Článek

Soud zrušil komisaři rallye v Lopeníku trest: Vina není na něm, ale na pořadatelích

 
Státní zastupitelství musí znovu a důkladněji prošetřit okolnosti autonehody při rallye v Lopeníku na Uherskohradišťsku, kde v listopadu 2012 vyjel závodní vůz ze silnice a zabil čtyři dívky. Nařídil to brněnský krajský soud.
02.12.2015 12:10 |

podobné články

Podobné články

Případ smrti čtyř dívek na rallye v Lopeníku opět u soudu: V jednací síni byl porušen zákon!

 
Letos to bude již pět let od smrti čtyř dívek, které zahynuly při nehodě na rallye v Lopeníku. Vina padla na Petra Pláška, který měl úsek, kde došlo h havárii, hlídat. Krajský soud v Brně chyboval, když vrátil do přípravného řízení kauzu autonehody při rallye v Lopeníku na Uherskohradišťsku. Podle Nejvyššího soudu (NS) porušil krajský soud zákon ve prospěch obviněného traťového komisaře Pláška.
18.01.2017 12:10 |

podobné články

Trest za smrt čtyř dívek při rallye v Lopeníku: Petrovi P. (23) navrhli podmínku

 
 Za smrt čtyř dívek (†7, †18, †18, †20) při rallye v Lopeníku v listopadu 2012 navrhl státní zástupce Petru P. (23) z Lopeníku podmínku. Soud o trestu rozhodne ve čtvrtek.
03.02.2015 12:00 |

podobné články

Za smrt dívek v Lopeníku padla podmínka traťovému komisaři

 
Okresní soud v Uherském Hradišti dnes uložil třiadvacetiletému traťovému komisaři Petru Pláškovi 18 měsíců vězení podmíněně odložených na 18 měsíců za pochybení při rallye v Lopeníku, které stálo život čtyři dívky. Senát mladíka proto, že nevykázal dívky z míst poblíž trati, uznal vinným z usmrcení z nedbalosti a těžké újmy na zdraví také z nedbalosti. Plášek, jemuž hrozilo až šest let za mřížemi, vinu odmítá.
05.02.2015 13:40 |

podobné články

V Lopeníku se loučí se sestrami, oběťmi tragédie při rallye

 
Srdceryvnou předehrou s rozloučením v domě smutku v Lopeníku začal v sobotu v poledne pohřeb sester Dulínkových, sedmileté Kláry a její osmnáctileté sestry Beaty. Byly mezi čtveřicí dívek, které minulou sobotu přišly o život po nárazu závodního vozu při rychlostní zkoušce rallye v Lopeníku.
17.11.2012 12:30 |

podobné články

V Lopeníku se rozloučili se sestrami, oběťmi tragédie při rallye

 
Srdceryvnou předehrou s rozloučením v rodném domě v Lopeníku začal v sobotu v poledne pohřeb sester Dulínkových, sedmileté Kláry a její osmnáctileté sestry Beaty. Byly mezi čtveřicí dívek, které minulou sobotu přišly o život po nárazu závodního vozu při rychlostní zkoušce rallye v Lopeníku.
17.11.2012 16:30 |

podobné články

Smrt dívek na rallye kvůli krvavé pětistovce? Traťový komisař popsal detaily tragédie v Lopeníku!

 
Obrovská tragédie z 10. listopadu 2012 se dnes řeší u soudu - smrtící rallye v Lopeníku, při které zahnuly čtyři dívky (†7, †18, †18, †20)! Až šest let vězení hrozí mladému traťovému komisaři Petrovi P. (22) za usmrcení z nedbalosti. Ve své dřívější výpovědi přitom prozradil detaily hrůzného okamžiku. Třeba to, že mu přítelkyně Beáta pomáhala a měli se rozdělit o honorář za dohled nad závody - o "krvavou" pětistovku...
11.02.2014 10:30 |

podobné články

Se smrtí dcery se vyrovnat nejde, říká otec rok od tragické rallye v Lopeníku

 
Právě dnes je to přesně rok od tragické nehody na rallye v Lopeníku, která stála životy čtyř mladých dívek. Tato událost významně změnila bezpečnostní opatření při podobném závodění, jenže pro rodiče zemřelých je ale už pozdě... Jak se vyrovnává se smrtí otec Natálky (†20)?
10.11.2013 05:31 |

podobné články

V Nivnici se loučí s oběťmi tragédie na rallye v Lopeníku

 
Ponurá atmosféra plná bolesti zaplnila v pátek odpoledne farní kostel svatých Andělů strážných v Nivnici na Uherskohradišťsku. Rodina, příbuzní, přátelé a známí se tu při společném pohřbu naposledy loučí se dvěma ze čtyř dívek, které zahynuly v sobotu 10. listopadu po nárazu závodního automobilu při automobilové rallye v nedalekém Lopeníku.
16.11.2012 14:50 |

podobné články

V Nivnici se loučili s oběťmi tragédie na rallye v Lopeníku

 
Ponurá atmosféra plná bolesti zaplnila v pátek odpoledne farní kostel svatých Andělů strážných v Nivnici na Uherskohradišťsku. Rodina, příbuzní, přátelé a známí se tu při společném pohřbu naposledy loučili se dvěma ze čtyř dívek, které zahynuly v sobotu 10. listopadu po nárazu závodního automobilu při automobilové rallye v nedalekém Lopeníku.
16.11.2012 18:25 |

podobné články

Začala první rallye od tragédie v Lopeníku: Přibyla bezpečnostní opatření i hlídači

 
Poprvé od tragédie v Lopeníku, kde při závodech rallye zahynuly čtyři dívky, se opět jezdí. Dnes začala Rally Vrchovina na Jindřichohradecku, kterou doprovázejí nová bezpečnostní opatření.
06.04.2013 14:05 |

podobné články

Nové video z RALLYE SMRTI v Lopeníku: Takhle dívky mávaly na auta a čekaly na smrt

 
Od tragické rallye v Lopeníku, kde zemřely 4 dívky, uplynulo téměř půl roku. Pořadatelé nyní ukázali video, které dokazuje, že dívky stály v nebezpečné zóně a mávaly na závodní auta. Jedno jim přivezlo smrt.
17.04.2013 13:30 |

podobné články

Tragédie při rallye v Lopeníku: Za smrt čtyř dívek může komisař, tvrdí policie

 
Když stály u cesty a mávaly projíždějícím sporťákům, asi vůbec netušily, že by je mohlo potkat nějaké neštěstí, natož smrt. Čtyři mladé dívky zemřely při tragické nehodě na rallye v Lopeníku, když jeden ze sporťáků vylétl z trati. Dlouho se nic nedělo, až teď padlo obvinění. Za jejich smrt může traťový komisař (22), který je pustil k trati.
16.08.2013 14:00 |

podobné články

Policie: Za smrt dívek při rallye v Lopeníku může jejich kamarád!

 
Za smrt čtyř dívek při loňské rallye v Lopeníku na Uherskohradišťku obvinili kriminalisté dvaadvacetiletého traťového komisaře, informovala dnes ČTK krajská policejní mluvčí Jana Macalíková.
16.08.2013 14:25 |

podobné články

Tragická smrt čtyř dívek na rallye v Lopeníku: Hlídači (22) hrozí 6 let!

 
Z tragické smrti čtyř dívek při loňské rallye v Lopeníku byl obžalovaný dvaadvacetiletý traťový komisař. Mladému muži u soudu hrozí za usmrcení z nedbalosti a těžkou újmu na zdraví z nedbalosti v případě uznání viny až šest let vězení.
25.10.2013 13:55 |

podobné články

Tragédie na rallye v Lopeníku: Před rokem tam zemřely 4 dívky. Kdo je vinen?

 
V neděli uplyne rok od tragické nehody při automobilové rallye v Lopeníku, při které zemřely čtyři mladé divačky. Jedná se o nejtragičtější nehodu v historii českého rallyesportu.
09.11.2013 21:41 |

podobné články

Jako jediná přežila nehodu v Lopeníku: Po rallye jí hrozila amputace!

 
Přesně rok od tragické nehody, při které zahynuly čtyři divačky na rallye v Lopeníku, promluvila žena, která jako jediná střet s autem přežila. Anna K. (63) v Baťově nemocnici ve Zlíně prožila čtyři měsíce s těžkým zraněním nohy. Tragédii stále těžce psychicky nese. Exkluzivně Blesku poskytla svůj vůbec první rozhovor.
11.11.2013 05:21 |

podobné články

Osobnosti: Anna K (213 článků)

Při tragédii na rallye v Lopeníku přišel o milovanou dceru, teď se pokusil zabít!

 
Život pro něj ztratil smysl. Šestačtyřicetiletý Břetislav Čaňo totiž před více než rokem přišel o milovanou dvacetiletou dceru Natálku. Ta byla jednou z dívek, která zahynula při tragické rallye v Lopeníku. Teď se Břetislav pokusil o sebevraždu.
02.12.2013 07:30 |

podobné články

Rodiče u soudu ohledně tragické rallye v Lopeníku: Chtěli jsme vidět, kdo zabil naše děti!

 
Druhý den sledovali plni bolu soudní líčení manželé Rolincovi, rodiče Karolínky (†18) z Nivnice. Byla jednou ze čtyř dívek – Beatka (†18 ), Klárka (†7) a Natálka (†18) –, které zahynuly při rallye v Lopeníku v roce 2012.
13.02.2014 12:05 |

podobné články

Lidé obviňují otce mrtvé dívky z rallye v Lopeníku: Na smrti Natálky (†20) chceš vydělat!

 
Do blázince je zralý Břetislav Čaňo (46). Při rallye v Lopeníku přišel o dceru Natálku (†20). Poté ho opustila žena. Nyní ho lidé deptají poznámkami, že za smrt dcery chce miliony.
09.03.2014 16:40 |

podobné články