Článek

Slevy nejsou zadarmo, říká Zbyněk. Ostřílený „slevový detektiv“

 
Nechcete slevu zadarmo? Možná ani netušíte, že v mnoha případech ji zdarma ani nedostanete. Ne každá sleva je skutečná, velmi často jde jen o slovní hříčku. Zbyněk Regner je už zkušený „slevový detektiv“, jako zaměstnanec v několika firmách měl možnost zkoumat, kdy obchodník zákazníkovi lže a kdy mu nabízí skutečné výhody.
25.09.2015 06:35 |

podobné články

Podobné články

Náš zákazník, náš pán! Ne každý slevový portál funguje stejně, přesvědčte se sami.

 
Skupina mladých aktivních nadšenců se rozhodla ukázat lidem, že ne každý slevový portál vsází na kvantitu, neosobní přístup a zmatek ve svých nabídkách. Na to, o co se nový slevový portál Fertip.cz snaží, jsme se zeptali jednatele společnosti pana Petra Koláře.
29.01.2014 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (494 článků)

Do práce vlakem, nebo autobusem? Domácí ekonomka našla schované slevy na jízdné

 
Doprava je jednou z důležitých a nevyhnutelných položek v našem domácím rozpočtu. Všichni čeští dopravci mají státem nařízené slevy pro děti, studenty, držitele karet ZTP a ZTP/P. Řada z nich má ale vlastní věrnostní programy a slevy, o kterých málokdo ví, protože se ukrývají v dlouhém seznamu informací a většina z nás má problém je dohledat. Ty nejpopulárnější slevy jsme našli za vás.
11.09.2015 09:59 |

podobné články

Na získání slevy v dopravě postačí důchodcům a seniorům předložení občanského průkazu

 
Důchodcům a seniorům se pro získání slevy ve veřejné dopravě bude stačit prokázat občanským průkazem, případně jiným dokladem totožnosti. Studenti budou muset doložit průkazy o studiu. Ministerstvo dopravy se na tom dnes dohodlo se zástupci veřejných dopravců, sdělil ČTK mluvčí ministerstva Zdeněk Neusar. Slevy jízdného v prostředcích veřejné dopravy ve výši 75 procent, které budou platit pro seniory starší 65 let a studenty, schválila minulý týden vláda. Slevy začnou platit letos od 10. června.
04.04.2018 19:30 |

podobné články

Zima na horách – slevové srovnávače nabízí slevu průměrně 61 % na dovolenou na horách

 
Spousta Čechů využívá sněhové nadílky posledních týdnů a vyráží do hor a lázní, aby si užily poctivé zimní dovolené. Výbornou příležitost k pořízení zajímavé a přitom levné dovolené nabízí internetové slevové srovnávače, které porovnávají nabídky od dvou stovek slevových serverů. Srovnání 300 až 500 nabídek pobytů se slevou nabízí největší tuzemský slevový srovnávač SlevyDnes.cz. Slevy jsou na SlevyDnes.cz seřazené dle lokality a kategorie. Podívejme se na ty nejzajímavější slevy.
21.02.2012 11:10 |

podobné články

Tipy na dárky ke svatému Valentýnu – výběr nabídek od slevových serverů, slevy až 90 %

 
Mnoho lidí nyní hledá originální dárek k oslavám sv. Valentýna, často na poslední chvíli. Této příležitosti se chopily slevové servery a přichází s nabídkou zájezdů, dárkových balíčků, wellness služeb a módních doplňků – ideálních dárků pro zamilované. Slevové servery často nabízí dárky za neobvykle nízké ceny. Přehled všech nabídek najdete na srovnávačích slevových serverů. SlevyDnes.cz jsou největší slevový srovnávač v ČR, nabízí přes 2500 slev z různých oblastí, slevy se pohybují v rozmezí 50 % až 90 %.
13.02.2012 15:15 |

podobné články

Zima na horách – slevové srovnávače nabízí slevu průměrně 61 % na dovolenou na horách

 
Spousta Čechů využívá sněhové nadílky posledních týdnů a vyráží do hor a lázní užít si poctivé zimní dovolené. Výbornou příležitost k pořízení zajímavé a přitom levné dovolené nabízí internetové slevové srovnávače, které porovnávají nabídky od dvou stovek slevových serverů. Srovnání 300 až 500 nabídek pobytů se slevou nabízí největší tuzemský slevový srovnávač SlevyDnes.cz. Slevy jsou na SlevyDnes.cz seřazené dle lokality a kategorie. Podívejme se na ty nejzajímavější slevy.
27.02.2012 11:15 |

podobné články

Místo slevy mají děravé konto. Jak se nenechat okrást webovým portálem?

 
Policie prošetřuje stovku oznámení na slevový portál Slevy z hor. Ten nabízel pobyt v horách na Liberecku, nicméně i když si klienti pobyty zaplatili, peníze k hoteliérům nedoputovaly. Policie nechala portál zablokovat a případ vyšetřuje jako podezření z podvodu. Jak podobným situacím předejít?
18.09.2016 05:40 |

podobné články

Největší slevy jízdného v dějinách Plzeňského kraje: Studenti a důchodci za polovinu, školáci za čtvrtinu

 
Přilákat lidi do veřejných dopravních prostředků si dal za cíl Plzeňský kraj. Vybraným skupinám cestujících proto od nového roku výrazně sníží ceny jízdného, v některých případech až o polovinu. K uplatnění slevy bude třeba mít nahraný slevový profil na Plzeňské kartě. Tu by měly nově vydávat i některé vybrané obce. Rozšíří se také systém integrované dopravy na celou oblast severního Plzeňska.
05.12.2017 17:55 |

podobné články

Známý český zpěvák dostal padáka v muzikálu: Roli mu přebral tento fešák

 
Muzikálový zpěvák Zbyněk Fric dostal padáka z muzikálu, který ještě ani nezačal. Zbyněk měl v připravovaném muzikálu Mamma Mia! hrát roli Sama a alternovat měl Jiřího Langmajera a Bořka Slezáčka. Ostřílený muzikálový zpěvák ale překvapivě nezačne ani zkoušet.
13.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (417 článků) , Zbyněk Fric (2 články) , Bořek Slezáček (203 článků)

Takhle dopadl detektiv, který se pustil do Rittigových solárních kšeftů

 
Detektiv protikorupční policie obvinil její vedení z toho, že mu znemožnilo vyšetřovat obchod se solárními elektrárnami Amun.Re, který polostátní ČEZ vyšel až na pět miliard korun. Informují o tom páteční Lidové noviny. Detektiv, kterého list označuje pouze iniciálami J. V., prý s touto informací přišel loni při výslechu na Generální inspekci bezpečnostních sborů.
14.11.2014 07:41 |

podobné články

Vietnamci spustili v Česku vlastní slevový server

 
Vietnamská komunita v České republice otevřela vlastní slevový server. Velká porce polévky za stokorunu na něm stojí desetinu, objednali si ji dva lidé.
21.12.2011 09:20 |

podobné články

Vietnamci spustili v Česku vlastní slevový server

 
Vietnamská komunita v České republice otevřela vlastní slevový server. Velká porce polévky za stokorunu na něm stojí desetinu, objednali si ji dva lidé.
21.12.2011 09:30 |

podobné články

Vietnamci spustili vlastní slevový portál

 
Vietnamská komunita v České republice spustila vlastní slevový server Cungmua.eu, na kterém si nyní lidé mohou objednat například oblíbenou vietnamskou polévku Pho se slevou 90 procent. Českou verzi web zatím nemá a kromě slevových nabídek obsahuje také zprávy a diskuzní fórum. Informuje o tom server MoneyMAG.cz.
28.12.2011 19:05 |

podobné články

Odstartoval slevový server pro firmy DealMarket

 
V Česku začal působit slevový server DealMarket, který se zaměřuje výhradně na firemní zákazníky. Bude jim nabízet produkty a služby jiných podniků se slevou až 90 %.
31.01.2012 15:30 |

podobné články

Pro vás exkluzivně! Sehnali jsme slevový kód!

 
U vašeho oblíbeného prodejce spodního prádla Astratex.cz probíhá další slevová mánie. A my vám exkluzivně přinášíme slevový kód, díky kterému si koupíte podprsenky pro plné tvary s bezva 15% slevou! Ale pozor – jen do neděle.
16.10.2012 20:55 |

podobné články

Pouze u nás: Slevový kód na luxusní spodní prádlo!

 
Jedinečná akce pouze na prozeny.blesk.cz! Kupte si skvělé a luxusní spodní prádlo! Dáme vám k tomu slevový kód, se kterým bude nákup daleko příjemnější. Tak na co ještě čekáte? Akce trvá pouze do konce týdne!
21.11.2012 11:00 |

podobné články

Právě teď! Slevový kód na luxusní spodní prádlo!

 
Jedinečná akce pouze na prozeny.blesk.cz! Kupte si skvělé a luxusní spodní prádlo! K objednávce vám dáme slevový kód, se kterým bude nákup daleko příjemnější. Tak na co ještě čekáte? Akce trvá pouze do konce týdne!
06.04.2013 09:15 |

podobné články

Slevový portál čelí hromadné žalobě. Zákazníci čekají na náhradu

 
Česká obchodní inspekce (ČOI) obdržela desítky stížností i hromadnou žalobu na internetový slevový portál Nebeslev.cz. Zákazníkům jeho provozovatel zprostředkoval vouchery, které jsou neplatné, nebo odmítá vrátit peníze při odstoupení od smlouvy. Podle portálu je přesto množství reklamací ve srovnání s počtem zákazníků nízké.
21.07.2013 21:25 |

podobné články

Získejte slevu na spodní prádlo: Máme slevový kód!

 
Udělejte si před koncem léta radost a rozšiřte svou sbírku sexy prádla! A radost si můžete udělat hned dvakrát. Máme pro vás exkluzivní slevový kód, díky kterému získáte slevu na celý sortiment. Nemůžete se rozhodnout, co si v akci pořídit? Vybrali jsme pro vás zákaznicemi nejoblíbenější podprsenky – co jim říkáte?
20.08.2013 16:05 |

podobné články