Článek

Šokující zpověď spisovatelky Oliny Táborské: Můj otec je vrah!

 
Olina Táborská dlouho žila v přesvědčení, že smrt její matky byla nešťastná náhoda. Teprve když se otevřely archivy StB, zjistila, že všechno bylo jinak. A mnohem hůř, jak prozradila Nedělnímu Blesku.
14.08.2015 05:05 |

podobné články

Podobné články

Vepřové kýty, kaiserky a tuny mrkve. Zvířata v táborské ZOO se připravují na zimu

 
Za pár týdnů udeří v Česku zima a zvířata v táborské ZOO se už pomalu připravují na první mrazíky. Ošetřovatelé jim v rámci krmných dávek dopřávají i potřebné tuky a vitaminy. Například tygr Rocky si tak častěji pochutnává na vepřové kýtě, jeleni pro změnu na mrkvi či kaštanech. Jak vypadá taková hostina šelem a dalších zvířat v táborské ZOO, můžete vidět během komentovaného krmení, které se v ZOO Tábor koná každý otvírací den.
23.09.2015 16:36 |

podobné články

Vrah spisovatelky Monyové: Z hrobníkovy lopaty do vězení!

 
Boris Ingr (45), manžel a zřejmě i vrah brněnské spisovatelky Simony Monyové (†44), byl konečně převezen z brněnské fakultní nemocnice do vazební věznice v Brně. Tady bude ve vězeňské nemocnici čekat na soud.
31.08.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (133 článků)

Další Sacherova nechutnost: Parazituje na smrti Monyové, tvrdí její rodina!

 
Nepříliš úspěšnému spisovateli Richardu Sacherovi (37) po vraždě populární spisovatelky Simony Monyové (+44) neřekne nikdo jinak než „Obchodník se smrtí“. Důvod? Sacher o ní napsal knihu a dost si pospíšil – vyšla přibližně měsíc po tragédii! To se pochopitelně nelíbí rodině spisovatelky! Podle bratra Monyové se Sacher chce na tragédii pouze zviditelnit a především obohatit! Už v době, kdy média informovala o její vraždě, ze které byl později obviněn její manžel Boris Ingr, totiž Sacher poskytl soukromé sms zprávy, ve kterých ho Monyová žádala o pomoc… Tvrdil tehdy, že byli s Monyovou dobří přátelé, což rodiny spisovatelky popírá.
20.09.2011 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (133 článků)

Tábor: Táborské okruhy- Velká cena Subaru Auto Vero

 
Ve středu 3. srpna od 16:00 hod se uskuteční závěrečný díl cyklistického seriálu Táborské okruhy s názvem Velká cena Subaru Auto Vero. Sportovní areál Komora na Sídlišti nad Lužnicí bude tentokrát hostit tuzemskou závodní špičku.
11.07.2011 23:30 |

podobné články

Nález munice zapříčinil evakuaci návštěvníků táborské plovárny

 
Nález munice na dně vypouštěné táborské nádrže Jordán způsobil v úterý odpoledne evakuaci 65 lidí v okolní lokalitě. Pyrotechnici museli dokonce jeden granát zlikvidovat přímo na místě, informoval dnes jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura.
26.07.2012 12:45 |

podobné články

V táborské nemocnici pořezal pacient lékaře

 
V táborské nemocnici napadl pacient v pátek lékaře a poranil ho nožem na hlavě. Pak utekl. Policisté ho zadrželi po několika hodinách pátrání. Muž, který byl ve špatném psychickém stavu, pak byl umístěn do zdravotního zařízení v Praze - Bohnicích.
24.02.2013 14:45 |

podobné články

Vandal zničil obří předvolební plachty ANO v Táboře

 
Neznámý vandal zničil v noci na středu velké předvolební plakáty táborské kandidátky ANO do komunálních voleb. „Zatím víme o čtyřech rozřezaných velkých plachtách s bannery o velikosti 6krát 2 metry na Soběslavské ulici a v ulici Na mýtě,” řekl Právu ve středu ráno lídr táborské kandidátky ANO Petr Novák.
10.09.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novák (171 článků) , Petr Novák (171 článků) , Petr Novák (165 článků) , Petr Novák (165 článků) , Petr Novák (165 článků) , Petr Novák (165 článků)

Táborské nemocnici se podařilo snížit spotřebu pitné vody téměř na polovinu

 
Táborské nemocnici se díky novému systému hospodaření s vodou podařilo snížit spotřebu pitné vody o přibližně 40 procent. Ve finančním vyjádření to při současných cenách vodného a stočného představuje roční úsporu provozních nákladů ve výši zhruba 1,1 miliónu korun. Především se ale jedná o zcela konkrétní výsledek dlouhodobé snahy nemocnice o maximálně efektivní využití energií a dalších klíčových surovin.
12.08.2015 13:06 |

podobné články

V táborské ZOO mají pěknou nadílku: Paterčata nosálů červených!

 
Pět dlouhých nosíků, pět párů očí a dvacet tlapek... Porodem jediné samičky nosála červeného se skupina oblíbených zvířat v táborské zoo rozrostla o pět mláďat.
15.05.2016 05:15 |

podobné články

Nejhezčí dárek pro klokana z táborské zoo: Bílý Skippy dostal nevěstu!

 
Klokaní albín Skippy z táborské zoo dostal nejkrásnější dárek už před Štědrým dnem. Ze saského Budyšína mu přijela nevěsta – a také v bílém.
23.12.2016 05:15 |

podobné články

Halina Pawlowská poprvé promluvila o smrti svého manžela: Čtěte nejdojemnější zpověď populární spisovatelky

 
Spisovatelka a scénáristka "Halina Pawlowská":http://www.extra.cz/tema/halina-pawlovska (58) přišla před dvěma týdny o "milovaného manžela Zdeňka":http://www.extra.cz/haline-pawlowske-zemrel-manzel-co-se-mu-stalo. Podle některých médií manžel oblíbené spisovatelky bojoval s těžkou nemocí, které nakonec podlehl.
28.08.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (489 článků)

Zpověď Oliny Matuškové

 
5:00 – I čtyři měsíce poté, co nás navždy opustil legendární »Slavík z Madridu« Waldemar Matuška (†78), se jeho žena Olina Matušková (60) jen těžce vyrovnává s jeho ztrátou. Jak se změnil chod její domácnosti? Usmála se už? Jak zdálky dohlíží na manželův hrob na Vyšehradě? Nedělnímu Aha! paní Olinka prozradila i to, co jí po sobě Walda zanechal a proč se vydala demonstrovat za jeho ideály do Washingtonu!
20.09.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Waldemar Matuška (316 článků)

Syn zavražděné spisovatelky Monyové (†44) skončí v péči jejího bratra

 
Vrah a manžel spisovatelky Simony Monyové Boris Ingr souhlasil s umístěním syna Šimona do péče bratra zavražděné ženy. Rozhodnutí padlo na dnešním jednání u soudu.
06.06.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (133 článků)

Dvořák jako mumie: Točí film podle Monyové, s jejím vrahem chodil do školy!

 
Jako mumie vypadal Jiří Dvořák (45) při první klapce filmu podle dalšího bestselleru zavražděné spisovatelky Simony Monyové (†44). Pro představitele hlavní postavy má natáčení zvláštní osobní nádech. Vrah a manžel úspěšné spisovatelky Boris Ingr (45) byl totiž jeho spolužákem!
30.08.2012 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (197 článků) , Simona Monyová (133 článků)

Vrah spisovatelky Monyové má po nadějích: Soud obnovu řízení nepovolil

 
Boris Ingr, jenž si odpykává 15 let za vraždu své manželky, brněnské spisovatelky Simony Monyové, nedosáhl obnovy řízení. Nový proces nepovolil Krajský soud v Brně ani Vrchní soud v Olomouci, nyní Ingrovu stížnost odmítl Ústavní soud.
23.09.2016 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (133 článků)

Jan Šťastný - Intimní zpověď: Jak mě otec mlátil! Jak se ho máma bála...

 
PRAHA – Primář chirurgie z »nováckého« seriálu Ordinace v růžové zahradě Jan Šťastný (43) měl krušné dětství. V nové knížce spisovatelky Miroslavy Besserové »Chlap se sametovým hlasem« se svěřil, že byl v dětství dost bit. Ba co víc! Jeho pedantský otec měl údajně doma takovou autoritu, že...
12.05.2009 07:35 |

podobné články

Šokující zjištění: Olí (+41) do Farmáře nahnal indián!

 
Po několika týdnech od smrti farmářky Oliny Řebíčkové (+41) vycházejí na povrch další zajímavé skutečnosti. Po dlouhém mlčení se rozhodla promluvit kamarádka mrtvé Olí o tom, co mělo navždy zůstat utajené. A prozradila, že se s indiánem Honzou Pokorným (47) znala před natáčením nejen Dagmar (47), která všechny šokovala svými akty, ale i Olina!
09.04.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (126 článků)

Záhadná smrt Mejwisy, krásné kobylky Andrey Eckertové: Posekali jí nohy! A utratili pistolí!

 
Své dva miláčky svěřila Andrea Eckertová stáji, která se zavázala o koně postarat a kasírovala za to peníze. Vybrala si Ranč u Oliny nedaleko Mnichova Hradiště. V srpnu ale přišla Andree šokující SMS zpráva: »Vaše kobyla je mrtvá.« Její Mejwise měl někdo posekat nohy sekáčkem!
09.10.2012 12:15 |

podobné články

Záhadná smrt Mejwisy, krásné kobylky Andrey Eckertové: Posekali jí nohy! A utratili pistolí!

 
Své dva miláčky svěřila Andrea Eckertová stáji, která se zavázala o koně postarat a kasírovala za to peníze. Vybrala si Ranč u Oliny nedaleko Mnichova Hradiště. V srpnu ale přišla Andree šokující SMS zpráva: »Vaše kobyla je mrtvá.« Její Mejwise měl někdo posekat nohy sekáčkem!
09.10.2012 14:25 |

podobné články