Článek
Podobné články

Nová bondovka Spectre vadí cenzorům. V Indii ji zkrátili o líbací scény

 
Indický úřad pro filmovou cenzuru zaměřil své střihačské nůžky na nový film s Jamesem Bondem a vynesl nemilosrdný ortel - líbací scény je třeba zkrátit, než bude moci být nová bondovka Spectre uvedena na plátna indických kin. Informovala o tom agentura AP. Zkrácení se týká čtyř líbacích scén včetně dvou mezi představitelem Jamese Bonda Danielem Craigem a Monicou Bellucci, jež se stala nejstarší představitelkou Bond girl všech dob. Rozhodnutí zkrátit líbání na plátně se stalo hlavním námětem diskusí na indických sociálních sítích, kde se uživatelé strefují do pruderie filmových cenzorů.
19.11.2015 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Monica Bellucci (86 článků) , Daniel Craig (294 článků) , James Bond (521 článků)

Paroubková noviny nečte. Přesto o Nečasově vládě: Nejnechutnější

 
Manželka někdejšího premiéra a předsedy ČSSD Petra Paroubková přestala číst noviny a sledovat zprávy. Přesto, z toho co zachytila, podle ní máme „nejskandálnější a nejnechutnější vládu od revoluce". I když ze strany vystoupila, neznamená to, že by ČSSD v budoucnu nevolila. Nyní Petra spoluvlastní vydavatelství, v němž se chce mimo jiné zaměřit na dětskou literaturu.
07.07.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (435 článků)

Paroubková soptí: Máme nejskandálnější a nejnechutnější vládu od revoluce

 
Manželka někdejšího premiéra a předsedy ČSSD Petra Paroubková přestala číst noviny a sledovat zprávy. Přesto, z toho co zachytila, podle ní máme „nejskandálnější a nejnechutnější vládu od revoluce".
07.07.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (435 článků)

Líbací robot: Virtuální polibky nahradí vašeho miláčka

 
Máte svého partnera daleko a chtěla byste mu dát polibek? Není nic snazšího. Vyřídí to za vás líbací robot.
21.02.2012 13:50 |

podobné články

Stovka lidí v Praze uspořádala líbací protest, aby podpořila ruské gaye

 
Asi stovka lidí se v neděli přišla hromadně líbat před ruské velvyslanectví v Praze. Chtěli tak podpořit homosexuály žijící v Rusku, kde v červnu začal platit kontroverzní zákon o zákazu propagace homosexuality mezi mládeží. Líbací protest se měl v neděli podle informací na sociálních sítích konat před ruskými ambasádami i v jiných metropolích.
08.09.2013 18:50 |

podobné články

Tahle půvabná blondýnka měla milostné scény s Vaculíkem. Řekla o tom vše

 
Herečka Jitka Ježková si v novém rodinném filmu zahrála milenku Lukáše Vaculíka  (49) . Líbací scény jí bude závidět každá fanynka tohoto charismatického herce. A vdaná Jitka přiznala, že se jí Lukáš také líbí.
28.05.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Ježková (39 článků) , Lukáš Vaculík (173 článků) , Lukáš Vaculík (172 článků)

Ty nejlepší filmové líbací scény

 
Jedna z nejčastější činností, jaká se na filmovém plátně provádí, je líbání. Kdo z herců přitom vypadá prkenně nebo nepůsobí dojmem, že si...
14.10.2009 18:35 |

podobné články

Video: Vášnivé líbačky ve filmu

 
Zajímá vás, jak vypadal úplně první polibek v kinematografii a chcete vidět nejlepší filmové líbací scény? Podívejte se na 10 nejlepších videí.
03.05.2010 17:05 |

podobné články

VIDEO: Nejlepší erotické filmové scény za rok 2010

 
Zajímá vás, které erotické filmové scény zaznamenaly filmové servery jako nejlepší? Blesk.cz vybral deset, které zaujmou svým skrytým erotickým nábojem, drsným sexem na plátně nebo obyčejnou nahotou. Podívejte se na videa a posuďte sami!
31.12.2010 15:45 |

podobné články

Souhlasíte s odborníky? Tohle jsou prý tři nejtrapnější erotické scény filmové historie

 
Před časem se odborníci z filmového časopisu Empire rozhodli dát dohromady neobvyklý žebříček. Anket o nejerotičtější filmovou scénu již byla spousta, ale podívat se na sex ve filmu z opačné stránky, to budilo možná ještě větší zvědavost. V britském magazínu bylo nakonec publikováno deset údajně nejtrapnějších sexuálních záběrů před kamerou, v nichž figurovala i známá jména. Vy se nyní můžete podívat, které snímky se dostaly na pomyslný nelichotivý vrchol.
23.05.2013 22:05 |

podobné články

Tohle je 5 nejvíc sexy židovských hvězd: Souhlasíte s námi?

 
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké "náboženství":http://www.extra.cz/troufli-byste-si-na-ne-7-nejbizarnejsich-nabozenskych-ritualu-z-nichz-nektere-prezily-dodnes vyznávají vaše oblíbené celebrity? Pokud ne, tak my jsme si pro vás připravili pět dam, které jsme vyhodnotili jako nejvíc sexy židovky. Souhlasíte s námi?
30.11.2013 09:40 |

podobné články

Will Smith radí synovi jak líbat

 
Herec Will Smith dává svému jedenáctiletému synovi Jadenovi tipy na to, jak líbat. Potřeboval to do filmu.  Jaden hraje v remaku Karate Kida. Podle něj jsou líbací scény hodně nepříjemné.  V rozhovoru pro Daily Record se vyjádřil: „Můj táta říká, abych nelíbal s otevřenou pusou, že na to jsem ještě moc mladý! Jsem v líbání dobrý, takže to nebylo tak náročné [...]
23.08.2010 07:52 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (113 článků) , Will Smith (113 článků)

Český rozhlas otevře na festivalu United Islands dvě scény, nabídnou rock i jazz

 
Český rozhlas Wave stage a Český rozhlas Jazz stage - tak se budou jmenovat scény, které bude Český rozhlas mít na letošním festivalu United Islands. Obě budou umístěny na Střeleckém ostrově a nabídnou svůj program 19. a 20. června. Posluchači se mohou těšit na indie, dance a rock kapel z mladé české hudební scény. Na své si ale přijdou i fanoušci progresivního jazzu, kteří ocení jeho fúze s popem, rockem či elektronikou. Vstup na obě scény bude tradičně zdarma.
17.06.2015 14:06 |

podobné články

Slavné filmové scény v podání českých hvězd: Někdo to rád horké s Borhyovou, Angelika s Hrdličkou!

 
O prázdninách televize tasí ty největší letní filmové dojáky a romantika teče proudem. Jak by vypadaly slavné romantické scény, když se do nich dosadí naše současné celebrity? A jaké jsou jejich nejromantičtější vzpomínky?
06.08.2016 21:30 |

podobné články

Manželka Daniela Landy po premiéře filmu Tacho - Na Lounovou nežárlí

 
Mirjam Landová (41) má za sebou premiéru filmu Tacho. V hlavních rolích se objevil její manžel Dan Landa (42) a zpěvačka Olga Lounová (29). A došlo i na erotické a líbací scény. Jak na ně režisérka filmu reagovala?
03.12.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (458 článků) , Olga Lounová (294 článků)

Monica z Přátel ukázala v 46 letech své perfektní tělo v bikinách

 
Americká herečka Courteney Coxová, známá především ze seriálu Přátelé jako puntičkářka Monica, zřejmě dokázala zastavit čas, jelikož téměř nestárne. Její postava je i v šestačtyřiceti bez chybičky, což předvedla například během natáčení vášnivé líbací scény s hercem Joshem Hopkinsem do televizního seriálu Cougar Town na Havaji.
03.03.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , Josh Hopkins (2 články)

Reese nadává na Pattinsona, na premiéře se ale lísá

 
Ještě nedávno Reese Witherspoon (35) o svém o jedenáct let mladším kolegovi Robertu Pattinsonovi nelichotivě vyprávěla moderátorovi americké MTV, že měl při natáčení jejich společného filmu rýmu a že líbací scény s ním byly příšerné, na newyorské premiéře se s ním ale klidně objímala. Buď to od ní bylo profesionální, nebo falešné.
18.04.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (215 článků) , Robert Pattinson (369 článků)

Kirsten Dunst: Líbací scény s Bradem Pittem v Interview s upírem byly nechutné!

 
Je sice považován za jednoho z nejvíce sexy mužů planety, ale na herečku Kirsten Dunst to zřejmě neplatí.
29.03.2013 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1571 článků) , Kirsten Dunst (45 článků)

"Francouzák" Basikové a Koláře během TýTý: Co na to jejich partneři?

 
Jak málo někdy stačí k propuknutí neovladatelné vášně, pocítili na vlastní kůži nejen aktéři neplánované líbací scény, zpěváci Bára Basiková (50) a Petr Kolář (45), ale hlavně všichni diváci, kteří sledovali přímý přenos udílení cen TýTý. Byli totiž nuceni přihlížet jejich vášnivému líbání přímo na jevišti Divadla na Vinohradech!
29.04.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (559 článků) , Petr Kolář (457 článků)