Článek

Slon versus lovec? 1:0! Profesionálního lovce rozdupal naštvaný sloník na paštiku

 
Když máte chuť na sex a pořád vás pronásleduje nějaký chlapík s dalekohledem a puškou, tak vám prostě po čase prdnou nervy a jdete si to vyřídit ručně stručně. No a přesně to se stalo v africké divočině.
18.04.2015 14:21 |

podobné články

Podobné články

Ušetřete v kuchyni: Udělejte si výbornou domácí paštiku! RECEPT podle šéfkuchaře

 
Máte rádi paštiku? Takovouto jste ale ještě neměli. Výbornou domácí paštiku si můžete za pár korun vyrobit doma a nedá to ani moc práce. Šéfkuchař Petr Mika prozradil, jak na to.
24.01.2014 18:25 |

podobné články

Lovec na safari střílel divoká zvířata: Při posledním lovu ho rozdrtil slon

 
Theunis Botha (†51) byl proslavený prvotřídní lovec, který lovil na safari v Africe. Jeho poslední lov v Zimbabwe se mu ale stal osudným, když ho pod sebou rozdrtil slon.
22.05.2017 19:40 |

podobné články

Slon rozdupal reportéra BBC. Byly u toho i děti

 
Reportér BBC Anton Turner chtěl nabídnout divákům strhující záběry afrických slonů. Jeho vášeň se mu stala osudnou, slon ho zabil.
31.10.2009 12:30 |

podobné články

Sloník Kito (6) to zkouší na starší samice

 
Mladý sloník Kito (6), který přijel do zoo ve Dvoře Králové z Velké Británie, zažil velký den. Poprvé byl vpuštěn do stáda. Tento důležitý akt s napětím sledovala celá zoo. Obstojí mladíček, či nikoliv…
22.06.2009 00:10 |

podobné články

CHAT: Proč sloník zemřel, odhalí pitva

 
V pátek ráno přišla z ostravské zoo smutná zpráva. Zemřel tam dvouměsíční sloník, kterému ani nestačili dát jméno. Slůně od okamžiku narození odmítala jeho matka. Velice dlouho trvalo, než začal pít. Museli ho proto uměle dokrmovat. Přesto se ho zachránit nepodařilo. Ptali jste se mluvčí zoo Šárky Kalouskové.
06.05.2011 12:55 |

podobné články

Spolubydlícímu rozdupal hlavu, pak usnul u jeho mrtvoly: Odsedí si 17 let

 
Kamaráda (ˆ†52), který propil byt, nejprve Miroslav Palovčík (31) ubytoval u sebe v Zábřehu. Když se pak spolu opili, došlo k hádce a brutálnímu napadení. Muž během něj svému spolubydlícímu doslova rozdupal hlavu.
25.05.2016 15:25 |

podobné články

V Brazílii řádili kanibalové. Maso obětí prodávali jako paštiku

 
Policie v severovýchodní Brazílii zatkla muže a dvě ženy, kteří jsou podezřelí několika vražd a kanibalismu. Zadržení údajně zavraždili nejméně dvě ženy, z jejichž masa posléze vyrobili paštiku a v pečivu jí prodávali v ulicích města Garanhuns.
15.04.2012 10:35 |

podobné články

Čtvrteční filmové premiéry: Děti se můžou těšit na Mauglího nebo Lovce a zlou královnu

 
Tento týden se z kinopremiér zaradují především děti. Ty menší budou moci navštívit film Kniha džunglí a sledovat osudy obyvatel džungle v čele s malým Mauglím a ty větší se zase tváří v tvář postavit zlé královně po boku lovce Chrise Hemswortha ve filmu Lovec: Zimní válka.
21.04.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Chris Hemsworth (56 článků)

Neuvěřitelný lov naruby: Kdyby lovec zakopl, divočák by ho potrhal!

 
Divočáci jsou velice nebezpečná zvířata, pokud se cítí v ohrožení, a občas se stane, že zaútočí na lovce. Fotografka Vlaďka Bartošová zachytila takový útok při naháňce ve Strašově na Pardubicku. Lovec Josef Novák (41) měl velké štěstí…
24.03.2015 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novák (27 článků) , Josef Novák (45 článků)

Vlk bojoval o život: Kazachstánský lovec ho nutil pózovat a škrtil ho

 
Tak tohle je opravdu týrání zvířat! Vlk bojoval o svůj holý život, a přesto ho nutil lovec pózovat. Zvíře lapalo po dechu a snažilo se zachránit. Marně. Lovce vlků to nezajímalo. Potřeboval se s ním jen vyfotit. To, že zvíře trpí, ani nevnímal.
26.12.2015 21:00 |

podobné články

7 nejzbytečnějších prequelů

 
Snímek Sněhurka a lovec z roku 2012 sice nebyl žádným velkým hitem, přesto se tento týden dočká svérázného pokračování! Snímek Lovec: Zimní válka se jako tzv. prequel totiž odehrává před událostmi Sněhurky a lovce. Byť prequely slibují celou řadu kreativních způsobů rozvinutí původní zápletky, valná většina z nich je mrzké kvality, a v důsledku vlastně zbytečná. Připomeňte si několik podobných filmů, o které nikdo nežádal.
25.04.2016 10:15 |

podobné články

Venku pobíhá slon, suše pronesl směrem k číšnici host

 
V úterý čekalo na obyvatele čtvrti Blackpool v irském Corku velké překvapení. Po parkovišti tam pobíhal 2,5tunový slon. Tento kuriózní incident zachytily kamery z kancelářských budov nedaleko cirkusu, odkud slon utekl.
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Farmářům dělal problémy slon, tak ho nechali zavřít do ZOO

 
Šestnáctiletý slon Sakor ohrožoval kambodžské farmáře tak dlouho, až se rozhodli nechat ho odchytit a převézt do záchranného centra pro divoká zvířata. Nebezpečný slon poškozoval budovy, zraňoval dobytek a snažil se útočit na projíždějící auta. Proto byla na konci srpna spuštěna operace, jejímž účelem bylo zvíře odchytit a umístit ho do sloního útulku.
21.09.2012 07:55 |

podobné články

Řím zachvátila panika! Z cirkusu utekl slon, lidé se báli o své životy

 
V Římě měli veselo. Z místního cirkusu utekla "slonice":http://www.extra.cz/netradicni-svatebni-video-sledujte-jak-se-slon-pokusil-polibit-nevestu-a-pri-tom-ji-malem-spolkl-hlavu, která se vydala na více než dvouhodinový výlet. Na své cestě si prošla celé severní předměstí italské metropole. Přilákala snad ještě větší dav zvědavců, než na jaký je zvyklá ze svých představení. Její kroky monitorovaly desítky lidí. I díky nim se nakonec odvážný slon dostal zpět do bezpečí cirkusu.
08.12.2013 09:50 |

podobné články

Slon napadl auto britských turistů. Skončili v nemocnici

 
Agresivní slon zaútočil v africkém národním parku na auto britských turistů. Žena a její přítel byli převezeni s vážnými zraněnými do nemocnice, slon byl po útoku zabit.
15.01.2014 12:40 |

podobné články

Slon napadl auto britských turistů. Skončili v nemocnici

 
Agresivní slon zaútočil v africkém národním parku na auto britských turistů. Žena a její přítel byli převezeni s vážnými zraněnými do nemocnice, slon byl po útoku zabit.
15.01.2014 12:40 |

podobné články

Slon k smrti vyděsil turisty na safari

 
V horor se změnil pro skupinku turistů výlet do národního parku Yala na Srí Lance. O jejich vůz se totiž začal zajímat slon a bez rozpaků ho chobotem prohledal, přičemž neušetřil ani samotné výletníky. Slon se chvílemi choval agresivně, ale nikomu z posádky se nic nestalo.
14.02.2014 06:30 |

podobné články

FOTO DNE: Když se drbe slon, kola z auta lítají!

 
Proč se to auto tak otřásá? To je zemětřesení? Ne, to se o nás škrábe slon! Tak takhle asi konverzace dvou vystrašených pasažérů malého osobního auta nevypadala. Oba byli vyděšení k smrti, když se o jejich VW Polo v jihoafrickém národním parku začal drbat slon!
07.08.2014 09:25 |

podobné články

Souboj titánů: Agresivní slon převrátil samici nosorožce vzhůru nohama!

 
V africké přírodě jsou dva mohutní titáni, jejichž souboj může být vyrovnaný. Slon a nosorožec! Tato bitva však vyrovnaná nebyla, obrovský slon samici nosorožce, která bránila svá mláďata, doslova roznesl na kopytech.
23.09.2014 06:05 |

podobné články