SLEDOVALI JSME: Berdych porazil Berlocqa a Češi jsou ve finále

Čeští tenisté si zajistili postup do finále Davisova poháru. Rozhodující třetí bod přidal hned v úvodní dvouhře v Buenos Aires Tomáš Berdych v utkání s Carlosem Berlocqem. Klíčovému zápasu v boji o postup jsme se věnovali v ON-LINE reportáži.
16.09.2012 15:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků)

SLEDOVALI JSME: Češi smetli ve čtyřhře Argentince a vedou 2:1

Čeští tenisté se v semifinále Davis Cupu ujali po sobotní čtyhře vedení 2:1. Tomáš Berdych a Radek Štěpánek porazili 3:0 na sety Carlose Berlocqa a Eduarda Schwanka.
15.09.2012 17:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Radek Štěpánek (824 článků) , Carlos Davis (5 článků)

Berdych udolal Berlocqa a přiblížil Čechům finále SP

Čeští tenisté jsou blízko finále Světového poháru
24.05.2012 19:15 |

DAVIS CUP: Štěpánek porazil v rozhodující bitvě Almagra a Češi vítězí! Sledovali jsme ONLINE

Po prohře Tomáše Berdycha s Davidem Ferrerem měli Češi další šanci. Ve druhé nedělní dvouhře Radek Štěpánek porazil Nicolase Almagra 3:1na sety a Česko slaví zisk "salátové mísy". Zápas jsme sledovali ONLINE.
18.11.2012 16:20 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (824 článků) , David Ferrer (103 článků)

Berdych porazil Federera a je v semifinále Wimbledonu

Tomáš Berdych poprvé v kariéře postoupil do semifinále Wimbledonu. V dnešním čtvrtfinále porazil obhájce prvenství Rogera Federera ze Švýcarska po setech 6:4, 3:6, 6:1 a 6:4. O finále se Berdych utká se Srbem Novakem Djokovičem. Český tenis má v semifinále zastoupení v obou kategoriích, mezi poslední čtyři hráčky v úterý postoupila i Petra Kvitová.
30.06.2010 18:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Roger Federer (476 článků) , Novak Djokovič (533 článků) , Petra Kvitová (1477 článků)

BRAVO, TOME! Berdych ovládl turnaj v Pekingu, ve finále porazil Čiliče

Český tenista Tomáš Berdych vyhrál v neděli finále dvouhry na turnaji China Open, když zvítězil nad Chorvatem Marinem Čiličem po setech 3:6, 6:4 a 6:1. Berdych se tak těší ze svého šestého turnajového triumfu v kariéře.
09.10.2011 12:45 |

Berdych si podmanil Montpellier. Ve finále porazil Monfilse

Tomáš Berdych se stal vítězem turnaje Open Sud de France, český hráč zdolal ve finále Francouze Gaela Monfilse ve třech setech 6:2, 4:6 a 6:3. Berdych dosáhl svého sedmého vítězství na okruhu ATP.
05.02.2012 17:10 |

Berdych válí! Porazil Federera a zahraje si v Dubaji ve finále

Tenista Tomáš Berdych postoupil do finále turnaje v Dubaji. Český hráč dnes v semifinále s obhájcem titulu Rogerem Federerem odvrátil tři mečboly a Švýcara porazil v třísetovém dramatu 3:6, 7:6 a 6:4. O titul si třetí nasazený hráč zahraje se světovou jedničkou Srbem Novakem Djokovičem, který v prvním semifinále zdolal Argentince Juana Martína del Potra 6:3 a 7:6.
01.03.2013 18:55 |

Berdych porazil po boji Simona a zahraje si v Bangkoku finále

Tomáš Berdych si zahraje na turnaji v Bangkoku potřetí letos finále a má šanci získat první titul v sezoně. Nejlepší český tenista v semifinále úspěšné zvládl třísetovou bitvu s Francouzem Gillesem Simonem, kterého po předchozích třech porážkách dnes porazil 6:7, 6:2 a 7:5. Pokud vyhraje i v neděli, napodobí Petru Kvitovou a její úspěšnou misi v Tokiu.
28.09.2013 11:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Richard Gasquet (35 článků) , Petra Kvitová (1477 článků) , Gilles Simon (22 článků)

SLEDOVALI JSME: Berdych vybojoval proti Wawrinkovi postupový bod!

Tomáš Berdych vybojoval třetí bod potřebný k postupu do čtvrtfinále Davis Cupu. V boji dvou týmových jedniček porazil Stanislase Wawrinku po setech 6:3, 6:4, 3:6 a 7:6! Češi se ve čtvrtfinále střetnou s Kazachstánem.
03.02.2013 12:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)

Sledovali jsme ON-LINE: Berdych na Turnaji mistrů končí, nestačil na Djokoviče

Srb Novak Djokovič porazil na tenisovém Turnaji mistrů Tomáše Berdycha 2:0 na sety a postoupil do semifinále. Naopak český zástupce na turnaji končí. Duel jsme sledovali na TN.cz v online reportáži.
09.11.2012 14:35 |

Osobnosti: Novak Djokovič (533 článků) , Tomáš Berdych (1387 článků)

Berdych i Kvitová smetli soupeře a Češi jsou ve finále!

Tomáš Berdych porazil v rámci utkání Hopman Cupu proti Dánsku Frederika Nielsena 6:1, 6:3 a zajistil české dvojici postup do sobotního finále.
06.01.2012 09:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Petra Kvitová (1477 článků)

ŽIVĚ Berdych - Južnyj 6:3, 6:1, 6:2. O finále proti Söderlingovi

Tomáš Berdych ani v pátém zápase na French Open neztratil jediný set. Poprvé v kariéře tak postoupil do semifinále grandslamového turnaje. Michaila Južného navíc odsoudil do role statisty, povolil mu pouhých šest vyhraných her. Po osmi letech se tak v semifinále mužské dvouhry na grandslamovém turnaji objeví český tenista. Berdych bude ve čtvrtek bojovat o finále se Švédem Robinem Söderlingem, který oplatil Rogeru Federerovi prohru z loňského finále.
01.06.2010 11:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Roger Federer (476 článků) , Jiří Novák (98 článků) , Robin Söderling (41 článků)

Berdych je opět ve finále, v Dubaji přešel přes Kohlschreibera

Tomáš Berdych si zahraje na okruhu ATP finále na druhém turnaji po sobě. Do boje o titul v Dubaji prošel český tenista po dnešní výhře nad Němcem Philippem Kohlschreiberem 7:5, 7:5. Před dvěma týdny hrál Berdych finále v Rotterdamu a získal devátý turnajový triumf v kariéře.
28.02.2014 16:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků)

Berdych porazil Kukuškina a v Číně ho čeká český duel s Veselým

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Jiří Veselý na turnaji v čínském Šen-čenu postoupili do čtvrtfinále, kde stanou proti sobě. Berdych jako nejvýše nasazený hráč porazil Michaila Kukuškina z Kazachstánu ve dvou tie-breacích a Veselý ve 2. kole zdolal Španěla Iniga Cervantese 7:6 a 6:3.
29.09.2016 18:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Jiří Veselý (161 článků) , Jiří Veselý (161 článků) , Jiří Veselý (161 článků)

Berdych zvítězil nad Lajovičem a srovnal finále DC na 1:1

Tenista Tomáš Berdych splnil roli favorita, porazil Dušana Lajoviče 6:3, 6:4, 6:3 a získal první bod obhájců titulu ve finále Davisova poháru. Češi tak hrají v Bělehradu se Srbskem po pátečních dvouhrách podle očekávání 1:1. V úvodní dvouhře podlehl Radek Štěpánek světové dvojce Novaku Djokovičovi 5:7, 1:6 a 4:6 za dvě hodiny a deset minut.
15.11.2013 21:36 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Radek Štěpánek (824 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

Berdych se Štěpánkem to dokázali, Češi si znovu zahrají finále Davis Cupu

Čeští tenisté jsou po roce znovu ve finále Davis Cupu a mají šanci premiérově obhájit "salátovou mísu". Do finále je posunula osvědčená dvojice Tomáš Berdych a Radek Štěpánek. Po výhrách v pátečních dvouhrách dnes spolu zvládli v pražské O2 areně i čtyřhru, v které zdolali pár Carlos Berlocq, Horacio Zeballos 6:3, 6:4, 6:2, a stejně jako před rokem porazili v semifinále Argentinu.
14.09.2013 17:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Radek Štěpánek (824 článků) , Carlos Carlos (173 článků) , Carlos Davis (5 článků)

Berdych porazil Wawrinku a Češi jsou ve čtvrtfinále Davis Cupu!

Čeští tenisté postoupili do čtvrtfinále Davisova poháru. Obhájcům titulu zajistil výhru ve Švýcarsku šestý hráč světa Tomáš Berdych, který v dnešní úvodní dvouhře porazil Stanislase Wawrinku 6:3, 6:4, 3:6 a 7:6 za tři a čtvrt hodiny. Svěřenci kapitána Jaroslava Navrátila vedou v Ženevě 3:1 na zápasy a v dubnu budou hrát o postup do semifinále v Kazachstánu.
03.02.2013 17:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1387 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků) , Jaroslav Navrátil (80 článků)

Fantastický obrat proti Djokovičovi! Berdych čekal na vítězství 1051 dní

Tenista Tomáš Berdych otočil na antukovém turnaji v Římě čtvrtfinálový zápas se světovou jedničkou Novakem Djokovičem a po výhře 2:6, 7:5 a 6:4 postoupil do semifinále. Sedmadvacetiletý Čech prohrával 2:6 a 2:5, přesto srbského favorita podruhé v kariéře a po sérii jedenácti proher porazil. O finále se Berdych utká s šestinásobným římským vítězem a obhájcem titulu Rafaelem Nadalem ze Španělska.
16.05.2013 15:40 |

Osobnosti: Kevin Anderson (24 článků) , Tomáš Berdych (1387 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

Berdych se Štěpánkem zametli s Argentinci. Češi jsou bod od finále

České tenisty dělí bod od postupu do finále Davisova poháru. Zasloužili se o to ve čtyřhře Tomáš Berdych a Radek Štěpánek, kteří smetli ve čtyřhře pár Carlos Berlocq, Eduardo Schwank 6:3, 6:4 a 6:3 a Češi tak v Buenos Aires vedou nad Argentinou 2:1 na zápasy.
15.09.2012 20:45 |