Článek

Šokující výrok miliardáře Trumpa: Masoví vrazi jsou tak trochu géniové

 
Miliardář a kandidát na prezidenta USA Donald Trump (69) poskytl rozhovor americké stanici NBC. A zkusil posunout laťku vlastní prostořekosti ještě o stupeň výš. Trump je znám svými provokativními výroky, ale tentokrát prohlásil, že jsou masoví střelci „svým způsobem geniální“.
05.10.2015 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3650 článků)
Podobné články

Tereza Spencerová: Trump bere pouze Čínu a Rusko, my jsme jen kořist. Ostuda Kajínek? Vždyť masoví vrazi Bush a Blair jsou na svobodě

 
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Prostě byznys. Základní pravidlo, kterým se řídí americký prezident Donald J. Trump ve vztahu k zahraničí. Předvedl to v Saúdské Arábii a předvede to i na summitu NATO, odhaduje editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová. Ta ve svém pravidelném shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz též odhaduje, že budeme nuceni přijmout měnu euro a komentuje i údajnou mezinárodní ostudu, kterou prý máme kvůli Jiřímu Kajínkovi: „Pokud jsou na svobodě masoví vrazi typu George Bushe nebo Tonyho Blaira, tak přece nemůžeme mít ostudu z jednoho Kajínka, ne?“
25.05.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Tony Blair (91 článků) , Jiří Kajínek (725 článků) , Donald Trump (3650 článků) , George George (422 článků)

Žraloci loví stejně jako masoví vrazi

 
Velký bílý žralok na své oběti neútočí náhodně, ale dlouze je pozoruje, aniž by sám byl viděn. Stejně postupují lidé – masoví vrazi.
23.06.2009 06:20 |

podobné články

MASOVÍ WRAZI rappera Maróna: Drsně mlátí fanoušky z pódia

 
Na koncertech kapely Masoví Wrazi, jejíž frontman Marek Teplý byl dnes poslán do vazby kvůli podezření z vraždy, se už v minulosti násilí vyskytlo. Redakce TN.cz získala video, na kterém je vidět, jak jeden z členů kope do hlavy fanouška stojícího pod pódiem.
02.01.2015 17:26 |

podobné články

Šéfka AK Dvořáková: Na právech v Plzni museli studovat géniové!

 
Na plzeňské právnické fakultě chybí některé práce studentů, část lidí ji absolvovala nestandardně rychle a podezření padá i na některé politiky. Šéfka Akreditační komise Vladimíra Dvořáková tvrdí: "Buď jsou na škole géniové nebo organizovaná mafie."
26.10.2009 11:55 |

podobné články

Učitel zabil Denisu a jejího dědu: Měl druhé já na internetu!

 
Šokující věci vycházejí na povrch v případě brutální vraždy Denisy (†17) a jejího dědečka Rudolfa Š. (†73) z Raškovic. Blesk nyní vypátral, že učitel Ondřej D. (31) z Petřvaldu měl dvojí tvář. Na Facebooku dokonce napsal strašlivou větu: Masoví vrazi jsou cool...
12.11.2013 05:16 |

podobné články

Komárek (ANO): Churchill a Truman, masoví vrazi

 
Množství lidí upozorňuje na to, že demonstranti z Majdanu byli též násilníci a zabijáci. A že západní masová média dávají jednostranný pohled na věc. Blogy i sociální sítě jsou plny takových pohledů. I když je pravda, že masmédia jsou při referování o Ukrajině až na výjimky plytká, je to zásadní omyl.
28.02.2014 12:40 |

podobné články

Přijde k nám polovina Afriky a Evropa skončí. Mezi přistěhovalci jsou i masoví vrazi a teroristé. Kníže, Škromach a další reagovali na Gazdíkovo varování

 
ANKETA Místopředseda Poslanecké sněmovny a úřadující předseda STAN Petr Gazdík v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz řekl, že EU by měla zasáhnout a snažit se co nejvíce uprchlíků už na moři vracet zpět. Statisícové přílivy imigrantů z krátkodobého i dlouhodobého hlediska znamenají velké zlo. Ti lidé prý mají většinou špatné vzdělání a špatnou jazykovou vybavenost a těžko seženou práci a tím jsou možnými příjemci sociálních dávek. Když se situace nevyřeší, nastoupí kvóty a imigranti se dostanou i k nám.
28.04.2015 04:46 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (878 článků) , Petr Gazdík (867 článků)

Masoví vrazi pod lupou: Hepnarovou mrzelo jen to, že nezabila víc lidí

 
Cítím úlevu a stálo to za to! Tak se vyjádřila masová vražedkyně Olga Hepnarová poté, co na pražském Strossmayerově náměstí připravila autem o život osm lidí. Chtěla se tak společnosti pomstít za své celoživotní utrpení. Litovala jen toho, že mrtvých na místě nebylo víc.
29.12.2015 19:35 |

podobné články

Mají na svědomí 26 životů: Kdo jsou největší masoví vrazi Česka?

 
Dvacet šest mrtvých, desítky lidí s trvalými následky a zničenými životy, děti, které své rodiče už nikdy neuvidí... Dva muži bez svědomí, Rudolf Fian (42) a Tomáš Křepela (37), přitom namíchali smrtící metylalkoholovou směs naprosto vědomě. Proč? Pro peníze.
25.09.2012 13:25 |

podobné články

USA a NATO jsou masoví vrazi, burcovala demonstranty Semelová z KSČM

 
Před velvyslanectvím USA se v pondělí odpoledne sešlo asi sto lidí, kteří demonstrovali proti chystanému vojenskému zásahu v Sýrii. S projevem vystoupila i šéfka pražských komunistů a lídryně kandidátky pro předčasné volby Marta Semelová. USA a NATO označila za masové vrahy.
02.09.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (261 článků)

Vědci odhalili pět klíčových vlastností, které mají masoví vrazi společné

 
V životních příbězích masových vrahů se často objevují společné znaky – zneužití, drogy, nestabilní rodiny, projevy voyeurismu a sadomasochismu už od raného dětství a z 90 % jsou to muži. Tady ale podobnosti nekončí. Podle časopisu Real Crime nyní vědci přišli s pěti klíčovými vlastnostmi, které mají tyto hluboce narušené osobnosti společné.
22.07.2015 06:35 |

podobné články

Vetřelec trhá vnitřnosti Kožené tváři: Recenze Mortal Kombat XL

 
Turnaj na život a na smrt je zpět. Tentokrát to však není nový ročník, ale vylepšená edice, která na jednom disku přináší to, co jste si dříve museli dokoupit zvlášť. Kromě starých známých bojovníků si tak v Mortal Kombat XL dávají po tlamě mimozemská monstra Vetřelec a Predátor, hororoví masoví vrazi Jason Voorhees z Pátku 13. a Kožená tvář z Texaského masakru motorovou pilou. A k tomu spousta dalších postav. Zní to skvěle, že?
15.03.2016 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jason Voorhees (1 článek)

Masoví vrazi a politici mají stejné vlastnosti, zjistila FBI

 
Psychologové z FBI patří k těm nejlepším na světě. K jejich úkolům patří profilování pachatelů vražd i teroristů.
13.06.2010 10:35 |

podobné články

Dům, v němž zabíjeli masoví vrazi Westovi: Byl tam český bordel!

 
Velkou Británií otřásá skandál, který se týká i Česka! Dům hrůzy, v němž uskutečnili jednu ze série brutálních vražd Rosemary (57) a Frederick Westovi (†53), sloužil až dosud jako nevěstinec.
16.07.2011 12:15 |

podobné články

NACISTICKÉ BESTIE DÍL ŠESTÝ: Hitler a Göring nebyli jediní masoví vrazi!

 
Když se řekne nacismus, většina lidí si okamžitě vybaví knírek a tvář Adolfa Hitlera. Jenže strůjců holokaustu bylo mnohem víc. Pojďme si některé z nich připomenout.
24.04.2014 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (655 článků)

Největší zrůdy Česka! Masoví vrazi mají na svědomí desítky životů

 
Tohle snad ani nemohou být lidé… Utrpení a bolest druhých jim činí potěšení a radost. Zabijí v podstatě s úsměvem na rtech. Pojďme se podívat na největší bestie – sériové vrahy v historii naší republiky. A jak jejich zrůdné řádění dopadlo?
28.09.2015 05:10 |

podobné články

Krejčíř teď chodí v řetězech! Českého gangstera stěhují do basy, odkud nikdy nikdo neutekl

 
Vězení Ebongweni v jihoafrickém Kokstadu se pyšní hned čtyřmi »N« – Nám Nikdo Nikdy Neutekl. Sedí v něm ti největší gauneři ze všech. Masoví vrazi, teroristi... A čerstvě je mezi nimi i Čech Radovan Krejčíř (47)!
15.12.2015 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (704 článků)

Masoví vrazi pod lupou: František se narodil ve vězení, zabil 5 lidí a skončil v cele smrti

 
Usvědčilo ho malé dítě, kterému vyvraždil rodinu! I když byl rudovlasý zabiják František Sandtner popraven před téměř sto lety, jeho příběh děsí stále stejně.
03.01.2016 19:55 |

podobné články

5 nejbrutálnějších vrahů v dějinách. Z jejich příběhů vám ztuhne krev v žilách!

 
Bestie a zrůdy. Ať už se jedná o kohokoliv z těchto lidí, můžeme je nazvat těmi nejhoršími jmény. Sérioví a masoví vrazi, kteří brutálně vraždili většinou nic netušící oběti. Kdo je podle vás z nich ten nejhorší?
28.11.2017 18:55 |

podobné články