Šlesingr dojel patnáctý, Soukup vzdal, králem sprintu je Martin Fourcade

Fanoušek, namlsaný poslednímí úspěchy českých biatlonistů, mohl být po dnešním sprintu ve finále Světového poháru v ruském Chanty Mansijsku poněkud zklamán. Nejlepší z našich reprezentantů byl Michal Šlesingr na patnáctém místě.
19.03.2015 17:01 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Šlesingr se blýskl ve stíhačce v Chanty-Mansijsku šestým místem

Francouz Martin Fourcade si dojel pro vítězství ve stíhacím závodě na tratích v ruském Chanty-Mansijsku a s předstihem se stal vítězem celkového hodnocení Světového poháru v této sezoně. Výborný výsledek zaznamenal Michal Šlesingr, který se z třinácté pozice ve sprintu posunul na šestou.
17.03.2012 12:55 |

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

Osobnosti: Keith Richards (53 článků) , Keith Richards (53 článků)

Francouz Fourcade je mistrem světa ve sprintu biatlonistů

Francouz Martin Fourcade se stal v sobotu v německém Ruhpoldingu mistrem světa v biatlonovém sprintu na 10 kilometrů, druhý skončil Nor Emil Hegle Svendsen, třetí místo obsadil Carl Johan Bergmann ze Švédska.
03.03.2012 14:50 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Další úspěch! Skvělý Moravec na bedně, ve sprintu dojel DRUHÝ

Ondřej Moravec dojel druhý ve sprintu Světového poháru ve francouzském Annecy a počtvrté v kariéře vystoupil v individuálním závodu na stupně vítězů. Zvítězil mladší z norských bratrů Böových, Johannes Thingnes, za českým biatlonistou skončil domácí favorit Martin Fourcade.
14.12.2013 15:10 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (73 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Biatlonistům se v Östersundu dařilo. Soukup byl sedmý, Šlesingr osmý

Čeští biatlonisté Jaroslav Soukup a Michal Šlesingr obsadili v závodě SP ve švédském Östersundu ve sprintu na 10 kilometrů sedmé, resp. osmé místo. Vyhrál domácí závodník Carl Johan Bergman.
02.12.2011 19:20 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (86 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Jaroslav Soukup (86 článků)

Biatlonista Šlesingr ve stíhačce v elitní desítce. Suverénně vyhrál Němec Peiffer

Německý biatlonista Arnd Peiffer si s velkým přehledem dojel pro vítězství v sobotním stíhacím závodě během Světového poháru na Holmenkollenu. Druhý dojel s více než půlminutovou ztrátou domácí závodník Emil Hegle Svendsen, Michal Šlesingr si oproti sprintu polepšil na deváté místo.
04.02.2012 17:50 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků)

Martin Fourcade má třetí zlato, Soukup dojel jedenáctý

Šlesingr skončil dvanáctý a Moravec třináctý
11.03.2012 14:30 |

Osobnosti: Martin Fourcade (25 článků)

Biatlonista Šlesingr byl ve sprintu na MS 12., vyhrál Peiffer

Biatlonista Michal Šlesingr si ve sprintu na mistrovství světa v Chanty Mansijsku doběhl s jednou střeleckou chybou pro 12. místo.
05.03.2011 11:45 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Biatlonistka Šlesingr se ve sprintu probojoval mezi elitu

Domácí biatlonista Arnd Peiffer zvítězil ve sprintu SP v německém Oberhofu, když ve vyrovnaném závěru dokázal o vteřinu porazit druhého Francouze Simona Fourcada. Český závodník Michal Šlesingr obsadil konečné deváté místo.
07.01.2012 16:30 |

Šlesingr ve sprintu třináctý, závod poznamenal déšť

Čeští biatlonisté zůstávají oproti svým reprezentačním kolegyním v německém Oberhofu pozadu. V sobotním sprintu jim nevyšla střelba, i tak ale dokázal Michal Šlesingr jako nejlepší z Čechů dojet na třináctém místě.
10.01.2015 16:46 |

Biatlonisté Šlesingr s Moravcem se v generálce na MS probili do elitní patnáctky

Na Světovém poháru ve Fort Kentu vyhrál závod s hromadným startem na 15 kilometrů. V posledním testu před MS doběhl Michal Šlesingr třináctý a posunul se do elitní desítky pořadí SP, Jaroslav Soukup doběhl patnáctý.
13.02.2011 20:05 |

Biatlonista Šlesingr byl ve stíhačce v Oslu patnáctý

Český biatlonista Michal Šlesingr obsadil ve stíhačce na 12,5 km Světového poháru v Oslu 15. místo. Ondřej Moravec dojel na 25. pozici. Vyhrál Nor Emil Hegle Svendsen, jenž o šest desetin sekundy porazil lídra seriálu Tarjeie Böa.
19.03.2011 18:25 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (73 článků)

Česko má první medaili! Biatlonista Soukup překvapil ve sprintu na deset kilometrů

Biatlonista Jaroslav Soukup obsadil v zahajovacím sprintu na deset kilometrů na olympijských hrách třetí místo a získal v Soči pro Českou republiku první medaili. Jednatřicetiletý reprezentant nestačil pouze na norskou legendu Oleho Einara Björndalena a Rakušana Dominika Landertingera, čtvrtého Antona Šipulina z Ruska porazil o sedm desetin sekundy. Do elitní desítky se prosadil i Ondřej Moravec, který dojel osmý.
08.02.2014 17:45 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (86 článků) , Ondřej Moravec (73 článků) , Jaroslav Soukup (86 článků)

Šlesingr dojel ve sprintu v Hochfilzenu dvanáctý

Šlesingr ztratil na prvního Bergmana 47,2 sekundy
09.12.2011 13:05 |

FANTAZIE! Biatlonista Soukup se blýskl třetím místem

Nedělní stíhací závod SP biatlonistů ve švédském Östersundu na 12,5 kilometru vyhrál Francouz Martin Fourcade, český závodník Jaroslav Soukup skončil třetí, když jej v boji o druhou příčku porazil o 1,4 sekundy Nor Emil Hegle Svendsen. Soukup dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře.
04.12.2011 13:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (86 článků) , Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Jaroslav Soukup (86 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Šlesingr skončil v úvodním závodě SP biatlonistů druhý

1. M. Fourcade (Fr.), 2. Šlesingr, 3. Schempp (Něm.)
30.11.2011 19:00 |

Šlesingr krůček od medaile, ve stíhacím závodě dojel čtvrtý

Statečně se rval o umístění na stupních vítězů český biatlonista Michal Šlesingr v dnešním stíhacím závodě na mistrovství světa ve finském Kontiolahti. Od bronzu jej nakonec dělily necelé dvě vteřiny. Vyhrál Němec Erik Lesser, druhý byl Rus Anton Šipulin, třetí dojel Nor Tarjei Bö.
08.03.2015 15:21 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Anton Šipulin (2 články)

Biatlonista Moravec byl sedmý ve sprintu na trati pro ZOH v Soči

Biatlonista Ondřej Moravec skončil sedmý ve sprintu Světového poháru na olympijské trati v Soči. Závod na 10 kilometrů vyhrál již jistý vítěz seriálu Martin Fourcade z Francie.
09.03.2013 15:40 |

Koukalová poprvé udeřila! Ve sprintu byla třetí

Biatlonistka Gabriela Koukalová se letos poprvé postavila na stupně vítězů. Ve švédském  Östersundu získala díky bezchybné střelbě třetí místo za vítěznou Francouzkou Marií Dorinovou-Habertovou a druhou Kaisou Mäkäräinenovou z Finska. V mužském sprintu se z Čechů nejvíce dařilo sedmnáctému Michalu Šlesingrovi. Vítezem se stal suverén letošní sezony Francouz Martin Fourcade.
03.12.2016 13:35 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (227 článků)