Článek

Sobotka i Babiš po zemi, ale... Zeman se snesl z nebe!

 
Větší bere! Zatímco premiér Bohuslav Sobotka (44, ČSSD) i ministr financí Andrej Babiš (62, ANO) si v pondělí vyjeli do Brna na strojírenský veletrh vládními limuzínami, prezident Miloš Zeman (72) použil rovnou helikoptéru.
04.10.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12421 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20467 článků)
Podobné články

Na Moskvu se snesl nazelenalý mrak, vyvolal paniku i obavy z apokalypsy

 
Na Moskvu se ve čtvrtek odpoledne snesl podivný nazelenalý mrak. Znepokojení Rusové okamžitě o původu tohoto bizarního jevu začali spekulovat. Někteří se strachovali, že vybuchla nedaleká chemická továrna, jiní se podle deníku Komsomolskaja Pravda odvolávali na apokalypsu. Proti všem panikářům se však postavily moskevské úřady s jasným vysvětlením.
27.04.2012 16:45 |

podobné články

Na ruské olympijské medailisty se snesl zlatý déšť odměn

 
Doslova zlatý déšť odměn se snesl na ruské sportovce, kteří na olympijských hrách v Londýně vybojovali medaile. Za úspěchy pod pěti kruhy dostali vedle milionů a řádů i "čtyři kroužky", které mají na kapotách luxusní automobily Audi.
16.08.2012 09:30 |

podobné články

Bratr o popraveném horolezci (†50): Na ramenou snesl mrtvou kolegyni z Mount Everestu!

 
Byl to odvážný horolezec a dobrosrdečný člověk, který se staral o lidi kolem sebe. Tak popsal horolezce Antona Dobeše (†50), kterého v Pákistánu popravil Taliban, jeho bratr. Když mu při jednom z výstupů zahynula kolegyně, snesl z hory obětavě její tělo až do tábora.
27.06.2013 06:45 |

podobné články

Orel se snesl s kamerou z mrakodrapu a natočil působivé záběry

 
Organizace Freedom Conservation se již delší dobu snaží upozornit na nutnost ochrany orlů mořských. Tentokrát využila orla Darshana, který se snesl z dubajského mrakodrapu Burdž Chalífa, tedy nejvyšší budovy na světě.
17.03.2015 10:50 |

podobné články

Bohuslav Sobotka: Rodina se radovala, že budu víc doma

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka přijal i v tak bouřlivé době pozvání do Show Jana Krause. I při probírání nepříjemného tématu dokázal vyloudit na své tváři úsměv. Prozradil, že skandál s pučem sleduje i celá jeho rodina a původně z toho měli celkem radost. Další články k tématu: Sobotka nechce Haška ani další pučisty proti němu ve vedení ČSSD Vážná chyba, odsoudil Sobotka kolegy za lži o schůzce u Zemana Sobotka, Hašek, Tejc: tři přátelé z Brna v nelítostném boji o moc Sobotka dopisem burcuje členy ČSSD, jeho osud určí příští neděle Sobotka odmítá puč Haška s Tejcem a mluví o metodách z roku 1948 Vedení ČSSD vyzvalo předsedu k rezignaci. Neodejdu, vzkázal Sobotka
28.05.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: 50 Cent (43 článků) , Jan Kraus (1019 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

„Průsel“? Babiš na špagátu. Něco se s ním děje. Zásadní pohled na premiéra i na Zemana

 
„Babiš je teď dost nervózní, protože jako byznysmen je zvyklý na to, že se věci dotahují a je uvyklý i na jiná jednání partnerů než ve světě politiky. Začínají mu proto ujíždět nervy, používá slovenských výrazů, což značí, že je i dosti vyčerpaný,“ říká na konto premiéra Andreje Babiše v demisi mediální analytik Jiří Mikeš. Skoro to vypadá, jako by ho teď chtěl prezident Zeman nějak usměrňovat. „To by ale dělat neměl. Babiš má totiž větší zkušenosti v jednáních z byznysu a dělání dohod a dealů nežli Zeman. Měl by mu proto říct: „Andreji, zůstaň, jaký ,a jdi do toho tvrdě!“ Podobně smýšlí i politolog Lukáš Jelínek. „To, že je Babiš nervóznější než kdy jindy, jde často poznat z jeho nálad anebo výrazů ve tváři. A určitě jej zaskakují i některá stanoviska prezidenta Zemana – ať už jde o lehkou kritiku toho, že Babiš vyjednává pomalu...“ tvrdí Jelínek. Přesto Zeman prý Babiše bude podporovat i nadále.
17.04.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12421 článků) , Jiří Jelínek (51 článků) , Jiří Zeman (1092 článků)

Sobotka v pondělí promluví k národu ze stránek Respektu. Třeba o tom, čím mu Zeman připomněl fašisty

 
Prezident Miloš Zeman nesmyslně rozděluje společnost, je přesvědčen premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Zeman si podle něj vytváří nejvhodnější společenské klima pro příští prezidentskou volbu. Sobotka poznamenal, že Zemanův výrok o tom, jak se zbavit premiéra použitím kalašnikova, zapadá do kontextu útoků webu White Media a fašistů. Sobotka to řekl v rozhovoru s týdeníkem Respekt. Poznamenal v něm také, že Zeman, možná i tím, jak stárne, se posouvá od levicových ke konzervativním názorům.
31.01.2016 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20467 článků)

Sobotka: Nejčistší by bylo, kdyby Babiš přestal podnikat

 
Nejčistším řešením by bylo, kdyby ministr financí Andrej Babiš (ANO) ukončil své podnikání a věnoval se jen politice. Řekl to dnes premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Jinak se podle něj Babiš musí vyvarovat střetu zájmů, za který ho ve čtvrtek kritizovala i členka výboru pro rozpočtovou kontrolu Evropského parlamentu. Babiš v reakci řekl, že už nepodniká a firmu prodávat nehodlá. Sobotka podle něj možná netuší, co to znamená podnikat.
28.03.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12421 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

„Babiš ojebal český stát,“ odvázal se Sobotka. Šéf ANO mu to tvrdě vrátil

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) přitvrdil. Jindy seriózního politika s řečí diplomata dohnal tentokrát vicepremiér Andrej Babiš (ANO) až k peprnějším slovům. Šéf Agrofertu totiž prý využil korunové dluhopisy k tomu, aby „důkladně ojebal český stát“. Babiš v reakci připomněl, že si Sobotka za sedm milionů pořídil byt z poslaneckých náhrad, zadlužil stát jako ministr financí o 400 miliard a šel na ruku miliardáři Zdeňku Bakalovi. Vztahy v koalici začaly eskalovat poté, co vyšetřovací komise rozhodla, že reorganizace policie neměla politické zadání s cílem ztížit šetření citlivých kauz, jak tvrdil Babiš.
03.02.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12421 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Iveta Bartošová přiznala: Josefa miluji!

 
Láskyplné pohledy a něžné doteky je prozradily už dávno. Teprve teď ale zpěvačka Iveta Bartošová (45) poprvé otevřeně přiznala, že se svým osobním strážcem Josefem Rychtářem (53) tvoří pár. „Můj drahý Josef by mi snesl modré z nebe. Miluji ho,“ řekla Blesku.
17.10.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Bartošová o modřinách: Kdyby mě Josef uhodil, zavolám policii

 
Pětačtyřicetiletá Iveta Bartošová je už z nemocnice doma. Vrátila se hned druhý den po hospitalizaci, přestože její přítel Josef Rychtář tvrdil, že zůstane v péči lékařů delší dobu. Bartošová ve VIP zprávách prozradila, že modřiny na obličeji jí nezpůsobil Rychtář, ale že před čtrnácti dny upadla na stolek. Další články k tématu: Bartošovou odvezla z jejího domu záchranka, její stav prý není vážný Bartošová čelí další exekuci, možná přijde o dům VIDEO: Bolí to jako prase, všechno se se.., mluví otevřeně Bartošová VIDEO: Bartošová a Rychtář šli do kina s pálkou v ruce, film je dojal Bartošová o své nové lásce: Josefa miluji, snesl by mi modré z nebe Iveta Bartošová má zlomený klíček v rameni, musí na operaci
10.02.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Iveta Bartošová volala policii kvůli muži, který si ji chce vzít

 
V domě Ivety Bartošové musela zasahovat v úterý odpoledne policie. Zpěvačku totiž doma navštívil její obdivovatel Zdeněk Macura, který už několik měsíců zveřejňuje na internetu svou náklonnost ke zpěvačce a prohlašuje, že si ji vezme. Teď ale od písemného kontaktu pokročil k činu a za zpěvačkou přijel až do jejího domu. Tam se střetl s Josefem Rychtářem. Další články k tématu: Bartošová o modřinách: Kdyby mě Josef uhodil, zavolám policii Bartošová čelí další exekuci, možná přijde o dům VIDEO: Bolí to jako prase, všechno se se.., mluví otevřeně Bartošová VIDEO: Bartošová a Rychtář šli do kina s pálkou v ruce, film je dojal Bartošová o své nové lásce: Josefa miluji, snesl by mi modré z nebe
14.08.2012 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Nepřítel lidu číslo jedna našel obhájce: Kamarád Josefa Rychtáře popisuje jeho soužití s Ivetou Bartošovou

 
Je to možná zvláštní, ale i veřejností neoblíbený vdovec po Ivetě Bartošové  (✝48) Josef Rychtář  (56) má pár fanoušků a lidí, kteří jej podporují. Super.cz nyní hovořil s mužem, který k němu má blízko a který ho zuby nehty brání. „Ivetu netyranizoval, on ji zbožňoval a snesl by jí modré z nebe,“ tvrdí nyní.
05.06.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Josef Rychtář (1326 článků)

Mareš přiznal šokující útraty za bižuterii: Říkám to po svém. Kupuju prstýnky z lásky!

 
Nejpopulárnější český moderátor Leoš Mareš se na první poslech možná nezdá, ale je to prostě romantik. Příležitosti, kdy může vyznat lásku, si rozhodně nenechá ujít a vymýšlí, jak by své drahé snesl modré z nebe. Nejvíc se vyžívá v nakupování kytek a prstenů. Od fanynek se zase rád nechává překvapit milými vzkazy a srdíčky na autě.
10.02.2015 13:41 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2957 článků)

Leoš Mareš: Říkám to po svém, kupuju prstýnky z lásky!

 
Nejpopulárnější český moderátor Leoš Mareš se na první poslech možná nezdá, ale je to prostě romantik. Příležitosti, kdy může vyznat lásku, si rozhodně nenechá ujít a vymýšlí, jak by své drahé snesl modré z nebe. Nejvíc se vyžívá v nakupování kytek a prstenů. Od fanynek se zase rád nechává překvapit milými vzkazy a srdíčky na autě.
14.02.2015 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2957 článků)

Počet napálených Češek stoupá: Muslimové si je berou, aby se dostali do Evropy

 
Na začátku to vypadá jako velká láska. Mladý a krásný Arab by české turistce, která je většinou o dost starší a zklamaná životem, snesl modré z nebe. Obletuje ji a zahrnuje pozorností. Když pak ale dosáhne svého cíle – svatby a cesty do Česka, je lásce konec. Přichází dluhy, často i fyzické násilí a cizinec pak zmizí dál do Evropy.
10.04.2015 15:10 |

podobné články

Jak se nezbláznit z jeho dětí!

 
On se nad nimi rozplývá a snesl by jim modré z nebe. Vás zdaleka tak nezaujaly a už jste si pomyslela, že se možná kvůli nim budete muset rozejít. Jeho děti... Jak s nimi vycházet a udržet si zdravý rozum?
21.11.2010 08:20 |

podobné články

Aby vám snesl i modré z nebe

 
Dostaňte ze svého muže to nejlepší – úsměv, maximální výkon jak v sexu, tak při každodenních, stále se opakujících rituálech.
14.01.2011 08:40 |

podobné články

Fotbalový naivka Rudolf Skácel: Okradla ho milenka

 
Páni, miloval zlodějku...! Snesl jí modré z nebe, a dokonce i zpřístupnil svůj účet. Blázen a naivka byl fotbalista Rudolf Skácel (31).
17.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Skácel (25 článků)