Článek

Slovenský penzion neubytoval Turky kvůli bezpečnosti. Rasismus, zlobí se

 
Kritiku tureckého velvyslanectví i slovenského ministerstva zahraničí si vysloužil bratislavský penzion, který před časem odmítl ubytovat studenty z Turecka. Jako důvod uvedl to, že z bezpečnostních důvodů nepřijímá „lidi z Turecka a arabských zemí“. Podle turecké ambasády jde o rasismus a porušování lidských práv, informovala slovenská média.
04.08.2016 15:50 |

podobné články

Podobné články

Má penzion v Janských Lázních. Přesto nadává na Nečase

 
Paní Renata Richterová (48) se zdá být z pohledu okolí zámožnou osobou, má prý ve vlastnictví penzion Holzinger v Janských lázních, takže žádný důvod ke stížnostem. Opak je ale pravdou. Penzion jí nepatří, vlastní ho její nezletilé děti. Ona ho smí udržovat, spravovat eventuálně provozovat. Nikoli však například prodat.
18.09.2011 14:55 |

podobné články

Hrad promlouvá k informaci, že penzion odmítl pohostit Miloše Zemana: Zde je pravda

 
Kancléř prezidenta ČR Vratislav Mynář vyvrací informace serveru Lidových novin a také iDnes.cz. Podle něj rozhodně není pravda, že by penzion Modřín ve Velké Úpě odmítl pohostit prezidenta republiky Miloše Zemana a jeho doprovod během víkendového výstupu na Sněžku. "Je to celé hloupost. Ten penzion takovouto informaci dementuje,“ řekl Mynář ParlamentnímListům.cz v pátek dopoledne.
09.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20446 článků) , Vratislav Mynář (923 článků)

Penzion, který odmítl pohostit Zemana, šetří policie

 
Penzion Modřín v krkonošské Velké Úpě, který v létě odmítl při Svatovavřinecké pouti pohostit prezidenta Miloše Zemana s doprovodem, řeší policie. Spolumajitelka penzionu Agnieszka Pallová čelí trestnímu oznámení pro podezření z podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. V úterý Pallovou vyslechla trutnovská policie. Penzion po udáních také prověřují kontroly různých státních institucí. Uvedl to dnes server Aktuálně.cz. 
18.12.2013 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20446 článků)

Zeman prý za trestní oznámení na penzion nemůže. Kdo je tajný anonym?

 
Značně znepříjemněný život mají nyní majitelé penzionu Modřín, kteří nabízeli voličům pravice výrazné slevy. Odmítli také v restauraci pohostit prezidenta Miloše Zemana během jeho cesty na Sněžku. Tu absolvoval v rámci Svatovavřinecké pouti. Kvůli zvýhodnění voličů pravice dokonce někdo podal na penzion oznámení.
18.12.2013 20:42 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20446 článků)

Dvojice maskovaných lupičů přepadla penzion. Odnesli 50 tisíc

 
Dvojice maskovaných lupičů přepadla v úterý penzion Rokytka v Praze 8, uloupili 50 tisíc korun.
05.05.2009 14:40 |

podobné články

V Krkonoších hořel penzion. Hrozil výbuch propanbutanových bomb

 
Horský penzion hořel ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Z budovy se valil dým.
21.05.2009 16:50 |

podobné články

Hejtman Palas si staví penzion za dvacet milionů

 
Hejtman Moravskoslezského kraje Jaroslav Palas (ČSSD) si v Ludvíkově pod Pradědem staví svůj soukromý penzion. Otázkou ale zůstává, kde vzal odhadovaných dvacet milionů na jeho výstavbu.
15.09.2010 16:55 |

podobné články

Neziskovka koupila za peníze z hazardu penzion sama od sebe

 
Nezisková společnost Onkocet koupila za devět milionů korun penzion v Krkonoších, z něhož mělo vzniknout školicí centrum pro lékaře. Hospodářské noviny (HN) ale zjistily, že společnost dům zřejmě skrytě vlastnila.
11.01.2011 10:25 |

podobné články

Penzion v Harrachově na Liberecku zničily plameny

 
Penzion Elisabeth v Harrachově na Liberecku zachvátil ve čtvrtek večer mohutný požár. Ze střechy šlehaly plameny a na místě zasahovalo sedm jednotek hasičů s devíti cisternami.
04.10.2012 22:50 |

podobné články

To není vtip: Penzion odmítl dát najíst Miloši Zemanovi! Prý mají raději Schwarzenberga

 
Penzion Modřín ve Velké Úpě odmítl pohostit prezidenta republiky Miloše Zemana jeho doprovod během víkendového výstupu na Sněžku. Ten se koná v rámci tradiční Svatovavřinecké pouti. Jako důvod uvedlo vedení penzionu Zemanovy levicové názory.
09.08.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20446 článků)

To není vtip: Penzion odmítl dát najíst Zemanovi a jeho lidem! Prý mají raději Schwarzenberga

 
Penzion Modřín ve Velké Úpě předem odmítl pohostit prezidenta republiky Miloše Zemana a jeho doprovod během víkendového výstupu na Sněžku. Ten se koná v rámci tradiční Svatovavřinecké pouti. Jako důvod vedení penzionu uvedlo Zemanovy levicové názory.
09.08.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20446 článků)

Penzion odmítl dát najíst Zemanovi a jeho lidem. Prý mají raději knížete, píše server

 
AKTUALIZOVÁNO Penzion Modřín ve Velké Úpě podle serverů Idnes.cz a Lidovky.cz předem odmítl pohostit prezidenta republiky Miloše Zemana a jeho doprovod během víkendového výstupu na Sněžku. Ten se koná v rámci tradiční Svatovavřinecké pouti. Jako důvod vedení penzionu uvedlo Zemanovy levicové názory. Kancléř prezidenta republiky Vratislav Mynář pro ParlamentníListy.cz uvedl, že informace obou serverů nejsou pravdivé.
09.08.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20446 článků) , Vratislav Mynář (923 článků)

Nevíte, kam na dovolenou? Navštivte nejstrašidelnější penzion ve Velké Británii

 
Penzion Ancient Ram Inn, nacházející se ve vesnici Wotton-under-Edge v hrabství Gloucestershire, je pokládán za jeden z "nejstrašidelnějších domů":http://www.extra.cz/nejstrasidelnejsi-domy-ve-kterych-byste-urcite-bydlet-nechteli v celé Británii. Již mnoho odvážlivců se zde rozhodlo přespat – a někteří z nich byli nakonec tak vyděšení, že se ani nezdržovali sbíháním ze schodů a raději rovnou vyskočili z okna.
30.10.2013 20:51 |

podobné články

MSTA ZA URÁŽKU?! Na penzion, který neobsloužil Zemana, se vrhla policie i kontroly

 
Penzion Modřín v krkonošské Velké Úpě, který v létě odmítl při Svatovavřinecké pouti pohostit prezidenta Miloše Zemana s doprovodem, řeší policie.
18.12.2013 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20446 článků)

Zuzana Paroubková dostala penzion pro děti za 20 milionů, ale... Kde jsou ty děti?

 
Sen, blamáž, nebo kšeft? Jak označit záměr Zuzany Paroubkové (56) vozit děti z dětských domovů do hor? Za 20 cizích milionů pořídila penzion, ale děti tam nikdo neviděl…
07.04.2014 18:30 |

podobné články

Exministr Palas pomohl kamarádům k dotacím: Staví za ně luxusní penzion!

 
MINIstr? Spíš MAXIstr… Výraz „mini“ totiž k Jaroslavu Palasovi (61), vůbec nesedí.  Jako „dvougenerační domek“ si ve skutečnosti postavil obří luxusní penzion a když hlasoval o dotacích pro své známé, počítalo se v desítkách  milionů!
23.06.2014 05:06 |

podobné články

Penzion na Berounsku zachvátil požár: Z budovy stihlo utéct 43 lidí, zásah trval sedm hodin

 
V Blatně na Chomutovsku dnes z velké části shořel penzion. Hasiči s ohněm bojovali sedm hodin, z budovy evakuovali 43 lidí, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan. Proč začalo hořet, zjišťují vyšetřovatelé.
09.08.2016 20:05 |

podobné články

Penzion »zmizel« v plamenech!

 
Plameny pohltily včera brzy ráno penzion v horské osadě Mezihoří u Blatna. Zasáhly hlavně střechu a třetí patro.
10.08.2016 12:15 |

podobné články

Milionová eurodotace pro „bordel“. Na Chebsku prostitutkám zateplili penzion

 
Lesbická show, striptýz a až 15 dívek za večer. Tak se „vyloupl“ údajný penzion Retro, který dostal milionovou evropskou dotaci na rekonstrukci. Peníze tu měly podpořit venkovský cestovní ruch. A rušno tu je, jenže hlavní roli v tom hraje prodejný sex. Případ, o kterém informovala MF Dnes, už prošetřuje ministerstvo zemědělství Mariana Jurečky (KDU-ČSL).
19.08.2016 08:40 |

podobné články