Článek

Sobotkových slov o "nechtěných muslimech" si všimli dokonce i v této zemi

 
Rozhovor premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) pro úterní deník Právo upoutal pozornost i v zahraničí. Dokonce až v západoafrické Nigérii. I tam zaregistrovali zprávu, že Česká republika nestojí o velkou muslimskou komunitu v zemi, a jasně vyslovený názor, že by každá země měla mít právo na to rozhodnout se, zda a kolik uprchlíků přijme.
23.08.2016 20:45 |

podobné články

Podobné články

Neudělám radost Babišovi, reaguje na Sobotkův útok Hašek. Ale...

 
Předseda Asociace krajů ČR a jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) okomentoval útok předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky na lánské pučisty. Nehodlá prý dělat radost Andreji Babišovi tím, že by mediálně přiživoval některé spory v ČSSD, ale jako předsedovi Asociace krajů je mu Sobotkových slov líto, protože právě kraje nesly tíhu boje s pravicovými vládami.
02.03.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2330 článků)

V pohádce S čerty nejsou žerty jsou dvě velké chyby! Všimli jste si jich?

 
O tom, že uhlídat ve filmu každý detail je po čertech těžké, by mohli vyprávět i tvůrci pohádky S čerty nejsou žerty (1984). Leckdy stačí jen drobný přešlap skriptky či rekvizitáře a povede se bota, nad kterou divák pobaveně kroutí hlavou. Všimli jste si někdy chyb v této oblíbené čertovské pohádce?
25.12.2015 19:30 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ Mrazivé svědectví o intrikách v ČSSD. Stačí prý, abyste řekli příjmení Pokorný a už jste nad propastí

 
ČSSD slábne a dochází jí dech. Svědčí o tom prý nejen zarputilá snaha o eliminaci všech Sobotkových odpůrců, ale především výzkumy veřejného mínění. Že premiér a jeho okolí ztrácí soudnost a nechápou, kam stranu přivedli... To alespoň říkají dva zástupci sociální demokracie, kteří si v této souvislosti nepřáli být jmenováni. Proč? Na to odpoví vzápětí sami.
05.06.2017 20:15 |

podobné články

Trhliny ve vztazích s Merkelovou? Zahladí je Špidlova „uprchlická“ skupina

 
„Vztahy mezi Českem a Německem jsou i přes migrační krizi nejlepší v novodobé historii.“ To tvrdil ještě před měsícem premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) i přes otevřené rozpory v migrační politice obou zemí. Právě kvůli tomuto tématu ale teď vznikla speciální pracovní skupina, kterou povede bývalý premiér a šéf Sobotkových poradců Vladimír Špidla (ČSSD). Informaci Lidových novin potvrdil ministr zahraničí Lubomír Zaorálek.
09.11.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Špidla (279 článků) , Lubomír Zaorálek (2409 článků) , Bohuslav Sobotka (9487 článků)

V údajných Sobotkových soukromých mailech byly i rady do důležitých jednání v EU

 
Údajná korespondence premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), kterou zveřejnili hackeři na extremistickém webu white-media, je takřka výhradně pracovního charakteru. A na soukromých mailech mu dokonce přistávaly rady do důležitých jednání v EU.
05.01.2016 17:00 |

podobné články

Hájkových výroků o pochodu gayů si všimli až v Americe

 
Výroků hradního vicekancléře Petra Hájka si už kromě českých luhů a hájů všimli i v zahraničí. Zabývaly se jimi mimo jiné prestižní americké deníky Washington Post a San Francisco Chronicle.
08.08.2011 13:50 |

podobné články

Muže ležícího na trávníku v Brně si všimli až po dvou dnech. Spolykal prášky

 
Dvaačtyřicetiletý muž spolykal v Brně 30 tablet a ustlal si na trávníku. Všimli si ho až po dvou dnech. Skončil v péči lékařů.
22.11.2012 07:10 |

podobné články

Novotný (ČSSD): Všimli jste si?

 
Možná jste si toho všimli, možná ne, ale po Mostě se pohybuje čím dál více zakuklenců a jiných lidí hledajících šrot a barevné kovy.
12.04.2013 15:00 |

podobné články

Zemanovi kamarádi se roztahují po Praze: Vládne strana bez poslanců, všimli si Němci

 
Na nadstranického prezidenta si rozhodně hrát nemůže. Miloš Zeman dává totiž zcela jasně najevo, kdo jsou jeho favorité. Jeho milovaní Zemanovci, všimli si i v Německu toho, že tahle strana, ač se nedostala do parlamentu, pro sebe stále zabírá větší podíl na moci a rozhodování o důležitých věcech.
26.07.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20924 článků)

Muž měl v tváři 17 dní dno skleněné láhve, než si toho doktoři všimli

 
Švéd Patrik Moberg (23) měl v obličeji celých sedmnáct dní kus skla z rozbité láhve, než si toho všimli lékaři.
06.01.2014 19:10 |

podobné články

Brněnští strážníci si všimli auta převráceného na boku

 
Převráceného auta si ve středu ráno v Králově Poli v Brně všimli strážníci městské policie. Malý renault původně běžně zaparkovaný mezi ostatními auty byl převalený na levý bok.
05.02.2014 13:05 |

podobné články

Miss Válková se rozešla s Ciprou, s o hlavu menším lovcem celebrit si prý dají pauzu. Tak určitě, Jitko!

 
Jedna z nejambicióznějších missek, "Jitka Válková":http://www.extra.cz/tema/jitka-valkova (22), dala kopačky svému letitému příteli "Mirku Ciprovi":http://www.extra.cz/tema/mirek-cipra (41). Rozchod veřejně oznámila na "Facebooku":http://www.extra.cz/tema/facebook, abychom si jako my novináři všimli, tak jsme si teda všimli.
17.03.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (529 článků)

Strážníci z Prahy 7 si na holešovickém nádraží všimli tří hledaných mladíků

 
Ve středu kolem druhé hodiny ráno si strážníci ze sedmého pražského obvodu v rámci běžné hlídkové činnosti všimli ve vestibulu vlakového Nádraží Holešovice tří osob, které odpovídaly popisu hledaných osob.
23.07.2014 11:25 |

podobné články

Strážníci si všimli dvou mužů, kteří si před jízdou „zahulili“

 
25. srpen 2014 ve večerních hodinách probíhal standardním způsobem. Strážníci prováděli výkon služby v městské části Ostrava-Poruba. Při obchůzkové činnosti si poblíž zimního stadionu všimli zaparkovaného osobního auta. Seděli v něm dva muži a ven se linul silný zápach konopí. Řidič se rozhodl nastartovat a z místa odjel.
27.08.2014 15:10 |

podobné články

Pardubičtí dopravní policisté si všimli opilého cizince, který přeběhl přes střechu cizího auta

 
V neděli nad ránem krátce před třetí hodinou projížděla hlídka dopravních policistů po ulici Hradecká v Pardubicích. U čerpací stanice si všimli postavy, která se pohybovala okolo vozidel vystavených na blízkém trávníku. Osoba měla vyskočit na jeden z automobilů a po celé jeho délce ho přes střechu přeběhnout. Policisté se ihned vydali za neznámým skokanem, ze kterého se vyklubal 19letý cizinec. Dechová zkouška navíc u něho potvrdila přítomnost 1,83 promile alkoholu.
28.10.2014 11:55 |

podobné články

Tři oříšky pro Popelku: 5 největších chyb ve slavné pohádce. Všimli jste si?

 
Vánoce bez Popelky? To si nikdo netroufne ani zašeptat, natož říct nahlas! Také včera večer jsme měli šanci vidět populárnější z českých příběhů o skromné dívce, která ke štěstí přišla – tedy Tři oříšky pro Popelku s Libuškou Šafránkovou a Pavlem Trávníčkem. Všimli jste si někdy chyb, které filmaři vyrobili?
25.12.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (297 článků)

Všimli jste si díry ve špičce uzávěru plastového pera? Překvapí vás, k čemu slouží!

 
Dělá to snad každý z nás. Když píšete, tak si dáváte uzávěr pera do pusy. Spousta lidí ho kouše, když se třeba zamýšlí. A všimli jste si někdy té dírky na konci? Neuhodnete, k čemu slouží.
28.06.2016 18:25 |

podobné články

Mladí arogantní blbečci vás zvou na kafíčko a šustí dokumenty! Ne, tohle určitě není FILM O OVB

 
Češi si najednou všimli, že některé finanční společnosti fungují na základě pyramidové struktury. A všimli si toho i lidé na Slovensku. Vznikla tak tahle parádní parodie, která URČITĚ NENÍ O OVB.
15.09.2016 14:00 |

podobné články

Mezinárodní ostuda! Soutěže dívek v bikinách v Temelíně si všimli až v Americe

 
Když se o Česku píše v zahraničí, bývá to vždy o nějaké ostudě. Nyní si například všimli ostudy jaderné elektrárny Temelín, která vyhlásila soutěž pro dívky v plavkách o stáž.
27.06.2017 11:50 |

podobné články