Článek

Slováci mučili Tunisana, který prošel Guantánamem, tvrdí Al-Džazíra

 
Slovenská policie údajně mučila bývalého vězně z Guantánama. Informuje o tom arabská televize Al-Džazíra, která zveřejnila nahrávku ze zásahu slovenské policie proti  Tunisanovi Hašámovi bin Alímu bin Amrovi Slitímu. Představitelé policie to popřeli. Tunisan ovšem podal žalobu a případem se bude zabývat inspekce ministerstva vnitra. 
13.08.2015 18:15 |

podobné články

Podobné články

Otisky Tunisana Amriho našli v kamionu smrti u řidiče. Razie pokračují

 
Na dveřích u místa řidiče kamionu, který vjel na vánoční trh v Berlíně, se našly otisky prstů hledaného Tunisana Amriho, uvedla německá média. Policie podle novinářů provedla několik razií v souvislosti s útokem, který si vyžádal 12 mrtvých. Akci ale zdržely kiksy. Podle televizní a rozhlasové stanice RBB chybělo policistům buď povolení od příslušného soudu, nebo bylo usnesení neplatné kvůli gramatickým chybám.
22.12.2016 13:00 |

podobné články

Na Tunisana Amriho vydali zatykač. Nabízel se jako sebevražedný atentátník

 
Tunisan Anis Amri, který je podezřelý z masakru v Berlíně, se nabízel jako sebevražedný atentátník už měsíce před vánočním útokem. Dokládá to nově objevené video, na kterém se terorista prochází po německé metropoli. S informací přišel britský deník Daily Mail. Německé nejvyšší státní zastupitelství na Tunisana vydalo zatykač. Je přesvědčeno, že řídil kamion, který vjel do lidí na trhu v Berlíně.
22.12.2016 14:40 |

podobné články

Němci nabízejí 2,7 mil. za podezřelého Tunisana. A varují: Může být nebezpečný

 
Německo nabízí odměnu 100 000 eur (2,7 milionu korun) za informace, které povedou k dopadení Tunisana podezřelého z pondělního útoku kamionem na vánoční trh v Berlíně. Po Tunisanovi, který je identifikován jako 24letý Anis Amri, tak Spolkový kriminální úřad (BKA) formálně zahájil veřejné pátrání.
21.12.2016 17:00 |

podobné články

Tunisana pobodali, ale policistům odmítá pomoct

 
V Haštalské ulici na Starém městě v Praze pobodal v sobotu večer zatím neznámý pachatel mladého Tunisana.
03.05.2009 07:00 |

podobné články

Sourozenci Tunisana hledaného pro útok v Berlíně: Nevěříme, že to udělal

 
Sourozenci Tunisana Anise Amriho, kterého němečtí vyšetřovatelé podezírají z pondělního útoku v Berlíně, nevěří v jeho vinu. Informovala o tom agentura AFP, která hovořila s Amriho bratrem a sestrou, oba se vyslovili proti terorismu.
21.12.2016 22:15 |

podobné články

Policie zadržela v Berlíně Tunisana, prý byl zapojen do útoku na vánoční trhy

 
Německá policie zadržela v Berlíně 40letého Tunisana, kterého podezřívá ze spojení s Tunisanem Amrim, jenž před Vánoci zaútočil na vánoční trh. Informoval o tom web Českého rozhlasu.
28.12.2016 16:25 |

podobné články

Tyran Kaddáfí USTUPUJE! Al-Džazíra: Nabídl rezignaci

 
Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí nabídl vůdcům povstání jednání o svém odstoupení. Informovala o tom v pondělí katarská televizní stanice Al-Džazíra.
08.03.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (143 článků)

Al-Džazíra: Kaddáfí navrhl jednání o odchodu, povstalci odmítli

 
Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí podle televize Al-Džazíra navrhl povstalcům uspořádat schůzi Všeobecného lidového kongresu, na níž by se jednalo o jeho odstoupení a zárukách, které by v takovém případě získal.
08.03.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (143 článků)

Al-Džazíra: USA a Egypt vojensky cvičí libyjské povstalce

 
Speciální jednotky americké armády a egyptských bojových sil prý vojensky školí libyjské povstalce, uvedla to v sobotním vysílání arabská televize Al-Džazíra. Nezávislé ověření těchto údajů, jak upozornila agentura DPA, však nebylo možné získat.
03.04.2011 09:35 |

podobné články

Al-Džazíra neodvysílá záběry z Merahových vražd

 
Televize Al-Džazíra neodvysílá videa z vražd francouzských výsadkářů a židovských dětí, která pořídil střelec Mohammed Merah. Informují o tom v úterý agentury AFP a Reuters.
27.03.2012 15:40 |

podobné články

Únosci mě mučili, řezali a ukřižovali! Děsivě zraněného aktivistu pohodili za Kyjevem

 
Foto hrůzy z Ukrajiny obletělo osvět. Pohřešovaného aktivistu Dmytro Bulatova (35) totiž našli ve zbídačeném stavu s těžkými poraněními a Ukrajinec tvrdí: Mučili mě, řezali, snažili se mě ukřižovat... Kdo mu to provedl? Prý Rusové! Čelní představitel ukrajinské opozice Vitalij Kličko, vedoucí lid na barikády, má však jasno. Dmytro nepředstavitelně trpěl kvůli nesouhlasu s režimem!
31.01.2014 14:30 |

podobné články

Policisté prý donutili zloděje skočit z okna. Pak ho mučili

 
Snažili se ho dohnat k sebevraždě, a když přežil skok z okna v pátém patře, ještě ho mučili. To tvrdí jednačtyřicetiletý zloděj o trojici brněnských policistů, která ho vyšetřovala. Obvinění, kteří jsou postaveni mimo službu, vinu popírají. Hrozí jim až osm let vězení.
11.11.2015 14:45 |

podobné články

Únosci podnikatele Taubeho před soudem: Jak přesně zemřel, zůstává záhadou

 
Lili do něj vodku a mučili ho, až zemřel. Hradecký krajský soud začal v pondělí projednávat případ skupiny čtyř mužů kvůli únosům podnikatelů. Podle obžaloby muži v roce 2016 zavlekli do ČR slovenského podnikatele, o rok dříve se tři z nich dopustili zbavení osobní svobody, když unesli a mučili podnikatele Karla Taubeho, který při tom z nezjištěné příčiny zemřel.
22.05.2017 15:00 |

podobné články

Al-Kajda unesla 6letého chlapce. Dva roky ho surově mučili

 
Teroristé z irácké Al-Kajdy unesli šestiletého iráckého chlapce. Dva roky ho drželi v zajetí a brutálně mučili.
07.08.2009 17:50 |

podobné články

Šílení bratři mučili děti, z nudy!

 
V historii britské kriminalistiky nemá podobný případ obdoby. Dva sadističtí bratři loni v dubnu neskutečně brutálním způsobem mučili své dva vrstevníky (9 a 11).
23.01.2010 18:45 |

podobné články

Arabové mučili služebnou, v těle měla 23 hřebíků a jehel

 
Lékaři na Srí Lance objevili 23 hřebíků a jehel v těle ženy, kterou mučili její zaměstnavatelé v Saúdské Arábii, kde pracovala jako služebná. O případu ve středu informuje portál Arab News.
25.08.2010 23:40 |

podobné články

Podívejte se jim do tváře! Tihle dva mučili Dominika (8)!

 
Podívejte se jim do tváře! To jsou Jiří (34) a Lucie D. (32). Bestiální rodiče, kteří krutě mučili svého syna Dominika (8). Bili ho opaskem i vařečkou, musel chodit v botách plných připínáčků, hladověl. Z malého chlapce udělali tito dva lidskou trosku…
18.02.2011 05:10 |

podobné články

V Libyi mučili tři novináře, další dva zmizeli

 
Tajná policie a vojáci věrní libyjskému diktátorovi Muammaru Kaddáfímu na 21 hodin zajali a mučili tři novináře BBC. Byli je pěstmi a pažbami pušek. Předstírali, že je chtějí popravit. V Libyi zmizeli další dva novináři.
10.03.2011 18:15 |

podobné články

ŠÍLENÉ! Mladíci MUČILI starce kvůli důchodu! PÁLILI HO ROŽHAVENOU LŽÍCÍ, LILI DO NĚJ OLEJ S PEPŘEM!

 
Až deset let vězení hrozí dvěma mladíkům, kteří v Brně brutálně mučili sedmdesátiletého osamělého muže, aby jej přiměli vydat jeho starobní důchod. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek řekl policejní mluvčí Pavel Šváb s tím, že policie agresory zatkla a umístila v policejní cele.
06.10.2011 15:55 |

podobné články