Článek

Sobotku ve sněmovně interpeloval vlastní poslanec. A došlo na uprchlíky

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) dnes ve Sněmovně přiznal, že až padesát procent migrantů přichází do Evropy z ekonomických důvodů. Sobotka totiž dnes odpoledne odpovídal v rámci písemných interpelací na dotazy poslance ČSSD Antonína Sedi. Toho zajímalo, jak se v Evropě momentálně problém s migranty řeší. Sobotka dnes ve svých odpovědích také zdůraznil, že naléhavost uzavření balkánské migrační trasy roste a to hlavně kvůli problému s obchodem s lidmi.
03.03.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9487 článků)
Podobné články

Sobotka je nebezpečný extremista, rozjel se ve Sněmovně Okamura. A Petr Gazdík mu na náš dotaz pohrozil pěstním soubojem

 
„Jste nebezpečný extremista,“ označil dnes nepřítomného premiéra Bohuslava Sobotku ve Sněmovně poslanec Tomio Okamura. Někdejší lídr Úsvitu totiž chtěl po Sobotkovi, aby mu odpověděl ve věci imigrantů a muslimů ve městě Králíky. Ve své řeči ale přitom na Sobotku nebývale zaútočil.
26.11.2015 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9487 článků) , Tomio Okamura (2062 článků) , Petr Gazdík (886 článků) , Petr Gazdík (875 článků)

Kohout (VV): Česká republika si koleduje o ostudu v EU i NATO

 
Velmi pozorně jsem si vyslechl interpelaci poslance Seďi směřovanou na MO, Martina Stropnického. V interpelaci pan poslanec zvedl velmi vážný problém armády. Ten se dá shrnout do jednoduchého vyjádření – nedostatečný finanční rámec pro zajištění základních funkcí armády v souladu se zákony ČR. Nutno podotknout, že ve stejné věci již interpeloval i poslanec Vít Bárta a jasné odpovědi se od ministra Picka také nedočkal.
24.02.2014 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1690 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Poslanec Soukup: Teze islámu si v ničem nezadají s fašismem a komunismem. Vyzvu ministra Pilného, ať zatne zlatou žílu pijavicím, jako je Člověk v tísni

 
ROZHOVOR Je třeba řešit důležitější věci, než burkiny, například jak je to s výroky, jež zaznívají z mešit a modliteben a které evidentně podněcují nenávist vůči každému, kdo nevyznává Alláha a Mohameda,“ říká poslanec Zdeněk Soukup (ANO). A doplňuje: „Musíme se přece zabývat islámskými tezemi, které si v ničem nezadají s fašismem a komunismem. Několikrát jsem na půdě Sněmovny interpeloval a poukazoval v této souvislosti na konkrétní porušení našich zákonů. Má snaha byla ale marná.“
29.07.2017 04:45 |

podobné články

Poslanec Soukup: Některé teze islámu si v ničem nezadají s fašismem a komunismem. Vyzvu ministra Pilného, ať zatne zlatou žílu pijavicím, jako je Člověk v tísni

 
ROZHOVOR „Je třeba řešit důležitější věci než burkiny, například jak je to s výroky, jež zaznívají z mešit a modliteben a které evidentně podněcují nenávist vůči každému, kdo nevyznává Alláha a Mohameda,“ říká poslanec Zdeněk Soukup (ANO). A doplňuje: „Musíme se přece zabývat islámskými tezemi, které si v ničem nezadají s fašismem a komunismem. Několikrát jsem na půdě Sněmovny interpeloval a poukazoval v této souvislosti na konkrétní porušení našich zákonů. Má snaha byla ale marná.“
29.07.2017 07:00 |

podobné články

Poslanec KSČM interpeloval Babiše kvůli sudeťákům. Jak nám vysvětlil, měl k tomu velmi závažné důvody...

 
ROZHOVOR Poslanec KSČM z Plzeňského kraje Jiří Valenta s obavami sleduje stále odvážnější iniciativy směřující k prolomení Benešových dekretů. Rovněž připomíná čím dál intenzivnější projevy „vzájemnosti“ v rámci NATO, kdy se zde zcela regulérně demonstruje síla, zatímco komunistům jsou stále vyčítány události ze srpna 1968, ačkoliv drtivá většina z nich s nimi neměla vůbec nic společného. A promluvil i o Miroslavu Kalouskovi, který se chytře a podprahově posmívá prezidentu republiky kvůli jeho zdravotnímu stavu.
27.05.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Valenta (121 článků) , Miroslav Kalousek (6424 článků)

Číp (KSČM): Tykadla versus trenky a Sobotka

 
Při pravidelných čtvrtečních interpelacích jsem interpeloval předsedu vlády Bohuslava Sobotku ve věci odcizené standarty prezidenta republiky.
12.10.2015 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9487 článků)

Fiala (ODS): Premiér Sobotka pokrytecky kličkuje okolo vyšetřování Čapího hnízda

 
Předseda ODS Petr Fiala dnes interpeloval premiéra Sobotku ohledně vyšetřování možného dotačního podvodu týkajícího se ministra financí Babiše. Podle premiéra Sobotky se však tato kauza současné vlády netýká.
04.03.2016 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1341 článků)

Chalupa navrhne, ať sněmovní vyšetřovací komise vyslechne Sobotku

 
Poslanec a člen sněmovní vyšetřovací komise k reorganizaci policie Bohuslav Chalupa (ANO) navrhne, aby komise vyslechla premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD). Chalupa to dnes řekl novinářům v Brně. Návrh vyslechnout Sobotku padl už v minulosti, komise ho tehdy neschválila, píše ČTK.
31.10.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9487 článků)

Vztyčený prostředníček a „šoustání“. Český poslanec popsal, co otřesného zažil mezi uprchlíky v Calais

 
Poslanec Karel Fiedler se jel na začátku července podívat do přístavního města Calais na severu Francie, kde se v poslední době stále více potýkají s uprchlíky. Své pochmurné zážitky z cesty popsal na sociální síti Facebook. Jestliže bude naše vláda platit uprchlíky, tak to prý bude i na jejich „šoustání“.
03.07.2015 15:36 |

podobné články

Tip na trénink s vlastní váhou

 
Jestliže si chcete zpevnit svaly a vyrýsovat postavu, měli byste se zajímat o trénink s vlastní váhou. Jedná se o sérii cviků, k jejichž provedení nepotřebujete žádné cvičení pomůcky – pouze vlastní tělo, které se v tomto případě stává jediným cvičením nástrojem. Kdekdo by možná mohl říci, že trénink s vlastní váhou není vůbec náročný, protože nemusíte zvedat těžké činky, nemusíte si hrát s medicimbalovými míčy, které se u posilování hojně používají a zkrátka cvičíte pouze s vlastním tělem. Možná to na první pohled vypadá opravdu jednoduše, realita je ale úplně jiná. Trénink s vlastní váhou vám otevře oči Víte, v čem je trénink s vlastní váhou tak úžasný? Především v tom, že vám dokonale otevře oči! Až díky tomuto typu cvičení skutečně poznáte, jak na tom jste se svou fyzickou kondicí. Budete cvičit pouze s vlastním tělem, které sice znáte jako své boty a nikdo jej nezná lépe, ale které je zároveň úměrně těžké vašim možnostem. Chcete to vyzkoušet? Chcete si otestovat, jak na tom jste? Jak je na tom vaše fyzička? V tom případě to zkuste podle následujících videí, které jsme pro vás našli. V těch se ukrývají cviky, které můžete pro trénink s vlastní váhou použít a uvědomit si svoje hranice.   Příspěvek Tip na trénink s vlastní váhou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2018 21:55 |

podobné články

Chovancova nahotinka a uprchlíci. Sobotka ve sněmovně čelil vášnivé kritice

 
Byly to vášnivé interpelace. Na Bohuslava Sobotku (ČSSD) ve čtvrtek ve sněmovně zaútočil exministr Petr Bendl (ODS). Ptal se ho, čí je vlastně premiér. A vytýkal Sobotkovi, že se prý schovává za Slovensko, které kvůli kvótám mává žalobou. Vedle toho Sobotku kritizovali i za údajně bezcitné chování k běžencům. Poslankyně Černochová (ODS) si pak přisadila ke kauze Chovanec a nahotinka.
08.10.2015 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9487 článků) , Petr Bendl (499 článků)

Náhradník za Sobotku ve Sněmovně si odkroutil první den: A hned ten plat vypadá jinak

 
Z postu tajemníka poslaneckého klubu zpět do poslanecké lavice. To je příběh posledních týdnů bývalého předsedy klubu ČSSD Romana Sklenáka, který si také výrazně platově polepší. O kolik přesně, ale zástupci ČSSD říct nechtěli. Sklenák ve Sněmovně nahradil expremiéra Bohuslava Sobotku, který se z vysoké politiky zcela stáhl. Bývalý předseda sociálnědemokratického klubu skončil na jižní Moravě v říjnových volbách „první pod čarou“ za Sobotkou a exprimátorem Brna Romanem Onderkou.
11.04.2018 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9487 článků) , Roman Sklenák (106 článků)

John interpeloval Nečase. Odpověď: Snad jste nepřebral ochutnávku vín

 
Socialista Ladislav Šincl to ve sněmovně "pěkně rozjel". V interpelaci na předsedu vlády totiž tak trochu podle vzoru svých kolegů plísnil premiéra Nečase za to, že naše země chudne a spolu s ní chudnou i obyvatelé Česka. Stejná slova, jako jeho kolega Miroslav Váňa v dopoledních interpelacích o „vysávání obyvatel země touto vládou“ ale naštěstí přitom nepoužil. Nečas se také musel zpovídat z odvolání policejního prezidenta.
20.09.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Váňa (41 článků) , Ladislav Šincl (122 článků)

Řekové začali vracet uprchlíky Turkům. Dobrovolníci řeší, kde dál pomáhat

 
V pondělí při úsvitu vypluly první dvě lodě s uprchlíky z řeckého ostrova Lesbos zpět do Turecka. Deportace ale podle analytika spolku Pomáháme lidem na útěku Dalimila Petriláka není jediný fakt, který uprchlíky znervózňuje. Není prý totiž jasné, co bude se 40 tisíci uprchlíky, kteří jsou na řecké pevnině.
04.04.2016 16:25 |

podobné články

ODSák sepsul Sobotku: Přišel jste před chvílí a řvete na Kalouska, kde je?

 
AKTUALIZACE Návrh státního závěrečného účtu České republiky za rok 2011 byl předmětem hádek poslanců. Ti totiž neprojednávali dnes interpelace a tak další zákony, na nichž měli „pracovat“ později, přišly na řadu dříve, než měly. Tak se stalo i to, že došlo na státní závěrečný účet, ovšem ministr financí v tu chvíli ve sněmovně nebyl. A to rozlítilo šéfa ČSSD Bohuslava Sobotku.
14.06.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9487 článků)

ODSák sepsul Sobotku: Přišel jste před chvílí a řvete na Kalouska, kde je?

 
Návrh státního závěrečného účtu České republiky za rok 2011 byl předmětem hádek poslanců. Ti totiž neprojednávali dnes interpelace a tak další zákony, na nichž měli „pracovat“ později, přišly na řadu dříve, než měly. Tak se stalo i to, že došlo na státní závěrečný účet, ovšem ministr financí v tu chvíli ve sněmovně nebyl. A to rozlítilo šéfa ČSSD Bohuslava Sobotku.
14.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9487 článků)

Huml: Vysoké odměny? John by měl prověřit Langerovu éru

 
Poslanec tanislav Huml (VV) krátce po svém zvolení do sněmovny interpeloval tehdejšího ministra vnitra Martina Pecinu (ČSSD) ve věci policejních a hasičských odměn. Odpovědi se však nedočkal, jelikož v krátké době přejal úřad Radek John.
20.09.2010 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Martin Pecina (407 článků)

Dolejš (ČSSD): STOP průzkumu ložisek břidlicového plynu na Berounsku

 
ČSSD se ostře vyjádřila proti záměru průzkumu ložisek a případné těžby břidlicového plynu v okolí Berounska. V této věci písemně interpeloval ministra životního prostředí Tomáše Chalupu (ODS) poslanec ČSSD a předseda Komise Rady Středočeského kraje pro rozvoj měst a obcí Richard Dolejš.
17.04.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Dolejš (64 článků) , Tomáš Chalupa (365 článků)

Foldyna zuří: Pane Stropnický, proč nabízíte léčení ukrajinských vojáků a ne civilistů!

 
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna interpeloval ministra obrany Martina Stropnického (ANO) kvůli plánu léčit ukrajinské vojáky v České republice. Foldynu takový návrh pobouřil. Vadí mu, že Česko nenabídne ošetření civilním obyvatelům ve válkou zasažených regionech.
24.09.2014 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1690 článků) , Jaroslav Foldyna (464 článků)