Článek

Smutný osud herečky Drahokoupilové: Strašlivá nemoc!

 
Česko okouzlila svou krásou ve filmu Flirt se slečnou Stříbrnou, v posledních letech ale po české Sophii Loren, herečce Marii Drahokoupilové nebylo ani vidu ani slechu. Proč z televizních obrazovek zmizela?
22.03.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Sophia Loren (90 článků) , Marie Drahokoupilová (12 článků)
Podobné články

Smutný důchod legendární herečky Marie Drahokoupilové (73): Zákeřná nemoc!

 
Patřila k nejkrásnějším herečkám 60. a 70. let. Marii Drahokoupilovou (73) považovali diváci za českou Sophii Loren (80). Na růžích ale ustláno neměla. Muži jí přinesli zklamání a navíc se objevila záhadná nemoc.
21.03.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sophia Loren (90 článků) , Marie Drahokoupilová (12 článků)

Nečekaný nález! Při stavbě domu našli LETECKOU PUMU

 
Při výkopových pracích na základy rodinného domu našli pracovníci stavební firmy v Božicích na Znojemsku nevybuchlou munici. Jak se agentura Mediafax v sobotu dozvěděla od znojemské policejní mluvčí Lenky Drahokoupilové, byla to letecká puma ze druhé světové války.
24.09.2011 12:05 |

podobné články

Strašlivá nehoda na rallye. Auto narazilo v plné rychlosti do diváků, vzduchem létali dospělí i děti. Varování! Video obsahuje brutální záběry

 
Strašlivá tragédie se stala v neděli na rallye Gran Turismo Polonia v polské Poznani. Řidič žlutého vozu Koenigsegg nezvládl řízení a krátce po startu v obrovské rychlosti vletěl do diváků.
01.07.2013 13:00 |

podobné články

Smutný osud zámku Jezeří se obrací k lepšímu

 
Když pojedete kolem mosteckých hnědouhelných dolů, uvidíte na úpatí krušných hor zámek. Jmenuje se Jezeří a jeho osud býval velmi smutný. Ale to se mění.
06.07.2009 00:50 |

podobné články

Smutný osud Leontýnky z filmu Ať žijí duchové: Neopětovaná láska hereckého kolegy a tragická smrt

 
Šla z role do role, dokonce i když dospěla, jenže osud byl k herečce Daně Vávrové (†41) dost nemilosrdný. Nejenže se dlouho trápila kvůli neopětované lásce kolegy z filmu Ať žijí duchové, ale její krátký život ukončila závažná nemoc. Do koho vlastně byla Leontýnka zamilovaná?
26.04.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Dana Vávrová (7 článků)

Tragický osud Leontýnky z filmu Ať žijí duchové. Neopětovaná láska a smutný konec

 
Šla z role do role, dokonce i když dospěla, jenže osud byl k herečce Daně Vávrové (†41) dost nemilosrdný. Nejenže se dlouho trápila kvůli neopětované lásce kolegy z filmu Ať žijí duchové, ale její krátký život ukončila závažná nemoc. Do koho vlastně byla Leontýnka zamilovaná?
30.06.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Vávrová (7 článků)

Strašlivá nemoc Stanislava Grosse mu už počítá měsíce: Expremiér nedokáže ani sám chodit

 
Amyotrofická laterální skleróza je nemoc, která má opravdu strašlivý průběh, zatímco vy jste psychicky v pořádku a plni sil (zdánlivě), vaše tělo postupně ochabuje, umírá, až vás samo zabije, zadusí.
30.12.2014 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků)

106 let Nataši Gollové: Připomeňte si smutný osud slavné prvorepublikové hvězdy

 
Byla slavná, krásná a byla idolem mužů. I přesto Nataša Gollová, která by dnes oslavila 106 let, nikdy nenašla takovou lásku, jakou by si přála. Jaký byl osud této pro mnohé nejzářivější herečky našeho předválečného filmu?
27.02.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Nataša Gollová (21 článků)

Mecenáš Smutný poukazuje: Rath, Gross, Krejčíř… Není třeba závidět

 
Současnou kauzu poslance a bývalého hejtmana Davida Ratha vnímá advokát a mecenáš Pavel Smutný jako snahu zastínit problémy vlády a zároveň jako důkaz, že se v Česku začne korupce konečně trestat. Smutný je navíc přesvědčen, že kdyby udělali kdysi Stanislavu Grossovi stejnou službu jako Rathovi, dopadlo by to podobně.
23.09.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků) , David Rath (4394 článků)

Prezident česko-izraelské obchodní komory Smutný: Izraelci jsou překvapeni německou politikou ohledně imigrantů

 
ROZHOVOR Izraelci jsou překvapeni německou politikou, potvrdil prezident Česko-izraelské smíšené obchodní komory Pavel Smutný v souvislostí se současnou vlnou migrace, která trápí Evropu. „Ale to my jsme také. Předpokládají, že Evropa bude kontrolovat Schengenský prostor, aby hranice nebyla korsem,“ prohlásil Pavel Smutný v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Podnikatelé z obou zemí se sešli na česko-izraelském podnikatelském fóru o rozvoji spolupráce, kterého se zúčastnili také prezidenti obou zemí Miloš Zeman a Reuven Rivlin.
22.10.2015 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20473 článků)

Rusnok je smutný případ, říká Gazdík. Úplně mimo realitu

 
Premiér Jiří Rusnok připustil, že jeho vláda může vládnout i bez důvěry celé měsíce. Jenže právě tato okolnost opět pobouřila řadu politiků a vyprovokovala je k reakci na jeho slova. Sever Týden.cz shrnuje jejich stanoviska. Předseda Senátu Milan Štěch zdůrazňuje, že osud vlády i její trvání je v rukou poslanců. Z nich třeba Petr Gazdík z TOP 09 označil premiéra Rusnoka za "smutný případ", kterému důvěru určitě nedá.
04.08.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (669 článků) , Petr Gazdík (878 článků) , Petr Gazdík (867 článků) , Jiří Rusnok (1841 článků) , Jiří Rusnok (682 článků)

Těžký osud herečky Dany Medřické: Zemřel jí roční syn i celoživotní láska

 
Patřila vůbec k nejvýraznějším osobnostem české herecké scény. Zavzpomínejte společně s námi na těžký životní osud herečky Dany Medřické. V lednu to bylo již 35 let ode dne, kdy náhle zesnula.
06.03.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Medřická (31 článků)

Záhadná nemoc v Kazachstánu: Vědci našli příčinu spavé nemoci

 
Velkým oříškem pro vědce se stala záhadná nemoc, která trápila obyvatele malých vesniček v Kazachstánu. Nemoc měla za následek dlouhý spánek, lidé usínali dokonce při chůzi a dokázali spát až několik dní! Nakaženo bylo celkem 140 lidí a vědcům trvalo dva roky, než nemoc vyřešili. Teď konečně přišli s rozuzlením. Viníkem jsou bývalé uranové doly.
19.07.2015 20:30 |

podobné články

Jak se bránit proti vzniku demence

 
Demence je velice ošklivá nemoc, kterou možná znáte pod názvem Alzheimerova choroba. Nejzákeřnější na ní je skutečnost, že se nedá léčit – a otázkou je, jestli se lékařům vůbec někdy podaří vynalézt lék, který by na tuhle zákeřnou nemoc fungoval. Spousta lidí se domnívá, že je demence problém především starých lidí. Na jednu stranu to pravda je, protože podle statistik tato nemoc udeří především u lidí vyššího věku. Nelze se na to ale spoléhat, člověk totiž nikdy neví, kdy se nechvalně známý Alzheimr rozhodne usadit i v jeho hlavě. Co udělat proto, aby se vám demence vyhnula obloukem Ošklivá, zákeřná, neléčitelná – tak se dá jednoduše demence vystihnout. Jestliže jsme vás vylekali, není se čemu divit. Opravdu se nejedná o nic pěkného, což by nám jistě potvrdil každý, kdo se s demencí setkal u někoho ze svých blízkých a musel sledovat, jak jej tato nemoc postupně mění v někoho úplně jiného. V dnešním článku vás ale nechceme strašit, ale naopak vám poradit, co můžete udělat proto, aby u vás k rozvinutí Alzheimerovy choroby vůbec nedošlo – nebo se alespoň pokusit svůj mozek natolik procvičovat, aby demenci dokázal statečně odolávat. Prevence vzniku demence Máme pro vás několik tipů, s nimiž můžete vzniku demence zabránit. A vůbec nezáleží na tom, jestli je vám pětadvacet, čtyřicet nebo šedesát – na prevenci totiž nikdy není příliš brzy! Procvičovat, procvičovat, procvičovat! To nejjednodušší, co můžete udělat, je neustále svůj mozek něčím zaměstnávat. A nemáme tím na mysli sledování televize. Naopak luštěte křížovky, snažte se vyřešit hlavolamy, naučte se luštit sudoku nebo se zkrátka jen učte něčemu novému, to také hodně pomáhá. Jezte bobuloviny! Věděli jste, že drobné ovoce v podobě malin, ostružin nebo třeba brusinek a borůvek obsahuje látky, které účinně snižují hladinu homocysteinu, což je podle lékařů jedna z příčin vzniku demence? Pokud ne,... Čtěte více Příspěvek Jak se bránit proti vzniku demence pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.01.2018 09:55 |

podobné články

Pomozte malému Honzíkovi: Je ve stavu vigilního kómatu a rodiče o něj musí pečovat 24 hodin denně

 
Osud byl k nim opravdu neúprosný. Rodiče Vackovi přišli o tři děti v 6. měsíci těhotenství. O dvojčátka a potom chlapečka. Ztráta dítěte je pro každého rodiče velkou ranou. Oni se s ní ale poprali a nevzdali to. Když se narodil Honzík, všichni byli šťastní. A věřili, že už vše bude tak, jak má. Stala se ale strašlivá nehoda.
06.01.2016 20:46 |

podobné články

Krutý osud paní Věry, které pomohl Leoš Mareš: Malý Gabriel se nedožil druhých narozenin, bráškové jsou zdrceni!

 
Začátkem ledna stihla rodinu Věry Kupkové strašlivá tragédie. Usedlost v Kajetíně na Táborsku vzplála a požár navždy rozmetal její sen o životě na samotě. Plameny jí nevzaly jenom dům, připravily o život i malého synka Gabriela, kterému bylo jen sedmnáct měsíců. Manžel Vladimír, jenž také utrpěl vážné popáleniny, stále svádí boj o život.
30.01.2018 20:40 |

podobné články

Smutný osud Jany Preissové: Bolest a hádky v rodině!

 
Krutý osud pronásleduje v posledních letech legendární herečku Janu Preissovou (61). Nejen, že se schovává před světem a bojuje se svými psychickými problémy, ale před časem se na ní podepsaly i neshody v rodině. Rozvod syna Martina nesla velmi těžce...
27.08.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Preissová (55 článků) , Jan Smutný (12 článků)

Voříškovi: Jejich krutý osud dojal Česko

 
Smutný osud Terezy Voříškové (34) zapůsobil na čtenáře Blesku. Víkendová blesková povodeň na severu Čech jí vzala manžela a otce dvou malých dětí Tomáše (†34).
13.08.2010 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Voříšková (239 článků)