Článek

Soud: Thicke a Pharrell vykradli píseň Marvina Gaye, zaplatí milióny

 
Soud v Los Angeles potvrdil, že zpěvák Robin Thicke s kolegou Pharrellem Williamsem vykradli hit soulové legendy Marvina Gaye Got to Give It Up na své nahrávce Blurred Lines. Bude je to stát milióny dolarů.
11.03.2015 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Marvin Gaye (10 článků) , Pharrell Williams (64 článků) , Robin Thicke (31 článků)
Podobné články

Na Thicka se sypou obvinění z kopírování mnoha songů Marvina Gaye

 
Ve stále větších problémech se ocitá popový zpěvák Robin Thicke. Začalo to žalobou, že v Blurred Lines vykradl skladbu klasika R&B; Marvina Gaye Got to Give It Up, a přibývají další.
27.11.2013 10:12 |

podobné články

Osobnosti: Marvin Gaye (10 článků) , Robin Thicke (31 článků)

Žaloba na Thicka kvůli kopírování Marvina Gaye stažena po dohodě

 
Názor soudu, zda popový zpěvák Robin Thicke kopíroval songy soulového klasika Marvina Gaye, se už nedozvíme. Rodina zesnulého umělce totiž stáhla žalobu kvůli písni Blurred Lines.
16.01.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Marvin Gaye (10 článků) , Robin Thicke (31 článků)

Pharrell Williams vykradl cizí hit: Musí zaplatit 187 milionů!

 
Známí popoví autoři a zpěváci Pharrell Williams a Robin Thicke při psaní hitu „Blurred Lines“ kopírovali soulovou legendu Marvina Gaye. Rozhodla o tom porota kalifornského soudu, která za újmu přiřkla hudebníkovým potomkům odškodné ve výši téměř 187 milionů korun.
11.03.2015 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Marvin Gaye (10 článků) , Pharrell Williams (64 článků) , Robin Thicke (31 článků)

Je Pharrell podvodník? Za kopírování má zaplatit 187 milionů

 
Pharrell Williams a Robin Thicke musí zaplatit odškodné 7,4 miliónů dolarů za použití stylu a motivů z písně Marvina Gaye. Hudebníci trvají na své nevině.
12.03.2015 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Marvin Gaye (10 článků) , Pharrell Williams (64 článků) , Robin Thicke (31 článků)

Děti Marvina Gaye zažalovaly Robina Thickeho a Pharrella Williamse

 
Potomci v roce 1984 zesnulého amerického hudebníka Marvina Gaye podali žalobu na zpěváka Robina Thickeho a producenta Pharrella Williamse. Obvinili je z plagiátorství.
03.11.2013 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Marvin Gaye (10 článků) , Pharrell Williams (64 článků) , Robin Thicke (31 článků)

Divočák Robin Thicke se fotil s fanynkou a tvářil se jako slušňák. Zrcadlo za ním ale zachytilo, že jí osahává zadek, mrkněte do galerie!

 
"Robin Thicke":http://www.extra.cz/tema/robin-thicke (36) byl až donedávna ve světě celkem neznámý zpěvák, který se hudebně prosadil jen ve své rodné Americe. To ale změnil megahit Blurred Lines, který vyšel na začátku léta a stala se z něj letní pecka číslo jedna a nejprodávanější singl, který okupoval první příčky hitparád rekordní počet týdnů.
03.09.2013 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Robin Thicke (31 článků)

Pharrell Williams se rozbrečel jak želva v show Oprah Winfrey. Sestřih videí s písní Happy z celého světa ho totálně dojal!

 
Moderátorce "Oprah Winfrey":http://www.extra.cz/tema/oprah-winfrey (60) se v její show podařilo už nemožné. "Celebrity":http://www.extra.cz/tema/celebrity se jí tam svěřily s informacemi, které by nikomu jinému nepřiznaly, například loni v lednu jí cyklista Lance Armstrong přiznal, že během své kariéry užíval návykové látky. Tentokrát se v jejím pořadu naprosto upřímně rozplakal zpěvák "Pharrell Williams":http://www.extra.cz/tema/pharrell-williams (41), když mu Oprah pustila sestřih videoklipů s jeho hitem Happy, který spojil lidi z celého světa.
15.04.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Lance Armstrong (130 článků) , Oprah Winfrey (150 článků) , Pharrell Williams (64 článků)

Pharrell Williams stojící za Happy vytvořil kariéru Britney Spears! A dalších 6 faktů, co jste o něm nevěděli!

 
"Pharrell Williams":http://www.extra.cz/tema/pharrell-williams bude mít ve středu 17. září svůj velkolepý koncert v pražské O2 Areně, což bude zajisté velká událost, protože patří mezi největší a nejslavnější hudebníky současnosti.
13.09.2014 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (796 článků) , Pharrell Williams (64 článků)

Mladí Íránci tancovali na písničku Happy jako všichni ostatní, muslimové je ale krutě potrestali

 
Nedávno u nás "vystoupil na koncertu Pharrell Williams":http://www.extra.cz/pharrell-williams-stojici-za-happy-vytvoril-karieru-britney-spears-a-dalsich-6-faktu-co-jste-o-nem-nevedeli, který se po celém světě proslavil díky "pozitivní písničce Happy":http://www.extra.cz/pharrell-williams-se-rozbrecel-jak-zelva-v-show-oprah-winfrey-sestrih-videi-s-pisni-happy-z-celeho-sveta-ho-totalne-dojal. Spousta lidí pak na ni začala tančit a "svá videa dávat na YouTube":http://www.extra.cz/chudak-pharrel-williams-vsichni-chteji-svetu-dokazovat-jak-umi-byt-happy-ale-tomiova-verze-je-lehce-pres-caru a ten trend očividně doputoval i do Íránu. Tam se jim to ovšem ani trošku nelíbilo.
19.09.2014 10:10 |

podobné články

Nejlepší živé vystoupení letošních cen Grammy: Sledujte unikátní video, které spojuje nespojitelné!

 
Všechno začalo pomalu a nenápadně červeným nápisem RECORDING a skončilo bouřlivě aplaudujícím sálem plným největších hudebních hvězd současnosti. Tak vypadlo nejlepší živé vystoupení na předávání letošních prestižních hudebních cen Grammy, kterého se zhostila trojice interpretů "Daft Punk":http://www.extra.cz/tema/daft-punk, "Pharrell Williams":http://www.extra.cz/tema/pharrell-williams a Stevie Wonder. Jednalo se samozřejmě o jeden z největších hitů loňského roku, píseň Get Lucky, která nemohla uniknout nikomu, kdo si aspoň jednou v posledním roce zapnul rádio.
28.01.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Stevie Wonder (66 článků)

Zpěvák Robin Thicke a jeho manželka Paula Patton dluží na daních neuvěřitelný milión korun

 
Známý americko-kanadský zpěvák Robin Thicke (34) a jeho manželka, herečka Paula Patton, se dozvěděli nemilou věc. Federálnímu daňovému úřadu dluží 492 583 dolarů (téměř milión korun) za svůj dům v Los Angeles.
15.01.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Paula Patton (7 článků) , Robin Thicke (31 článků)

Parťák Miley Cyrus z perverzního vystoupení na cenách MTV ji hodil přes palubu: Robin Thicke tvrdí, že vše zavinila ona!

 
Bylo to vystoupení, na které se jen tak nezapomíná. "Miley Cyrus":http://www.extra.cz/tema/miley-cyrus (20) přišla na MTV Video Music Awards polonahá a v úmyslu šokovat. Vystupovala spolu se znovuobjeveným zpěvákem "Robinem Thickem":http://www.extra.cz/tema/robin-thicke (36) a ten si může být jist, že po tomhle už nikdy znovu do propadliště dějin nezapadne.
15.10.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (853 článků) , Robin Thicke (31 článků)

Zpěvák, před kterým perverzně twerkovala Miley Cyrus, se rozešel s manželkou. Poznáte pár na fotkách z puberty?

 
V loňském roce padala oznámení o "rozchodu":http://www.extra.cz/tema/rozchod-1 slavných párů, které působily léta stabilně, jako přezrálá jablka ze stromu a podle všeho to vypadá, že i letošní rok bude na rozpady bohatý. Po více než dvaceti letech zpěvák "Robin Thicke":http://www.extra.cz/tema/robin-thicke (36) odešel od manželky Pauly Patton (38).
26.02.2014 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Paula Patton (7 článků) , Miley Cyrus (853 článků)

Robin Thicke chce svou ženu zpět. Zkouší to skrz nové album

 
Americký zpěvák Robin Thicke, který na sebe loni upozornil skvělým albem Blurred Lines, vydal novinku. Deska se jmenuje Paula a je zasvěcena jeho ženě.
06.07.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Robin Thicke (31 článků)

Po 23 letech se rozcházejí: Zpěvák Robin Thicke je na dně!

 
Americko-kanadský zpěvák Robin Thicke (37), který je známý především songem Blureed Lines, kde se objevil po boku Pharella Williamse, se rozvádí. Jeho fanynky slaví, on je v koncích.
10.10.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Robin Thicke (31 článků)

Sexbomba, kterou znáte z klipu Robina Thickeho, už má na internetu svoje pornofotky!

 
Emily Ratajkowski (21) se podařilo proslavit díky obrovskému úspěchu videoklipu ke skladbě "Robina Thickeho":http://www.extra.cz/tema/robin-thicke a "Pharrella Williamse":http://www.extra.cz/tema/pharrell-williams Blurred Lines. Tato skladba drtila v roce 2013 žebříčky hitparád po celém světě.
26.09.2014 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Robin Thicke (31 článků)

Retro Víkend: Sinatra, Brazílie a Marvin, šéf rhytm and blues

 
V pravidelném sobotním Retro Víkendu se tentokrát zastavíme u dvou výročí. Ve stejné době (duben 1971) vyšla neobvyklá "brazilská" deska Franka Sinatry a hitparády dobyl hit What's Going On od legendy rhytm and blues Marvina Gaye.
16.04.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Frank Sinatra (71 článků) , Marvin Gaye (10 článků)

Kravitz si zahraje ve filmu hudební legendu Marvina Gaye

 
Po letech příprav se konečně provalilo, že film o legendě černé muziky Marvinu Gayovi natočí s obrovskou hvězdou v hlavní roli - zpěváka neztvární nikdo menší než Lenny Kravitz, který se nikdy netajil obrovským obdivem ke klasickému americkému soulu a funky šedesátých let.
21.11.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (97 článků) , Marvin Gaye (10 článků)

Pharrell Williams s Alem Gorem chystají další monstrkoncert Live Earth

 
Osm let po první obří hudební akci Live Earth zaměřené na téma globálního oteplování se opět na několika kontinentech rozezní hudba i debaty o ekologii. Al Gore to oznámil na ekonomickém fóru v Davosu. Hudebník Pharrell Williams s ním spolupracuje jako tvůrčí ředitel festivalu.
22.01.2015 11:32 |

podobné články

Osobnosti: Pharrell Williams (64 článků) , Al Gore (1 článek)