Článek

Slonková se podívala na byznys Topolánka a Peciny na Slovensku

 
Server Neovlivní.cz novinářky Sabiny Slonkové si všímá problému, jejž má česká petrochemická skupina Vae Controls expremiéra Mirka Topolánka. Do situace je zapleten i bývalý ministr Martin Pecina, který vede dozorčí radu skupiny.
13.05.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Sabina Slonková (133 článků) , Martin Pecina (407 článků)
Podobné články

Topolánkova kandidatura: Zdroje promluvily, jak to prý je. A kolují i zlá slova Dalíka

 
Sabina Slonková se na serveru Neovlivní.cz zamyslela nad prezidentskou kandidaturou Mirka Topolánka. Prý vůbec nešlo o okamžité rozhodnutí, ale o několik týdnů připravovanou akci, ve které Topolánka podpoří miliardáři. Své úvaze Slonková nasadila korunu, když připomněla jeden starší rozhovor s nynějším trestancem Markem Dalíkem.
08.11.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Sabina Slonková (133 článků)

Slonková: Moje názory se diametrálně liší se zbytkem vedení

 
Sabina Slonková opouští funkci šéfredaktorky deníku Mladá fronta Dnes, nahradí ji dosavadní šéfredaktor týdeníku Týden Jaroslav Plesl. V pondělí o tom informovalo vydavatelství Mafra. Slonková uvedla, že výpověď podala pro názorové neshody s vedením firmy o obsah deníku.
30.06.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (214 článků) , Sabina Slonková (133 článků)

Šéfredaktorka MF DNES Slonková se neshodla s Babišem a opouští svůj post

 
Šéfredaktorka Mladé fronty DNES Sabina Slonková na vlastní žádost opouští svou funkci. Učinila tak kvůli názorovým neshodám s vedením firmy Mafra, která od loňského června patří předsedovi hnutí ANO, ministrovi financí Andreji Babišovi. Slonková původně nastupovala v lednu jako náhrada za tehdejšího šéfredaktora Roberta Čásenského. Slonkovou vystřídá dosavadní šéfredaktor časopisu Týden Jaroslav Plesl. Oznámili to zástupci vydavatelství Mladá fronta Dnes.
30.06.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (214 článků) , Sabina Slonková (133 článků)

Slonková sestavuje žebříček přisluhovačů Kremlu

 
Server neovlivni.cz, který vede bývalá šéfredaktorka MF Dnes Sabina Slonková, sestavuje žebříček údajných přisluhovačů ruského prezidenta Vladimira Putina v Česku. Mezi prvních pět „Putinových sluhů“ Slonková zařadila prezidenta Miloše Zemana i spolumajitele ParlamentníchListů.cz Michala Voráčka.
20.04.2015 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3032 článků) , Sabina Slonková (133 článků) , Miloš Zeman (20442 článků) , Michal Voráček (18 článků)

V olomoucké kauze jde i o Langera a ne že ne, píše Slonková

 
Novinářka Sabina Slonková na serveru Neovlivní.cz zveřejnila další informace k nedávnému zásahu v Olomouckém kraji. Ačkoli to teď tak nevypadá, kriminalisté se prý opravdu zajímali také o exministra vnitra Ivana Langera (ODS) a solární byznys.
19.10.2015 21:46 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků) , Sabina Slonková (133 článků)

Některé vlaky zdarma a návrat před Topolánka. To je podle Peciny plán na "normalizaci" země

 
Současný ministr vnitra Martin Pecina bude kandidátem SPOZ v Moravskoslezském kraji. V pátečním Interview Daniely Drtinové České televize popsal, jak by řešil situaci okolo dolu Paskov a další plány, na které by mohlo dojít, pokud SPOZ uspěje v nadcházejících volbách. Došlo na zdravotnictví, které se prý za Leoše Hegera (TOP 09) dostalo do katastrofálního stavu, nebo na školství, v němž by měl podle Peciny zasáhnout stát.
20.09.2013 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (407 článků) , Leoš Heger (1267 článků) , Daniela Drtinová (323 článků)

Bulvár našel nový dům Mirka Topolánka i byznys, kterým na něj prý vydělává

 
Deník Blesk vypátral novou adresu někdejšího premiéra a předsedy ODS Mirka Topolánka a jeho manželky Lucie Talmanové. Na rozlehlých pozemcích v Útěchvostech staví manželský pár rozlehlé sídlo poblíž lesa, daleko od zraků kolemjdoucích. Rozpočet? Podle Topolánka 15 milionů korun, polovinu z této sumy prý tvoří hypotéka.
16.12.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Lucie Talmanová (129 článků)

Topolánek „rozpoltil“ ODS: Pakt Zemana s Babišem je horší než vztah s Dalíkem?

 
Vedení ODS se od kandidatury Mirka Topolánka na prezidenta distancuje, Topolánkova „přihláška“ ale stojí na polovině senátorského klubu občanských demokratů. Pětice senátorů se totiž expremiérovi upsala, zbytek z nutných deseti podpisů sehnal napříč stranami. Například Tomáš Grulich (ODS) Topolánka podpořil s tím, že spojenectví prezidenta Zemana s Andrejem Babišem je mnohem horší než spojení Topolánka s Markem Dalíkem. Miloš Vystrčil (ODS) zase kvůli škraloupům z minulosti Topolánka odmítl.
08.11.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12389 článků) , Mirek Topolánek (2138 článků) , Tomáš Grulich (23 článků) , Miloš Zeman (20442 článků) , Marek Zeman (137 článků)

Komorous se stane náměstkem ministra vnitra Peciny

 
Bývalý šéf Národní protidrogové centrály (NPC) Jiří Komorous se stane náměstkem nového ministra vnitra Martina Peciny. Na starosti bude mít policii, kterou chce podle svých slov stabilizovat.
09.05.2009 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Komorous (38 článků)

Odvolání Peciny chce jen ODS, ostatní ministra hájí

 
Personální změny na ministerstvu vnitra jsou v kompetenci ministra Martina Peciny a nejsou v rozporu s mandátem úřednické vlády. Podobně se vyjádřila nejen ČSSD, ale i komunisté, lidovci a TOP 09.
02.10.2009 12:55 |

podobné články

Žalobci i poslanec Wolf se ohrazují proti výrokům Peciny

 
Vedení Krajského státního zastupitelství v Ostravě se ohradilo proti výrokům ministra vnitra Martina Peciny v souvislosti s kauzou poslance Petra Wolfa, který je obviněný ze zneužití milionové státní dotace.
23.12.2009 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Wolf (99 článků)

Pecina: na přísné kontroly řidičů v Německu si stěžují jenom Češi

 
Přísné kontroly na česko-německých hranicích, na které si dlouhodobě stěžují čeští řidiči, nejsou podle ministra vnitra Martina Peciny bičem německé policie na tuzemské řidiče. Podle Peciny jde o běžnou praxi, kterou německá policie používá proti všem řidičům včetně Němců a čeští politici ji zveličují kvůli blížícím se volbám.
10.03.2010 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (407 článků)

Langer ryl do Peciny, stal se prý symbolem politické korupce

 
Ve vypjaté atmosféře proběhla diskuze bývalého a současného ministra vnitra Ivana Langera (ODS) a Martina Peciny v nedělním pořadu TV Prima Partie. Langerovi vadí zejména to, že Pecina se stal kandidátem ČSSD v nadcházejících volbách. Nařkl Pecinu, že zasáhl do trestní kauzy vysokého policejního úředníka.
14.03.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků) , Martin Pecina (407 článků)

Senát zamítl protikorupční balík ministra Peciny

 
Senát ve středu zamítl vládní protikorupční balíček z dílny ministra vnitra Martina Peciny (za ČSSD), který mimo jiné zavádí korunního svědka a upravuje protikorupčního agenta. Senát zamítl i zákon o regulaci lobbingu.
23.06.2010 17:30 |

podobné články

Královské odměny za Langera a Peciny? Podle inspekce byly v pořádku

 
Velké odměny, které dostali policejní šéfové za ministrů vnitra Ivana Langra (ODS) a Martina Peciny (ČSSD), nebyly podle policejní inspekce v rozporu se zákonem. Uvedly to sobotní Lidové noviny (LN).
29.01.2011 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Langer (5 článků) , Ivan Langer (658 článků)

Pecina: Zneužití Vojenského zpravodajství je z mého pohledu nejzávažnější

 
Z pohledu vicepremiéra a ministra vnitra Martina Peciny je nejzávažnější věc v kauze Nagyová to, že bylo zneužíváno Vojenské zpravodajství. To je podle Peciny pro obraz ČR v zahraničí fatální. Řekl to v rozhovoru pro deník Právo, kde se vyjadřoval i k šancím Rusnokovy vlády.
20.07.2013 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (407 článků)

Ivan Langer k návratu Lessyho: Lež, zvůle a vydírání, Pecino

 
Bývalý ministr vnitra Ivan Langer se při hodnocení kroku stávajícího šéfa rezortu Martina Peciny, jenž vrátil do služebního poměru odvolaného policejního prezidenta Petra Lessyho, nespokojil s obecnou kritikou, ale podrobil ho důkladné analýze. Podle něj počínání Peciny provázela zvůle, lež a vydírání a je třeba zveřejnit vše, co k jeho rozhodnutí vedlo.
05.12.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Ivan Langer (658 článků) , Petr Lessy (799 článků) , Martin Pecina (407 článků)

Ivan Langer vyhlašuje výzvu Pecinovi ve věci Lessyho. A používá velmi silné výrazy

 
Bývalý ministr vnitra Ivan Langer se při hodnocení kroku stávajícího šéfa rezortu Martina Peciny, jenž vrátil do služebního poměru odvolaného policejního prezidenta Petra Lessyho, nespokojil s obecnou kritikou, ale podrobil ho důkladné analýze. Podle něj počínání Peciny provázela zvůle, lež a vydírání a je třeba zveřejnit vše, co k jeho rozhodnutí vedlo.
05.12.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Ivan Langer (658 článků) , Petr Lessy (799 článků) , Martin Pecina (407 článků)

PŠéf protikorupční kriminálky se pustil do Peciny: Nikdy mi neřekl, že něco děláme špatně

 
Šéf protikorupční policie Milan Komárek čelí ze strany ministra vnitra v demisi Martina Peciny silné kritice a tlaku, aby na své místo rezignoval. Spekuluje se, že skutečným důvodem by mohla být Komárkova nechuť ke jmenování Jindřicha Láta svým náměstkem. "Musím říct, že jsem o tom přemýšlel, ale rozhodl jsem tomu požadavku nevyhovět," uvedl v rozhovoru pro server Aktuálně.cz.
08.12.2013 07:05 |

podobné články