Smitková vzdorovala Keysové jen 53 minut. Na US Open končí i Allertová

Až nečekaně snadným soustem byla Tereza Smitková pro Američanku Madison Keysovou. Turnajová osmnáctka porazila českou hráčku ve dvou setech 6:1 a 6:2 a po zásluze postoupila do 3. kola US Open. Do dalšího kola neprošla ani Denisa Allertová, která v utkání s Robertou Vinciovou vyhrála první set, italská tenistka však následně zvrátila vývoj zápasu na svou stranu.
02.09.2015 19:10 |

Osobnosti: Tereza Smitková (14 článků)

Českým tenistům start US Open nevyšel. Plíšková nestačila na kvalifikantku

Během prvního dne se na dvorcích US Open představilo šest českých tenistů a tenistek, do druhého kola turnaje však postoupily pouze Denisa Allertová, která vyřadila světovou desítku Carlu Suárezovou, a Tereza Smitková. První kolo naopak bylo nad síly Karolíny Plíškové, Kláry Koukalové, Kateřiny Siniakové a Radka Štěpánka, který svůj zápas skrečoval.
01.09.2015 08:26 |

Osobnosti: Klára Koukalová (26 článků) , Radek Štěpánek (809 článků) , Karolína Plíšková (261 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků) , Tereza Smitková (14 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Skvělé úterý! Dál jdou čtyři Češky, končí jen Hernych

Český ženský tenis zažil na Australian Open vítězné žně. Všechny Češky startující v úterním programu si s přehledem zajistily postup do 2. kola. Denisa Allertová a Tereza Smitková navíc smetly své soupeřky za méně než hodinu.
20.01.2015 10:16 |

České překvapení na US Open. Allertová využila slabé chvilky bývalé světové jedničky

Třiadvacetiletá Češka Denisa Allertová na úvod US Open převálcovala někdejší světovou jedničku Srbku Anu Ivanovičovou 7:6 a 6:1. Dařilo se i Lucii Šafářové, která porazila Australanku Dariu Gavrilovovou dvakrát 6:4.
30.08.2016 21:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Kvitová v růžovém řešila krizi. Nakonec z toho prý byl rekord

Petra Kvitová a Barbora Záhlavová-Strýcová postoupily do 3. kola Australian Open. Na grandslamovém turnaji v Melbourne naopak skončily další dvě české hráčky Tereza Smitková a Denisa Allertová.
22.01.2015 09:46 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků) , Tereza Smitková (14 článků)

Šafářová sekala jednu chybu za druhou. Vypadla i Allertová, Plíšková jde dál

Když se nedaří, tak se nedaří. To se muselo v New Yorku honit hlavou Lucii Šafářové během zápasu s pátou nasazenou Simonou Halepovou z Rumunska. Zápas plný chyb skončil pro českou tenistku prohrou 3:6, 4:6. Šafářová tak na US Open končí. Stejně jako Denisa Allertová, kterou vyřadila Švédka Johanna Larssonová 6:3, 6:1. Prsty ale můžeme dál držet Karolíně Plíškové, která po výhře 6:1, 7:5 nad Montserrat Gonzálezovou z Paraguaye postoupila do 3. kola.
01.09.2016 22:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Karolína Plíšková (261 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Wimbledon začíná, jahody se šlehačkou si dají i Smitková a Hernych!

Velká tenisová párty začíná! Kurty na jihu Londýna jsou už pečlivě sestříhané, jahody dozrály a cukráři chystají tu nejlepší šlehačku. Letošní Wimbledon bude hrát 14 českých nadějí! A nečekaně i Tereza Smitková a Jan Hernych.
22.06.2014 10:40 |

Osobnosti: Jan Hernych (22 článků)

Kometa Smitková září ve Wimbledonu! Už vydělala ČTYŘI MILIONY

Wimbledonem se řítí česká kometa, která se jmenuje Tereza Smitková. Před slavným turnajem teprve devatenáctiletou českou tenistku nikdo neznal. Jejím postupem do osmifinále se ale vše změnilo a dá se říci, že se jí- život obrátil vzhůru nohama.
29.06.2014 07:55 |

Smitková dala Kvitové zabrat, dál jde ale favoritka

Tenistka Petra Kvitová potvrdila, že se svými krajankami na okruhu WTA neprohrává. Ve čtvrtfinále turnaje v čínském Šen-čenu ji sice potrápila Tereza Smitková, ale do boje o finále nakonec postoupila světová čtyřka po výhře ve dvou setech 7:5 a 6:4.
08.01.2015 13:17 |

Allertová nestačila na Jankovičovou. Ve finále dostala 'kanára'

Bývalá světová jednička Jelena Jankovičová smetla ve finále turnaje v Kuang-čou Denisu Allertovou za hodinu a šest minut 6:2 a 6:0. Zatímco Allertová tak musí na svůj první titul na okruhu WTA čekat, pro její protihráčku to byl již čtrnáctý triumf.
26.09.2015 11:10 |

Osobnosti: Denisa Allertová (18 článků)

Allertová přejela Halepovou a je v semifinále. Postupuje i Plíšková, Berdych končí

Česká tenistka Denisa Allertová získala na na turnaji v Kuang-čou cenný skalp. Ve čtvrtfinále porazila světovou dvojku Simonu Halepovou z Rumunska 6:4, 6:3 a podruhé v kariéře si zahraje semifinále podniku WTA.
24.09.2015 15:01 |

Allertová je ve čtvrtfinále, Siniaková a Strýcová dohrály

Česká tenistka Denisa Allertová porazila ve 2. kole turnaje v čínském Kuang-čou Srbku Bojanu Jovanovskou 6:3, 7:6 a potřetí v kariéře si zahraje čtvrtfinále turnaje WTA.
23.09.2015 15:21 |

Allertová si v Číně zahraje o svůj první titul na okruhu WTA

Česká tenistka Denisa Allertová porazila v semifinále turnaje v čínském Kuang-čou Italku Saru Erraniovou 7:5 a 6:2 a poprvé v kariéře si zahraje finále turnaje WTA. Její finálovou soupeřkou bude Srbka Jelena Jankovičová.
25.09.2015 14:40 |

Allertová poskočila o sedmnáct příček, Williamsová se dotáhla na legendární Evertovou

O sedmnáct příček si ve světovém žebříčku polepšila česká tenistka Denisa Allertová. Díky prvnímu finále na okruhu WTA v kariéře v čínském Kuang-čou je na svém maximu a patří jí 57. místo.
28.09.2015 12:15 |

Šafářová vykročila do US Open vítězně! Další Češi zklamali

Lucie Šafářová se stala první českou tenistkou, která úspěšně zvládla nástrahy 1. kola grandslamového US Open. Na dvorcích ve Flushing Meadow porazila Timeu Babosovou z Maďarska ve dvou setech. Štěpánek, Veselý, Kristýna Plíšková i Smitková skončili.
25.08.2014 19:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků)

Australian Open: Kvitová a Záhlavová-Strýcová pokračují, dvě Češky se loučí

Kromě Petry Kvitová, která vyřadila Němku Monu Barthelovou, potvrdila v utkání 2. kola na Australian Open roli favoritky také Barbora Záhlavová-Strýcová. Ta zvítězila nad Chang Kai-Chen z Tchaj-wanu. S turnajem v Melbourne se naopak loučí Tereza Smitková s Denisou Allertovou.
22.01.2015 11:42 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků) , Tereza Smitková (14 článků) , Chen Chang (1 článek) , Mona Mona (35 článků)

K vzteku... Národní tým odolával mistrům Evropy 87 minut, pak udeřil Piqué

Dlouhých 87 minut vzdorovala reprezentace šílenému španělskému tlaku. A když už se zdálo, že ve svém úvodním vystoupení na mistrovství Evropy ve Francii dosáhne na senzační bod, zpražil ji Gerard Piqué. Stoper Barcelony si naběhl v šestnáctce na centr a úplně volný pohodlně hlavou ukončil střelecké trápení obhájců titulu, kteří zvítězili 1:0.
13.06.2016 15:20 |

Osobnosti: Tomáš Sivok (58 článků) , Michal Kadlec (128 článků) , Pavel Vrba (389 článků) , Roman Hubník (47 článků) , Pavel Vrba (383 článků)

Štěpánek vyřazen, ostatní čeští tenisté postoupili do třetího kola Australian Open

Hned čtveřice českých tenistů dnes postoupila do třetího kola Australian Open. Své maximum si na prvním grandslamovém turnaji letošní sezony  vylepšili Denisa Allertová a Lukáš Rosol. Druhý jmenovaný narazí v další kole na Švýcara Stana Wawrinku, kterývyřadil Radka Štěpánka.
21.01.2016 14:30 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Lukáš Rosol (546 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Spanilá jízda Hradecké skončila. Sereně vzdorovala jen set, pak dostala kanára

Česká tenistka Lucie Hradecká podlehla v sobotu na antukovém turnaji Madrid Open ve Španělsku v semifinále ženské dvouhry Američance Sereně Williamsové ve dvou setech 6:7 a 0:6.
12.05.2012 14:45 |

Osobnosti: Serena Williams (273 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Tři Češky a Štěpánek jdou v Melbourne dál, Nadal končí už po prvním kole

Tenistky Karolína Plíšková, Barbora Strýcová a Denisa Allertová postoupily do 2. Kola Australian Open. Uspěl i Radek Štěpánek, který ve čtyřech setech zdolal Japonce Tacumu Ita. Hned v prvním kole naopak vypadly Kateřina Siniaková a Petra Cetkovská. Brzký konec musel v Melbourne skousnout i Rafael Nadal, který nestačil na krajana Fernanda Verdasca.
19.01.2016 11:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Petra Cetkovská (68 článků) , Barbora Strýcová (171 článků) , Karolína Plíšková (261 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků)