Článek
Podobné články

Zloděj smolař se schoval v kadibudce: Vypadl ven zamazaný od výkalů

 
Zloději (20) v Plzni se na paty přilepila smůla. Když utíkal s lupem z hudebního klubu, ukryl se v kadibudce. Jenže to neměl dělat, protože ho tam jeho pronásledovatelé vzápětí objevili a „toitoiku“ převrátili na bok. Lupič tak rázem skončil celý zamazaný od lidských výkalů.
05.09.2016 20:55 |

podobné články

Zloděj (20) se v Plzni ukryl v kadibudce: Okradení ji převrátili!

 
Celý zamazaný od lidských výkalů skončil zloděj (20) v Plzni. Když ukradl v hudebním klubu kasírtašku, na útěku před vyhazovači se ukryl v kadibudce. Tu jeho pronásledovatelé ale převrátili...
06.09.2016 05:05 |

podobné články

Smrt v kadibudce kousek od Můstku: Mrtvého muže našla jeho sestra

 
V Praze nedaleko Uhelného trhu našla vlastní sestra po deváté večerní hodině na mobilních veřejných záchodcích svého mrtvého bratra (†59). Podle předběžných zpráv by se mělo jednat o bezdomovce. Zatím však není jasné, za jakých okolností zemřel. Zřejmě ale nešlo o napadení, pravděpodobnější jsou zdravotní komplikace.
19.09.2016 12:35 |

podobné články

Policie objevila v Praze 5 mrtvého muže

 
Mrtvého muže objevili dnes ráno strážníci v podchodu v ulici K Barrandovu v Praze 5. Kriminalisté nyní mrtvého ohledávají, sdělila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Zda se stal muž obětí trestného činu, nebo zemřel za jiných okolností, zatím policisté nevědí.
05.06.2012 09:05 |

podobné články

Zabíjel v Praze METANOL? Policisté našli v chatě mrtvého muže!

 
Další případ mrtvého člověka, kde příčinou smrti může být pití lihovin obsahujících metylalkohol, vyšetřují kriminalisté v Praze. Ve středu našli v pražském Suchdole mrtvého muže v chatové oblasti.
02.04.2014 15:20 |

podobné články

Co dělá Fanánek v kadibudce? Se*e na zákony!

 
Většina lidí si čte na WC noviny nebo časopisy. Vystudovaný právník František Moravec alias zpěvák a textař Lou Fanánek Hagen (48) si tam ale bere nový občanský zákoník! Proč to dělá?
26.06.2014 05:20 |

podobné články

ZMIZELÝ PODNIKATEL MOŤOVSKÝ: Soud ho prohlásil za mrtvého

 
Obvodní soud pro Prahu 5 v pátek oficiálně prohlásil za mrtvého podnikatele Jana Moťovského, který v roce 2008 zmizel při cestě do francouzského města Nice. Návrh na prohlášení za mrtvého podala jeho žena Kateřina Moťovská.
06.05.2011 12:40 |

podobné články

ŠOK: Žena našla na verandě cizího mrtvého muže!

 
Majitelka domku v Hranicích na Přerovsku našla v pátek dopoledne na verandě výminku svého domu cizího mrtvého muže. Lékař vyloučil násilnou smrt, uvedla v neděli policejní mluvčí Jitka Dolejšová.
16.10.2011 15:30 |

podobné články

Kdo je ideální partner pro ženu narozenou ve Vodnáři? Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtěte!

 
"Beran":http://www.extra.cz/muz-ve-znameni-berana-s-jakymi-znamenimi-mu-to-klape-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Beranka":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-berana-s-kterym-znamenim-ji-to-bude-klapat-a-jakemu-se-radeji-vyhnout-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Býk":http://www.extra.cz/ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-byka, "Býčice":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-znameni-byka-zbystrete-tohle-je-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop-jake-znameni-se-k-vam-hodi-a-ktere-urcite-nebrat, "Blíženec":http://www.extra.cz/s-kym-ma-nejlepsi-sex-muz-narozeny-v-blizencich-vime-to-ctete-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-blizence, "Blíženkyně":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-blizencu-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Rak":http://www.extra.cz/partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-raka-ctete, "Račice":http://www.extra.cz/zeny-ve-znameni-raka-tohle-byste-mely-vedet-partnersky-a-eroticky-horoskop-s-kym-vam-to-bude-klapat, "Lev":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-lva-jak-vypada-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Lvice":http://www.extra.cz/kdo-je-idealni-partner-pro-zenu-narozenou-ve-znameni-lva-ctete-jeji-partnersky-a-eroticky-horoskop, "muž Panna":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-panny-s-jakymi-znamenimi-mu-to-bude-klapat-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "žena Panna":http://www.extra.cz/jak-jsou-na-tom-s-laskou-zeny-narozene-ve-znameni-panny-ctete-partnersky-a-eroticky-horoskop, "muž Váha":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-vah-jaky-je-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop, "žena Váha":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-vahach-ctete-jak-vypada-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Štír":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-stira-s-jakymi-znamenimi-mu-to-klape-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Štírka":http://www.extra.cz/zeny-ve-znameni-stira-zbystrete-tohle-je-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop-s-kym-to-zajiskri-a-koho-radsi-nebrat, "Střelec":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-strelce-jak-vypada-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Střelkyně":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-strelci-tohle-byste-mely-vedet-partnersky-a-eroticky-horoskop-s-jakym-znamenim-vam-to-bude-klapat, "Kozoroh":http://www.extra.cz/ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-kozoroha-kdo-se-k-nemu-hodi, "Kozorožka":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-kozoroha-co-prozrazuje-jeji-partnersky-a-eroticky-horoskop-vime-to a "Vodnář":http://www.extra.cz/s-kym-ma-nejlepsi-sex-muz-ve-znameni-vodnare-prectete-si-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop jsou již za námi. Dnes nás čeká žena narozená ve znamení Vodnáře.
25.10.2013 20:50 |

podobné články

Pražští policisté vyšetřují nález mrtvého novorozence v kontejneru

 
Krátce před šestou hodinou ráno přijali policisté oznámení o nálezu mrtvého dítěte v jednom z kontejnerů v Praze 10 v ulici Průběžná. Na místo okamžitě vyjeli policisté spolu s kriminalisty, kteří skutečně v popelnici nalezli mrtvého novorozence mužského pohlaví starého jen několik málo hodin, který byl zabalený v igelitové tašce.
04.08.2014 18:55 |

podobné články

K nálezu mrtvého muže v Praze vyjeli také kriminalisté I. oddělení

 
Pražští strážníci nalezli v pátek ráno u domu v pražské ulici Marie Podvalové mrtvého muže, který měl krvavá poranění v oblasti hlavy. Na místo vyrazila záchranná služba, jejíž lékař konstatoval smrt.
21.02.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Podvalová (1 článek)

VIDEO: Britney Spears se nechala vystřelit v mobilní kadibudce k nebi

 
Devětadvacetiletá zpěvačka Britney Spears se vrací na výsluní. Kvůli propagaci svého nového alba vystupuje v mnoha pořadech a dává jeden rozhovor za druhým. Nechala se přemluvit i na účinkování v bláznivého filmu Jackass 3D. Autoři pustili do světa scénu, kde Britney Spears zavřeli do mobilního chemického záchodku a vystřelili na obřím praku.
31.03.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (794 článků)

Britney Spears vystřelili katapultem v kadibudce

 
Britney + Jackass = Jasné video dne!
02.04.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (794 článků)

Zapálil si cigaretu v kadibudce. TO BYLA RÁNA!

 
Pod australským vojákem vybuchl mobilní záchod.
25.07.2011 10:00 |

podobné články

Britney Spears ukázala zásnubní prsten, je jako pro princeznu

 
Zpěvačka Britney Spears se bude opět vdávat. Její bývalý manažer Jason Trawick, s nímž randí od března 2009, ji totiž podle očekávání požádal o ruku. O zásnubách v Las Vegas se psalo dopředu a i Britney po přijaté nabídce k sňatku napsala na Twitter, že na žádost o ruku dlouho čekala. Na oslavě zásnub se pochlubila i kouzelným prstýnkem. Další články k tématu: Britney Spears nesmí mít svůj mobil, otec ji chce mít pod kontrolou Britney Spears se bude potřetí vdávat, chce totiž další děti Britney Spears zhubla za měsíc 18 kilo a pořád cvičí RECENZE: Britney Spears na novince zpívá jako robot VIDEO: Britney Spears se nechala vystřelit v mobilní kadibudce k nebi
19.12.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (794 článků)

Co je to za kalendář? Rebel Matěj Ruppert se nechal fotit, jak trůní v kadibudce

 
Jako každoročně i letos vychází kalendář, z jehož prodeje je výtěžek určený na nadaci Kapka naděje. Tentokrát je na téma 'slavní vynálezci' a opět se v něm po boku s dětmi s onkologickými onemocněními nechaly nafotit známé tváře. A je skutečně o co stát.
14.10.2013 08:00 |

podobné články

5 důvodů, proč Leoš nezmlátil nikoho v kadibudce pražského baru!

 
*Leoš Mareš "měl před 14 dny zbušit v pražském baru Harley's mladou dívku, která na něj podává trestní oznámení":http://www.extra.cz/leos-promluvil-o-vysetrovani-incidentu-na-wc-prazskeho-baru-co-nam-rekl-k-divce-kterou-mel-zmlatit-a-co-s-ni-na-toaletach-delal. Přestože po nočním ošetření v Nemocnici Na Františku vypovídala hned nad ránem na policii a její verze zní věrohodně, stát se to nemohlo, tady je pět důvodů…*
20.05.2014 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2950 článků)

V Chotíkově explodovala ToiToika: Škoda je dvacet tisíc korun!

 
V Chotíkově severně od Plzně řeší policisté nevídaný případ. Na stavební ploše tu explodovala mobilní toaleta. V době výbuchu v ní ani poblíž díkybohu nikdo nebyl - škoda na tové kadibudce je ovšem vyšší než by člověk čekal!
09.10.2014 01:20 |

podobné články

Zahalení Konvičkovci šli hrát divadlo. Kvůli kadibudce magistrát akci rozpustil

 
V den 15. výročí od teroristických útoků na Světové obchodní centrum v New Yorku uspořádala Iniciativa Martina Konvičky demonstraci. A to před velvyslanectvím Saúdské Arábie. Podle Konvičkovců totiž za útoky z 11. září mohou lidé ze Saúdské Arábie, ačkoliv nedávná zpráva Amerického kongresu to vyvrací. Součástí Konvičkovy akce měla být i hra na pouť do Mekky. Jenže těsně než začala, ji magistrát rozpustil. Důvodem byla kadibudka.
11.09.2016 16:05 |

podobné články