Článek

Šokovaný Čech o slovech delegátky: Noviny mají okurkovou sezonu a útok rozmazávají!

 
Po dvanácti letech se rozhodl vypravit k moři. S kamarádem a jeho synkem, ryze pánská jízda. Odlet na Djerbu v sobotu, v 11 hodin dopoledne. Jenže dvacet hodin před odjezdem ho »trefila« zpráva o masakru v Sousse. Rozhodl se, že přesto vyrazí. A Milan K. (51) zatím nelituje.
30.06.2015 05:20 |

podobné články

Podobné články

Naštvaná Marta Kubišová: Pořád se vrtáte v tom Havlovi. Pořád

 
Bulvární deníky se již nějaký ten pátek zaobírají exprezidentem Václavem Havlem – řeší jeho milenky, zdraví, narozeniny a nyní i jeho majetek. Havel totiž postupně na svou ženu Dagmar přepisuje nemovitosti. A Blesk i Aha to podrobně od pondělí rozmazávají. To se však nelíbí „chartistům“ Martě Kubišové a Johnu Bokovi. "Je to nemocný člověk a bulvár tím ukazuje, že je hyenním společenstvím, když o tom píše," míní na to Bok. Kubišové to také nevoní. "Ty deníky už mají asi okurkovou sezónu dlouho," kritizuje pak toto téma.
18.10.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků) , Marta Kubišová (397 článků)

Fotograf přistihl Obamu s očima na pozadí delegátky

 
Státníci to nemají na veřejnosti lehké, což o prezidentovi Spojených států na vrcholné zahraniční konferenci platí dvojnásob. Objektivy fotografů na něj mířily z každého úhlu také ve čtvrtek na summitu skupiny zemí G8 v italské Aquile. Fotograf agentury Reuters ho při tom zachytil, jak hledí na pozadí brazilské delegátky.
10.07.2009 14:05 |

podobné články

Obama okukoval pozadí delegátky, nachytal ho fotograf

 
Přestože je americký prezident Barack Obama ve své funkci ostře sledovaný a musí si dávat bedlivý pozor na vše, co udělá nebo řekne, i jemu občas ujedou oči tam, kam by neměly. Proto ho pohotový fotograf nachytal, jak okukuje pozadí mladé delegátky.
11.07.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2407 článků)

Bomba v ČSSD: Noviny rozmazávají údajnou obří korupci předního činitele strany

 
Robert Dušek býval vlivným sociálním demokratem z Liberecka. Poslancem, krajským předsedou, pak dokonce europoslancem. A svůj vliv prý neváhal patřičně využít. Tvrdí to policisté, kteří nyní Duška podezírají hned v několika kauzách. A při svém vyšetřování mají prý „atomovou zbraň“. Zabavený deník samotného Duška, do něhož si vše potřebné zaznamenával.
27.01.2016 07:41 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (27 článků)

Nová alba: Tom Odell, Jimmy Eat World i Beady Eye

 
První prázdninový týden zatím tzv. okurkovou sezónu nenaznačuje. Nikoli co do množství, ale co do zajímavosti a kvality. Album Toma Odella bylo přijato velmi dobře, američtí Jimmy Eat World zase mají dobré zázemí v klubech a britští Beady Eye zkusili překonat sami sebe.
03.07.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Odell (13 článků)

Bývalý kanonýr Shearer je šokovaný ze smrti blízkého přítele Speeda

 
Bývalý fotbalový kanonýr Alan Shearer se v úterý nechal slyšet, že je stále šokovaný ze smrti blízkého přítele Garryho Speeda, jenž byl trenérem Walesu, ale v neděli spáchal sebevraždu.
29.11.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Alan Shearer (4 články)

Rychtář hrál divadlo do poslední chvíle: V pracovním řval na zahradě, že se svatba nekoná! Proč to všechno?

 
"Uhříněves dnes zažívá velké manévry":http://www.extra.cz/sokovany-macura-se-vyjadril-k-dnesni-svatbe-dzambulky-neveril-do-posledni-chvile-co-nam-jeste-rekl a zejména v ulici U Říčanky, kde bydlí Džambulinka, a na Husově náměstí je "hodně veselo":http://www.extra.cz/sokovany-macura-se-vyjadril-k-dnesni-svatbe-dzambulky-neveril-do-posledni-chvile-co-nam-jeste-rekl.
24.09.2013 14:05 |

podobné články

Jsem šokován. Začátek konce, popření Havla. Probuďte národ, i venkov, burcuje známý advokát proti Zemanovi a spol.

 
ROZHOVOR Dozvuky kolem návštěvy dalajlámy v České republice a požadavek Číny, aby po slovech následovaly činy, má za následek, že prezident zřejmě požádá premiéra, aby odvolal ministra kultury Daniela Hermana. Podle právníka a občanského aktivisty Milana Hulíka je prohlášení nejvyšších ústavních činitelů k Číně kapitulací, která se dá srovnat s kapitulací československého prezidenta Háchy v Mnichově nebo kapitulací představitelů Československa v Moskvě v roce 1968. „Jsem z toho naprosto šokovaný. To je to nejhorší, co se v naší zahraniční politice po Listopadu 1989 stalo,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz právník a historik.
07.11.2016 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1052 článků)

Z kapitalismu jsou tu jen montovny. Pár miliardářů vydělává na tom, že jsou lidé chudí. Šéf lékařů se rozjel ve věži tak, že mu šokovaný Moravec rychle odebíral slovo

 
V nedělních Otázkách Václava Moravce se spolu setkali ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD), prezident České lékařské komory Milan Kubek a generální ředitel Karlovarské krajské nemocnice Josef März. Debatovali právě o stavu českého zdravotnictví a Kubek ukázal, že se nebojí sáhnout po ostřejších slovech. Před kamerami takřka rozpoutal slovní peklo.
02.04.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (437 článků)

Akcie v minulém týdnu: Okurkovou sezónu oživily výsledky hospodaření ČEZu

 
Uplynulý týden pokračovala na české burze okurková sezóna. Aktivita investorů je silně podprůměrná, což má v některých případech za následek poměrně velké výkyvy kurzu nahoru i dolu.
16.08.2010 14:45 |

podobné články

Zakázat KSČM je jako zakázat Majora Zemana, srovnává komentátor

 
Vláda ve středu oznámila, že ministr vnitra Jan Kubice vypracuje návrh na zrušení KSČM. Podle toho se kabinet premiéra Petra Nečase (ODS) rozhodne, zda se obrátí na Nejvyšší správní soud kvůli ukončení činnosti komunistické strany. Komentátor serveru Aktuálně.cz Jan Lipold to označil za okurkovou vládní sezonu.
25.07.2011 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Jan Kubice (680 článků)

ŽEBŘÍČEK: Je tu letní okurka, slabé filmy a slabá návštěvnost

 
Pohled na tabulku nejnavštěvovanějších filmů v ČR nedává mnoho důvodů k veselí a indikuje okurkovou sezónu. Čísla nejsou nejvyšší a asi to bude souviset s tristní kvalitou snímků v aktuální tabulce. Po vítězi, třetím pokračování amerického dětského animáku Madagascar, následuje další několikanásobně nastavovaná hollywoodská kaše, sci-fi Prometheus, vycházející z více než 30 let starého Vetřelce, ale nedosahující jeho kvalit. A na třetím místě skončilo třetí pokračování další hollywoodské popcornovky, komedie Muži v černém.
27.06.2012 17:10 |

podobné články

Bárta: Ministři si z lidí dělají legraci

 
Věci veřejné jako opoziční strana musí bez ohledu na okurkovou sezónu upozorňovat na to, co se děje ve vrcholné politice. Rád bych upozornil na dokument, který dnes schválila vláda, jedná se o Aktualizaci Plánu plnění priorit jednotlivých rezortů podle Programového prohlášení vlády.
15.08.2012 19:45 |

podobné články

Proč nám padá chleba namazanou stranou dolů? Potravinový inspektor Láďa Hruška to objasňuje ve své reportáži

 
Na "Nově":http://www.extra.cz/tema/nova očividně jedou okurkovou sezonu i v září a navíc vědí, že diváky nezajímá válka v Sýrii nebo politická situace v Česku, diváky nejvíc zajímá jídlo a záhady každodenního bytí. Potravinový inspektor "Láďa Hruška":http://www.extra.cz/tema/ladislav-hruska (37) proto natočil reportáž, kde experimentálně ověřuje fakt, o kterém zpívá i klasik Jaromír Nohavica - proč nám chleba padá na zem namazanou stranou dolů.
16.09.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (117 článků)

Stanjura (ODS): Říkejme tomu klidně obstrukce..

 
Okurkovou letní sezónu a termíny dovolených narušila mimořádná schůze sněmovny. Levicová vláda se rozhodla, že během několika dní schválí téměř celý svůj program. Samozřejmě bez jakékoli diskuze s opozicí. Na prohlasování jakéhokoli zákonu má hlasů dost a nikdo ji právo prosazovat program nebere.
17.07.2014 11:05 |

podobné články

Jindřich Šídlo pochválil poslance Jandáka. Opravdu

 
Komentátor Jindřich Šídlo se v Hospodářských novinách pozastavil nad politickým fenoménem Vítězslava Jandáka. Poslanec ČSSD podle něj patří mezi ty, kterým novináři zavolají v nouzi nejvyšší, když opravdu není o čem psát. Tento týden takto rozčísl okurkovou sezonu prohlášením, že by si politici zasloužili vyšší platy.
15.08.2014 07:31 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (383 článků)

Škromach o své prezidentské kandidatuře: Když vidím, co se kolem toho děje...

 
Místopředseda Senátu, sociální demokrat Zdeněk Škromach, rozvířil letní okurkovou sezonu svým „nadsazeným“ ohlášením záměru kandidovat v roce 2018 na prezidenta. Jeho prohlášení vyvolalo takový ohlas, že mu během několika týdnů přibyli minimálně dva protikandidáti. Nyní na dotazy na téma své cesty na Hrad odpovídal čtenářům ParlamentníchListů.cz.
20.08.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (579 článků)

Pitt si Angelinu tajně vzal, ale nemiluje ji, tvrdí jeho věštec!

 
Zaručená bomba, která rozčeří okurkovou sezónu, jež podle všeho zavládla i v Hollywoodu. Brad Pitt (50) nemiluje Angelinu (39) a je s ní jen kvůli dětem. Do světa to vytrubuje senzibil, kterého Pittovi dohodila jeho zhrzená bývalka Jennifer Aniston (40). Na druhou stranu říká, že se Brangelina tajně vzala.
21.08.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1640 článků) , Jennifer Aniston (711 článků)