Článek

Slovenští ministři poslechli Fica. Redaktorům Denníku N neodpovídají

 
Většina ministerstev se řídí stanoviskem slovenského úřadu vlády a pod různými argumenty už 14 dní odmítá komunikovat s redaktory nového slovenského listu Denník N. Redakce proto zvažuje, že se svých nároků na informace bude dožadovat právní cestou.
25.05.2015 18:51 |

podobné články

Podobné články

Slovenští poslanci se porvali při pokusu odvolat premiéra Fica

 
Potyčka mezi poslanci vládní strany Směr-SD premiéra Roberta Fica a zástupci opozice vypukla podle televize TA3 před půlnocí ve slovenském parlamentu. Slovenští zákonodárci na do těchto chvil probíhající mimořádné schůzi sněmovny jednali o návrhu opozice na vyslovení nedůvěry Ficovi. Opozice, která nemá na odvolání premiéra dostatek hlasů, přišla s návrhem kvůli údajně nevýhodnému nákupu akcií slovenských plynáren SPP schválenému vládou. 
18.09.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (736 článků)

Miroslav Kulhavý: Poslechli si litoměřičtí svého muslimského senátora?

 
Poslechli si litoměřičtí na DVTV 30. 8. svého muslimského senátora Hassana Meziana? Ti, kteří ano, drbají se už za uchem; komu že to dali hlas?
04.09.2017 11:25 |

podobné články

Do Moskvy nejedete! Slovenský premiér se naštval na konkrétní novináře

 
Slovenského premiéra Roberta Fica rozčílil obsah Denníku N. V tištěném vydání kupující našli také karikaturní samolepky, na nichž je vyobrazen zloděj křičící chyťte zloděje. A podobá se Ficovi. Rychlá reakce premiéra následovala. Zrušil deníku akreditaci na cestu do Moskvy a nechce s ním komunikovat.
06.05.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (736 článků)

Gašparovič pověřil Fica: Sestaví vládu? Těžko!

 
I když parlamentní volby na Slovensku vyhrál jednoznačně Smer-SD premiéra Fica, většinu v parlamentu získala dosavadní opozice. Slovensko tak zřejmě čeká výrazná politická změna. Fica stihl podobná osud jako Jiřího Paroubka.
13.06.2010 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3385 článků)

Pikantní politický duel: Sulík na Fica: Podvádíš manželku!

 
Předseda slovenského parlamentu a šéf SaS Richard Sulík ve čtvrtek slovně zaútočil na bývalého slovenského premiéra a předsedu Směr SD Roberta Fica. Řekl, že na rozdíl od Fica se přiznává ke svým penězům a nemusí tak prohlašovat, že dostává dárečky od manželky, kterou podvádí s milenkou. Sulík tak narážel na Ficovi drahé hodinky, které mu podle šéfa SD darovala jeho manželka. Podívejte se na drsný politický duel v podání našich sousedů ze Slovenska. Nezapomeňte po skončení videa hlasovat!
08.11.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (736 článků)

RVAČKA V PARLAMENTU: Slovenští poslanci se poprali! Padaly rány pěstí! VIDEO

 
Ve slovenském parlamentu létaly vzduchem pěsti, až tekla krev. Potyčka mezi poslanci vládní strany Směr-SD premiéra Roberta Fica a zástupci opozice vypukla podle televize TA3 před půlnocí ve slovenském parlamentu. Slovenští zákonodárci na stále probíhající mimořádné schůzi sněmovny jednali o návrhu opozice na vyslovení nedůvěry Ficovi.
18.09.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (736 článků)

Megakoncert Slovenští muži vrací úder míří pomalu, ale jistě do Prahy

 
Slovenští zpěváci Peter Cmorik, Martin Harich, Adam Ďurica, Thomas Puskailer, Peter Paul či Robo Opatovský - to je jen zlomek zpěváků, kteří přišli v Bratislavě do italské pizzerie Ciao na tiskovku konanou u příležitosti chystaného benefičního pražského koncertu Slovenští muži vrací úder.
06.04.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Peter Cmorik (10 článků) , Peter Paul (6 článků) , Adam Ďurica (5 článků) , Peter Paul (4 články) , Thomas Puskailer (43 článků) , Martin Harich (58 článků)

Slovenští muži vrací úder

 
Koncertem Slovenští muži vrací úder se v pražské Lucerně přihlásili o slovo přední slovenští zpěváci a jejich hosté. Volně tak navázali na loňský úspěšný koncert Slovenské divy v Praze a svým ženským protějškům ukázali, že i zpěváci ze Slovenska umí roztleskat Lucernu.
04.10.2017 10:35 |

podobné články

Své lidi si beru s sebou, i když jsem nepříjemný šéf, loučil se Topolánek

 
Ministři bývalé vlády v pátek do poslední chvíle balili kufry. Někteří jen tašky, další si vzali zpět třeba své obrazy. Někteří dovolili redaktorům Práva být u toho, jiní raději po anglicku zmizeli a definitivně se rozloučí při oficiálním předání svých úřadů nástupcům.
09.05.2009 06:35 |

podobné články

Slovenští poslanci i ministři si utáhnou opasky, dohodla se koalice

 
Poslanci i ministři se budou muset smířit s nižším platem, než je ten, který berou nyní. Dohodli se na tom ve středu večer zástupci stran slovenské koalice, informovala televize Markíza.
12.08.2010 02:00 |

podobné články

Na naše politiky nemůžeme být hrdí, shodli se novináři. Zato Merkelová...

 
Český a slovenský premiér shodně prohlásili, že neprojdou. Aby bylo jasno, neprojdou povinné kvóty pro přijímání uprchlíků, které požadují státy západní Evropy. Analytik Hospodářských novin Václav Dolejší a šéfredaktor Denníku N Matúš Kostolný v pondělních Událostech, komentářích České televize debatovali právě o této „nevstřícnosti“ obou států. Nejen na hlavu prezidenta Zemana se snesla kritika.
31.08.2015 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Václav Český (424 článků)

Maďaři mlátili novináře obušky hlava nehlava. Policisté zbili i Slovenku

 
Drsný zákrok maďarské policie proti uprchlíkům na hranici se Srbskem se vymkl strážcům zákona z rukou. Místo uprchlíků se vrhli na novináře, nechyběly sprosté nadávky i rány obuškem po celém těle. Srbským žurnalistům dokonce zničili veškeré vybavení a výprask schytala i novinářka ze slovenského Denníku N.
17.09.2015 14:55 |

podobné články

Už i hlavní média tu jsou fašistická. Je to k zblití, jak se k uprchlíkům chováme. Spisovatelka Hůlová, která kritizovala elitáře, chtěla debatovat s kolegy a takto to dopadlo

 
V rámci festivalu malých nakladatelů Tabook se o víkendu v Táboře uskutečnila diskuse „Strach, hnus v…“ na téma imigrace a způsobu, jak o ní informují média. Ve čtyřčlenném panelu byli spisovatelka Petra Hůlová, slovenská novinářka z Denníku N, redaktor komentářového deníku A2larm a kulturního čtrnáctideníku A2 Pavel Šplíchal a dokumentarista Vladimír Turner.
05.10.2015 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Petra Hůlová (19 článků) , Petr Pavel (419 článků)

Družba politiků s novináři? Podívejte se, jak vypadal jeden vánoční večírek

 
Sedí v kavárně, pohrdavě a znuděně se rozhlíží kolem. Má překřížené všechny končetiny, snad i prsty na nohou.Takto posměšně popsal prý typického pravicového kavárníka slovenský poslanec Luboš Bľaha, člen vládní strany SMER-SD. Inspirací mu byl večírek slovenského Denníku N, o svých dojmech se rozepsal na svém facebookovém profilu.
20.12.2015 12:20 |

podobné články

Pokrytectví liberální demokracie je u konce, zaznělo dnes v České televizi

 
Šéfredaktor Denníku N Matúš Kostolný a zástupce ředitele Ústavu mezinárodních vztahů Michal Kořan debatovali v pondělních Událostech, komentářích České televize o tom, zda se země Visegrádské čtyřky budou i nadále vzdalovat pohledu Západu na uprchlickou krizi, a zůstanou tak osamocené, nebo se naopak stanou vzorem pro Západ?
21.12.2015 22:56 |

podobné články

Fico je po úspěšné operaci srdce. Má slovenský premiér trojnásobný bypass?

 
Slovenský premiér Robert Fico (51) je po operaci srdce, která podle nemocnice proběhla úspěšně. Podle slovenského Denníku N měl šéf slovenské vlády trojnásobný bypass.
22.04.2016 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (736 článků)

VIDEO Hovada, rozzlobil se Robert Fico na nezvyklém místě

 
Od doby, kdy na Slovensku vypukla kauza kontroverzního podnikatele Ladislava Bašternáka a ministra vnitra z vládní strany Smer-sociální demokracie Roberta Kaliňáka, se předseda Smeru, slovenský premiér Fico často vyhýbá novinářům. Svědčí o tom i tvrdý střet s novináři Denníku N, jenž byl dokonce zachycen na video. Předseda slovenské vlády mluví dokonce o „hovadech“.
28.07.2016 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (736 článků)

Pokus o skandalizaci! Petr Robejšek odvrací kritiku z pera komentátora Respektu

 
Politolog a zakladatel nově vznikající strany Realisté Petr Robejšek zareagoval na komentář komentátora Respektu Martina Šimečky ve slovenském internetovém Denníku N.
23.12.2016 17:45 |

podobné články

Petr Robejšek: Ten, kdo nám jde po krku, má nárok na zacházení dle zásad lidských práv? Pletete občanům hlavy

 
Zakladatel strany Realisté Petr Robejšek na svém blogu na serveru Aktuálně.cz zveřejnil polemiku s textem, který ve slovenském internetovém Denníku N zveřejnil novinář Martin Šimečka. „Dostávám ze Slovenska dlouhodobě mnoho souhlasných reakcí na moje myšlenky a i na založení politické strany Realistů. A těmto lidem dlužím reakci na Šimečkův text,“ píše Robejšek úvodem svého článku.
24.12.2016 08:30 |

podobné články