Článek

Šli si to vyříkat na vzduch! Výměna názorů mezi moderátory ČT Železným a Písařovicovou

 
Odešli od ostatních a venku si začali něco vyříkávat. A pěkně od podlahy! Moderátoři zpravodajství České televize Daniela Písařovicová (36) a Jakub Železný (42) si na vzduchu (ale v cigaretovém obláčku) pěkně zostra popovídali.
21.10.2015 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (84 článků)
Podobné články

Americký rybář ulovil funkční cvičnou raketu vzduch-vzduch

 
Floridský rybář Rodney Solomon během svého skoro dvoutýdenního výletu na moře chytil na svůj prut funkční raketu typu vzduch-vzduch. Rybář neváhal, vylovil ji a připevnil ke střeše své lodi. Rybařil ještě dalších deset dní a teprve pak se vrátil do přístavu, kde ji pyrotechnici z blízké vojenské základny urychleně odmontovali a zneškodnili.
10.06.2009 11:00 |

podobné články

Robot Augustová, zpomalená Písařovicová, chladný Železný! Hodnotí moderátory jejich učitelka

 
Před časem jsme se vás, čtenáři, ptali, jak hodnotíte moderátory televizních zpráv. Nyní jsme požádali hlasovou expertku Janu Postlerovou, která některé moderátory vyučuje, aby jejich výkony ohodnotila! Sice na nich nenechala nit suchou, ale když si to zaslouží, umí i hezky pochválit...
06.09.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Železný (77 článků)

Peake: Až si Zeman odpočine, chci si s ním vyříkat jeho kritiku

 
Předsedkyně LIDEM a vicepremiérka Karolína Peake si chce s Milošem Zemanem vyříkat jeho ostrá slova na adresu její strany i jí samotné.
29.01.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16444 článků) , Karolína Peake (1599 článků)

Šílená Výměna manželek: Vyhrožovali mi, že si najdou moji rodinu!

 
Další díl populární reality show Výměna manželek je za námi. A nutno podotknout, že byla velmi ostrá. Na jedné straně stála romská rodina, která preferovala takový volnější způsob života, a na straně druhé až extrémně spořící rodina. No jak jinak mohla dopadnout výměna názorů než pořádným kraválem?
27.10.2016 18:15 |

podobné články

TEST: Lidé nevědomky kupují vzduch místo zboží, budeme proti tomu bojovat

 
Kamióny po našich ulicích vozí vzduch a zákazníci si tento vzduch spolu s výrobky nedobrovolně kupují. Sáčky, dózy i krabice, do kterých by se vešlo někdy o polovinu, někdy i několikanásobně více prodávaného obsahu.
18.08.2010 17:15 |

podobné články

Zelení: Český vzduch zabíjí, zvolení politici mlčí

 
„Pražský vzduch zabíjí, vzduch na Ostravsku škodí vám i lidem ve vašem okolí..." a podobné nápisy známé z krabiček cigaret by měly být umístěny na příjezdové silnice do Prahy, na Ústecku, Ostravsku i v Jihomoravském kraji stejně jako na dopravně nejzatíženějších městských ulicích.
13.11.2011 17:35 |

podobné články

V ANO to taky jednou praskne, tuší topkař z pražského magistrátu. Zato u nich už je prý čistý vzduch

 
V pražském ANO to prý praskne. Předseda zastupitelského klubu TOP 09 a nezávislí na radnici hlavního města Václav Novotný má za to, že v tuto chvíli nejsilnější uskupení v Praze - ANO - není zcela jednotné. Lidé se málo znají a na rozpory mezi nimi jednou dojde. Pokud to bude v době, kdy bude ANO řídit Prahu, městu to neprospěje. Zcela jednotná podle jeho názoru není ani Trojkoalice. Zato v TOP 09 se prý pročistil vzduch.
23.10.2014 18:56 |

podobné články

Výměna čelního skla

 
Zajímali jste se někdy o to, kolik by vás v případě poškození čelního skla stála jeho výměna? Říkali jste si jestli výměna bude levnější v autorizovaném nebo neautorizovaném servisu? Něco podobného jsme vyzkoušeli a jako figuranta jsme pro náš průzkum vybrali jeden z nejrozšířenějších vozů na našich silnicích - Škodu Octavia druhé generace.
03.07.2012 19:05 |

podobné články

Výměna manželek! Seriálové krásky si prohodily partnera

 
Zatímco v oblíbené reality show Výměna manželek se partneři prohodí jen na deset dní, v životě seriálových hereček Jany Bernáškové (33) a Henriety Hornáčkové (30) je výměna trvalá. Henrieta totiž podědila Janina bývalého partnera a otce její dcery Justýny divadelního režiséra Davida Drábka (44).
22.08.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (41 článků) , Henrieta Hornáčková (25 článků)

Výměna kabelů v Blance ještě nezačala

 
V tunelu Blanka zatím nezačala výměna kabelů poškozených vodou. Ukázala to nedělní mimořádná kontrola, kterou svolal pražský magistrát. Výměna by měla začít v pondělí odpoledne, informovala Česká televize (ČT). Zprovoznění problematické stavby, které je po opakovaných odkladech naplánováno na polovinu září, je podle náměstka primátorky Petra Dolínka (ČSSD) reálné.
14.06.2015 21:11 |

podobné články

Co je to za příšerné cucáky? Poznejte známé moderátory jako maturanty

 
Matadoři mezi českými moderátory Patrik Hezucký a Pavel Cejnar se od svých 18 let změnili k nepoznání. A změnou samozřejmě prošel i jejich kolega Tomáš Zástěra.
30.10.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hezucký (178 článků) , Tomáš Zástěra (38 článků) , Pavel Cejnar (85 článků)

Neodvysílaný konflikt z Výměny manželek! Tyran Láďa a Sylva se pohádali kvůli injekcím

 
Středeční Výměna manželek by se klidně mohla jmenovat i Výměna názorů. O slovní přestřelky a různé konflikty totiž v tomto díle nebyla nouze. Hlavně mezi bývalým kriminálníkem Láďou (47) a jeho náhradní manželkou Sylvou (22). Nyní vychází najevo, že jeden spor televize ani neodvysílala. O co šlo?
26.09.2016 14:35 |

podobné články

Český lev už zná moderátory: Pavel Liška a Boleslav Polívka

 
Moderátory 17. ročníku udílení cen České filmové a televizní akademie Český lev budou herci Pavel Liška a Boleslav Polívka. Hlavní večer proběhne 6. března v pražské Lucerně v přenosu České televize.
29.01.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (225 článků)

Šéfredaktor vtipkoval o Klausovi. Rozesmál moderátory

 
Šéfredaktor Hospodářských novin Petr Šimůnek hodnotil v České televizi pondělní tisk. Pobavily jej zápisky prezidenta Klause z USA. Svou poznámkou rozesmál i moderátory ranního studia.
27.09.2010 11:00 |

podobné články

Nova moderátory nepropouští, ani nemíří do České televize

 
Informace víkendového a pondělního bulvárního tisku, že Nova propouští moderátory zpravodajství, konkrétně Markétu Fialovou, Michaelu Ochotskou a Pavla Dumbrovského, a že by Fialová měla usednout na moderátorskou židli zpravodajství ČT, nejsou pravdivé.
12.12.2011 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (790 článků) , Markéta Fialová (217 článků) , Pavel Dumbrovský (146 článků)

ČT zkouší moderátory pro nové Události a sport. Ve výběru je i zpěvačka Olga Lounová či olympionik Valenta

 
V České televizi probíhá v těchto dnech konkurz na moderátory hlavních večerních zpráv Události a sportovní relace Branky, body, vteřiny. Veřejnoprávní ČT chce hlavní zprávy občerstvit, aby se na ně dívalo víc lidí. V rámci toho zřejmě místo dosavadních moderátorských dvojic nasadí do relace jen jednoho průvodce či průvodkyni.
02.02.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (289 článků)

Konkurz na nové moderátory ČT, ve hře je Lounová i Valenta!

 
Diváci České televize budou koukat! A nejvíce budou překvapení ti, co sledují večerní zprávy. Osvědčené a oblíbené moderátory Událostí nahradí zbrusu nové tváře. Podle informací Blesku v těchto dnech probíhá konkurz a za moderátorský pultík má touhu zasednout třeba zpěvačka Olga Lounová (30), lyžař Aleš Valenta (38), Světlana Zárubová Witowská (39) nebo moderátor Jakub Železný (38).
02.02.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Valenta (46 článků) , Světlana Witowská (108 článků) , Olga Lounová (289 článků)

Česká televize připravuje debatní pořad pro mladé, hledá moderátory

 
Česká televize připravuje nový debatní pořad pro mladé diváky, pro který nyní vybírá moderátory. ČTK o tom dnes informovala mluvčí ČT Michaela Fričová. Plánovaný pořad se bude věnovat podstatným společenským i osobním tématům. Název pořadu chce ČT oznámit v první polovině příštího roku.
29.10.2012 10:15 |

podobné články

Moderátory roku se stali baviči z Evropy 2: Zvítězili Mareš, Hezucký a Šilhánová

 
Udílení cen Moderátor roku, by se mohlo klidně přejmenovat na Moderátory roku. Hlavní cena totiž neputovala jednomu hlasu z rádia, ale hned třem. Absolutními vítězi se stalo trio Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Lucie Šilhanová z Ranní show Evropy 2.
01.11.2012 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2770 článků) , Patrik Hezucký (178 článků)