Článek

Slovenští ministři poslechli Fica. Redaktorům Denníku N neodpovídají

 
Většina ministerstev se řídí stanoviskem slovenského úřadu vlády a pod různými argumenty už 14 dní odmítá komunikovat s redaktory nového slovenského listu Denník N. Redakce proto zvažuje, že se svých nároků na informace bude dožadovat právní cestou.
25.05.2015 18:51 |

podobné články

Podobné články

Slovenští poslanci se porvali při pokusu odvolat premiéra Fica

 
Potyčka mezi poslanci vládní strany Směr-SD premiéra Roberta Fica a zástupci opozice vypukla podle televize TA3 před půlnocí ve slovenském parlamentu. Slovenští zákonodárci na do těchto chvil probíhající mimořádné schůzi sněmovny jednali o návrhu opozice na vyslovení nedůvěry Ficovi. Opozice, která nemá na odvolání premiéra dostatek hlasů, přišla s návrhem kvůli údajně nevýhodnému nákupu akcií slovenských plynáren SPP schválenému vládou. 
18.09.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků)

Miroslav Kulhavý: Poslechli si litoměřičtí svého muslimského senátora?

 
Poslechli si litoměřičtí na DVTV 30. 8. svého muslimského senátora Hassana Meziana? Ti, kteří ano, drbají se už za uchem; komu že to dali hlas?
04.09.2017 11:25 |

podobné články

Gašparovič pověřil Fica: Sestaví vládu? Těžko!

 
I když parlamentní volby na Slovensku vyhrál jednoznačně Smer-SD premiéra Fica, většinu v parlamentu získala dosavadní opozice. Slovensko tak zřejmě čeká výrazná politická změna. Fica stihl podobná osud jako Jiřího Paroubka.
13.06.2010 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3344 článků)

Pikantní politický duel: Sulík na Fica: Podvádíš manželku!

 
Předseda slovenského parlamentu a šéf SaS Richard Sulík ve čtvrtek slovně zaútočil na bývalého slovenského premiéra a předsedu Směr SD Roberta Fica. Řekl, že na rozdíl od Fica se přiznává ke svým penězům a nemusí tak prohlašovat, že dostává dárečky od manželky, kterou podvádí s milenkou. Sulík tak narážel na Ficovi drahé hodinky, které mu podle šéfa SD darovala jeho manželka. Podívejte se na drsný politický duel v podání našich sousedů ze Slovenska. Nezapomeňte po skončení videa hlasovat!
08.11.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků)

Do Moskvy nejedete! Slovenský premiér se naštval na konkrétní novináře

 
Slovenského premiéra Roberta Fica rozčílil obsah Denníku N. V tištěném vydání kupující našli také karikaturní samolepky, na nichž je vyobrazen zloděj křičící chyťte zloděje. A podobá se Ficovi. Rychlá reakce premiéra následovala. Zrušil deníku akreditaci na cestu do Moskvy a nechce s ním komunikovat.
06.05.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků)

RVAČKA V PARLAMENTU: Slovenští poslanci se poprali! Padaly rány pěstí! VIDEO

 
Ve slovenském parlamentu létaly vzduchem pěsti, až tekla krev. Potyčka mezi poslanci vládní strany Směr-SD premiéra Roberta Fica a zástupci opozice vypukla podle televize TA3 před půlnocí ve slovenském parlamentu. Slovenští zákonodárci na stále probíhající mimořádné schůzi sněmovny jednali o návrhu opozice na vyslovení nedůvěry Ficovi.
18.09.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků)

Megakoncert Slovenští muži vrací úder míří pomalu, ale jistě do Prahy

 
Slovenští zpěváci Peter Cmorik, Martin Harich, Adam Ďurica, Thomas Puskailer, Peter Paul či Robo Opatovský - to je jen zlomek zpěváků, kteří přišli v Bratislavě do italské pizzerie Ciao na tiskovku konanou u příležitosti chystaného benefičního pražského koncertu Slovenští muži vrací úder.
06.04.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Peter Cmorik (10 článků) , Peter Paul (6 článků) , Adam Ďurica (5 článků) , Peter Paul (4 články) , Thomas Puskailer (43 článků) , Martin Harich (58 článků)

Slovenští muži vrací úder

 
Koncertem Slovenští muži vrací úder se v pražské Lucerně přihlásili o slovo přední slovenští zpěváci a jejich hosté. Volně tak navázali na loňský úspěšný koncert Slovenské divy v Praze a svým ženským protějškům ukázali, že i zpěváci ze Slovenska umí roztleskat Lucernu.
04.10.2017 10:35 |

podobné články

Své lidi si beru s sebou, i když jsem nepříjemný šéf, loučil se Topolánek

 
Ministři bývalé vlády v pátek do poslední chvíle balili kufry. Někteří jen tašky, další si vzali zpět třeba své obrazy. Někteří dovolili redaktorům Práva být u toho, jiní raději po anglicku zmizeli a definitivně se rozloučí při oficiálním předání svých úřadů nástupcům.
09.05.2009 06:35 |

podobné články

Slovenští poslanci i ministři si utáhnou opasky, dohodla se koalice

 
Poslanci i ministři se budou muset smířit s nižším platem, než je ten, který berou nyní. Dohodli se na tom ve středu večer zástupci stran slovenské koalice, informovala televize Markíza.
12.08.2010 02:00 |

podobné články

VIDEO: Slovenská parodie na Přemluv bábu šije do Fica

 
Mladí Slováci nejsou ze slovenského premiéra Roberta Fica nadšení. Předvolební klip burcuje mladé, aby volili pravici.
03.06.2010 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků)

Ficovy šance sestavit vládu jsou malé, ale prezident ho pověří

 
Zvítězil Směr-SD premiéra Roberta Fica. V parlamentu ale bude mít většinu pravice. Prezident nicméně pověří Fica sestavením vlády.
13.06.2010 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků)

Slovenský tisk: Fica jako Paroubka srazila ve volbách arogance

 
Slovenské deníky přivítaly výsledky víkendových slovenských parlamentních voleb, které zřejmě znamenají konec vlády premiéra Roberta Fica.
14.06.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků)

Slovenský prezident pověřil dle očekávání sestavením vlády Fica

 
Slovenský prezident Ivan Gašparovič podle očekávání dnes pověřil sestavením nové vlády dosavadního premiéra a předsedu vládního Směru-sociální demokracie (Směr-SD) Roberta Fica.
14.06.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků) , Ivan Gašparovič (136 článků)

Slovenské volby: První odhady potvrzují jasné vítězství Fica a jeho Směru

 
Předčasné parlamentní volby na Slovensku skončily v sobotu deset minut po 22. hodině. Podle prvních odhadů s přehledem zvítězil Směr expremiéra Roberta Fica, informuje stanice Markíza
10.03.2012 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků)

Fico ovládl slovenský parlament a zřejmě bude premiérem. První cestu plánuje do Prahy

 
Slovenské volby vyhrál s jasnou převahou Směr Roberta Fica. Získal 44,84 procent voličů. V parlamentu zasedne celkem šest stran. K volbám přišlo necelých 60 procent voličů. První cesta Fica povede tradičně do Prahy.
11.03.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků)

Slovenské filmařce Piussi odmítla kina uvést politický dokument

 
Slovenská filmařka Zuzana Piussi má další problém. Poté, co dokumentaristku začala vyšetřovat policie a hrozí jí až dva roky vězení za film mapující poměry ve slovenské justici, odmítla bratislavská multikina promítat její nový snímek nazvaný Od Fica do Fica.
14.11.2012 13:15 |

podobné články

Slovenského premiéra Fica přistihli při líbání s mladou asistentkou

 
Slovenská média píší o nevěře tamního ministerského předsedy. Roberta Fica minulý týden vyfotili, jak v noci odváží asistentku, která pracuje na Úřadu vlády, a při loučení se pár políbil. Další články k tématu: Fico lže, brání se slovenská média. Premiér je přirovnal k mafii Fico vysoudil dva miliony. Novinářům chyběl důkaz, že nadával do „hajzlů“
28.08.2013 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (713 článků)

K bitce poslanců došlo po chlastačce? V parlamentní popelnici našli stovku vypitých flašek

 
Slovenskou politickou scénou otřásá další skandál - v Národní radě, obdobě české Sněmovny, došlo na pěsti! A to kvůli papírové figuríně premiéra Fica, ale možná i démonu alkoholu! Do sebe se totiž pustilo několik poslanců Ficova vládního Směru se zástupci opozičního hnutí Obyčajní ľudia. A celá věc má překvapivou dohru - podezření, že zastánci premiéra Fica předtím bujaře popíjeli.
18.09.2013 17:25 |

podobné články