Článek

Slovinka Mazeová si dává pauzu od lyží, návrat na svahy není jistý

 
Přijde kolotoč závodů v alpském lyžování o jednu ze svých velkých hvězd? Možné to je, Tina Mazeová si totiž dává roční pauzu a pak se rozhodne, zda se na zasněžené svahy vůbec vrátí.
07.05.2015 11:01 |

podobné články

Podobné články

Mazeová vyhrála superkombinaci, Záhrobská skončila třiatřicátá

 
Slovinka Tina Mazeová vyhrála páteční superkombinaci Světového poháru alpských lyžařek v italském Tarvisiu před Američankou Lindsey Vonnovou a Marií Rieschovou z Německa.
04.03.2011 16:15 |

podobné články

Obřák nedokončila ani jedna česká lyžařka, Mazeová má druhé zlato

 
Slovinka Tina Mazeová vyhrála na olympijských hrách obří slalom a po triumfu ve sjezdu získala v Soči druhé zlato. Druhá dnes skončila vítězka super-G Anna Fenningerová z Rakouska a třetí místo obsadila Němka Viktoria Rebensburgová, která ovládla obří slalom před čtyřmi lety ve Vancouveru. Všechny tři české lyžařky na startu Kateřina Pauláthová, Šárka Strachová a Martina Dubovská nedokončily první jízdu. 
18.02.2014 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Martina Dubovská (5 článků) , Tina Martin (28 článků)

Tým žen tvoří lyže speciálně pro ženy. České lyžařky je čím dál více nakupují

 
Už ne jen přebarvené pánské lyže. České lyžařky čím dál více vyhledávají typ lyží zkonstruovaný přímo pro ně. Minulou zimní sezónu prodala brněnská firma Ina Sport celkem 5 890 párů dámských lyží, což je zhruba o 2 000 více než předešlou zimu. Za dámskou řadou lyží firmy Elan stojí vlastní firemní studio, které se skládá právě z žen. I pro letošní sezónu mají nové kolekce.
21.10.2014 13:55 |

podobné články

Slovinská lyžařka Tina Mazeová: Ukázala podprdu!

 
Slovinská lyžařka Tina Mazeová po »kalhotkové« aféře připravila odvetu. Po druhém místu v superobřím slalomu SP v Cortině d‘Ampezzo rozepnula na bedně bundu a ukázala podprsenku s nápisem: „To není vaše věc.“ Chce, aby její prádlo nechali být...
16.01.2012 12:06 |

podobné články

Slovinka Majdičová vyhrála klasický sprint v rámci Tour de Ski

 
Slovinka Petra Majdičová vyhrála v neděli v německém Oberstdorfu klasický sprint, třetí etapu Tour de Ski.
02.01.2011 17:05 |

podobné články

Slovinka Majdičová vyhrála sprint na Tour de Ski, Nývltová skončila osmá

 
Slovinka Petra Majdičová vyhrála ve středu v italském Toblachu sprint volnou technikou, pátou etapu seriálu závodů v běhu na lyžích Tour de Ski, druhá skončila Italka Arianna Follisová, třetí místo obsadila její krajanka Magda Genuinová, Eva Nývltová skončila osmá.
05.01.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Nývltová (23 článků)

Mladičká Rakušanka vypálila na sjezdařském MS rybník favoritkám

 
Překvapivou mistryní světa v superkombinaci se stala jednadvacetiletá rakouská lyžařka Anna Fenningerová, které patřilo po sjezdu až čtvrté místo. Stříbro získala v Ga-Pa Slovinka Mazeová, bronz má zkušená Švédka Pärsonová.
11.02.2011 16:30 |

podobné články

Slovinka Mazeová je mistryní světa v obřím slalomu

 
Stříbro získala Brignoneová a bronz Worleyová
17.02.2011 16:20 |

podobné články

Američanka Lindsey Vonnová vyhrála sjezd SP

 
Sjezd Světového poháru ve švédském Aare vyhrála americká lyžařka Lindsey Vonnová a připsala si jubilejní čtyřicátý triumf v seriálu v kariéře. Druhé místo obsadila stejně jako o den dříve v superkombinaci Slovinka Tina Mazeová, která zaostala o 13 setin sekundy. České reprezentantky v závodě nestartovaly.
26.02.2011 13:30 |

podobné články

Super G v Bad Kleinkirchheimu vyhrála Švýcarka Suterová

 
Švýcarka Fabienne Suterová vyhrála v rakouském Bad Kleinkirchheimu superobří slalom Světového poháru alpských lyžařek, druhá skončila Slovinka Tina Mazeová, třetí místo obsadila domácí sjezdařka Anna Fenningerová.
08.01.2012 15:30 |

podobné články

Vonnová vyhrála super-G alpských lyžařek v Cortině d´Ampezzo

 
Američanka Lindsey Vonnová vyhrála v neděli v italské Cortině d´Ampezzo superobří slalom Světového poháru alpských lyžařek, druhá skončila Maria Höflová-Rieschová z Německa, třetí místo obsadila Slovinka Tina Mazeová.
15.01.2012 14:40 |

podobné články

Němka Rebensburgová vyhrála obří slalom v Ofterschwangu

 
Němka Viktoria Rebensburgová vyhrála páteční obří slalom Světového poháru alpských lyžařek na domácí půdě v Ofterschwangu, druhá skončila Slovinka Tina Mazeová, o třetí místo se podělily Elisabeth Görglová z Rakouska a Italka Irene Curtoniová.
02.03.2012 15:55 |

podobné články

Popstar Tina vyhrála obří slalom. Lyžařská sezona začala

 
Slovinka Tina Mazeová je v kursu! Nejen že se mluví o jejích kalhotkách a natočila velmi úspěšný klip, ale také vyhrála první závod nové lyžařské sezony.
27.10.2012 17:00 |

podobné články

Superkombinaci vyhrála Höflová-Rieschová, Křížová slalom nedokončila

 
Německá lyžařka Maria Höflová-Rieschová získala titul mistryně světa v superkombinaci. Stříbrná Slovinka Tina Mazeová dnes získala po triumfu v superobřím slalomu ve Schladmingu druhou medaili na šampionátu. Třetí skončila Rakušanka Nicole Hospová a vybojovala první cenný kov pro pořádající zemi. 
08.02.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Hosp (2 články)

Vonnová urvala malý glóbus za sjezd. S rozsekaným kolenem!

 
„Panebože! Já jsem vyhrála celkově sjezd. Pošesté v řadě a s rozbitým kolenem,“ zajásala Lindsey Vonnová na svém facebookovém účtu. Je to tak! Americká sjezdařka je v celkovém hodnocení sjezdu o jediný bod lepší než Slovinka Tina Mazeová.
13.03.2013 16:25 |

podobné články

Mazeová vybojovala na MS premiérové zlato

 
Mistryní světa v obřím slalomu se v Garmisch-Partenkirchenu stala Tina Mazeová.
17.02.2011 17:05 |

podobné články

Mazeová trénuje v lyžácích, i když beze sněhu

 
Druhá nejlepší lyžařka minulého ročníku Světového poháru Tina Mazeová celý měsíc trénovala a testovala lyže v Argentině a Chile, teď se na novou sezonu chystá sice v lyžácích, ale bez sněhu. A v zimě hodlá porážet Lindsey Vonnovou.
18.09.2012 08:20 |

podobné články

Pózovala v podprsence, teď Mazeová získala křišťálový globus

 
Slovinská lyžařka Tina Mazeová získala devět závodů před koncem sezony velký křišťálový glóbus za vítězství ve Světovém poháru. Svůj první celkový triumf v kariéře zpečetila dnešní suverénní výhrou v superkombinaci v Méribelu.
24.02.2013 16:00 |

podobné články

Slovinská lyžařka Mazeová získala poprvé velký křišťálový glóbus

 
Slovinská lyžařka Tina Mazeová získala devět závodů před koncem sezony velký křišťálový glóbus za vítězství ve Světovém poháru. Svůj první celkový triumf v kariéře zpečetila dnešní suverénní výhrou v superkombinaci v Méribelu. 
24.02.2013 16:10 |

podobné články