Článek

Šok! Bělošku omylem oplodnili spermatem černocha!

 
Americká lesbička Jennifer Cramblett (37) toužila stejně jako její partnerka Amanda Zinkon (30) po bílém děťátku. Nechala se proto oplodnit spermatem, které měl podle katalogu pocházet od modrookého blonďáka. Jenže pak ji čekal šok – narodila se jí kakaová holčička!
11.09.2015 09:55 |

podobné články

Podobné články

Lékaři omylem oplodnili 26 žen spermatem jediného dárce

 
Vtipy o výměně dětí v porodnici lidé často používají k omluvě svých příbuzných, kteří jim přijdou příliš odlišní na to, aby s nimi byli v pokrevní přízni. Jindy se hovoří o nevlastním potomkovi jako kukačce. Jenže celá situace se o dost víc zamotá, když se připočítá riziko záměny pohlavních buněk při umělém oplození. Člověka ihned napadne, jak snadné je stát se rodičem cizích genů. V nizozemském Utrechtu něco podobného zažívá šestadvacet párů. Lékaři jim oznámili, že zřejmě vajíčka jednotlivých matek byla omylem oplozena spermiemi jediného muže.
07.01.2017 19:30 |

podobné články

Polku při zákroku oplodnili cizím vajíčkem, dítě je postižené

 
Polsko ožilo rozruchem. Církev se staví proti umělému oplodnění, ale aby lékaři omylem ženu oplodnili cizím vajíčkem, to je moc... Žena porodila „cizí“ dítě a to je postižené.
04.02.2015 06:30 |

podobné články

Oscarová herečka osočila expřítele z rasismu: Z mé dcery chce udělat bělošku!

 
Už roky se herečka Halle Berry (48) hádá s expřítelem Gabrielem Aubry (39) o opatrovnictví dcery Nahly (6), a teď jí došla trpělivost. U soudu vytáhla těžký kalibr a Aubryho nařkla z rasismu! Prý ji urážel a z dcery se rovnáním a barvením vlasů snaží udělat bělošku!
01.12.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (302 článků) , Gabriel Aubry (24 článků) , Nahla Aubry (20 článků)

Oplodnili jsme ČSSD, raduje se Pehe nad strategií proti korupci

 
Sociální demokraté představili u kulatého stolu svůj návrh na protikorupční strategii. Hodně bodů, které se v ní nachází, vychází i z návrhů inciativy Veřejnost proti korupci, která vznikla před necelými třemi měsíci také proto, aby zastavila korupci, jež se v Česku nebezpečně rozrůstá. "Jsme rádi, že jsme našimi myšlenkami oplodnili sociální demokraty, stejně tak jako bychom byli rádi, pokud by se staly inspirací i dalším politickým stranám. Každý - i dílčí krok v tomto směru, je dobrý a je krokem k něčemu lepšímu," řekl ParlamentnímListům.cz jeden ze signatářů zmiňované iniciativy politolog Jiří Pehe.
29.07.2011 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (345 článků)

Průšvih po uhynutí samice nosorožce ve Dvoře Králové: Při oplodnění jejích vajíček spletli sperma!

 
Mamma mia! Co to jen ti Italové provedli. Promarnili totiž naději na záchranu nosorožců severních bílých před vyhubením. Vajíčka nedávno uhynulé královédvorské samice Nabiré oplodnili nesprávným spermatem.
04.08.2015 19:45 |

podobné články

Matka rasistka byla omylem oplodněna spermatem černocha. Čtěte, jak mluví o své dceři!

 
Ghetto opice, rasistická nadávka pro Afroameričany, je slovní spojení, které používá matka pro svoji dceru poté, co spermobanka zaměnila vzorky.
15.01.2015 12:42 |

podobné články

Syn Karla Černocha (†64): Nestihl jsem se s tátou rozloučit! Kdo to překazil?

 
Od smrti legendárního zpěváka Karla Černocha (†64) o Vánocích uplynulo 9 let. Jeho syna Marka Černocha (47) dodnes mrzí, že se s tátou nemohl osobně rozloučit.
09.01.2017 12:35 |

podobné články

Matka přinutila dceru (14) otěhotnět spermatem z internetu

 
Šílená matka (47) z Velké Británii tak toužila po dalším dítěti, že přinutila svou teprve 14letou dceru otěhotnět spermatem od anonymního dárce.
30.04.2013 16:25 |

podobné články

Nabídka pro Clintonovu milenku Lewinskou: 25 milionů za šaty s Billovým spermatem!

 
Stážistka z Bílého domu Monica Lewinská (41), která proslula aférkou s prezidentem USA Billem Clintonem (68), dostala zajímavý návrh: muzeum erotiky z Las Vegas jí nabízí za slavné modré šaty potřísněné Billovým spermatem ohromujících 25 milionů korun!
12.05.2015 12:59 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (224 článků)

Obličej se spermatem i nůž přes ženský klín. Sexistické prasátečko zná vítěze

 
V osmém ročníku anticeny Sexistické prasátečko vybrala veřejnost jako nejsexističtější reklamu tu, která zvala do olomouckého hudebního klubu Buddy’s. Využívala pornografický snímek ženského obličeje potřísněný spermatem. Odborná porota pak vybrala jako nejsexističtější reklamu na nože Pokorný Knives. Je na ní zobrazený roztažený ženský klín, jehož střed nůž zakrývá, a vedle nože je syrové maso, uvedli v pátek v tiskové zprávě organizátoři z neziskové organizace Nesehnutí.
11.11.2016 12:50 |

podobné články

Muž týral manželku dva roky v poutech, jedla chleba se spermatem

 
Z počátku to vypadalo, že si paní Eva našla muže snů. Jenomže nedlouho po svatbě se její život změnil v peklo. Manžel ji začal mlátit, týrat a znásilňovat. Zašlo to až tak daleko, že ženu uvrhl do sklepení, kde ji věznil dva roky, nechával ji o hladu a žízni a když už jí nějaké jídlo donesl, byl to chleba s jeho spermatem.
27.06.2017 13:15 |

podobné články

Americký policista zastřelil dalšího černocha: Prý si spletl pistoli s taserem

 
Spojené státy řeší další případ sporné smrti neozbrojeného černocha, kterého zastřelil bělošský policista. Při incidentu, který se odehrál počátkem dubna ve státě Oklahoma, strážce pořádku očividně omylem použil pistoli místo elektrického paralyzéru, takzvaného taseru. Vyplývá to z nově zveřejněného videozáznamu zásahu. Prokuratura dnes policistu obvinila z neúmyslného zabití, napsala agentura AP.
14.04.2015 07:10 |

podobné články

Policista zastřelil neozbrojeného černocha, dostal 4 roky ve vězení

 
Soud v americkém státě Oklahoma odsoudil v úterý na čtyři roky vězení bývalého zástupce šerifa v záloze Roberta Batese, který loni při policejní akci proti nelegálním prodejcům zbraní omylem zastřelil neozbrojeného černocha. Čtyřiasedmdesátiletý Bates byl uznán vinným již v dubnu ze zabití druhého stupně.
01.06.2016 07:25 |

podobné články

Ženu omylem oplodnili cizími embryi. Lékaři si spletli příjmení párů

 
Italská justice musela řešit velmi neobvyklý případ sporu o rodičovství, který vznikl kvůli záměně oplodněných embryí na římské klinice asistované reprodukce. Zdravotníci se kvůli podobnosti příjmení dvou párů spletli a jedné z matek do dělohy implantovali embrya jiných pacientů.
09.08.2014 10:15 |

podobné články

Rasistický útok v McDonald's: Dívka (22) dostala záchvat

 
Kopance do hlavy, tahání po podlaze za vlasy, rány pěstí do obličeje, křik. Tak to v úterý vypadalo v jedné americké restauraci McDonald's. Dvě dívky tmavé pleti zaútočily na bělošku (22). Ta nakonec dostala záchvat. Celému incidentu zaměstnanci podniku jen nečinně přihlíželi, natáčeli ho a smáli se.
23.04.2011 19:55 |

podobné články

Útočnice (18) z McDonald's se bila už dříve: Tamtéž!

 
Dívka tmavé pleti (18), která 18. dubna v baltimorském McDonaldu mlátila hlava nehlava bělošku (22), už byla z násilí obviněna dříve. Loni zaútočila na matku dvou dětí. Na stejném místě!
26.04.2011 19:25 |

podobné články

Mrtvé modelky: Nicole (†40) se udusila vlastními zvratky

 
Dne 8. února 2007 zazvonil na policii v Hollywoodu telefon. "Potřebujeme pomoc na pokoj 607 v hotelu Hard Rock. Jde o bělošku. Nedýchá a nereaguje. Je to Anna Nicole Smithová."
20.12.2011 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Anna Nicole Smith (7 článků) , Nicole Smith (16 článků)

Černoška se po použití tělového mléka Dove změní na bělošku. Firma teď čelí obvinění z rasismu

 
Kosmetická firma Dove čelí zvláštnímu rasistickému skandálu. Reklama na Facebooku ukazovala černošku, která se po použití krému Dove stane bílou, ta se následně promění v Asiatku. Poslední proměna nikoho nepohoršila. Z černé na bílou, tak to je ovšem jiná!
09.10.2017 18:35 |

podobné články

Microsoft čelí obvinění z rasismu, černocha na fotografii nahradil bělochem

 
Ten, kdo se v posledních dnech podíval na stránky Microsoftu a byl pozorný, mohl si všimnout jedné drobné nesrovnalosti. Na jedné z reklamních fotografií byl totiž běloch s černou rukou. Microsoft se již za vložení hlavy bělocha místo hlavy černocha omluvil.
26.08.2009 14:25 |

podobné články