Článek

Sníh pocukroval Česko: Na silnicích to místy pořádně klouže

 
Martin po dlouhé době opravdu přijel na bílem koni. Stihl to ale jen tak tak. V noci z pátku na sobotu pocukroval Česko sníh. Bílý poprašek ale neudělal radost řidičům, na mnoha místech se totiž silnice proměnily v klouzačky.
12.11.2016 09:20 |

podobné články

Podobné články

Dopravu v Česku komplikuje rozbředlý sníh a ledovka na D1

 
Rozbředlý sníh a ledovka komplikují v Česku na řadě silnic dopravu. Nejhorší situace je na Vysočině, kde se tvoří ledovka a už se tam stalo několik dopravních nehod. Místy to klouže i na dálnici D1. Na silnicích nižších tříd leží rozbředlý sníh, kvůli němu byl také pro nákladní automobily uzavřen hraniční přechod v Harrachově.
09.01.2015 08:32 |

podobné články

Zatracené počasí: Nelétala letadla, oteplilo se a pořádně to klouže!

 
Počasí nám opět komplikovalo život. Kdo chtěl v neděli letět třeba do Londýna, měl smůlu. Celý den se tam prostě nelétalo! A na silnicích to v pondělí není o nic lepší. Místo sněhu padají mrznoucí srážky, takže to na nich pěkně klouže. A to nás čeká celý tento týden… Sníh by však měl vydržet až do Štědrého dne..
20.12.2010 11:40 |

podobné články

Pozor, řidiči, klouže to! Sníh a mráz se podepsal pod řadu dopravních nehod

 
Jen za sobotu došlo na českých silnicích k řadě dopravních nehod, mnohdy velmi dramatických. Nouze nebyla o čelní střety, hromadné bouračky i neskutečné štěstí řidičů, které hasiči a záchranáři vytahovali ze zdemolovaných vozů. Společným jmenovatelem bouraček je však i zhoršené počasí. Tyhle fotky dokazují, že to často pořádně klouže!
27.12.2014 21:40 |

podobné články

Pozor na náledí! Pokrylo celé Česko a řidiči mají problémy

 
Pozor na náledí! Na celém území Česka to od rána pořádně klouže. Místy navíc led překryl sníh. Kvůli námraze na silnicích se staly už nejméně tři nehody.
20.02.2012 05:50 |

podobné články

Mlhy, sníh a -20 °C: Na českých silnicích to pořádně klouže

 
V Královéhradeckém kraji dnes hrozí na silnicích mrznoucí mlhy. Na Prachaticku a v jihočeské části Šumavy leží zledovatělá ujetá vrstva sněhu krytá posypem. Silnice druhé a třetí třídy na jihu Moravy jsou holé a vymrzlé a sjízdné se zvýšenou opatrností.
04.12.2016 09:45 |

podobné články

LEDOVKA NA SILNICÍCH! Podívejte se, kde to klouže

 
Noční déšť a ranní nízké teploty komplikují život řidičům. Na silnicích se místy tvoří námraza, Která už v Libereckém kraji zavinila několik nehod. Podívejte se, jaký je stav silnic ve vašem kraji.
15.12.2011 09:05 |

podobné články

Na silnicích leží rozbředlý sníh, místy mohou namrzat

 
Silnice jsou ve čtvrtek ráno v České republice většinou sjízdné, ošetřené chemickým posypem. Místy se může objevit rozbředlý sníh nebo ledovka. Dopravu komplikuje uzavřená dálnice D11 u Hradce Králové a také porouchaný kamión v Lochkovském tunelu v Praze.
23.01.2014 09:00 |

podobné články

Po oteplení jsou silnice mokré, sníh a led hrozí jen v horách

 
Oteplení změnilo v sobotu situaci na silnicích. Většina tahů je po chemickém ošetření vlhká nebo mokrá. Zbytky sněhu, popřípadě led leží jen na silnicích nižších tříd ve vyšších polohách. Místy se ale mohou vyskytnout mlhy. Na většině míst republiky vystoupily ranní teploty nad bod mrazu, místy dosáhly až pěti stupňů.
08.01.2011 09:05 |

podobné články

Řidiči na českých silnicích kloužou na sněhové kaši

 
Od úterního večera je většina území Česka pokryta sněhem. Sníh padal i přes noc a ráno. To značně zkomplikovalo dopravu. Nad ránem se navíc oteplilo, na silnicích tedy leží rozbředlý sníh, místy až deset centimetrů. Na některých místech se tvoří náledí, uvedli cestáři.
30.12.2009 09:05 |

podobné články

Dopravu v Česku komplikuje sníh a ledovka: Silničáři nabádají k opatrnosti

 
Na hlavních silnicích Vsetínska se dnes může místy tvořit náledí. Na jihu Čech komplikují dopravu sněhové přeháňky a déšť se sněhem. V Olomouckém kraji silničáři varují před sněhem na hlavních silnicích a na Jesenicku by si řidiči měli dávat pozor na rozbředlý sníh po chemickém ošetření.
25.12.2016 09:40 |

podobné články

Zima je konečně tu, na silnicích to pořádně klouže! Do kdy bude padat sníh?

 
Trvalo to dlouho, ale zdá se, že předčasné jaro se chýlí ke konci. Na spoustě míst republiky sněží nebo se vločky mísí s deštěm. Tak jako tak hrozí, že silnice budou namrzat.
21.01.2014 08:50 |

podobné články

Západ Čech zasypal nový sníh, v kopcích stojí kamióny

 
Západní Čechy zasypalo přes noc až 30 cm sněhu, které komplikují dopravu prakticky na všech silnicích Karlovarského kraje. Lepší je situace v Plzeňském kraji. Sníh napadl na většině území, na silnicích v nížinách taje, na některých silnicích se kvůli větru tvoří sněhové jazyky.
11.12.2010 09:05 |

podobné články

Na silnicích pozor! Dopravu komplikuje sníh, náledí i námraza

 
Provoz na silnicích opět komplikovaly ledovka a sníh. Silničáři varovali řidiče před náledím zejména v Pardubickém, Jihočeském kraji a na Vysočině a nabádali je ke zvýšené pozornosti. Na kluzkých silnicích se stalo několik dopravních nehod, v Pardubickém kraji museli silničáři uzavřít dva úseky silnic. 
03.02.2014 15:15 |

podobné články

Sníh pokryl celé Česko: Pozor na silnicích!

 
Klouže to a tvoří se zácpy! Silničáři varují řidiče po celém Česku před sněhovými jazyky a ledovkou. Na mnoha místech uvízly v kopcích kamiony.
27.01.2015 10:01 |

podobné články

Řidiči, pozor, na silnicích to klouže: Je pod nulou, mokré cesty namrzají

 
Sníh už sice nepadal, zato se ale v Moravskoslezském kraji může objevit námraza. Upozornili na to silničáři. V kraji jsou teploty pod nulou.
07.10.2016 08:00 |

podobné články

JAK BUDE DÁL: Sníh, sníh, sníh... V noci v Praze až 15 cm

 
Česko se změnilo v bílou republiku. Sněžit bude až do pondělí. Sníh vydrží i v dalších dvou týdnech.
09.01.2010 13:00 |

podobné články

Česko zavalil sníh: Dva mrtví policisté, v Praze se nestíhá odklízet sníh

 
Ledovka, ujetý sníh nebo břečka! Řidiči se na českých silnicích znovu potýkají s nástrahami, které přineslo počasí. Podle meteorologů bude konec roku mrazivý a napadnout by na horách mohlo až 20 cm sněhu. Situaci pro vás sledujeme online.
29.12.2014 08:56 |

podobné články

KALAMITA: Česko zasypal sníh, uzavřel přechody na Slovensko

 
Počasí opět komplikuje dopravu v zemi. Silný vítr a nový sníh tvoří jazyky na silnicích. Na Moravě je situace nejhorší, uzavřeny jsou všechny hraniční přechody se Slovenskem. Uvázly tam kamiony na zasněžených silnicích.
30.01.2015 09:15 |

podobné články

Sjízdnost silnic komplikují zbytky sněhu

 
Sníh na silnicích zůstává na východě Čech již jen na horách a místy ve výše položených oblastech. Místy je umrzlý a zledovatělý, někde se lokálně vyskytují námrazy. Někde způsobila problémy naopak obleva.
25.02.2012 09:00 |

podobné články