Článek

Šokující video z pizzerie! Při rvačce spadla dívka na zem, přestala se hýbat a nikdo jí nepomohl

 
Dva rváči si dali do držky v pizzerii v irském Dublinu. Irové rozhodně nejsou žádní čajíčkové, kteří by šli pro ránu daleko. Nemáme nic proti chlapské férovce. Tito borci ale bohužel k zemi také poslali dívku, se kterou to na videozáznamu nevypadá vůbec dobře.
15.03.2015 15:00 |

podobné články

Podobné články

Opilá dívka při striptýzu spadla z baru a pokousala číšníka

 
Teprve šestadvacetiletá divka se ve čtvrtek večer snažila "potěšit" zákazníky jedné zlínské pizzerie striptýzem. Z baru, který se měl stát jejím pódiem, ale spadla. Co se dělo dál, je neskutečné!
06.10.2014 12:40 |

podobné články

Virus jí ochromil tělo, hýbat mohla jen víčky

 
Školačka se chtěla zkrášlit a málem přišla o život! Nechala si propíchnout uši, aby konečně mohla nosit náušnice jako její spolužačky, a přestala se hýbat. S matkou mohla komunikovat jen mrkáním. Lékaři i rodina už mysleli na nejhorší, ale dívka si život vybojovala a nejenže opět chodí, ale vrátila se i k tanci.
18.12.2010 05:10 |

podobné články

SKANDÁL: Majitele oblíbené pizzerie nachytali při masturbaci. Nejsem to já, tvrdí

 
Na internetu koluje fotografie masturbujícího muže v zázemí restaurace. Údajně by podle informací mělo jít o majitele vyhlášené pizzerie.
19.07.2013 19:50 |

podobné články

Přelomová operace psa! Morgan se nemohl hýbat: Teď zase skáče a běhá!

 
Trpí váš pes artrózou, nemůže se hýbat a má nesnesitelné bolesti kloubů? Pak právě pro vás vysvitla velká naděje! Vědci poprvé v Česku úspěšně využili léčbu kmenovými buňkami a uzdravili zlatého retrívra Morgana (7)! Pejsek se ještě před 11 měsíci téměř nemohl hýbat, teď ale zase vesele běhá a skáče.
03.11.2011 12:05 |

podobné články

Podnikatel čelí šikaně. Město mu zabavilo stoly i židle

 
České Budějovice jsou krásné město, ale ne příliš pro některé podnikatele. Své si „užívá“ už nejméně dva roky Ladislav Vrabel, provozovatel pizzerie v centru města. Neustále bojuje s městem a nyní vše vyvrcholilo tím, že mu zlikvidovalo město restaurační předzahrádku. Stěhováni za asistence strážníků odřezali stolky, odnesli židle i oplocení. Město totiž tvrdí, že pizzerie neplatí za pronájem pozemku pod předzahrádkou. Provozovatel to odmítá a chystá teď žalobu.
07.08.2012 21:15 |

podobné články

Pizzerie doručuje pomocí bezpilotních dronu. Policii z toho šílí!

 
Indická Bombaj je městem, v němž překonání kilometrové vzdálenosti autem může znamenat i hodinové zdržení v zácpě. Zrychlit dodávky svých produktů se tak snažila pizzerie Francesco’s a začala používat bezpilotní drony. Tyto malé letouny se čtyřmi horizontálními vrtulemi řídí zaměstnanci dálkovým ovládáním. Jenže poletující krabice s pizzou se nebílí policii a úřadům z Bombaje.
28.05.2014 08:20 |

podobné články

Pro imigranty nevaříme! Česká pizzerie ITALIA si honí triko na běžencích z celého světa!

 
Na uprchlících se dobře vydělává. Pokud si na těchto chudácích děláte reklamu, tak je jasné, že přitáhnete pozornost. Své o tom vědí také v Hrušovanech nad Jevišovkou. Místní pizzerie tvrdí, že imigranty obsluhovat rozhodně nebude.
03.09.2015 12:56 |

podobné články

Vyhrožoval smrtí kuchaři z pizzerie, kde umřel mladý Rom: Soud ho poslal na 4 měsíce do vězení

 
Kuchaře žatecké pizzerie, ve které zemřel letos v říjnu po potyčce Rom Miroslav D. (†27), nazval vrahem a sliboval mu smrt. Ve středu za to Vladimír K. (20) stanul před soudem. Ten ho za nebezpečné vyhrožování poslal na čtyři měsíce do vězení.
07.12.2016 17:00 |

podobné články

Opilý řidič to napálil do výlohy pizzerie: Žena uvnitř těsně uskočila

 
V Kutnohorské ulici v Praze došlo ve večerních hodinách k hrozivě vypadající nehodě. Řidič tu ve vysoké rychlosti naboural do dalšího auta, od kterého se vůz odmrštil do výlohy místní pizzerie. Zdejší zaměstnankyně měla řítícímu se vozidlu na poslední chvíli uskočit. Podle jednoho z možných scénářů chtěl šofér na poslední chvíli stihnout zelenou na semaforu, policie u něj zjistila přítomnost alkoholu v dechu.
02.02.2017 07:50 |

podobné články

Opilec vjel do pizzerie! ...pekařka Ivana (23) unikla smrti

 
Kvílení pneumatik, rána a pak se otřásl celý dům... Tak popsala pekařka Ivana Filítová (23) okamžik, kdy k nim do pizzerie v Praze-Dolních Měcholupech vlétlo auto z rušné ulice. Střepům unikla jen o vlásek.
03.02.2017 12:10 |

podobné články

Gott dostal medaili: Spadla mu na zem!

 
Zpěvák Karel Gott (70) byl oceněn primátorem Pavlem Bémem stříbrnou medailí. Ta mu ale hned po předání spadla na zem.
29.06.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4126 článků) , Pavel Bém (807 článků)

Sedmero trapasů slavných: Když hvězdy padají „z nebe“ na zem!

 
Zprávy z Hollywoodu: Hezky zpátky na zem! Své o tom ví Madonna, která nedávno spadla během vystoupení ze schodů. Přesto dokázala vstát a dokončit celou show. Slavná zpěvačka však není jediná, kdo neobelhal zemskou přitažlivost. Sedmička celebrit, které nejednou políbily matičku zem.
01.03.2015 05:45 |

podobné články

Zmlácený Lukáš o brutální bitce v metru: Kamarád ležel na zemi, nikdo mu nepomohl!

 
Drsná bitka v metru, při které padaly pěsti a kopance. Video zaplavilo internet a vzbudilo velký zájem. Skupinka kickboxerů napdal druhou skupinku opilců. Ovšem otázka je, kdo byl "v právu". Lukáš nemá pocit, že by s přáteli druhou partu přímo provokovali. Dle jeho slov se prát nechtěli. Reportérům televize Nova popsal svou verzi, co rvačce předcházelo, i jak dopadla.
22.09.2013 17:05 |

podobné články

Dívka (23) přestala jíst po rozchodu! Nyní váží už jen 21 kilo

 
Otřesný případ anorexie se nyní objevil v Rusku. Třiadvacetiletá dívka přestala jíst, když se rozešla se svým přítelem. Nikdo nedokázal zlomit její rozhodnutí.
06.01.2015 15:46 |

podobné články

Přejetá holčička (2), které nikdo nepomohl, zemřela

 
Dvouletá holčička Wang Jüe, kterou před týdnem vážně zranila projíždějící dodávka a jíž pak dlouho nepomohl nikdo z kolemjdoucích, dnes svým zraněním podlehla.
21.10.2011 08:35 |

podobné články

Renče srazil náklaďák: A nikdo mu prý nepomohl!

 
Režisér Filip Renč (48) má za sebou vážnou nehodu. Z projížďky na kole se stal boj o život. Nejen, že utrpěl vážná zranění, navíc mu ani nikdo nepomohl. Teď ho čekají doživotní následky.
26.05.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (502 článků)

Může se to stát i vám: Diabetikovi se záchvatem v centru Prahy 20 minut nikdo nepomohl!

 
Ačkoliv to zní neuvěřitelně, dlouhých 20 minut ležel v centru Prahy muž s diabetických záchvatem bez pomoci okolí. Nikdo z desítek kolemjdoucích si ho nevšímal, ani mu nepomohl.
03.06.2014 16:25 |

podobné články

Znásilňovač odtáhl svou oběť z davu lidí! Proč jí nikdo nepomohl?

 
Šla temným podchodem brzy ráno, ale v davu lidí! Přesto ji útočník dokázal odtáhnout na několik set metrů vzdálené místo, kde ji více než hodinu znásilňoval. Přestože se 29letá žena snažila přivolat pomoc, nikdo jí nepomohl.
20.12.2014 18:59 |

podobné články

Hasič zůstal zaklíněný v autě: Nikdo mu nepomohl, musel volat kolegům

 
Denně nasazuje vlastní život, aby zachránil druhé. Když ale sám potřeboval pomoc, zůstali k němu lidé lhostejní. Dvaačtyřicetiletý hasič z Tachova havaroval na namrzlé silnici a zůstal zaklíněný ve svém autě. Nikdo mu ale nepomohl.
14.01.2016 05:25 |

podobné články