Článek

Smrt šampionů! Srážka helikoptér připravila Francii o sportovní hvězdy

 
Sportovní svět truchlí. Při pondělní srážce dvou helikoptér v Argentině přišlo o život deset předních francouzských sportovců včetně olympijských šampionů. Mezi oběťmi je například jachtařská rekordmanka Florence Arthaudová (57), plavkyně a držitelka tří olympijských medailí z Londýna Camille Muffatová (25) a hvězdný boxer Alexis Vastine (28), bronzový medailista z Pekingu.
10.03.2015 11:51 |

podobné články

Podobné články

ŠÍLENÉ: Armáda zavlažuje pomocí helikoptér krávy

 
Extrémní sucha netrápí jen zemědělce na Moravě, ale potíže s nedostatkem dešťů v horkém červenci mají také farmáři ve švýcarských Alpách. A tak jim pomáhat musí armáda. Švýcarští piloti vojenských helikoptér míří se svými stroji na strmé svahy nejvyšších evropských hor a pouštějí na stáda hektolitry vody.
23.07.2015 22:00 |

podobné články

Jan Kopecký jde na Závod šampionů: Schumi, třes se!

 
Žádný strach ze slavných jmen, český automobilový jezdec Jan Kopecký (29) chce »zhasnout« motoristické hvězdy! Tovární jezdec Škody se jako vůbec první Čech zúčastní o víkendu na fotbalovém stadionu v Düsseldorfu prestižního Závodu šampionů.
03.12.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (189 článků)

Víkend šampionů bude hrát šest týmů jen jeden den

 
Čtvrtý ročník halového fotbalového turnaje Fortuna Víkend šampionů se uskuteční v sobotu 9. ledna v pražské O2 Aréně.
10.12.2009 15:45 |

podobné články

Víkend šampionů: Slavia prohrála ve finále se Slovanem Bratislava

 
Ve vysočanské O2 areně se na turnaji Fortuna Víkend šampionů sešla elita předních českých a slovenských klubů.
09.01.2010 12:00 |

podobné články

VIDEO: Kovalainen v Závodě šampionů rozsekal Audi R8

 
Víkendový Závod šampiónů přinesl kromě spousty radosti i jednu vážnou nehodu Heikki Kovalainena, po které Fin ztratil vědomí.
29.11.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Heikki Kovalainen (8 článků)

Fortuna Víkend šampionů přinese i derby Sparty a Slavie

 
V sobotu 8. ledna 2011 se v pražské O2 Areně uskuteční pátý ročník halového turnaje Fortuna Víkend šampionů.
09.12.2010 14:00 |

podobné články

Suverénní jízda vynesla Kvitovou mezi nesmrtelné. Wimbledon vyvrcholil večeří šampionů

 
Večeří šampionů vyvrcholilo pro Petru Kvitovou v neděli večer její vítězné tažení za wimbledonským titulem. Na pódiu v hotelu InterContinental v hotelu Park Lane v centru Londýna přiznala, že je při této tradiční společenské události nervóznější než na kurtu.
04.07.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1485 článků)

Kvitová: Večer šampionů s Djokovičem byl PERFEKTNÍ ZÁŽITEK

 
Oslavy wimbledonské vítězky Petry Kvitové po večeři šampionů pokračují na domácí půdě.
04.07.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1485 článků)

Kopecký se jako první Čech představí v Závodě šampionů

 
Český rallyový závodník Jan Kopecký se začátkem prosince představí jako první Čech v Závodě šampionů v německém Düsseldorfu, kde zakončí povedenou sezonu soubojem s nejlepšími jezdci ze všech odvětví motoristického sportu.
25.11.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (189 článků)

Hvězdné války: Český pilot Jan Kopecký bojoval v Závodě šampionů proti Schumacherovi a spol.!

 
Nadupané káry, ďábelská rychlost, vysoká koncentrace hvězd motosportu a s nimi poprvé válčil český pilot Jan Kopecký (29). To byla jedinečná show. Závod šampionů, ve kterém na závěr sezony tradičně měří síly nejlepší automobiloví jezdci planety.
05.12.2011 12:10 |

podobné články

Blamáž dovršena. Víkend šampionů definitivně nebude

 
Šestý ročník halového fotbalového turnaje Fortuna Víkend šampionů, který se měl hrát v neděli v bratislavské Slovnaft aréně, se definitivně ruší. Informaci ve čtvrtek potvrdili představitelé pořádající společnosti UFA Sports Slovakia na tiskové konferenci.
05.01.2012 14:25 |

podobné články

Serena Williams na večeři šampionů v šatech ukázala hlavně ramena!

 
Vidět Serenu v šatech, to se jen tak nepoštěstí. Vítězka letošního Wimbledonu dorazila na slavnostní večeři šampionů v nádherné róbě a předvedla skvělou postavu, svalnaté ruce i taneček s Novakem Djokovičem.
18.07.2015 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Novak Djokovič (535 článků) , Serena Williams (293 článků)

Srážka dvou policejních helikoptér: Mrtvý pilot, čtyři lidé zranění!

 
Nácvik zásahu policie proti fotbalovým chuligánům skončil včera dopoledne v Berlíně tragédií. Dvě helikoptéry se srazily. Pilot jedné z nich nepřežil a čtyři lidé byli zranění, z toho dva vážně. Nehodu zřejmě zavinilo počasí.
22.03.2013 12:16 |

podobné články

Tragická srážka helikoptér: Na palubě zemřel slavný olympionik Alexis Vastine (†28)

 
Alexis Vastine, olympijský boxer, dnes zemřel ve věku 28 let ve zřícené helikoptéře v Argentině. Přes jeho nesporné nadání byl smolař a to se ukázalo hned na dvou olympiádách, kde prožil strašlivá zklamání.
10.03.2015 15:26 |

podobné články

Hvězdy zemřely při natáčení reality show: Smrt v helikoptéře!

 
Měli být vysazeni v drsném terénu argentinských alp a pod dohledem kamer bojovat v divočině o přežití. Jenže trojice francouzských sportovců zahynula v troskách helikoptér, které je měly na místo přepravit!
10.03.2015 23:05 |

podobné články

Kolo vs. BMW aneb: Čelní srážka s blbcem!

 
Známý výrok Jana Wericha (†75) by se v případě téhle londýnské nehody dal poupravit na: »Nejhorší srážka v životě je čelní srážka s blbcem«. Přesně k tomu totiž vinou nepozornosti v metropoli nad Temží došlo!
07.05.2016 12:10 |

podobné články

Audi Q3: Běžec v kanadách

 
Všechna sportovní užitková vozidla (SUV) se tváří jako svalnatí muži ve smokingu a s kanadami na nohou. Prostě nadupaná elegance, která zvládne lehčí terén, chalupářské cestování s přívěsem a pak vás v neděli večer s nonšalancí hodí do divadla. Všechna SUV od Audi jsou ale víc sportovní než užitková. A nejmenší z nich, Audi Q3, patří v rodince cvalíků od Audi k nejsportovnějším. Na rozmlácených českých silnicích se ale cítí stejně přirozeně jako porsche na asfaltu...Všechna sportovní užitková vozidla (SUV) se tváří jako svalnatí muži ve smokingu a s kanadami na nohou. Prostě nadupaná elegance, která zvládne lehčí terén, chalupářské cestování s přívěsem a pak vás v neděli večer s nonšalancí hodí do divadla. Všechna SUV od Audi jsou ale víc sportovní než užitková. A nejmenší z nich, Audi Q3, patří v rodince cvalíků od Audi k nejsportovnějším. Na rozmlácených českých silnicích se ale cítí stejně přirozeně jako porsche na asfaltu..
25.10.2011 07:10 |

podobné články

Věřte Ježíškovi: Vzhůru pro sportovní dárky!

 
Stále nevíte, co pořídit vašim blízkým za dárky, a přitom Vánoce se blíží neuvěřitelnou rychlostí? Zapomeňte na papuče, ponožky či kosmetické balíčky. Volte sportovní dárky! Nakupovat můžete jak v prodejnách, tak přes internet. I Ježíšek ví, kam pro správné sportovní dárky. Věřte Ježíškovi. Nejlepší sportovní dárky nabízí SPORTISIMO.
11.12.2013 00:15 |

podobné články

Nova od září přesune sportovní obsah na dva kanály Nova Sport

 
Televize Nova od září přesune sportovní obsah na dva sportovní kanály. K původní stanici, která se přejmenuje na Nova Sport 1, přibude 5. září Nova Sport 2. Tematická stanice Fanda, která dosud sportovní program také přenášela, má podle Novy sloužit jako „ochutnávka” pro Novu Sport, uvedli zástupci televize na setkání s novináři.
18.08.2015 14:16 |

podobné články