Smutné loučení s Paříží, Berdych nestačil na domácího Tsongu

Tomáš Berdych si čtvrtfinále na French Open nezahraje. Česká tenisová jednička nenašla recept na Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu a prohrála ve čtyřech setech 3:6, 2:6, 7:6 a 3:6.
31.05.2015 19:51 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků)

Šafářová i Zakopalová v Indian Wells končí, Štěpánek nestačil na Tsongu

Český tenista Radek Štěpánek nestačil ve třetím kole na Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu a po setech 7:6, 3:6 a 2:6 se s turnajem rozloučil.
14.03.2012 09:40 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (807 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Ve finále! Berdych udolal Tsongu. Letos si poprvé zahraje o titul

Tenista Tomáš Berdych si poprvé od loňského Wimbledonu zahraje v turnajovém finále. Český hráč dnes v Pekingu porazil nejvýše nasazeného Jo-Wilfrieda Tsongu z Francie 6:4, 4:6 a 6:1 a v boji o titul vyzve Chorvata Marina Čiliče.
08.10.2011 16:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

ŠOK! Berdych v Paříži končí v 1. kole. Nestačil na dříče Monfilse

Tak tohle je hodně studená sprcha. Český tenista Tomáš Berdych na Rolland Garros vypadl už v prvním kole, když nestačil na domácího Gaela Monfilse.
27.05.2013 20:55 |

Berdych dělal chybu za chybou a v Paříži vypadl ve čtvrtfinále

Český tenista Tomáš Berdych vypadl na turnaji v Paříži ve čtvrtfinále. Jako pátý nasazený nestačil na domácího Francouze Gilese Simona, kterému podlehl dvakrát 4:6.
02.11.2012 16:50 |

Je konec! Berdych nestačil v semifinále na Tsongu

AKTUALIZOVÁNO. Tomáš Berdych si o titul na Turnaji mistrů nezahraje. V londýnském semifinále dnes český tenista prohrál s Francouzem Jo-Wilfriedem Tsongou po setech 3:6, 5:7 a sezonu ukončí jako sedmý hráč světa.
26.11.2011 09:10 |

Berdych půjde proti Murraymu, Rosol v Dubaji dohrál

Berdych smetl Lacka, Rosol nestačil na Tsongu
29.02.2012 13:25 |

Berdych válí a v Dubaji už je v semifinále! Rosol na Federera nestačil

Tomáš Berdych vyhrál už 10. zápas v řadě a na turnaji v Dubaji postoupil do semifinále! nejlepší český hráč vyřadil ve čtvrtfinále Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu za hodinu a půl po setech 6:4, 6:3. Lukáš Rosol bohužel skončil po prohře s Rogerem Federerem.
27.02.2014 19:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Roger Federer (471 článků) , Lukáš Rosol (528 článků)

Semifinále Davis Cupu v Paříži dnes rozehrají Berdych s Gasquetem

Tomáš Berdych dnes zkusí získat první bod českých tenistů v semifinále Davisova poháru ve Francii. Jednička obhájců titulu rozehraje zápas s Richardem Gasquetem na antuce centrkurtu v areálu Rolanda Garrose od 10:30. Ve druhém duelu se Lukáš Rosol, který dostal pro úvodní dvouhry přednost před Radkem Štěpánkem, pokusí zaskočit Jo-Wilfrieda Tsongu.
12.09.2014 07:51 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Richard Gasquet (35 článků) , Radek Štěpánek (807 článků) , Lukáš Rosol (528 článků)

Čas loučení - dušičky na dohled

Podzim je časem loučení a i když si můžeme namlouvat, že každý rozchod je novým začátkem, některá loučení jsou bolestná.
22.10.2014 12:20 |

Na loučení se svobodou? Připravte se, že vás podvede!

Muži na loučení se svobodou podvedou své partnery více než dvakrát častěji. Dopustí se toho každý čtvrtý muž, ale jen každá desátá žena. Vyplývá to z průzkumu, v němž se nevěrníci nepřiznávali sami, ale v němž účastníci loučení se svobodou – pánských a dámských jízd před svatbou – udávali ostatní.
04.03.2016 15:05 |

Federer zničil Tsongu a ve finále Australian Open ho čeká Murray

Švýcar Roger Federer smetl Jo-Wilfrieda Tsongu a ve finále prvního grandslamu sezony se utká s Britem Andy Murrayem o svůj 16. grandslamový titul.
29.01.2010 09:00 |

Osobnosti: Roger Federer (471 článků) , Andy Murray (181 článků) , Venus (51 článků)

Murray v londýnském finále porazil Tsongu, má letos první titul

Britský tenista Andy Murray vyhrál turnaj v Londýně. V pondělním finále, které bylo v neděli odloženo kvůli dešti, porazil Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu 3:6, 7:6, 6:4 a připsal si první titul v sezoně.
13.06.2011 16:55 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Davis Cup: Nadal porazil Tsongu a poslal Španělsko do finále

Tenisté Španělska postoupili po roční přestávce opět do finále Davis Cupu. Rozhodující třetí bod pro přemožitele českého výběru z předloňského finále získal v semifinále proti Francii Rafael Nadal, jenž porazil v úvodní dnešní dvouhře Jo-Wilfrieda Tsongu 6:0, 6:2 a 6:4.
18.09.2011 15:45 |

Osobnosti: Rafael Nadal (548 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Nadal porazil Tsongu a bude hrát o devátý titul v Monte Carlu

Španělský tenista Rafael Nadal bude hrát v neděli o devátý titul na turnaji v Monte Carlu za sebou. Antukový suverén porazil v semifinále 6:3, 7:6 Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu a stejně jako loni se utká se Srbem Novakem Djokovičem.
20.04.2013 15:40 |

Osobnosti: Rafael Nadal (548 článků) , Novak Djokovič (530 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Turnaj mistrů ON-LINE: Berdych nestačil v semifinále na Tsongu

V podrobné on-line reportáži jsme sledovali semifinálové utkání Turnaje mistrů mezi českým tenistou Tomášem Berdychem a Francouzem Jo-Wilfriedem Tsongou.
26.11.2011 17:45 |

Tomáš Berdych: To je ostuda! V Paříži vyletěl už v 1. kole!

Páni, to tady dlouho nebylo. Taková blamáž... Česká tenisová jednička Tomáš Berdych vypadla v Paříži hned v 1. kole. Na Roland Garros promarnil Berdych proti domácímu kvalifikantovi Stéphanu Robertovi vedení 2:0 a v páté sadě také mečbol. Prohrál 6:3, 6:3, 2:6, 2:6 a 7:9.
24.05.2011 12:10 |

Berdych vypadl v Monte Carlu ve 3. kole, nestačil na Ljubičiče

Tomáš Berdych vypadl na výborně obsazeném tenisovém turnaji série Masters v Monte Carlu ve třetím kole. Ve čtvrtek nestačil na Chorvata Ivana Ljubičiče, kterému podlehl hladce 4:6 a 2:6.
14.04.2011 13:35 |

Berdych na Ferrera nestačil a tenisté hrají se Španěly 2:2

Tenista Tomáš Berdych ve finále Davisova poháru vítězný bod nezískal. V souboji týmových jedniček dnes nestačil na Španěla Davida Ferrera, s nímž prohrál jasně 2:6, 3:6, 5:7 a čeští reprezentanti hrají v pražské O2 areně s obhájci titulu nerozhodně 2:2 na zápasy. O vítězích soutěže rozhodne až závěrečná dvouhra mezi Radkem Štěpánkem a Nicolásem Almagrem.
21.11.2012 14:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Radek Štěpánek (807 článků) , David Ferrer (103 článků)

Berdych nestačil v osmifinále US Open na Wawrinku

Český tenista Tomáš Berdych se rozloučil s US Open v osmifinále. Pátý nasazený nestačil v boji o postup mezi nejlepší osmičku na Stanislase Wawrinku a se Švýcarem prohrál po setech 6:3, 1:6, 6:7 a 2:6.
04.09.2013 08:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)