Šlesingr krůček od medaile, ve stíhacím závodě dojel čtvrtý

Statečně se rval o umístění na stupních vítězů český biatlonista Michal Šlesingr v dnešním stíhacím závodě na mistrovství světa ve finském Kontiolahti. Od bronzu jej nakonec dělily necelé dvě vteřiny. Vyhrál Němec Erik Lesser, druhý byl Rus Anton Šipulin, třetí dojel Nor Tarjei Bö.
08.03.2015 15:21 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Anton Šipulin (2 články)

Biatlonista Šlesingr ve stíhačce v elitní desítce. Suverénně vyhrál Němec Peiffer

Německý biatlonista Arnd Peiffer si s velkým přehledem dojel pro vítězství v sobotním stíhacím závodě během Světového poháru na Holmenkollenu. Druhý dojel s více než půlminutovou ztrátou domácí závodník Emil Hegle Svendsen, Michal Šlesingr si oproti sprintu polepšil na deváté místo.
04.02.2012 17:50 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků)

Biatlonista Šlesingr byl na MS osmý ve stíhacím závodě

Český biatlonista Michal Šlesingr obsadil na mistrovství světa v ruském Chanty Mansijsku ve stíhacím závodu na 12,5 km osmé místo.
06.03.2011 11:50 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

Osobnosti: Tom Cruise (858 článků)

Šlesingr se blýskl ve stíhačce v Chanty-Mansijsku šestým místem

Francouz Martin Fourcade si dojel pro vítězství ve stíhacím závodě na tratích v ruském Chanty-Mansijsku a s předstihem se stal vítězem celkového hodnocení Světového poháru v této sezoně. Výborný výsledek zaznamenal Michal Šlesingr, který se z třinácté pozice ve sprintu posunul na šestou.
17.03.2012 12:55 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Šlesingr si vzpomněl na Oslo, Vítkovou mrzí pokažená střelba

O další dvě medaile rozšířili Michal Šlesingr s Veronikou Vítkovou sbírku biatlonových medailí v letošní sezoně Světového poháru. Oba vybojovali v závodech s hromadným startem v Ruhpoldingu bronz. Zatímco přesně střílející Michal Šlesingr si vzpomněl na své dosud jediné vítězství ve Světovém poháru, Vítkovou mrzela nepovedená střelba.
19.01.2015 18:42 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Veronika Vítková (9 článků)

Domračevová je mistryní světa ve stíhacím závodě biatlonistek

Běloruska Darja Domračevová se v neděli v německém Ruhpoldingu stala mistryní světa v biatlonovém stíhacím závodě na 10 kilometrů. Druhá skončila domácí Magdalena Neunerová, třetí místo patří Olze Viljuchinové z Ruska, Veronika Vítková obsadila osmnáctou příčku.
04.03.2012 17:20 |

Osobnosti: Magdalena Neuner (18 článků)

Další biatlonové medaile! Vítková a Šlesingr vybojovali bronz

Český biatlon slaví další skvělé výsledky svých reprezentantů. Po třetím místu Veroniky Vítkové skončil v závodě s hromadným startem v německém Ruhpoldingu v mužské kategorii na stejné příčce Michal Šlesingr. Ten dokonce bojoval o vítězství, ale po dramatickém finiši rozhodla o jeho bronzu až cílová fotografie.
18.01.2015 14:52 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (219 článků) , Veronika Vítková (9 článků)

Biatlonista Šlesingr: Já nejsem rusofob. Ale víc než polovina dopingových případů byla z této země

Dnešním hostem Dvaceti minut Radiožurnálu byl biatlonista Michal Šlesingr. Hlavním tématem rozhovoru byla problematika dopingu, proti kterému Šlesingr aktivně bojuje.
11.01.2017 18:30 |

Medailové žně pokračují. Koukalová stříbrná, Krčmář urval bronz

Český biatlon byl hodně vidět při Světovém závodě v Ruhpoldingu i ve stíhacím závodě. Gabriela Koukalová skončila druhá a Eva Puskarčíková jen i čtyři příčky za ní.  Michal Krčmář vybojoval třetí místo a získal svoji první medaili ve Světovém poháru. V závodě přitom startoval až z 29. pozice.
15.01.2017 13:05 |

Osobnosti: Michal Krčmář (18 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Závod vyhrál Francouz Martin Fourcade
06.03.2011 11:15 |

Osobnosti: Martin Fourcade (25 článků)

Koukalová je zase první ženou Světového poháru. Stačilo druhé místo

Česká biatlonistka Gabriela Koukalová skončila v Oberhofu druhá ve stíhacím závodě a vede Světový pohár. Obhájkyni celkového triumfu porazila pouze  Francouzka Marie Dorinová-Habertová. V mužích obsadil  Michal Šlesingr sedmou příčku, když ho o lepší umístění připravilo šest chyb na střelnici. Závod ovládl suverén Martin Fourcade, který si tak připsal už osmou výhru v sezoně.
07.01.2017 13:40 |

Biatlonista Šlesingr byl ve stíhačce v Oslu patnáctý

Český biatlonista Michal Šlesingr obsadil ve stíhačce na 12,5 km Světového poháru v Oslu 15. místo. Ondřej Moravec dojel na 25. pozici. Vyhrál Nor Emil Hegle Svendsen, jenž o šest desetin sekundy porazil lídra seriálu Tarjeie Böa.
19.03.2011 18:25 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků)

Šlesingr dojel ve sprintu v Hochfilzenu dvanáctý

Šlesingr ztratil na prvního Bergmana 47,2 sekundy
09.12.2011 13:05 |

Šlesingr dojel patnáctý, Soukup vzdal, králem sprintu je Martin Fourcade

Fanoušek, namlsaný poslednímí úspěchy českých biatlonistů, mohl být po dnešním sprintu ve finále Světového poháru v ruském Chanty Mansijsku poněkud zklamán. Nejlepší z našich reprezentantů byl Michal Šlesingr na patnáctém místě.
19.03.2015 17:01 |

Biatlonista Šlesingr zpackal závěr a přišel tím o stupně vítězů

Český biatlonista Michal Šlesingr obsadil jedenácté místo v závodě s hromadným startem v Anterselvě, když dlouho bojoval o pozici na stupních vítězů.
22.01.2011 18:10 |

Biatlonista Šlesingr pokazil poslední závod na MS, doběhl až na 26. místě

Čech Michal Šlesingr byl se šesti chybami v závodě s hromadným startem na MS v Chanty Mansijsku na 26. místě. Mistrem světa se stala Nor Svendsen.
12.03.2011 16:20 |

Světový pohár biatlonistů vyhrál Nor Boe, Šlesingr devátý

Norský biatlonista Tarjei Bö získal ve své první kompletní sezoně ve Světovém poháru velký křišťálový glóbus za celkové vítězství, i když jej v posledním závodě sezony uhájil jen těsně. Michal Šlesingr dosáhl na nejlepší umístění v historii samostatného státu.
20.03.2011 18:35 |

Šlesingr skončil v úvodním závodě SP biatlonistů druhý

1. M. Fourcade (Fr.), 2. Šlesingr, 3. Schempp (Něm.)
30.11.2011 19:00 |

Biatlonistům se v Östersundu dařilo. Soukup byl sedmý, Šlesingr osmý

Čeští biatlonisté Jaroslav Soukup a Michal Šlesingr obsadili v závodě SP ve švédském Östersundu ve sprintu na 10 kilometrů sedmé, resp. osmé místo. Vyhrál domácí závodník Carl Johan Bergman.
02.12.2011 19:20 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (67 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Jaroslav Soukup (67 článků)