Článek

Sociální demokraté by dnes měli zvolit další členy stranického předsednictva

 
Ústřední výkonný výbor sociální demokracie by měl na dnešním zasedání v Praze zvolit deset členů užšího stranického vedení, předsednictva. Výbor se sejde poprvé od březnového sjezdu ČSSD, na kterém si nejsilnější vládní strana zvolila nové vedení.
11.04.2015 06:26 |

podobné články

Podobné články

ČSSD dovolila předsednictvo. Sobotkovci a haškovci jsou si rovni

 
Výkonný výbor ČSSD dnes zvolil další čtyři členy předsednictva strany. Poměr mezi dvěma stranickými křídly v třicetičlenném orgánu je údajně nadále vyrovnaný. Jde o příznivce současného předsedy Bohuslava Sobotky a jeho neúspěšného soupeře ve volbě šéfa strany, prvního místopředsedy Michala Haška. Straně zbývá zvolit dva členy, aby naplnila plný počet členů širšího vedení.
18.06.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2302 článků)

Sobotkovci a haškovci bitvu o vliv v ČSSD nedokončili

 
Sociální demokraté na sobotním zasedání ústředního výkonného výboru (ÚVV) v pražském Kongresovém centru ani na druhý pokus nedokončili dovolbu členů klíčového orgánu, stranického předsednictva. Vybrali čtyři nové členy, zbývající dva zvolí až v říjnu. Bitvu mezi sebou vedly tábory předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky a prvního místopředsedy Michala Haška.
18.06.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2302 článků)

ČSSD volila členy předsednictva. Uspěli stoupenci Haška i Sobotky

 
Výkonný výbor ČSSD v sobotu zvolil další čtyři členy předsednictva strany. Poměr mezi dvěma stranickými křídly v třicetičlenném orgánu je údajně nadále vyrovnaný.
18.06.2011 17:45 |

podobné články

Zastupitelé Pardubického kraje mají zvolit novou krajskou vládu

 
Zastupitelé Pardubického kraje by dnes na ustavujícím zasedání měli zvolit novou krajskou vládu. Hejtmanem by se měl znovu stát Martin Netolický (ČSSD). Po volbách se na spolupráci dohodli sociální demokraté, Koalice pro Pardubický kraj tvořená KDU-ČSL, SNK ED a Nestraníky, ODS a STAN. Svolané zasedání by ještě mohla zhatit stížnost na krajské volby, desetidenní lhůta pro zpochybnění výsledků u soudů skončí dnes v 16:00. Začátek ustavujícího zastupitelstva je naplánován na 17:00.
21.10.2016 08:00 |

podobné články

Sociální demokraté ve Zlínském kraji jednoznačně podpořili znovuzvolení Sobotky

 
Sociální demokraté ve Zlínském kraji dnes podpořili znovuzvolení Bohuslava Sobotky předsedou strany. Podpora byla jednoznačná, řekla dnes ČTK předsedkyně krajské organizace Milena Kovaříková. Na místo prvního místopředsedy strany navrhli sociální demokraté v kraji Milana Chovance, ministr vnitra tuto funkci zastává již nyní. Volební sjezd sociální demokracie se koná příští rok v březnu.
27.11.2016 15:40 |

podobné články

Sněm s jasným koncem? Babiš čeká zvolení Stropnického do čela pražského ANO

 
V Praze začal krajský sněm hnutí ANO, předseda hnutí Andrej Babiš při příchodu novinářům řekl, že očekává vítězství ministra obrany a člena celostátního předsednictva hnutí Martina Stropnického, kterého podporuje. Má ANO v Praze integrovat. Sněm se chystá dnes zvolit kandidáta na nového krajského předsedu za Radmilu Kleslovou, která na funkci rezignovala. Stropnický získal v pátek i podporu krajského předsednictva. Pokud bude zvolen, bude chtít vyměnit i místopředsedy.
14.11.2015 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11320 článků) , Martin Stropnický (1588 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

Získali jsme další interní zápis předsednictva ČSSD: Přímá volby předsedy nebude

 
Sociální demokraté ještě zřejmě neprocitli do reality. Tak to alespoň vypadá z jejich dokumentů, které naše redakce dostává v pravidelných intervalech. V tomto případě se jedná o zápis z předsednictva strany. To sice v hojném počtu odhlasovalo řadu podnětů a návrhů, navenek to ovšem nemění nic.
10.11.2017 15:55 |

podobné články

ČSSD si zvolila užší vedení. Uspěli Štěch, Chládek a Zimola

 
Sociální demokraté dnes zvolili dalších deset členů stranického předsednictva. Jsou jimi například ministr školství Marcel Chládek či předseda Senátu Milan Štěch. 
11.04.2015 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (636 článků) , Marcel Chládek (608 článků)

Do předsednictva ANO zamířili ministři Brabec a Stropnický

 
Do předsednictva hnutí ANO zamířili na dnešním sněmu ministři životního prostředí a obrany Richard Brabec a Martin Stropnický i bývalý novinář, poslanec Martin Komárek. Oznámil to delegátům předseda volební komise Matěj Fichtner. Členů předsednictva mělo být původně osm. Delegáti ale nakonec rozhodli o jejich snížení na sedm potom, co se jim jedno místo nepodařilo obsadit ani ve třech volebních kolech.
01.03.2015 06:01 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1588 článků) , Richard Brabec (309 článků) , Matěj Stropnický (438 článků)

Vůně – kdy a jakou zvolit?

 
Vůně není jen jedna a vybrat si mezi pestrým množstvím tu pravou rozhodně není jen tak. Naše konkrétní volby ovlivňuje celá řada faktorů, od vnitřního pocitu či intuice, až po roční období, použité ingredience nebo danou příležitost. Zvláště pro ženy představuje vhodná vůně neodmyslitelnou součást jejich vizáže. Říkejte si klidně, co chcete, ale námi zvolená vůně o nás hodně vypovídá. Je to rovněž jedna z věcí, které na nás upozorní naše okolí a kterou si lidé kolem nás zapamatují. Možná máte parfém, který je vaším favoritem. Jste si ale jistí, že se hodí pro každou příležitost? Nebylo by lepší mít po ruce i jiné možnosti, kterými byste mohli podtrhnout svou osobnost? Jaká je ta správná vůně pro… …schůzku ve dvou? Na romantické schůzce logicky chceme udělat dojem a zapsat se tím nejlepším způsobem. Jakou vůni tedy zvolit pro večer, kdy se vydáte vstříc nové lásce? Všemi deseti můžeme doporučit parfémy obsahující jasmín, růži nebo pomerančový květ. To je jistota, kterou nemůžete nic zkazit. Jemné podtóny nepůsobí vlezle. Naopak neradíme vsázet na parfémy s gardénií, která je až moc výrazná, což by mohlo být spíše na škodu. …speciální akce? Speciálními akcemi máme na mysli například svatbu, firemní večírek, ples, divadlo či zkrátka cokoli jiného, kam se nedostaneme každý den. Pro tyto chvíle radíme vsadit na silnější vůně, které se skvěle hodí pro večery strávené ve společnosti. Ne nadarmo se i oblečení nebo líčení dělí na denní a večerní, kdy právě večer chceme vyniknout a chceme být vidět. Proto zvolte takovou vůni, kterou byste si přes den nevzali, ale pro večer bude více než ideální volbou. …pracovní pohovory a schůzky? Pokud se chystáte na důležitý pracovní pohovor, který může rozhodnout o vaší budoucnosti, pak svou vůni volte opravdu obezřetně. Vaším cílem je kladně zapůsobit na člověka, který s vámi pohovor povede. V... Čtěte více Příspěvek Vůně – kdy a jakou zvolit? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

SLEDUJEME ŽIVĚ Zeman znovu na Hrad. Sociální demokraté představují platformu Zachraňme ČSSD

 
Vybraní sociální demokraté v pátek 5. ledna v restauraci Mánes představili platformu pro záchranu ČSSD s názvem Zachraňme ČSSD: Zeman znovu na Hrad. Sociální demokraté Roman Onderka, Michal Hašek a Jaroslav Foldyna během představení vyzvali voliče sociální demokracie, aby v nadcházející prezidentské volbě svým hlasem podpořili stávajícího prezidenta Miloše Zemana.
05.01.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2302 článků) , Miloš Zeman (19206 článků) , Jaroslav Foldyna (383 článků) , Jaroslav Hašek (97 článků) , Jaroslav Hašek (97 článků)

VIDEO Zeman znovu na Hrad. Sociální demokraté představili platformu Zachraňme ČSSD

 
Vybraní sociální demokraté v pátek 5. ledna v restauraci Mánes představili platformu pro záchranu ČSSD s názvem Zachraňme ČSSD: Zeman znovu na Hrad. Sociální demokraté Roman Onderka, Michal Hašek a Jaroslav Foldyna během představení vyzvali voliče sociální demokracie, aby v nadcházející prezidentské volbě svým hlasem podpořili stávajícího prezidenta Miloše Zemana.
05.01.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2302 článků) , Miloš Zeman (19206 článků) , Jaroslav Foldyna (383 článků) , Jaroslav Hašek (97 článků) , Jaroslav Hašek (97 článků)

ČSSD přesune klíčová rokování na Žižkov do odborářského hotelu

 
Sociální demokraté v pátek na jednání stranického předsednictva v Lidovém domě vybrali nové místo konání klíčových zasedání ústředního výkonného výboru (ÚVV). Místo Kongresového centra Praha se budou oranžoví scházet v odborářském hotelu Olšanka na pražském Žižkově. Změnu si vynutila finanční situace ČSSD.
13.05.2011 20:50 |

podobné články

Příznivci Rusnokovy vlády v ČSSD posilují. Navzdory Sobotkovi

 
Sociální demokraté v pátek odpoledne řešili na jednání stranického předsednictva v Lidovém domě postoj k vládě Jiřího Rusnoka. K závěru ale nedošli, shodu mají oznámit až 6. srpna, těsně před hlasováním o důvěře kabinetu. Podle informací Novinek ale neuspěl lídr ČSSD Bohuslav Sobotka v debatě na předsednictvu s kritickým názorem na Rusnokův tým.
19.07.2013 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9409 článků) , Jiří Rusnok (1828 článků)

Kulový blesk v Poslanecké sněmovně, stěhoval se i Paroubek

 
Poslanci dnes změnili zasedací pořádek v jednacím sále. Usnesením přesadili na jiná místa poslance, kteří už nejsou členy těch stran, za něž byli zvoleni v loňských volbách. Sociální demokraté navrhli přemístění svého bývalého předsedy Jiřího Paroubka (nyní LEV 21) a jeho stranického kolegy Jiřího Šlégra. O další změny posléze požádal předseda poslanců VV Vít Bárta.
08.12.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3383 článků) , Jiří Šlégr (403 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Jiří Šlégr (404 článků) , Jiří Bárta (242 článků) , Jiří Bárta (242 článků)

Mladí sociální demokraté zvažují vyvolání debaty o Bohumínském usnesení

 
Mladí sociální demokraté (MSD) považují takzvané bohumínské usnesení, které ČSSD zakazuje politickou spolupráci například s komunisty, za zastaralé. Strana by o něm měla znovu začít debatu. Dnes to řekla jejich předsedkyně Lucie Válová. I když je bohumínské usnesení stále v platnosti, mají sociální demokraté koalice s komunisty například v krajích a obcích.
08.01.2015 20:17 |

podobné články

Hnutí Ano 2011 si zvolí vedení, do čela navrhuje miliardáře Babiše

 
V Praze se dnes sejde celostátní volební sněm politického hnutí ANO 2011, za kterým stojí majitel zemědělsko-chemického impéria Agrofert Andrej Babiš. Sněm zvolí nové členy předsednictva. Většina krajských sněmů navrhla na post předsedy předsednictva Babiše, řekla na dotaz ČTK mluvčí Radka Burketová. Hnutí by měl vést do parlamentních voleb v roce 2014.
02.03.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11320 článků)

Poslanci přesazovali odpadlíky, došlo na Paroubka se Šlégrem i rebely z VV

 
Poslanci ve čtvrtek změnili zasedací pořádek v jednacím sále. Usnesením přesadili na jiná místa poslance, kteří už nejsou členy těch stran, za něž byli zvoleni v loňských volbách. Sociální demokraté navrhli přemístění svého bývalého předsedy Jiřího Paroubka (nyní LEV 21) a jeho stranického kolegy Jiřího Šlégra. O další změny posléze požádal předseda poslanců VV Vít Bárta.
08.12.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3383 článků) , Jiří Šlégr (403 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Jiří Šlégr (404 článků) , Jiří Bárta (242 článků) , Jiří Bárta (242 článků)

Kočí po přesazení: Superguru Bárta je emočně labilní a trpí stihomamem

 
Poslanci ve čtvrtek měnili zasedací pořádek v jednacím sále. Usnesením při něm přesadili na jiná místa poslance, kteří už nejsou členy těch stran, za něž byli zvoleni v loňských volbách. Sociální demokraté proto navrhli přemístění svého expředsedy Jiřího Paroubka (nyní LEV 21) a jeho stranického kolegy Jiřího Šlégra. O další změny posléze požádal i předseda poslanců Věcí veřejných Vít Bárta. A ti se vzápětí ostře ohradili.
08.12.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3383 článků) , Jiří Šlégr (403 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Jiří Šlégr (404 článků) , Jiří Bárta (242 článků) , Jiří Bárta (242 článků)