Článek

„Slobodný vysierač“. Ne, to není překlep

 
Téměř každý vážně míněný projekt se dříve nebo později stane terčem vtipálků. Povedlo se to i internetovému Slobodnému vysielači, který už tři roky publikuje zejména ty informace, kterým se slovenská mainstreamová média vyhýbají. A tak na Facebooku vznikla skupina, která si ze Slobodného vysielača dělá legraci. Nasvědčuje tomu i její název „Slobodný vysierač“.
23.02.2016 11:50 |

podobné články

Podobné články

Kopli do mě. Špína, špinavý záchod, udělalo se mi zle. Slovenka, která spálila a počurala Korán, promluvila o svém věznění

 
Sheila Szmereková alias Adriana Meleková zhruba před měsícem zapálila a pomočila muslimskou knihu Korán. Mimo jiné též řekla, že muslimové, kteří se neumějí přizpůsobit, jsou paraziti a nemají tu co pohledávat. A řekla, že kdo se jí postaví, toho „bez problému oddělá“. Do 7. března pak byla ve vazbě, nyní jí hrozí až šestileté vězení za „výrobu extremistických materiálů“. Pro on-line rádio Svobodný-vysílač.cz nyní poskytla rozhovor. Toto rádio je někdy bráno jako centrum propagandy, na Slovensku dokonce vznikla parodující skupina s názvem „Slobodný vysierač“.
14.03.2017 11:55 |

podobné články

Šílený překlep Naomi Campbell: Pogratulovala Malárii k Nobelovce!

 
Dlouhých sedm hodin strašil známé čokoládové modelce na twitteru a instagramu děsný překlep. K Nobelově ceně za mír pogratulovala Malárii, místo Malale. To je teda trapas!
12.10.2014 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (301 článků)

Klaus se postavil proti fašismu Václava Havla. Hájek poučoval Slováky

 
Šéfredaktor kontrarevolučního webu Protiproud.cz Petr Hájek byl hostem slovenského rádia Slobodný vysielač, kde se hodně vyjadřoval k exprezidentu Václavu Havlovi a své knize Smrt v sametu.
29.07.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4856 článků) , Václav Klaus (9101 článků) , Petr Václav (747 článků)

Česká televize musí být zničena. Ti, kteří obviňují nezávislá média, že jsou placena z Kremlu, bezostyšně berou peníze z Ameriky. Žantovský a Jakl debatovali o mediální propagandě

 
REPORTÁŽ V pondělí se konal diskusní večer pořádaný Akcí D.O.S.T. na téma Média ve víru informační války. Vystoupili zde Petr Žantovský – vedoucí katedry komunikace na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů, Boris Koróni – spoluzakladatel internetového rádia Slobodný vysielač, Ladislav Jakl – politický analytik Institutu Václava Klause a Michal Semín – vydavatel časopisu Te Deum. Zazněly zde výzvy ke zrušení České televize a k tomu, aby lidé neplatili koncesionářské poplatky.
07.06.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9101 článků) , Petr Václav (747 článků)

Pozor, na bloku je Jícha!

 
Perfektní blok nejlepšího házenkáře světa Filipa Jíchy (29)! Ne, tohle není překlep. Filip opravdu natahoval své dlouhé ruce nad síť, a drtil tak své soupeře – lyžaře a snowboardisty.
15.06.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Jícha (37 článků)

Aston Martin Cygnet s dvanáctiválcem???

 
Říkáte si že to musí být nějaký nesmysl nebo překlep? Není. Jistě už znáte šílenost jménem Juke-R - malý crossover vybavený šestiválcem twin-turbo z GT-R. A protože Nissan poslal Juka-R do výroby, zdá se, že Aston Martin by mohl mít zájem o vytvoření nějakého konkurenta.
30.10.2012 11:10 |

podobné články

BRAZILSKÁ APOKALYPSA: Brazílie – Německo 1:7!!!

 
Ano, čtete správně. Není to překlep, apríl, nebo skóre počtu rohů v zápase. Brazílie skutečně v semifinále mistrovství světa, ještě k tomu na vlastní půdě před více než 50 000 svými fanoušky v Belo Horizonte, utržila od Německa příšerný debakl 1:7! Nejčernější den v historii jejího fotbalu, vyrvané srdce z těla příznivců i hráčů, totální potupa, sen o zlatu, který se během půl hodiny změnil v tu nejhalucinogennější možnou noční můru…
09.07.2014 06:00 |

podobné články

Bojkot České telževize. Ne, to není překlep ani žvatlání

 
Přes osm set účastníků se podle sociální sítě Facebook zúčastní čtvrteční akce s názvem Bojkot České televize. Pořadatelem celé akce, která se uskuteční od 18 do 22 hodin, je platforma Za naši kulturu a bezpečnou zem.
24.11.2015 12:06 |

podobné články

Andělské poselství naděje? Zbytečné návody

 
Díky naději se nemožná stává možným. Ne, prosím, nejde o překlep. Tuhle chybu naleznete hned na úvodní stránce českého překladu knihy Andělské poselství naděje (Knižní klub) od Lorny Byrneové.
26.03.2013 12:05 |

podobné články

Kanadskou Miss Universe se stala nesprávná dívka

 
Pěknou ostudu si uřízli organizátoři kanadské soutěže Miss Universe, kteří museli ve středu přiznat, že během sobotní soutěže krásy posadili korunku vítězky na nesprávnou hlavu. Příčinou prý byl obyčejný "překlep", napsala ve čtvrtek agentura AFP.
30.05.2013 08:10 |

podobné články

Ležíši Kriste! Vatikán vydal památeční minci s překlepem, to je ostuda!

 
Trapasy v podobě překlepů se nevyhýbají ani svaté stolici. Vatikán nyní čelí ostudě, kdy musela být stažena z oběhu památeční mince. Při ražbě artefaktu totiž došlo k chybě v tom nejhlavnějším slově – z Jesus se stal Lesus. Nejde přitom o zrovna malou a nenápadnou chybu. Překlep v latinském slově se objevil na všech šesti tisících vyražených mincích.
13.10.2013 11:20 |

podobné články

TRAPAS! Manžel Bartošové má nové jméno: Prý se jmenuje Zdeněk Rychtář!

 
Při včerejším sledování reportáže o operaci Ivety Bartošové (47) se televizní diváci museli opravdu divit. Televizi se totiž povedl překlep, ze kterého Josef Rychtář (55) určitě nadšený nebude! Zkombinovala totiž jméno úhlavních nepřítelů Zdeňka Macury (39) a Josefa Rychtáře a vytvořila Zdeňka Rychtáře!
12.01.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Zeleným poslalo peníze roční batole. Je to překlep, vysvětluje Liška

 
Strana zelených má několik podezřelých sponzorů. Například jen roční batole či člověka, který se teprve narodí. Podle výroční zprávy strany ale i oni poslali na účet Zelených peníze. Jejich šéf Ondřej Liška ale vše Právu vysvětlil. Podle něj jde o překlepy a chybu v programu.
12.04.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Liška (366 článků)

Server je vyděšen mailem, který Rusy v ČR vyzývá k výkazu ,,vojensko-vlastenecké činnosti"

 
Server echo24.cz přišel s tím, že prý Koordinační rada ruských krajanů v Praze vyzvala prostřednictvím ruské ambasády krajanské spolky působící v České republice k tomu, že mají sestavit do 25. dubna „výkaz vojensko-vlastenecké činnosti.“ Rada je tak měla vyzvat pomocí e-mailové zprávy. Předsedkyně rady Ljubov Vondrušková to prý popírá s tím, že šlo jen o překlep.
26.03.2015 13:06 |

podobné články

Pavel Šafr se tak rozrušil, až udělal překlep v titulku. Šlo o Tomáše Halíka

 
Šéfredaktor Svobodného fóra se velmi naštval na profesora Tomáše Halíka za to, že známý český teolog v podstatě posvěcuje počínání miliardáře, majitele Agrofertu a ministra financí Andreje Babiše. A to se podle Šafra nedělá. Je to prý stejné, jako když kardinál Dominik Duka nepřijatelně posvěcuje počínání prezidenta Miloše Zemana.
25.07.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13084 článků) , Tomáš Halík (444 článků) , Dominik Duka (846 článků) , Miloš Zeman (20967 článků)

KSČM má na Zlínsku kiks na plakátu. „Hrubá chyba,“ přiznal ostudu Lapčík

 
Strany před volbami rozjely ostré kampaně a k těm mimo jiné patří reklama. S tou se ale nepopasovali „bez ztráty“ kytičky zlínští komunisté. Na plakátu, který si dali na webové stránky, je totiž překlep ve slově „hejtman“. Komunisté přitom na plakátu nabízejí odborné a odpovědné partnerství. Chybu vysvětloval v debatě Blesku Vítězslav Lapčík, trojka kandidátky.
09.09.2016 20:10 |

podobné články

Recenze: Překlep a Škraloup je kniha, kterou budou milovat i rodiče

 
Krásné ilustrace, poutavý příběh, originální nápad a skvělý humor jak pro děti, tak i rodiče. S touhle knížkou se večerní čtení pohádek mění v zábavu i pro rodiče.
03.02.2017 14:50 |

podobné články

Liberec má nové logo za statisíce: „To je překlep?“ ptají se místní

 
Liberec má po šestnácti letech nové logo. Červený nápis s malou stříškou vlevo, za který radnice zaplatila 315 tisíc korun. Nové logo rozdělilo město na dva nesmiřitelné tábory. Na informaci upozornil iDnes.cz.
09.03.2017 11:30 |

podobné články

Zápal plic – jeho příznaky a léčba

 
Zápal plic je často podceňovanou chorobou, kterou většina lidí bere na lehkou váhu v domnění, že se jedná o jedno z dalších onemocnění, které se dá poměrně snadno vyléčit. Bohužel to není tak úplně pravda. Zápal plic – rovněž pneumonie – ve skutečnosti představuje vážné onemocnění, které může mít i fatální následky – u dětí nebo starších lidí dokonce může způsobit i smrt. Ne nadarmo se tohoto onemocnění lidé dříve báli jako čert kříže, neboť v dřívějších dobách pro spoustu pacientů končil smrtí. Rozhodně nelze zastávat názor, že zápal plic není vážnou nemocí. Tato představa se rozšířila především díky slušnému množství antibiotik, na která se drtivá většina lidí spoléhá a neprávem tak pneumonii řadí na seznam lehčích chorob. Se zápalem plic není radno si zahrávat, proto jsme pro vás připravili dnešní článek, ve kterém se společně podíváme na jeho příznaky, rizika i možnosti léčby. Jaké jsou příznaky zápalu plic? Mezi nejčastější příznaky doprovázející toto vážné onemocnění patří: horečka kašel bolesti na hrudi potíže s dechem bolesti hlavy bolesti svalů Jak se léčí zápal plic? Léčba se liší vzhledem ke stavu i věku pacienta. Ve většině případů není nutné nemocného hospitalizovat – dochází tak v případě dětí nebo pacientů starších 60 let – a léčba probíhá podáváním antibiotik. Zároveň je potřeba myslet na dostatečný přísun tekutin, podávají se preparáty usnadňující vykašlávání a myšleno je i na celkové posílení imunity pacienta. Jaké mohou nastat komplikace? Jak již bylo řečeno, zápal plic rozhodně není typem onemocnění, nad kterým by se dalo jen tak mávnou rukou. Léčba je důležitá a mělo by se k ní přistoupit co nejdříve, aby nedošlo ke komplikacím. A jaké komplikace mohou při zápalu plic nastat? zánět pohrudnice, který se objeví až ve 40% případů plicní absces, což je lokalizovaný hnisavý proces a objevuje se v 7% případů Příspěvek Zápal plic – jeho příznaky a léčba pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.04.2016 02:45 |

podobné články