Článek

Slavný miliardář se omylem přiznal ke třem vraždám: V televizi!

 
Byl podezřelý ze tří vražd, ale policie ho nikdy nedostala. V neděli se americký miliardář Robert Durst (71) sám nevědomky přiznal celému národu v dokumentu stanice HBO. Hrozí mu trest smrti.
18.03.2015 05:05 |

podobné články

Podobné články

Sériový vrah držel ženu svázanou jako psa: Policie objevila už třetí tělo! Muž se přiznal k 7 vraždám

 
Už třetí tělo vykopali policisté na pozemku Todda Kohlheppa (45), pravděpodobného sériového vraha, který léta bez povšimnutí řádil v Jižní Karolíně. Policistům se ho podařilo odhalit až poté, co u něj na farmě objevili železný kontejner, v němž byla dva měsíce pohřešovaná žena svázaná řetězy. Kohlhepp se následně přiznal k celkem sedmi vraždám.
08.11.2016 14:20 |

podobné články

K vraždám z Toulouse se hlásí islamistická skupina napojená na Al-Káidu

 
K vraždám na jihu Francie, které spáchal islamista Mohammed Merah, se hlásí radikální skupina Džund Chalífa napojená na Al-Káidu. Informuje o tom ve čtvrtek agentura AFP, která se odvolává na americké centrum SITE.
22.03.2012 18:55 |

podobné články

Janukovyč prchá před policií! Ta na něj vydala zatykač kvůli vraždám civilistů

 
Ukrajinská policie vydala na svrženého prezidenta Viktora Janukovyče zatykač kvůli hromadným vraždám civilistů. Pátrá i po dalších představitelích bývalého režimu. Oznámil to dnes nový úřadující ukrajinský ministr vnitra. Ozbrojené srážky před svržením režimu si v Kyjevě minulý týden vyžádaly desítky lidských životů. Janukovyč byl v neděli viděn na Krymu, ale nyní není známo, kde se nalézá.
24.02.2014 10:05 |

podobné články

K vraždám Kalašnikova a Buzyny se prý hlásí dědici Banderovců

 
K nedávným vraždám ukrajinských proruských aktivistů Igora Kalašnikova a Olese Buzyny se přihlásila organizace zvaná Ukrajinská povstalecká armáda (UPA). Oznámil to v Kyjevě politolog a šéf Střediska politických studií Volodymyr Fesenko, který vzkaz UPA našel v elektronické poště.
17.04.2015 18:35 |

podobné články

Soudní znalkyně o »sestře Smrt«: K vraždám neměla motiv!

 
»Sestra Smrt« Věra M. (50), která je obžalovaná z vraždy 6 pacientů v rumburské nemocnici, může být po včerejšku spokojená. Znalkyně Štěpánka Tůmová totiž u soudu uvedla, že u Věry M. neshledala žádnou poruchu a nenašla ani motiv, který by ji k vraždám vedl.
06.10.2015 12:05 |

podobné články

Místopředseda Nejvyššího soudu: Jeden ze západoevropských států přiznal sociální dávky třem manželkám jednoho migranta. Z toho plyne...

 
CIVILIZACE A MY Podle místopředsedy Nejvyššího soudu ČR Romana Fialy dnes nikdo není připraven na právní, politické, ekonomické a další konsekvence důsledků britského referenda. A varuje před tím, aby Evropa ještě hlouběji neskrývala hlavu v písku. Vážným právním problémem je i precedens, když nedávno jeden ze západoevropských států přiznal sociální dávky třem manželkám jednoho migranta – podle Fialy tím byl popřen jeden z nejzákladnějších pilířů státu, kterým je státní suverenita, a na území státu přestalo platit jen jedno právo.
30.06.2016 21:15 |

podobné články

Kaneček Janeček ostrouhal: Zlatokopka Doleželová mu sbalila kufry a odmítla být součástí jeho harému. Co na to miliardář řekl?

 
Lékárnice "Jana Doleželová":http://www.extra.cz/tema/jana-dolezelova (32) toho má dost. Po tom, co ji její nový milenec miliardář "Karel Janeček":http://www.extra.cz/tema/karel-janecek (40) "veřejně ztrapnil před kamerou":http://www.extra.cz/nocni-mura-zlatokopky-dolezelove-miliardarsky-milenec-janecek-v-televizi-priznal-ze-soulozi-jeste-s-dalsi-zenou-lekarnici-malem-trefil-slak a přiznal další milenecký vztah, mu modelka sbalila kufr a vyrazila ho ze svého hotelového apartmánu ve Špindlerově Mlýně, kde pár společně pobýval.
30.12.2013 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (365 článků)

Anička (9): Unesli ji omylem?

 
Jsou to drásající otázky, které si od osudného 13. října kladou nešťastní rodiče, policisté i statisíce lidí, kterým není osud devítileté holčičky lhostejný. Co se stalo s Aničkou? Kde je? Žije? Drží ji někdo v zajetí? Tolik otázek a zatím žádné odpovědi. Podle informací Nedělního Blesku se nyní policie věnuje třem zásadním verzím, co se mohlo stát. Jednou z nich je i varianta, že blonďatá dívenka byla unesena omylem!
31.10.2010 12:00 |

podobné články

BRUTÁLNÍ VRAŽDY: Bývalý rugbista UBIL tři chlapy SEKEROU

 
Bývalý ragbista jihoafrické reprezentace do 21 let jde kvůli třem brutálním vraždám před soud. Udajně své oběti zabil proto, že mu znásilnili dceru.
08.04.2011 10:30 |

podobné články

Strach na Modravě: Došlo v ní ke třem skutečným vraždám!

 
Turisté se bojí jezdit na Modravu. Proč? Obávají se totiž, že se tady vraždí. Blesku to potvrdil starosta této šumavské obce Antonín Schubert. Někteří lidé považují mordy z nejsledovanějšího seriálu současnosti Policie Modrava za skutečnost…
06.04.2015 07:05 |

podobné články

Ve vězení to mám rád - jsem tam za holku: Zavraždil malého chlapce a omylem se přiznal

 
Z případu vraždy v pražských Vršovicích se pomníček nestal jen dílem náhody. V roce 1992 zde kdosi zavraždil desetiletého Filípka. Jeho vraha ovšem našli až v Brně, kde se omylem přiznal při výslechu jiného zločinu.
26.06.2016 05:15 |

podobné články

Přiznal, že zabil 5 lidí. Dle policie si vymýšlí!

 
Ta zpráva v červnu obletěla celou republiku. Na policii ve Varnsdorfu přišel Tomáš H. (25) a přiznal se k pěti nájemným vraždám. Policisté ihned rozjeli vyšetřování, při obrovské pátrací akci dokonce hledali těla údajných obětí. Muže dokonce obvinili. Pravda nakonec vyšla najevo až po několika měsících. Podle vyšetřovatelů si mladík vše vymyslel.
27.12.2010 12:30 |

podobné články

Vrah Aničky a Michala se přiznal: Zastřelil jsem je oba

 
Vrah českého páru v Albánii je za mřížemi. Podle tamních médií se k oběma vraždám přiznal. Kriminálník Sokol Mjacaj, který před měsícem opustil vězení, kde si odpykával pětiletý trest za vraždu dítěte, proklouzl do jejich vozu. Aničku ohrožoval samopalem. Michal se na něj vrhl. V tu chvíli však vyšlo několik výstřelů...
05.07.2015 20:20 |

podobné články

Ženu našli v kontejneru přivázanou řetězy kolem krku. Její únosce se přiznal k vraždě 7 lidí!

 
Partneři zmizeli na konci srpna a jako by se po nich slehla zem. Policie po Kale Brown (30) a jejím příteli Charliem Carverovi (32) z Jižní Karolíny pátrala 2 měsíce. Ženu našla živou v kontejneru 10x5 metrů. Muž, který byl na pozemku zadržen, se přiznal k 7 vraždám. Mezi oběťmi je i přítel ženy.
06.11.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Brown (4 články)

Hrůza u českých hranic: Miroslav se přiznal k vraždě tří žen a dítěte!

 
Slovensko trne hrůzou! Policisté vyšetřují muže, který se přiznal k několika vraždám. O případu informoval server Pluska.sk, podle kterého by obětmi měly být tři ženy a malá holčička.
13.07.2017 19:00 |

podobné články

Sériový vrah se přiznal ke 4 vraždám: Miroslav ukázal, kde ukryl těla. Zabíjel prý i v Česku

 
Hrůzný případ vyšetřují v těchto dnech slovenští kriminalisté. Zadržený Miroslav L. se jim přiznal, že zavraždil tři lidi a jedno malé dítě. Své oběti měl následně spálit v krbu. Podle TV Markíza muž nevraždil jen na Slovensku, ale i v České republice!
14.07.2017 12:15 |

podobné články

Dopadli znásilňovače! Doznal se ke třem sexuálním útokům

 
Znásilňovač, který naháněl strach ženám ve středočeských Vonoklasech, spravedlnosti neunikl! Policisté ho dopadli na Berounsku. Snažil se jim pláchnout, ale marně. Sexuální násilník, pro policisty známá firma, se přiznal ke třem sexuálním útokům.
25.05.2015 10:50 |

podobné články

Norské úřady údajně odebraly děti dalším třem českým rodinám

 
Případ Evy Michalákové, které norské úřady odebraly děti i přes vyvrácení obvinění z týrání, není zřejmě jediným. Tým europoslance za KDU-ČSL Tomáše Zdechovského, který se případem zabýval, zjistil, že norská sociálka odebrala děti nejméně dalším třem rodinám. Řekl to v rozhovoru s Českou televizí.
06.01.2015 16:22 |

podobné články

Časopis People pohřbil herce Douglase. Jeho nekrolog vydal omylem

 
Předem připravené nekrology známých osobností se v minulosti už několikrát médiím vymstily, když byly omylem vypuštěny do éteru předčasně. Naposledy na jeden takový doplatil známý americký společenský magazín People. Omylem vydal nekrolog adresovaný herci Kirku Douglasovi, jenž za týden slaví osmadevadesátiny.
02.12.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Kirk Douglas (36 článků)