Článek

Šok v porodnici: Dvojčata mají každé jiného otce!

 
Velmi vzácný případ dvojčat, která mají každé jiného otce, hlásí genetikové z Vietnamu. Jejich matka se totiž v době ovulace vyspala se dvěma muži. A zrovna v ní dozrála dvě vajíčka, přičemž každé oplodnila spermie jednoho z mužů. Narozené děti jsou si tak zcela nepodobné, přestože mají stejné pohlaví a přišly na svět ve stejný den.
11.03.2016 19:05 |

podobné články

Podobné články

Dvojčata – co jste o nich možná nevěděli

 
Dvojčata – aneb dvojitá radost rodičů – sice nejsou vzácným jevem, ale i přesto vás neustále mají čím fascinovat. Říká se, že už jedno dítko je nejen obrovská radost, ale i starost – v případě dvojčátek se pak radostné i strastiplné chvilky dvojnásobí. Je pravdou, že se v dnešní době dvojčata rodí stále častěji, nežli jak tomu bylo dříve. I když už nastávající maminky zpráva o dvou plodech v bříšku nikterak zvlášť nepřekvapí, nejen naprosté laiky, ale i zkušené odborníky nepřestávají dvojčata v lecčem udivovat. Dnešní článek pojednává o dvojitém uzlíčku štěstí – jinými slovy – tohle jste o dvojčatech věděli? Dvojčata nemusí mít stejného tatínka Hned na úvod si dejme jednu vzácnost: dvojčata nemusí mít stejného tatínka, byť se to v první chvíli zdá naprosto nelogické. Pokud bude mít žena během probíhající ovulace pohlavní styk s více než jedním mužem, může se stát, že jejich spermie oplodní jedno vajíčko. Následkem toho se sice narodí dvojčata, ale každé z nich bude mít jiného biologického otce. U lidí rarita, u koček nebo psů každodenní chleba. Rozlišíte je podle pupíku Také zastáváte názor, že každá matka dokáže dvojčata rozeznat? Je sice pravdou, že maminka zpravidla pozná – na rozdíl od zbytku rodiny – které dítko je které, ale především čerstvé maminky dvojčátek s tím i přes všechny povídačky přeci jen mohou mít problémy. Dvojčata, která si jsou na první pohled podobná doslova jako vejce vejci, můžete od sebe rozlišit pomocí pupíků – ty rozhodně stejné mít nebudou.  Dvojčata mluví svým vlastním jazykem Každé malé dítě – předtím, než se naučí mluvit – vydává nesrozumitelné zvuky. Na tom určitě není nic zvláštního, jenže jde-li o dvojčata, nemusí se jednat jen o nesmyslné zvuky či pazvuky, kterým rodiče nerozumí. Dvojčata si tímto způsobem mezi sebou povídají a jen ony své řeči rozumí. Řekněme, že je to... Čtěte více Příspěvek Dvojčata – co jste o nich možná nevěděli pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články

Dvouhlavá siamská dvojčata budou mít vlastní reality show

 
Dvaadvacetileté Abby a Brittany Henselovy jsou siamská dvojčata. Mají dvě hlavy a jedno tělo, přičemž každá z dívek ovládá jednu jeho polovinu. Američanky teď chystají reality show, ve které představí svůj život. Další články k tématu: Úspěšně oddělená slovenská siamská dvojčata oslavila desáté narozeniny Indičtí lékaři neumějí siamská dvojčata oddělit a rodiče je doma nechtějí Lékaři v USA rozdělili siamská dvojčata Polská siamská dvojčata se vrátila domů
10.08.2012 10:15 |

podobné články

Mezi dvojčaty je rozdíl pět let, podle odborníků je to nesmysl

 
Simon a Jody Blakeovi se britskému listu Daily Mirror pochlubili, že jejich děti Reuben a Floren jsou dvojčata, které dělí pět let. Chlapec se narodil v roce 2006 díky umělému oplodnění. Jeho sestřička přišla na svět loni, když se rodiče rozhodli využít zmrazených embryí. Podle lékařů to však dvojčata nejsou. Další články k tématu: VIDEO: Podívejte se na úředně nejstarší dvojčata na světě Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Jak to vypadá, když si dvojčata berou dvojčata. Podívejte se
04.01.2012 14:45 |

podobné články

Nepil tu někdo? Dvojčata oddávala dvojčata, která si brala dvojčata

 
Svatba dvojčat dnes nikoho nepřekvapí. Ale svatba dvojčat, která si berou dvojčata, a celému obřadu předsedají kněží dvojčata, to je rarita. Přesně taková veselka se udála v indickém státě Kerala. Novomanžele pak květinami zasypaly děti, které byly – jak jinak – také dvojčata.
16.11.2015 21:15 |

podobné články

Polská matka porodila DVOJČATA. Děti mají DVA OTCE!!!

 
Ženě na severu Polska se narodila dvojčata, z nichž každé má jiného otce. Otcem dívky je milenec její matky a otcem chlapce matčin bývalý manžel, informuje webový portál televize TVN24.
28.12.2010 14:35 |

podobné články

Dvojčata mají rozdílné otce, zjistil test DNA

 
Velmi vzácný případ zaznamenali lékaři ve Vietnamu. Jedné ženě se tam narodila dvojvaječná dvojčata, každé má však jiného otce.
09.03.2016 10:55 |

podobné články

Americká dvojčata mají každá jiného biologického otce

 
Je to téměř zázrak přírody. Jedenáctiměsíční dvojčata Justin a Jordan z texaského Dallasu mají různé biologické otce. Může za to matka chlapců, která v době jejich početí měla vztah jak se svým mužem, tak s milencem. A zatímco manželova spermie oplodnila jedno vajíčko, milencova druhé.
13.05.2009 09:35 |

podobné články

Užila si s trpasličím striptérem, manžela čekal v porodnici šok

 
Obrovský šok zažil v porodnici muž, který přihlížel manželčině porodu. Když se narodilo dítě se vzácnou vadou, žena se rozplakala a svěřila se s opravdu podivnou nevěrou.
10.10.2014 19:25 |

podobné články

Je libo humra nebo císařský řez? Tak se rodí v nejdražší britské porodnici

 
Jako v nejdražším hotelu se mají matky, které děti přivádějí na svět v luxusní londýnské porodnici. Patří k nim Victoria Beckham, saúdská princezna či třeba manželka kuchaře Jamieho Olivera. Za luxusní péči se ovšem musí také patřičně zaplatit. Někteří rodiče v porodnici nechají až půl milionu liber, tedy asi jeden a tři čtvrtě milionu korun!
16.04.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (109 článků) , Victoria Beckham (791 článků)

Neskutečné! Každé z dvojčat má jiného biologického otce

 
Je to téměř zázrak přírody, kterých je v lidské populaci méně než prstů na rukách. Jedenáctiměsíční dvojčata Justin a Jordan z texaského Dallasu mají různé biologické otce.
12.05.2009 18:45 |

podobné články

Dvojčata se narodila každé v jiném roce

 
Zatímco lidé po celém světě slavili příchod nového roku, dvě matky v USA a Kanadě měly jiné starosti. Obě totiž přiváděly na svět dvojčata. Děti každé z nich se sice narodily jen pár minut od sebe, na svět ale přišly každé v jiném roce.
02.01.2014 21:35 |

podobné články

Maxová v porodnici? Hlídali ji jako prezidenta!

 
Tereza Maxová (40) se v podolské porodnici všem pořádně zapsala do paměti. Kvůli topmodelce porodnice zvýšila bezpečnostní opatření, do jejího pokoje nesměla bez jejího souhlasu vstoupit ani zdravotní sestra! Po ruce měla pak stále svou asistentku, která jí donášela i obědy, aby o Maxové v porodnici nikdo nevěděl.  
10.10.2011 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (409 článků)

Záhada hlavolamu? Žena porodila dvojčata, každé má ale s jiným tatínkem! Přišlo se na to v tu nejhorší chvíli!

 
Matka známá, otec nejistý, říká se. V tomhle kuriózním případě to platí dvojnásob. Žena porodila dvojčátka, jenže každé má jiného otce. Na celou prekérku se přišlo u soudu o alimenty.
20.05.2015 15:31 |

podobné články

Žena porodila dvojčata, každé má jiného otce

 
Překvapivý závěr měl soudní spor o otcovství dvojčat, k němuž došlo v americkém státě New Jersey. Ukázalo se totiž, že holčičky nemají stejného otce.
11.05.2015 16:16 |

podobné články

Děti se narodily v jiný den a v jiném roce, přesto jsou dvojčata! Jak je to možné?

 
Ženě ze San Diega se v porodnici povedl opravdu netradiční kousek. Její dvojčata se narodila jen dvě minuty po sobě, přesto každé v jiný den a jiný rok.
03.01.2016 16:26 |

podobné články

Polská dvojčata mají dva otce

 
Dva otce mají dvojčata z nevelké obce na severu Polska. Otcem děvčátka je milenec její matky, chlapce pak její bývalý manžel. Podle statistik jde o sedmý takový případ na světě.
28.12.2010 09:50 |

podobné články

Dvojčata mají dva různé otce

 
Na severu Polska se narodila dvojčata, která mají dva různé otce. Otcem holčičky je milenec její matky, chlapce její bývalý manžel. Podle nejnovějších statistik se jedná o sedmý takový případ na světě.
28.12.2010 18:35 |

podobné články

Dvojčata "Zoufalky" Marcii Cross jsou každé jiné!

 
Herečka Marcia Cross (49), která se divákům vryla do paměti hlavně rolí v seriálu Zoufalé manželky, má čtyřletá jednovaječná dvojčata, ale každé je jiné! Holčičky mají každá jiný styl.
19.12.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (16 článků)

Dvojčata žijí díky operaci přímo v děloze. Unikátní zákrok provedli v porodnici v pražském Podolí

 
Zoe a Emily jsou dnes zdravá čiperná roční dvojčátka. V maminčině bříšku jim však hrozila smrt a zachránila je až unikátní operace v porodnici v pražském Podolí. Lékaři jim museli ještě v děloze oddělit placenty.
20.07.2016 21:30 |

podobné články