Článek

Slavný producent Malay o Zaynovi Malikovi: 'Je to zářící hvězda s ryzím srdcem'

 
Malay, který pracoval s mnoha slavnými umělci včetně Johna Legenda či Alicie Keys veřejně pochválil bývalého člena One Direction. Neuvěříte, co o něm napsal.
18.09.2015 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Keys (109 článků) , John Legend (24 článků) , Zayn Malik (107 článků) , One Direction (112 článků)
Podobné články

Perrie Edwards o Zaynovi Malikovi: 'Vždycky jsem věděla, že je to potížista'

 
Dvaadvacetiletá britská zpěvačka si prý byla dobře vědoma toho, že vztah se Zaynem jí nic moc dobrého nepřinese. Navzdory tomu ho nedokázala ukončit.
29.10.2015 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Zayn Malik (107 článků) , Perrie Edwards (19 článků)

Perrie Edwards odpustila po pár dnech Zaynu Malikovi z One Direction nevěru se striptérkou

 
Několik dní omlouvání a láskyplných veřejných gest stačilo k tomu, aby zpěvačka Perrie Edwards (19) prominula milostný úlet Zaynu Malikovi (20). Nevybouřený mladíček z populární chlapecké kapely One Direction jen stěží odolává zájmu krasavic o svou osobu a občas se nejspíš někde ‚zapomene‘. Když se provalila jeho nevěra , dostal kopačky. Nyní se ale zdá, že mu jeho milá Perrie, která je známá pro změnu z dívčí skupiny Little Mix, odpustila.
06.02.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Zayn Malik (107 článků)

Harry Styles: Zayn Malik měl právo odejít z One Direction

 
Zpěvák Harry Styles rozjel naplno svou sólovou dráhu. Po Zaynu Malikovi a Liamu Payneovi vydává album vlastních písní. V rámci propagace se snaží na sebe upozornit něčím šokujícím. A tak když se nevyjadřuje ke vztahu s Taylor Swiftovou, s níž krátce randil před čtyřmi roky, hovoří o Zaynu Malikovi, který ze dne na den dezertoval ze skupiny One Direction. I když ho Harry tehdy potrestal tím, že s ním přestal zcela komunikovat, dnes tvrdí, že měl jeho kolega právo chlapeckou formaci opustit.
23.04.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (136 článků) , Zayn Malik (107 článků) , One Direction (112 článků) , Harry Taylor (5 článků)

Nad Argentinou bylo zaznamenáno jasně zářící UFO

 
Záběry neidentifikovaného letícího objektu pořídila argentinská televize TV 9, jejíž kamery v tu chvíli natáčely jasně zářící hvězdu na obloze. V ten moment prolétl záběrem velkou rychlostí jasně zářící objekt. Je pravděpodobné, že se jedná o meteorit, avšak zatím nebyla potvrzena ani jedna z verzí.
26.07.2011 19:35 |

podobné články

Zanikající hvězda kolem sebe vytvořila zářící bublinu

 
Velká modrá bublina nebo diamantový prsten uprostřed vesmíru. Zanikající hvězda Abell 33 vytvořila planetární mlhovinu, která získala dokonalý kruhový tvar a vypadá jako modrá zářící bublina. Dojem ještě umocňuje hvězda HD 83535, s níž mlhovina opticky působí jako zásnubní diamantový prsten. Působivý obraz zachytil dalekohled Evropské jižní observatoře (ESO) umístěný v Chile.
14.04.2014 10:40 |

podobné články

Zdeněk Lanz: Volit prezidenta srdcem nebo rozumem?

 
Nedávno upoutal moji pozornost novinový titulek Váhala, ale nakonec volila srdcem. Šéfka činohry Jihočeského divadla doslova uvedla: „Váhala jsem, jestli volit srdcem nebo rozumem. Nakonec jsem volila srdcem, tak snad jsem udělala dobře.“
23.01.2018 19:05 |

podobné články

ŠÍLENÉ: Muslimky budou rodit v teplákách s otvorem mezi nohama!

 
Malajský deník Malay Mail jásá nad novým vynálezem tamních oděvních návrhářů, kteří vyšli vstříc islámu v boji s nemravnou přírodou. Ta totiž ženám diktuje při porodu obnažit celou spodinu svého těla. Jenže v Malajsii už budou moct muslimky rodit oblečené. Pomůžou jim k tomu speciální kalhoty, které vypadají jako volné tepláky. Dítě vypadne malým otvorem v rozkroku.
01.07.2015 11:05 |

podobné články

Další jasně zářící meteorit vlétl do zemské atmosféry

 
V pátek prolétl nad Severní Amerikou velký jasně zářící meteorit. Vidět byl v úctyhodných 13 státech a dvou kanadských provinciích. Meteorit byl větší velikosti než obvykle a byl jasnější než Venuše.
23.03.2013 17:00 |

podobné články

Zářící město: Představení na Černém Mostě, které přiblíží život v paneláku, sousedy i schůze

 
Jaké je to žít v paneláku? Ve středu 13. dubna odstartuje na sídlišti Černý Most první promítání nevšední zvukové a obrazové show s názvem Zářící město. Zažít si multimediální představení zasazené do vnitrobloku panelového domu bude možné do 15. dubna.
13.04.2016 14:40 |

podobné články

Jak se žije v paneláku? Se sousedy sdílíte jejich intimitu, říká autor performance Zářící město

 
Na pražském Černém mostě se od středy do pátku konala každý večer experimentální zvuková performance Zářící město, která se odehrávala v oknech panelového domu. Ta chtěla lidem ukázat, jak vypadá život v panelovém domě. "Máte tu sdílenou intimitu sousedů, protože s nimi do určité míry akusticky žijete,“ popsal režisér projektu Jan Mocek, kterého právě zvuky, které slyšíte od sousedů, inspirovali k použití sluchátek. Těmi diváci poslouchali tři různé zvukové stopy, tři příběhy jednoho domu. Performance byla součástí akce Vybíralka 25, která se zabývá budoucím směřováním veřejného prostoru uvnitř bloku panelových domů Vybíralova a veřejným životem v okolí.
16.04.2016 10:00 |

podobné články

Problémy se srdcem! Alain Delon je v nemocnici

 
Francouzský herec Alain Delon byl dnes kvůli srdeční arytmii přijat do nemocnice v Paříži. Sdělil to producent divadelní hry, ve které má sedmasedmdesátiletá hvězda francouzského filmu od 5. října vystupovat. Hospitalizace má trvat 48 hodin a Delonovo divadelní turné to neohrozí, uvedl v tiskovém prohlášení producent Richard Caillat. 
17.09.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Alain Delon (73 článků)

Znamenitá Rychlíkova Gazdina roba

 
Už dlouho se nejenom brněnské národní nemůže pochlubit kouskem tak čistým a ryzím, jakým je Gazdina roba, tenhle kdysi realistický příběh ze Slovácka. Spolu s Maryšou má odjakživa nakročeno k tragédiím antického rozměru. A Rok na vsi stvořil Pitínský až ve Zlíně.
31.10.2009 08:05 |

podobné články

VIDEO: Hašek se rozparádil při Utkání hvězd KHL, soupeři skákal po zádech

 
Hodně zábavný souboj zkušenosti s ryzím hokejovým mládím předvedla brankářská legenda Dominik Hašek, který poměřil síly v rámci dovednostních soutěží Utkání hvězd KHL s juniorským mistrem světa Jevgenijem Kuzněcovem.
05.02.2011 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (348 článků)

Proč by podnikatel nemohl do politiky? Babiše předem nezatracovat

 
Aktivity a zájem Andreje Babiše vstoupit do politiky se svým hnutím ANO 2011 jsou předmětem spekulací, zda to dělá s ryzím záměrem bojovat proti korupci, jak prohlašuje, nebo zda má naopak na mysli další blaho svého holdingu Agrofert. Předem nelze nikoho zavrhovat, tedy ani sebebohatšího podnikatele, dokud neukáže, jak to skutečně myslí.
19.12.2011 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12439 článků)

Další dubajský klenot: Víno s ryzím zlatem stojí balík!

 
Dubaj postavila nejvyšší budovu světa, umístila sjezdovku dovnitř nákupního centra či dala svým policistům jako služební auta Lamborghini.
12.09.2014 21:50 |

podobné články

Vánoční hvězda z Čech, která svítí v USA i Himálaji. Světu ji dali Moravští bratři

 
Žlutá, červená či bílá zářící hvězda zdobí od počátku adventu nejedno okno či domovní průčelí našich saských sousedů. Patří tam k nejoblíbenější vánoční výzdobě. Ochranovská, herrnhutská nebo také moravská hvězda. A proč zrovna tato tři jména?
30.12.2016 10:20 |

podobné články

Malík sprostě urážel rozhodčího. Dostal distance na dva zápasy

 
Disciplinární komise Asociace profesionálních klubů ledního hokeje (APK LH) udělila vítkovickému obránci Marku Malíkovi dvouzápasový trest za vulgární urážku hlavního rozhodčího Martina Homoly.
02.12.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Malík (5 článků)

Tahle hyena okradla děti, které bojují s rakovinou! Neviděli jste ho?

 
Policie pátrá po Mariánu Malíkovi. Třiatřicetiletý Slovák žijící v Česku údajně zneužil Nadační fond Duha a v jeho kapse zmizely peníze určené na dětskou onkologii. Nemocné děti připravil až o několik milionů korun.
25.06.2013 10:35 |

podobné články

Zaynu Malikovi už definitivně hráblo! Tuhle hrůzu nosí po odchodu z One Direction na hlavě

 
Zayn Malik před nedávnem vkročil do života bez One Direction. Nově nabytou svobodu demonstruje i novou barvou vlasů.
07.06.2015 23:29 |

podobné články

Osobnosti: Zayn Malik (107 článků)