavy České republiky.
02.11.2016 20:00 |

podobné články

Teď už Sobotka skutečně přinese prezidentovi demisi. Zde je shrnutí jeho vlády

 
Ve středu byla ministry schválena demise vlády. Tady je souhrn toho, co vše se změnilo od ledna 2014, kdy prezident Miloš Zeman jmenoval předsedou vlády Bohuslava Sobotku. Hned po jmenování tenkrát prohlásil, že doufá, že prosadí pozitivní změny, které si občané přejí. I přes nejrůznější neshody, napjaté vztahy se Zemanem nebo obviňování koaličních stran ČSSD, ANO a KDU-ČSL vládl Sobotkův kabinet celé funkční období.
29.11.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20449 článků)

Jitka Válková, Česká Miss 2010: Vyhrála finalistka SuperStar!

 
Česká Miss 2010 zná od včerejšího večera svoji vítězku! Stala se jí Jitka Válková (18), rodačka z Náramče na Třebíčsku a vysloužila si tak nominaci na Miss Universe. Na druhou prestižní mezinárodní soutěž – Miss World – pojede díky rozhodnutí poroty Veronika Machová (19) z Rokycan. Hvězdou včerejšího večera v tovární hale v Karlíně se stal hrdina akčních fi lmů, belgický herec JeanClaude Van Damme...
21.03.2010 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (529 článků) , Veronika Machová (148 článků)

Hromadné únosy školaček vrcholí! Šílení islamisté jich unesli již stovky a stále pokračují. O co jim jde?

 
Během včerejšího dne unesli "islamisté":http://www.extra.cz/tema/islamiste z hnutí Boko Haram z vesnice Warabe na severu Nigérie osm dívek ve věku 12‒15 let, přičemž stejná skupina zajala před třemi týdny více než 300 školaček z gymnázia ve městě Chibok, které je vzdálené asi 150 kilometrů západně od místa včerejšího útoku!
07.05.2014 18:25 |

podobné články

Nejpřísnější facebookové video včerejšího slejváku: Pražská ulice se proměnila ve vodopád!

 
Daniel Korabík, zřejmě obyvatel bytečku v pražské Husitské ulici, během včerejšího podvečera pořídil video, které se okamžitě začalo šířit Facebookem jako lavina, respektive "jako voda, kterou v něm zachytil":http://www.extra.cz/z-techto-snimku-vam-prejede-mraz-po-zadech-5-unikatnich-fotografii-jak-bude-vypadat-londyn-az-nastane-konec-sveta.
22.07.2014 09:45 |

podobné články

Případy 1. oddělení: Zákulisí včerejšího dílu! Tajemství dětské oběti!

 
Problémy s obsazováním postav provázejí druhou sérii Případů 1. oddělení. Nejprve nemohli tvůrci sehnat romského herce, který by hrál vraha. A do včerejšího dílu s názvem Děti na odpis jen horko těžko sháněli školáka, který by představoval zavražděného dětského homosexuálního prostituta!
26.01.2016 05:05 |

podobné články

Je to slušnost. Kalousek se připojil k vládě a poobědval s hejtmany

 
„Stávka" ministrů TOP 09 týkající se všech jednání vlády neohrozila průběh jednání kabinetu s hejtmany. Ministři strany ParlamentnímListům.cz před polednem potvrdili, že se jednání zúčastní. „Samozřejmě se zúčastníme, nejde o standardní jednání vlády a není důvod být k hejtmanům neslušný," řekl redakci ministr financí a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
26.08.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Jednání K9 skončilo bez výsledku

 
Jednání špiček vládní koalice ve formátu K9 skončilo bez výsledku. Premiér Petr Nečas znovu nabídl VV ve vládě pozici vicepremiéra, šéfa legislativní rady. Zástupci VV však o této nabídce odmítli jednat. Účastníci jednání se mají znovu sejít v neděli.
02.06.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Fakulta elektrotechnická je na špici excelentního výzkumu na ČVUT

 
Expertní panely Rady vlády pro výzkum, vývoj, inovace (RVVI) vybraly ve II. pilíři Hodnocení výsledků výzkumných organizací RVVI 2015 celkem 276 nejlepších výsledků českého výzkumu za období 2010 až 2014. V prestižním seznamu má ČVUT v Praze 32 výsledků, z toho 14 publikací čí patentů pochází z Fakulty elektrotechnické.
28.11.2016 16:20 |

podobné články

Kdo přijde místo Camerona? Možná někdo úplně jiný, než excentrický Boris Johnson

 
Současný předseda vlády Velké Británie David Cameron dal již jasně najevo, že ze svého postu hodlá odstoupit. Zmínil, že o novém lídrovi Konzervativní strany a současně předsedovi vlády Velké Británie by mělo být rozhodnuto již před nejbližším stranickým sjezdem, který se bude konat v říjnu letošního roku. Jaká přesně budou platit pravidla? Kdo se o post uchází? Britská BBC nabízí souhrn kandidátů.
30.06.2016 07:55 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (315 článků) , David Cameron (315 článků) , David Cameron (205 článků) , David Cameron (180 článků)

Tripartita skončila bez výsledku: Z vlády dorazila jen Müllerová, Nečas se Stanjurou utekli

 
Jednání zástupců vlády, zaměstnavatelů a odborů skončilo dnes po pár hodinách bez výsledku. Na zasedání tripartity totiž za vládu přišla jen ministryně práce, takže předáci a podnikatelé navrhli přesun diskuse o energetické strategii, sociálních službách, minimální mzdě či zemědělské politice na jindy.
26.02.2013 13:50 |

podobné články

Skopeček: Fanatické přijímání Fiskálního paktu je nejlepším příkladem eurohujerismu ČSSD

 
Z výsledku včerejšího jednání tripartity nás nejvíce překvapuje shoda na záměru co nejrychleji přistoupit k tzv. Fiskálnímu paktu. Jde o viditelný a nikoli jen symbolický obrat v evropské politice.
19.03.2014 08:20 |

podobné články

Paroubek: Spasí ČSSD sobotkovci bez Sobotky?

 
Kdo dlouhodobě pozoruje dění v ČSSD, musel být ze skromných výsledků jednání včerejšího Ústředního výkonného výboru (ÚVV) ČSSD velmi zklamán. Funkcionáři ČSSD by si měli přehrát to, co se stalo, a naprosto chladně posoudit, jak toto poselství působí na veřejnost.
21.11.2017 18:25 |

podobné články

Klaus si prý dojde na jednání vlády. Řeč bude o záchraně eura

 
Prezident Václav Klaus se zřejmě zúčastní středečního jednání vlády, na němž bude koaliční kabinet řešit postoj k evropskému plánu na pomoc nejvíce zadluženým ekonomikám eurozóny. Zdroje z vlády prozradily, že kabinet s touto možností počítá. Hrad nicméně o prezidentově účasti na jednání ve Strakově akademii oficiálně neinformoval. Klaus se účastní jednání kabinetu výjimečně.
13.12.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

Vlády Česka a Slovenska čeká společné jednání. Řešit budou i vlakové spojení

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a slovenský předseda vlády Robert Fico se domluvili na společném jednání české a slovenské vlády, které proběhne v září. Uvedli to po středečním jednání v Praze. Jedná se o první návštěvu Fica v Praze po jeho březnovém znovujmenování. Premiéři chtějí také na Slovensku uskutečnit společné jednání s rakouským premiérem v tzv. slavkovském formátu.
08.06.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Robert Fico (850 článků)