Článek

Soňa se sexy vtípkem

 
Na terase sedí lord s lady a čte noviny.
19.03.2015 05:05 |

podobné články

Podobné články

Zničený trávník a popelnicové hody: Soňa už roky válčí s divočáky. A prohrává

 
Jak se může příjemné bydlení u lesa proměnit v úporný boj se zvěří, zažívá již několik let Soňa Holingerová Hendrychová z Ústí nad Labem. Divoká prasata jí chodí na pozemek a pravidelně ho kompletně rozrývají. Často je také svědkem toho, jak divočáci rabují popelnice. Soňa už musela i oplotit potok, aby se vetřelcům vyhnula. Podle Karla Rouče z ústeckého magistrátu jsou divoká prasata ve městě dlouhodobě přemnožená a lidé, kteří jsou podobně postiženi, se mohou obrátit na policii.
19.05.2018 06:05 |

podobné články

Soňa našla na salámu z Kauflandu hmyzí vajíčka. Řetězec jí dal dvě stovky

 
Soňa Kučerová si v Kauflandu koupila pár deka salámu, když ho přinesla domů a rozbalila, tak následoval šok. Přímo na potravině našla vajíčka od masařky. Ženě se to nelíbilo, a tak si v Kauflandu stěžovala. Firma jí dala 200korunovou slevu na příští nákup. Pro Blesk Zprávy řetězec uvedl, že prodejnu zkontroloval a neshledal žádné pochybení. Jiní zákazníci si prý nestěžovali. Soňa fotografie svého nákupu uveřejnila na sociálních sítích, aby upozornila spotřebitele, že si mají jídlo pořádně kontrolovat.
08.06.2018 19:05 |

podobné články

Tohle jí fanoušci neodpustí! Slovenská moderátorka ukázala rozkrok a ještě všem lhala!

 
Tahle sexy moderátorka se svléká moc ráda a její bradavky už vidělo celé Slovensko a půlka Maďarska k tomu. Jenže nyní Soňa Skoncová ukázala rozkrok a může mít pořádný problém. Kritizují ji lidi z branže i její fanoušci. A Soňa? Ta nyní tvrdí, že to tělo není její, že se jí fotka jen líbila a že jde o nějakou neznámou holku.
18.06.2015 17:42 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Skoncová (9 článků)

Hvězda seriálu V.I.P. vraždy Soňa Norisová (44): Drželi mě na dně bazénu

 
V seriálu V.I.P. vraždy pomáhá kapitánu Beranovi (Patrik Děrgel) sexy spisovatelka Klaudie Wolfová s vyšetřováním nesnadných případů. Její představitelka Soňa Norisová (44) je ale jiná než ona. Spíš než v lodičkách a šatech ji v civilu potkáte v bagančatech a sportovním oblečení, miluje totiž pohodlí…
22.04.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Norisová (70 článků)

Hvězda seriálu V.I.P. vraždy Soňa Norisová (44): Drželi mě na dně bazénu

 
V seriálu V.I.P. vraždy pomáhá kapitánu Beranovi (Patrik Děrgel) sexy spisovatelka Klaudie Wolfová s vyšetřováním nesnadných případů. Její představitelka Soňa Norisová (44) je ale jiná než ona. Spíš než v lodičkách a šatech ji v civilu potkáte v bagančatech a sportovním oblečení, miluje totiž pohodlí…
27.04.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Norisová (70 článků)

Soňa (7) vypadla při hře z okna

 
Téměř v tragédii se v neděli večer změnily rozpustilé hrátky dvou sester (7) na Havlíčkobrodsku. Jedno z dvojčat, malá Soňa, v domku rodičů nečekaně vyskočila na okenní parapet a vypadla oknem ven.
08.06.2009 20:10 |

podobné články

Krásná Soňa (†21): Misskou byla už v 15!

 
Bylo jí pouhých patnáct let, když začala bodovat v soutěžích krásy. Soňa Dedíková (†21) zaujala nejen mírami, ale také vystupováním a hlasem. I proto se stále více věnovala moderování. Ve čtvrtek tragicky zahynula při nehodě u Brna.
26.06.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Dedíková (7 článků)

Krásná Soňa (†21): Řidičák měla jen půl roku

 
Měla před sebou celý život a hodně plánů, ale také cesta domů... Finalistka Miss ČR 2007 Soňa Dedíková (†21) chtěla budovat kariéru, založit rodinu. Ve čtvrtek večer však v autě zabila sebe i svou kamarádku, hostesku Barboru H. (†18), sedící na místě spolujezdce.
27.06.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Dedíková (7 článků)

Finalistka Miss ČR Soňa Dedíková zahynula při autonehodě

 
Nehoda ze čtvrtečního večera poblíž brněnského autodromu má na svědomí životy dvou dívek ve věku 17 a 21 let, které se právě vracely z akce, kde pracovaly jako hostesky. Starší z obětí byla finalistka Miss České republiky z roku 2007 Soňa Dedíková, která v soutěži zvítězila v kategorii Miss Hlas a v budoucnu si přála stát se moderátorkou.
27.06.2010 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Dedíková (7 článků)

Fotka, ze které jde strach: Zesnulý Petr Muk s mrtvou finalistkou Miss ČR!

 
Minulý týden zemřela v troskách auta finalistka Miss České republiky 2007, půvabná Soňa Dedíková (†21). Nebyla sama, spolu s ní v autě zahynula její o tři roky mladší kamarádka (†18). Redakci Super.cz se do rukou dostala fotografie, ze které jde mráz po zádech – na ní je totiž Soňa s Petrem Mukem (†45), který zemřel jen měsíc před ní...
02.07.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (386 článků) , Soňa Dedíková (7 článků)

Petr Muk a Soňa Dedíková: Fotka smrti!

 
Fotka, ze které mrazí! Oblíbený zpěvák Petr Muk (zemřel 24. května) a krásná talentovaná modelka Soňa Dedíková (zemřela 24. června) se na ní společně spokojeně usmívají...
03.07.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (386 článků) , Soňa Dedíková (7 článků)

Tragédie Soni Červené: Tělo mrtvé matky musela ukrást z márnice, aby ji mohla pohřbít

 
Zpěvačka a herečka Soňa Červená (85), která se proslavila na mnoha světových divadelních scénách, promluví dnes večer o svém pohnutém osudu v pořadu 13. komnata. Jedním z hereččiných traumat je osud její matky Žofie Veselíkové, která byla vězněna v obou totalitních režimech. Soňa Červená otevřeně příznává, že se svou matkou neměla právě jednoduchý vztah: „Asi dva měsíce po válce přišla maminka pěšky z koncentračního tábora v Ravensbrücku úplně zubožená. Tak jsme se objaly. Já jsem se s maminkou moc málo objímala. To byly takové dvě minuty, kde jsme se našly.“
10.06.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Červená (29 článků)

Hvězda Blesku Soňa: Byla to rychlovka!

 
I když Soňa Šupová (23) není v modelingu žádným nováčkem a s focením má už své zkušenosti, přesto se toužila stát na jeden den Hvězdou Blesku. Využila proto příležitost a nechala si od profesionálního fotografa zhotovit dráždivé snímky. I když to prý podle ní bylo rychlé.
23.07.2011 05:50 |

podobné články

PROSTŘENO: Soňa hostům připravila jídlo pro prasata! +VIDEO

 
Soňa soutěžícím konečně prozradila tajemství své špatné češtiny. Pochází z Arménie a podle toho bude vypadat i její menu. Náladu u stolu ale zkazí nevychovaná Gita, na jejíž stranu se přidá i Peter.
01.05.2012 05:05 |

podobné články

Babišův Agrofert založil útvar strategické komunikace. Řídí ho Soňa Křítková z VŠE

 
Ředitelkou nového útvaru strategické komunikace skupiny Agrofert Holding patřící podnikateli Andreji Babišovi je od srpna Soňa Křítková (40). Přichází z místa proděkanky pro rozvoj a PR Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické. Sdělila to ČTK.
03.08.2012 11:25 |

podobné články

Soňa (33): Dostala mrtvici! Přežít jí pomohla rodina!

 
Mozková příhoda postihla Soňu Štýbrovou v pouhých devětadvaceti letech. Měla tehdy šestiletou dcerku a práci na poště, která ji bavila. Těžký průběh léčby dal pořádně zabrat především celé její rodině, která ale nemocnou neskutečně podporovala, takže dnes by na první pohled nikdo nehádal, čím si Soňa prošla.
05.09.2012 10:20 |

podobné články

Soňa Kodetová o Jiřím Kodetovi (†67): Můj manžel nesnášel Vánoce

 
Spisovatelka Soňa Kodetová (68), manželka legendárního herce Jiřího Kodeta (†67), v Show Jana Krause prozradila, jak kuriózně se s manželem seznámila a také to, že byl velký cholerik a nenáviděl Vánoce.
26.04.2013 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kodet (54 článků) , Jan Kraus (1022 článků)

Pěvkyně Soňa Červená dostane medaili Centra J. F. Kennedyho

 
Operní pěvkyně a herečka Soňa Červená dostane zlatou medailí For Arts Centra J. F. Kennedyho. Zástupci centra pro hudební, dramatické a hudebně-dramatické umění ve Washingtonu ho sedmaosmdesátileté zpěvačce předají 8. června v Praze, informovala oceněná umělkyně.
30.04.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Červená (29 článků)

Vzpomenete si ještě na roztomilou Soňu Pavelkovou ze SuperStar? Odstěhovala se do Anglie a má dítě!

 
Osud účastníků pěveckých soutěží je kromě minima výjimek jasně daný. "Po tom, co opustí soutěž, jsou mediálně mrtví":http://www.extra.cz/povodnovy-online-pavla-novotneho-z-finale-superstar-ja-studio-itcho-sabina-a-ewa-a-jeji-ctyrky, s čímž se nejhůř smiřují ti ambiciózní zpěváci, kteří to chtějí dotáhnout někam dál. Někteří z nich si ale vyberou jinou cestu a účast v podobné soutěži je pro ně zajímavou zkušeností a zpestřením. Mezi ně se řadí "Soňa Pavelková":http://www.extra.cz/tema/sona-pavelkova (23), která se účastnila třetí řady pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.
14.06.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Pavelková (1 článek)

Často jsem hrála hodně hloupé a škaredé ženy, říká Soňa Norisová

 
Herečka Soňa Norisová (42) se poslední dobou nejčastěji objevuje v krimi seriálech. Po Policii Modrava nově hraje hlavní roli příběhů V.I.P. vraždy. Herečka týdeníku 5plus2 prozradila, že má za sebou výcvik s policisty, kteří ji učili boj z blízka a práci se zbraní, aby při hraní nepůsobila směšně.
24.07.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Georg Alexander (31 článků) , George Alexander (30 článků) , George Alexander (30 článků) , Alexander George (30 článků)