Článek

Slavný americký komik přiznal, že už ve čtrnácti byl závislý na kokainu a kradl matce peníze

 
Jack Black měl velmi náročnou pubertu. Kdo ví, jak by to s tím dopadlo, kdyby nenarazil na chápavého školního terapeuta.
13.10.2015 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Jack Black (20 článků) , Black Jack (7 článků)
Podobné články

Komik se chlubí: Šňupal jsem na záchodě královny Alžběty!

 
Britský komik Stephen Fry oslavil sedmapadesát let a vydal knižní biografii. V ní se čtenáři dozvědí, že většinu dospělého života bojuje s bipolární poruchou. Přestože na obrazovce či v divadle baví miliony diváků, doma se mnohdy utápěl v naprosté beznaději. Patnáct let byl také závislý na kokainu. A z jeho pamětí vyplývá, že drogy užíval naprosto všude. Třeba na toaletě v Buckinghamském paláci jen minutu předtím, než se tam potkal s královnou Alžbětou II.
30.09.2014 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Fry (14 článků)

Komik se chlubí: Šňupal jsem »koks« na záchodě královny Alžběty!

 
Britský komik Stephen Fry oslavil sedmapadesát let a vydal knižní biografii. V ní se čtenáři dozvědí, že většinu dospělého života bojuje s bipolární poruchou. Přestože na obrazovce či v divadle baví miliony diváků, doma se mnohdy utápěl v naprosté beznaději. Patnáct let byl také závislý na kokainu. A z jeho pamětí vyplývá, že drogy užíval naprosto všude. Třeba na toaletě v Buckinghamském paláci jen minutu předtím, než se tam potkal s královnou Alžbětou II.
30.09.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Fry (14 článků)

V Hongkongu soudí českého důchodce: Za pašování kokainu mu hrozí doživotí!

 
Soud v Hongkongu projednává případ jednoho ze dvou Čechů zatčených před několika měsíci kvůli pašování kokainu. Uvedl to dnes Český rozhlas Radiožurnál. Obžalovaný muž u soudu prohlásil, že je nevinný. Dva důchodci přiletěli do Hongkongu nezávisle na sobě, jeden měl podle obžaloby u sebe 3,5 kilogramu kokainu z Brazílie a druhý čtyři kilogramy kokainu z Mexika. Oběma mužům hrozí doživotní vězení.
27.03.2017 08:25 |

podobné články

Kdo stál v pozadí filmu Texaský masakr motorovou pilou? Šílenec závislý na matce, který stahoval holky z kůže

 
Druhý díl hororové série na eXtra.cz je věnován filmu Texaský masakr motorovou pilou. Zejména pak se zaměříme na osobu šíleného vraha Edwarda Geina, který byl závislý na matce a vyráběl si oblečení a kusy nábytku z lidských těl.
09.06.2015 12:46 |

podobné články

Slavný filmový slušňák doma nejspíš není vzorem: Jeho syn se léčí ze závislosti na kokainu

 
Osmapadesátiletý Tom Hanks se poslední roky obával o život svého syna Chestera. Čtyřiadvacetiletý rapper byl totiž těžce závislý na kokainu. Třetí potomek slavného hollywoodského herce ale nastoupil do léčebny a už padesát dní abstinuje. Oznámil to trochu vulgárním způsobem.
27.11.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (210 článků)

Charlie Sheen: Mou drogou je Charlie Sheen

 
Herec Charlie Sheen prý není závislý na kokainu. Ještě těžší závislost má prý sám na sobě. Jeho já je pro něj tak silnou drogou, že se stal na svém egu závislý. Pětačtyřicetiletý herec přitom vede přes média vulgární válku s tvůrci seriálu Dva a půl chlapa , v němž byl představitelem hlavního hrdiny. Producenti kvůli hádce natáčení okamžitě zastavili.
28.02.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (454 článků)

Hitler na kokainu a vojáci fasující pervitinové tablety. Třetí říše stála na drogách

 
Bez pervitinu by nebyla blesková válka a o invazi do Polska a Francie by si Adolf Hitler mohl jen nechat zdát. Ostatně sám asketický Führer byl silně drogově závislý a ke konci života měl prý žíly už tak zničené, že měl jeho lékař problém píchnout mu další dávku kokainu.
14.10.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (649 článků)

Má tři ledviny, ale nefunguje mu žádná: Tomáš Gono je závislý na dialýze

 
Tomáš Gono (42) před čtrnácti lety nedbal na své zdraví a hnal se za kariérou. Zaplatil za to ale krutou daň a selhaly mu ledviny. Po transplantaci má v těle dokonce tři, jenže ani jednu funkční. Je závislý na dialýze, ovšem není mu to překážkou ani při cestování po světě.
21.08.2015 06:30 |

podobné články

Zpěvák Dan Bárta přiznal drogy!

 
Zpěvák Dan Bárta (41) přiznal, že byl závislý na kokainu. Prý neustál na přelomu tisíciletí popularitu a začal brát koks, jemuž se přezdívá droga slavných.
13.12.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (213 článků)

Ten dopadl: Herec ze Star Wars a Harryho Pottera je závislý na kokainu a pije první ligu

 
Herec Paul Grant má za sebou desítky rolí a jeho portfolio čítá i takové trháky jako Star Wars, Harry Potter a kámen mudrců, Willow či Legenda s Tomem Cruisem. Ve svých sedmačtyřiceti letech se však utápí v dluzích a žije na pár metrech čtverečních v garsonce na okraji anglického Peterborough. Za vše může jeho zhýralý život plný prostitutek, kokainu a piva.
22.07.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (895 článků) , Paul Grant (2 články) , Harry Potter (1235 článků)

Jsem na vraždění závislý, prohlásil Brazilec. Přiznal se k vraždě 39 žen

 
Brazilec Sailson Jose das Gracas se přiznal k tomu, že během posledních deseti let zavraždil v Rio de Janeiru 39 žen. "Pokud mě pustíte z vězení, udělám to určitě znovu, jsem závislý," prohlásil klidným hlasem před policisty a novináři. Podle odborníků je psychicky nemocný a je tak možné, že si některé vraždy vymyslel.
13.12.2014 17:26 |

podobné články

Policisté v Hongkongu zajistili rekordní množství kokainu

 
Policisté v Hongkongu zajistili více než 370 kilogramů kokainu za zhruba 337 milionů hongkongských dolarů (bezmála 830 milionů korun). Jde o dosud největší množství zabaveného kokainu v oblasti.
27.04.2010 08:30 |

podobné články

V pneumatikách z Rallye Dakar schovali neuvěřitelných 1,4 tuny kokainu

 
Francouzští celníci se nestačili divit, když postupně objevili 1,4 tuny kokainu v rezervních kolech ve vozidle, které se vrátilo z rallye v Jižní Americe. Domnívají se, že jde o největší zásilku kokainu, která kdy byly v zemi zajištěna, informoval server Spiegel.
23.02.2014 14:45 |

podobné články

Čína zabavila s americkou pomocí 70 kg kokainu

 
Čínská policie zabavila s pomocí Spojených států 70 kilogramů kokainu. Jedná se o největší množství drogy, které se Pekingu v posledních letech podařilo zadržet, napsal dnes server Channel NewsAsia s odvoláním na čínská státní média. Hodnota zabaveného kokainu by na americkém trhu dosáhla 6,5 milionu dolarů (tedy 137 milionů korun). 
29.08.2014 20:45 |

podobné články

Kolumbijské stíhačky sestřelily letoun s tunou kokainu na palubě

 
Kolumbijské vzdušné síly pronásledovaly malé venezuelské letadlo, které na palubě převáželo přes tunu kokainu. Poškozený letoun nakonec spadl do Karibského moře. V troskách letounu bylo objeveno tělo pilota s mexickým pasem a 1,2 tuny kokainu. 
21.05.2015 09:31 |

podobné články

Osm Čechů bylo zadrženo při zátahu na pašeráky kokainu: Měli u sebe několik kil drog

 
Nejméně osm Čechů bylo zadrženo při zátahu na mezinárodní síť pašeráků kokainu. Vyplývá to ze zprávy zveřejněné dnes na webu české policie. Tři čeští občané byli zadrženi přímo v Česku a nejméně dalších pět v jiných evropských zemích. Informace o celkovém počtu lidí chycených při zátahu podle mluvčí české Národní protidrogové centrály Barbory Kudláčkové zatím není známa. Část Čechů měla při dopadení u sebe několik kil velmi čistého kokainu.
27.08.2015 09:55 |

podobné články

Kde najdete nejvíc kokainu v záchodech?

 
Metropolí kokainu v rámci Evropy je opět – a už několikátý rok po sobě – Londýn. Jeho odpadní vody totiž obsahují nejvyšší koncentraci kokainu. Na tisíc lidí připadá 909 miligramů této amfetaminové drogy. A podle nových analýz se také zvyšuje užívání taneční drogy extáze. Česko opět vede v užívání pervitinu.
02.06.2016 17:10 |

podobné články

Zátah plzeňských kriminalistů na drogové dealery: Zadrželi 2,5 kg kokainu za desítky milionů!

 
Plzeňským kriminalistům se podařil husarský kousek. V pondělí zadrželi kurýra, který převážel z Nizozemska do Čech 2,2 kilogramu velmi čistého kokainu. Při následných 25 domovních prohlídkách v Plzni, Praze a na severním Plzeňsku našli dalšího víc než čtvrt kilogramu kokainu a v Plzni, Zbůchu a Líních také objevili pět vnitřních pěstíren marihuany s 1300 rostlinami a zadrželi osm lidí ve věku od 27 do 59 let. Nalezené drogy či vybavení pěstíren mají hodnotu v řádu desítek milionů korun.
12.10.2016 20:55 |

podobné články

Kolumbie letos zabavila 300 tun kokainu za 223 miliard. Policie trhá rekordy

 
Kolumbijským bezpečnostním složkám se letos již podařilo zabavit rekordních 300 tun kokainu. Hodnota zabavené drogy by na černém trhu činila zhruba devět miliard dolarů (223,4 miliardy Kč). Uvedl to ministr obrany Luis Carlos Villegas. Nikdy předtím nebylo v Kolumbii zabaveno za jeden rok tolik tun kokainu, upozornila agentura DPA.
23.10.2016 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (174 článků)