Článek

Sobotka (ODS): Je to takový divný týden

 
Nejprve americký preziden Barak Obama zrušil vojenský výcvik umírnené opozice v Sýrii, potom poslal 40 tun munice jiné syrské opozici a na závěr se rozhodl koordinovat vojenské akce s Ruskem, které podporuje prezidenta Asada.
17.10.2015 13:31 |

podobné články

Podobné články

Bára Nesvadbová vydala novu knihu Brusinky

 
Proč právě Brusinky? „Brusinky jsou ovoce, které se nedá jíst po jednom - musí jich být víc, a taky jsou takový hodně divný, někdy sladký, někdy hořký, každopádně divný,“ vysvětlila.
15.04.2009 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (172 článků)

Bednář (ODS): Divný svět Věcí veřejných, strany blondýn a podivných bytostí

 
„Je to divný svět, divné věci," zpívali kdysi V+W. Dost často mě v poslední době tato slova napadají.
03.04.2011 11:45 |

podobné články

Seriál: Moje dítě se obléká do hader po dědovi?! Máte doma hipstra

 
Vaše pubertální dítě se chová divně. Divně se obléká, jí divný věci. Má najednou hodně divný názory a máte pocit, že jestli jste mu nerozuměli celý jeho dospívání, teď mu nerozumíte už vůbec. Dostanete strach z drog, sekt a podobných strašáků rodičů dospívajících dětí. Kam vaše dítě patří? Je proč mít strach? Tenhle seriál bude něco jako jednoduchý manuál, jak se vyznat ve světě mladých, jejich segregování na partičky a subkulturní gangy. Hned budete klidnější, věřte mi.
31.08.2014 22:05 |

podobné články

Mladá kráska (21) procestovala Austrálii úplně nahá: Není to divný, je to super, říká

 
Mladá kráska z Nizozemska se rozhodla procestovat v rouše Evině Austrálii, aby světu ukázala, že "být nahý není nijak sexuální ani divný". Sterre (21) neváhala bez šatů prozkoumávat ani džungli, kde ji ohrožovali komáři a obrovští pavouci. Teď je z ní instagramová hvězda.
08.11.2017 06:05 |

podobné články

Bohuslav Sobotka: Rodina se radovala, že budu víc doma

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka přijal i v tak bouřlivé době pozvání do Show Jana Krause. I při probírání nepříjemného tématu dokázal vyloudit na své tváři úsměv. Prozradil, že skandál s pučem sleduje i celá jeho rodina a původně z toho měli celkem radost. Další články k tématu: Sobotka nechce Haška ani další pučisty proti němu ve vedení ČSSD Vážná chyba, odsoudil Sobotka kolegy za lži o schůzce u Zemana Sobotka, Hašek, Tejc: tři přátelé z Brna v nelítostném boji o moc Sobotka dopisem burcuje členy ČSSD, jeho osud určí příští neděle Sobotka odmítá puč Haška s Tejcem a mluví o metodách z roku 1948 Vedení ČSSD vyzvalo předsedu k rezignaci. Neodejdu, vzkázal Sobotka
28.05.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: 50 Cent (43 článků) , Jan Kraus (1019 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Sobotka má čas to s Babišem vyřešit do pondělí. Jinak začneme konat my, varuje ODS

 
Opoziční ODS navrhne v úterý vlastní postup ohledně nejasností týkajících se ministra financí Andreje Babiše (ANO), pokud premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) do pondělí k situaci neoznámí nějaké své rozhodnutí. Uvedl to dnes předseda ODS Petr Fiala. Sněmovna i Sobotka vyzvali Babiše k vysvětlení některých okolnosti jeho podnikání, Babiš dopis s odpovědí doručil do dolní parlamentní komory v pátek. Sobotka dnes zopakoval, že se vyjádří příští týden. Zprávu přinesla ČTK.
29.04.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků) , Petr Fiala (1312 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Nový senátor Dienstbier mladší? Má prý takový divný úšklebek

 
Volby na Kladensku a v části Prahy západ skončily s výsledkem, který byl po prvním kole vcelku předpokladatelný. V souboji s kladenským primátorem Danem Jiránkem (ODS) zvítězil v druhém kole Jiří Dienstbier mladší (ČSSD), který křeslo „zdědil“ po svém otci. Co o tom soudí mladí ve městě, které je tak blízko Prahy?
28.03.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Červinka (ODS): Ztracený pocit bezpečí

 
Nedávno jsem se v podvečer prošel centrem města a měl jsem takový nekomfortní, divný pocit, zkrátka necítil jsem se úplně fajn. Pobavil jsem se o tom s pár lidmi a až jeden mi řekl, co mě vlastně trápí, respektive to přesně pojmenoval – chybí pocit bezpečí.
08.03.2014 10:25 |

podobné články

Nová fakta o mukařovském mordu! O trojnásobném vrahovi místní říkají: »On ji miloval, ona jeho ne«

 
„Byl to takový divný pavouk,“ tak charakterizují pachatele (21) trojnásobné vraždy v Mukařově lidé z nedalekých Louňovic, kteří ho znali. „Jinak toho o něm nikdo moc neví,“ dodala jedna z obyvatelek Louňovic, odkud vrah údajně pochází.
16.08.2011 12:20 |

podobné články

Zdechající kobyla už kope, jásá protirestituční spisovatelka a cítí úspěch

 
JINÝMA OČIMA Spisovatelka a nyní možná i budoucí senátorka Lenka Procházková, která je známá svým odporem proti církevním restitucím, je nyní nazlobená na vládu. Podle ní je to „divný spolek kořistníků“. Jak by se měli vládní politici chovat? Mohli by si podle ní vzít přiklad z historie - takový Winston Churchill chodil mezi lidi a britský národ bral „za svůj“ Ale naši politici toto podle ní nedokáží.
22.08.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Procházková (154 článků) , Winston Churchill (111 článků)

Zdechající kobyla už kope, jásá protirestituční spisovatelka a cítí úspěch

 
JINÝMA OČIMA Spisovatelka a nyní možná i budoucí senátorka Lenka Procházková, která je známá svým odporem proti restitucím, je nyní nazlobená na vládu. Podle ní je to „divný spolek kořistníků“. Jak by se měli vládní politici chovat? Mohli by si podle ní vzít přiklad z historie - takový Winston Churchill chodil mezi lidi a britský národ bral „za svůj“ Ale naši politici toto podle ní nedokáží.
22.08.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Procházková (154 článků) , Winston Churchill (111 článků)

Řanda o vztahu s Pletánkovou: Tina je nádherná a já jsem takový divný

 
Kráska a zvíře, tak někteří nazývají pár Čestmír Řanda ml. (56) a Tina Pletánková (46). Dvojice je spolu už několik měsíců a v cestě jim nestojí ani Řandova divočejší minulost. Na co slavný „záporák“ sbalil křehkou blondýnku a jak jim to klape?
27.01.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tina Pletánková (41 článků)

Dámy, váš čich prozradí, že ten váš frajer dávno sexuje jinde! 4 triky, jak odhalíme nevěrníka

 
Máte takový divný pocit, že váš přítel někoho má, ale nemáte důkaz. Souloží dávno jinde a vy jste mu dobrá na vaření a praní ponožek? Důkaz vám dá váš nos. Jak na to?
22.03.2016 11:45 |

podobné články

Tluchoř (ODS): Úsporný balíček je v rozporu s programem ODS

 
Opravdu mám teď divný pocit, když porovnávám náš předvolební program a naši dnešní skutečnou politiku. Razantní zvyšování daní, dvě sazby DPH, milionářská dávka, trestání rodin živnostníků. Nic z toho jsme neslibovali.
13.07.2012 17:55 |

podobné články

Prezidentské primárky ODS vyhrál Přemysl Sobotka

 
AKTUALIZOVÁNO. Prezidentským kandidátem ODS bude senátor Přemysl Sobotka, ve vnitrostranických primárkách porazil europoslance Evžena Tošenovského. Sobotka získal od spolustraníků 61 procent (3771) hlasů, Tošenovský 39 procent (2432) hlasů. Novinářům to dnes řekl předseda ODS Petr Nečas. Hlasování v regionech se účastnila přibližně čtvrtina z asi 27.000 členů ODS.
28.06.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (461 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Evžen Tošenovský (114 článků)

Přemysl Sobotka stále věří v ODS: Stoupáme, za pár let budeme mít dvacet procent. Klaus nás poškodil, podporovat ho už nebudu

 
ROZHOVOR Bývalý předseda Senátu Přemysl Sobotka nesouhlasí s lidmi kolem zakladatele ODS a bývalého prezidenta Václava Klause, že se z ODS vytratil boj za svobodu. Nemůže také bývalému předsedovi občanských demokratů zapomenout, že poškodil stranu, když neposlouchala jeho názory. „Václav Klaus, potom, co udělal ODS, jako kandidát na prezidenta moji podporu mít nebude,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz současný místopředseda Senátu Sobotka na možnost, že by se Václav Klaus rozhodl kandidovat za necelé dva roky do čela státu v přímé prezidentské volbě.
22.04.2016 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Přemysl Sobotka (461 článků)

VIDEO Sobotka a Špidla se sešli s Němci kvůli uprchlíkům. Ovčáček z toho má divný pocit. A na hranicích se rozjela akce

 
Otázka imigrace se řeší na nejvyšší úrovni, byť způsobem, který možná některé překvapí. Na počátku týdne se k tomuto tématu například vedlo jednání mezi českou a německou vládou. Zastoupení, přinejmenším na české straně, však vyvolalo u některých značné obavy.
30.11.2016 07:35 |

podobné články

Karel Januška: Sobotka znovu ve funkci?

 
Divný výklad Ústavy. Předseda Ústavního soudu se domnívá, že rezignací Sobotky padá celá vláda. Pro soudce litera Ústavy neplatí?
08.05.2017 15:35 |

podobné články

Sobotka posílil vedení v prezidentských primárkách ODS. Získal Prahu

 
Senátor Přemysl Sobotka porazil v Praze v prezidentských primárkách ODS svého rivala europoslance Evžena Tošenovského. Sobotka získal 543 a Tošenovský 181 hlasů, sdělil ČTK stranický mluvčí Tomáš Bartovský. Sobotka tak v předposledním kole vnitrostranických voleb posílil své vedení.
22.06.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (461 článků) , Evžen Tošenovský (114 článků)