Článek

Soudil Kisiova, osvobodil Orlovou: Státní zástupce měl před domem granát

 
Dozoruje vždy tu nejzávažnější trestnou činnost! V pondělí ráno před domem jednoho z jihlavských státních zástupců se našel armádní granát.
22.08.2016 16:55 |

podobné články

Podobné články

Podříznutý kohout pro soudkyni, granát pro žalobce: Bývalého vojáka soud nakonec osvobodil

 
Jen pro otrlé byly vzkazy pro dvojici soudkyň havlíčkobrodského a jihlavského soudu. Oběma přišly anonymní dopisy plné výhrůžek, jedna dokonce našla na dvoře v igelitce mrtvého kohouta s uříznutou hlavou. Jihlavský státní zástupce Jiří Morava objevil pod svým autem pro změnu na první pohled funkční granát. Skutky měl mít na svědomí někdejší voják David Š. (38), Okresní soud Brno-venkov jej ale ve čtvrtek pro nedostatek důkazů osvobodil.
14.06.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří David (100 článků)

Granát před domem státního zástupce: Měl být funkční!

 
Bezpečnostní složky pracují na plné obrátky. Ulici, kde před domem rodiny státního zástupce v pondělí policisté zajistili vojenský granát, nepřetržitě procházejí policejní hlídky.
24.08.2016 09:30 |

podobné články

Granát před domem státního zástupce! Výhrůžka, nebo vtip?

 
Jihlava není sicilské Palermo, přesto se v pondělí ráno před domem jednoho z krajských státních zástupců našel armádní granát! Měla to být výhružka, nebo šlo o hloupý vtip?
23.08.2016 05:15 |

podobné články

Výbušnina před domem státního zástupce: Byl granát pomstou?

 
Granát před dům státního zástupce v Jihlavě měl nastražit bývalý profesionální voják David Š. (36) z Havlíčkova Brodu. Minulé úterý ho zatkla zásahovka. Proč to udělal?
26.09.2016 12:05 |

podobné články

Pustil na svobodu Orlovou, ta pak vraždila: Sám teď skončí u soudu!

 
Opavský soudce, který propustil z ústavu Barboru Orlovou, půjde před kárný senát. Orlová loni v říjnu zaútočila na střední škole ve Žďáru nad Sázavou, kde zabila jednoho studenta a další osoby zranila.
14.02.2015 10:45 |

podobné články

VRAŽDA PETRY Z JIHLAVY: Facebook vydal další tajemství Michala Kisiova

 
Redakci TN.cz se podařilo získat nové fotky Michala Kisiova. Ten spolu s Tomášem Zavřelem a Jakubem Doležal již brzy stane před soudem a bude vysvětlovat, proč umučil patnáctiletou Petru Vondrákovou.
27.01.2014 08:50 |

podobné články

Soudce, který pustil Orlovou z ústavu: Čelí kárné žalobě

 
Pustil Barboru Orlovou z ústavu a teď musí sám k soudu. Opavský soudce Petr Polák, jenž rozhodl o ambulantním léčení pozdější žďárské útočnice Barbory Orlové, bude svůj postup vysvětlovat kárnému senátu Nejvyššího správního soudu. Senát svolal na 25. června veřejné jednání o kárné žalobě, kterou vypracovalo ministerstvo spravedlnosti. Nejvyšší soud nedávno v jiném řízení rozhodl, že Okresní soud v Opavě zákon v případě Orlové neporušil.
04.06.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Polák (145 článků) , Petr Polák (91 článků)

Vražda Petry: Co se stalo v dětství Kisiova? Sousedka popsala, jak vzniká ZLO

 
Michala Kisiova všichni popisují jako hodného chlapce, který se zastával žen. Co se s ním stalo? Tajemství jeho duše odkryla rodinná známá, která ho zná od dětství.
07.04.2013 12:35 |

podobné články

Matka vraha Kisiova promluvila: Co cítí po brutální vraždě Petry?

 
"Jako rodina jsme uvržení do hanby," začala svou zpověď matka Michala Kisiova. Ta se nyní chce za čin svého syna rodině zavražděné patnáctileté Petry Vondrákové omluvit. "Každý den beru prášky na uklidnění," přiznala zničená žena.
08.04.2013 19:55 |

podobné články

Matka vraha Kisiova, který zavraždil patnáctiletou Petru, poslala omluvný dopis: Přečtěte si, jak vyjadřuje svou lítost

 
"Zavražděná Petra Vondráková":http://www.extra.cz/tema/petra-vondrakova bude mít zítra v Jihlavě pohřeb, obřad se chystá od 10 hodin a očekává se velká účast veřejnosti. Emoce stále ještě od doby spáchání otřesného případu neutichly, ale teď se vyjádřila veřejně matka jednoho z vrahů, Michala Kisiova.
09.04.2013 18:25 |

podobné články

Matka vraha Kisiova se syna nezřekla: Nesu stejnou vinu jako matka Petry

 
Neuvěřitelných čtyřicet kilogramů shodila maminka jednoho z hlavních aktérů vraždy Petry (15) Michala Kisiova. Žije stále v šíleném nervovém vypětí. Se synem umístěným do vazební věznice v Brně mluvila naposledy minulý týden. Sama do poslední chvíle zvažuje, zda se objeví u brněnského soudu. Má strach, co ji tam bude čekat.
06.02.2014 18:00 |

podobné články

ROZHOVOR s matkou Kisiova: Jaké to je být rodičem vraha patnáctileté Petry?

 
I ona se může považovat za oběť. Řeč je o matce Michala Kisiova. Jaké to je žít s vědomím, že její syn se dopustil bestiální vraždy? Čtěte šokující otevřený rozhovor.
07.02.2014 15:50 |

podobné články

ZLOMENÉ ŽENY: Matka vraha mluví o hodném chlapci, matka Petry nedokáže odpustit

 
Dnes se patrně rozhodne o osudu Michala Kisiova, Tomáše Zavřela a Jakuba Doležala, kteří jsou u souzeni za vraždu patnáctileté Petry z Jihlavy. Čtěte, co řekly matka Petry a matka Michala Kisiova.
05.03.2014 12:05 |

podobné články

I ona je obětí jihlavské tragédie: Smutný pohled na matku vraha Kisiova. Její syn dostal 25 let

 
Matka vraha Michala Kisiova sebrala sílu a přišla k soudu, aby se zastala svého syna. Ten za vraždu Petry (15) dostal 25 let. Podívejte se, jak reagovala, když se dozvěděla výši trestu.
05.03.2014 16:30 |

podobné články

Jsem matkou vraha! Otevřená zpověď matky Michala Kisiova. S čím se svěřila?

 
Když soudce přečetl rozsudek - 25 let pro jejího syna Michala Kisiova - skryla tvář do dlaní, aby ji lidé neviděli plakat. Ačkoliv ví, že je matkou vraha, rozsudek ji zlomil. Přečtěte si její otevřenou zpověď.
07.03.2014 06:40 |

podobné články

Drábkova Šišku soud opět osvobodil. Státní zástupce se okamžitě odvolal

 
Soud dnes i napodruhé osvobodil někdejšího prvního náměstka ministerstva práce Vladimíra Šišku a znalce Vladimíra Smejkala v kauze miliardové zakázky pro IBM. Mužů se zastal revizní posudek z Akademie věd, který si soud nechal vyhotovit na základě pokynu odvolacího senátu. Dnešní zprošťující rozhodnutí není pravomocné, státní zástupce se proti němu na místě odvolal. Trvá na tom, že způsob výběru dodavatele byl nezákonný, napsala ČTK.
18.09.2017 16:35 |

podobné články

Našel granát na poli a sám ho odnesl policistům

 
Obrovské štěstí měl muž, který včera na poli poblíž Šternberka na Olomoucku našel dělostřelecký granát. Místo aby zavolal policii, odnesl sám granát na služebnu.
21.10.2012 15:55 |

podobné články

Před obchoďákem ležel granát! Policie uzavřela část Plzně

 
Pondělní prázdninové ráno začalo v Plzni poněkud hekticky. Hlášením, že před obchodním centrem ve čtvrti Doubravka leží granát! Policie oblast uzavřela, z obchodního domu a okolí evakuovala stovku lidí. Na místo se vydal pyrotechnik a granát zajistil.
27.10.2014 09:10 |

podobné články

Na demonstraci v Kyjevě někdo hodil do davu granát, desítky raněných

 
Během demonstrace proti rozhodnutí ukrajinských poslanců, kteří schválili ústavní reformu zaměřenou na decentralizaci, před kyjevským parlamentem vybuchl granát. Zranil až stovku lidí a na místě je i zatím nezjištěný počet mrtvých. Granát neznámý útočník vhodil do davu policistů. 
31.08.2015 15:25 |

podobné články