Článek

Slunečný týden pokazí jen deštivá středa

 
Započatý týden by měl být podle předpovědi teplotně nadprůměrný. Obloha bude většinou jasná, jen ve středu se objeví dešťové přeháňky, právě v den, kdy nastane astronomický podzim. Prodloužený víkend bude ale velmi příjemný, řekla Novinkám Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
21.09.2015 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (710 článků)
Podobné články

Babí léto pokazí jediný zamračený den

 
Babí léto je v plném proudu, nadcházející týden bude podle předpovědi nadprůměrně teplý a slunečný. Pouze uprostřed týdne příjemný charakter počasí pokazí studená fronta, která se ale nad územím ČR rozpadne a na víkend se opět vrátí jasná obloha a hřejivé sluneční paprsky, řekla v pondělí Novinkám Dagmar Honsová z Meteopressu.
29.09.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (710 článků)

První polovina července bude teplá, ale hodně deštivá

 
První polovina července bude teplá, ale deštivá. Tak vidí předpověď meteorologové. Teploty se v příštím týdnu dokonce vyhoupnou nad třicítku, což by se v dalších týdnech nemělo opakovat. 
05.07.2014 16:35 |

podobné články

Neseďte doma, vyrazte o víkendu na výlet. Čeká nás teplo a nebe bez mráčků

 
Koho vyděsila deštivá a chladná středa, nemusí se bát. O víkendu nás čeká pravé jarní počasí. Teploty vystoupají až na 24 °C, bude jasno a jen místy ojediněle nějaký ten mráček. Uvádí to předpověď Českého meteorologického ústavu.
06.05.2016 13:55 |

podobné články

Teplý týden se pokazí až v neděli. Víkend zahalí dešťové mraky

 
Tropické teploty minulého týdne jsou pryč, příjemné letní teploty pokazí až víkendové lehké ochlazení. Teploty se budou do konce týdne pohybovat mezi 25 a 29 stupni Celsia, bude polojasno až jasno. Ve čtvrtek se na většině území vyskytnou přeháňky, ojediněle bouřky. Vyplývá to z údajů Českého hydrometeorologického ústavu.
29.06.2016 12:30 |

podobné články

Čeká nás slunečný pracovní týden a deštivý víkend

 
Po bouřlivém víkendu nás čeká opět několik dní slunečného počasí. Podle meteorologů se bude postupně oteplovat. Nejteplejším dnem bude čtvrtek, kdy by se teploty měly vyšplhat až tropickým 31 °C. Na víkend se počasí opět pokazí a do Česka vtrhnou přeháňky a bouřky.
30.07.2012 09:30 |

podobné články

Hry na cesty: když se na dovolené pokazí počasí, hrajte si!

 
Na dovolenou se těší každý. Ať už se jeden na chalupu nebo k moři – dovolenou si hodláme užít. Ale když se pokazí počasí, je to špatné. Co teď? Co si třeba zahrát nějakou tu společenskou hru?
30.07.2010 00:35 |

podobné články

Nejlépe placenou herečkou je Sandra Bullock

 
Na Sandru Bullock (46) asi neplatí pořekadlo: Když se pokazí něco, pokazí se všechno. Navzdory osobním problémům se totiž stala nejlépe placenou herečkou Hollywoodu za minulý rok.
04.08.2010 15:51 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (269 článků)

Slunce Prahu opět »nažhaví«: Teploty ve středu vylezou až k 26 stupňům

 
Deštníky už nebudou třeba. Po propršené neděli čeká Prahu opět typický slunečný prázdninový týden. Nejideálnějším dnem na chytání bronzu bude středa a čtvrtek, kdy se nad metropolí neukáže ani mráček.
18.07.2016 08:00 |

podobné články

Lijáky zvednou hladiny řek, víkend bude ale slunečný

 
Od středy začnou zalévat republiku vydatné deště, které vydrží až do čtvrtka. Srážky zvednou hladiny řek, nejhůře se to projeví v jižních oblastech, vzedmuté toky mohou dosáhnout prvního stupně povodňové aktivity, tedy bdělosti. Hodně napršelo už v pondělí a v noci na úterý, na většině území spadlo pět až 15 litrů vody na metr čtvereční. Od pátku by se mělo začít oteplovat, víkend by měl být jasný a slunečný.
13.04.2010 14:50 |

podobné články

ČEKÁ NÁS KRÁSNÝ SLUNEČNÝ VÍKEND. Bouřky přijdou až v neděli!

 
Máme před sebou převážně slunečný víkend s letními teplotami, který přinese výběžek vyššího tlaku vzduchu, který bude do střední Evropy zasahovat od západu.
15.07.2011 11:15 |

podobné články

Užijte si slunečný víkend. V úterý přijde ochlazení

 
Víkend bude slunečný s teplotami do 23 stupňů, podobné počasí vydrží nejméně do úterý. Pak ale přijde déšť a ochlazení. Počítá s tím předpověď Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Sušší počasí nahrává požárům, vyšší riziko je hlavně na jihu Moravy a v severních a středních Čechách.
25.05.2012 16:45 |

podobné články

Dnes nás čeká slunečný tropický den, teploty překročí třicítku

 
Dnes bude krásný slunečný den, teploty dokonce překročí třicítku. Meteorologové ale varují před bouřkami, se kterými by mohly přijít přívalové srážky a kroupy.
29.06.2012 06:05 |

podobné články

Středa bude slunečná, nespalte se! A poroste aktivita klíšťat

 
Středečnímu počasí nebude co vytknout! Máme před sebou krásný slunečný den s příjemnými teplotami. Nad střední Evropou se bude udržovat oblast vysokého tlaku vzduchu, která sem žádnou oblačnost nepustí. Po relativně chladném ránu, kdy v horských oblastech teplota klesne i pod nulu, se nejvyšší odpolední teploty zastaví na 18 až 22 °C. Naše pocitová teplota bude shodná s tou na teploměru – foukat bude mírný severní vítr o rychlosti do 20 km/h. Po ránu se mohou ojediněle tvořit mlhy nebo nízká oblačnost, od 9 hodin dopoledne ale už očekáváme jasno nebo polojasno. Deštníky nechte doma.
18.04.2018 06:15 |

podobné články

Nikoliv pondělí, nýbrž středa je pro lidi nejhorší den v týdnu, zjistili vědci

 
Středa je prý pro většinu lidí nejhorším dnem v týdnu. Tento závěr dvou amerických vědců založený na výzkumu internetových blogů uveřejnil na svých internetových stránkách britský deník The Daily Telegraph.
24.08.2009 10:25 |

podobné články

Šokující studie: Nejlepším dnem pro sex je čtvrtek, pro lásku středa

 
Pro dokonalý sex se prý nejvíce hodí čtvrtek. Pro nacházení lásky a vzplanutí citů je zase nejlepší středa. Podle londýnských expertů, kteří se specializují na organizační psychologii, to prý vychází z biorytmů člověka i chodu společnosti. Každý den v týdnu je podle nich nejvhodnější pro jinou aktivitu.
27.05.2011 10:50 |

podobné články

V Asii je Jágr nikdo. Havla prý ale znají jako bojovníka za lidská práva

 
JINÝMA OČIMA Rodinný přítel Havlových a doktor Leoš Středa vzpomíná na osobu exprezidenta Václava Havla s láskou. Vdově Dagmar poslal kondolenční mail a také stál v davu při smutečním průvodu Prahou. Středa, jenž žije střídavě v Česku a jižní Asii, podotýká, že v některých asijských zemích nejsou až tak známí tuzemští hokejisté či fotbalisté, ale vzdělanější lidé tam vždy slyšeli na jméno Havel. Proto se vždy divil kritice, která se snášela na jeho hlavu. Osobnosti, co proslavily zemi v zahraničí, by se totiž měly velebit.
22.12.2011 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4854 článků)

Jaký je nejlepší den na sex? Čtvrtek! A jaký na lásku? Středa!

 
Ne každý den v týdnu se hodí pro sex tolik jako čtvrtek a pro nacházení lásky a vzplanutí citů tak jako středa. Podle londýnských expertů specializujících se na organizační psychologii to prý vychází z biorytmů člověka i chodu společnosti a každý den v týdnu je podle nich nejvhodnější pro jinou aktivitu.
30.07.2012 19:05 |

podobné články

Důchody slavných: Černocké 12 000 důchodu nestačí, Středa našetřil milion!!

 
Konečně jedna bílá vrána. Herec Miroslav Středa (68), jehož nejvýraznější televizní rolí byl Lojzík v seriálu Synové a dcery Jakuba skláře, sice taky podlehl rozšířené informaci, že si nemusí platit sociální pojištění, ale zaznamenal i druhou část sdělení. A to, že si má peníze raději ukládat na dobrý úrok nebo je šikovně investovat.
07.11.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Středa (2 články)

Laudát (TOP 09): Černá středa pro české podnikatele

 
10. únor 2016 vejde do historie jako černá středa pro podnikatele. Koalice ČSSD, ANO 2011 a KDU – ČSL, i za cenu porušení jednacího řádu Sněmovny, odhlasovala zákon o elektronické evidenci tržeb.
12.02.2016 10:15 |

podobné články