Článek

Slavní u kartářky: 10 věšteb, které se vyplnily!

 
Potkám osudovou lásku? Je to ten pravý? To jsou nejčastější otázky, na které chtějí znát odpověď i slavní. Proto se často obrací na služby kartářek a věštkyň, poptávají se, co je čeká a nemine. A z přesných předpovědí jde až mráz po zádech! Kdo všechno si nechal vyložit karty a co se mu pak vyplnilo?
27.06.2016 13:50 |

podobné články

Podobné články

Slavní u kartářky: 10 věšteb, které se vyplnily!

 
Potkám osudovou lásku? Je to ten pravý? To jsou nejčastější otázky, na které chtějí znát odpověď i slavní. Proto se často obrací na služby kartářek a věštkyň, poptávají se, co je čeká a nemine. A z přesných předpovědí jde až mráz po zádech! Kdo všechno si nechal vyložit karty a co se mu pak vyplnilo?
24.06.2016 05:05 |

podobné články

Známý zpěvák má krizi v lásce: Jak dopadne vztah s dcerou významného producenta, se ptal kartářky

 
Zpěvák Marian Vojtko  (41) jako správný gentleman doprovodil kolegyně z muzikálu Fantom opery na zkrášlovací odpoledne, které jim po náročných zkouškách dopřál producent František Janeček  (70) . Sám ovšem využil jen služby kartářky, protože momentálně prožívá dost složité životní období.
02.07.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (206 článků) , František Janeček (306 článků)

Rok 2018 očima známé kartářky: Co náš čeká a nemine?

 
Kartářka Helen Stanku pochází ze starobylého rodu, ve kterém nebyla nouze o kartářky, mágy a vědmy a kde se dědí řemeslo, ale především otevřená 7. a 6. čakra. Podle Helen je dobré se s kartami spřátelit. Karty potom oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou. Známá kartářka exkluzivně vyvěštila, jaký bude pro čtenáře rok 2018. Co se stane a nemine nás?
28.11.2017 08:00 |

podobné články

Monika Absolonová: Na lásku jsem se byla zeptat kartářky

 
Zpěvačka a muzikálová herečka Monika Absolonová je už nějaký ten pátek bez partnera, jak ale sama říká, vůbec jí to nevadí. A jak je to možné? Byla se totiž na svůj osud zeptat kartářky.
21.05.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (940 článků)

Na návštěvě u kartářky: Muži versus ženy. Co nás nejvíc zajímá?

 
Zkuste si tipnout, kdo si nechává dělat výklad karet častěji – muži nebo ženy?Pokud si myslíte, že ženy, máte pravdu. Ovšem ani muži nejsou u kartářky vůbec výjimkou! Víte, na co se obvykle ptají?
28.08.2013 08:10 |

podobné články

Vědmy, čarodějnice a kartářky začaly hledat zmizelou Míšu! TOTO JE OPRAVDU ČTENÍ JEN PRO SILNÉ POVAHY

 
Pohřešovanou dvanáctiletou Míšu začaly hledat také české kartářky a vědmy. Redakci eXtra.cz se podařilo dostat do skupiny na Facebooku, kde si tyto dámy sdělují své zkušenosti s duchy a anděly. Pozor, tohle je čtení pro silné povahy.
16.01.2017 17:05 |

podobné články

Subinka Petr Nečas a domina Jana Nečasová řídili Česko podle kartářky!

 
Premiér Petr Nečas (53) neměl se svou milenkou Janou Nagyovou (53) rovné postavení. Choval se jako submisivní chlápek, který je zvyklý poslouchat na slovo. Jana Nagyová (dnes už Nečasová) se řídila radami kartářky. Zní to neuvěřitelně, ale tahle dvojka řídila Česko.
28.11.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1548 článků) , Petr Nečas (9268 článků) , Jana Nagyová (1541 článků)

Smrt české Baby Vangy oplakávají slavní: Předpověděla mi syna, přiznala Absolonová

 
O smrti slavné kartářky Jany Skálové (†69) informovala na sociální síti její rodina. Zemřela na rakovinu, s níž v poslední době bojovala. Na českou Babu Vangu vzpomínají i slavní, kteří si od ní nechali vyložit karty.
15.05.2018 11:05 |

podobné články

Štědrý den požehnaný i hororový

 
Dnes se snažíme, aby Štědrý den co nejvíc připomínal kýčovitou idylu, naši předkové ovšem takhle změkčilí nebyli a nebáli se ani pochmurných věšteb. Chcete se celý rok užírat strachy, že umřete? Zdá se, že na vsích to byla oblíbená kratochvíle.
22.12.2014 10:15 |

podobné články

Děsivá věštba proroka Salazara: V roce 2016 skončí svět, jak ho známe

 
Ricardo Salazar je peruánský pastor, kterého si podle jeho slov vyvolil Bůh jako svého proroka. A podle jeho věšteb se v letošním roce ani v blízké budoucnosti rozhodně nudit nebudeme... Přijde prý hned několik válek a Zemi má dokonce zasáhnout asteroid. Podívejte se, co všechno nás podle Salazarových předpovědí čeká!
05.01.2016 10:35 |

podobné články

Štědrý den požehnaný i hororový: Proč se šlape na sekery, jí hrách?

 
Dnes se snažíme, aby Štědrý den co nejvíc připomínal idylu, která mnohdy zavání kýčem. Naši předci ovšem takhle změkčilí nebyli, nebáli se ani pochmurných věšteb. Smrt byla součástí Vánoc, z některých zvyků, přesněji jejich následků, doslova mrazí. Začtěte se, čím se převážně na vsích lidé o svátcích  »bavili«...
16.12.2016 05:15 |

podobné články

Dovolená ve stínu celebrity, aneb kam jezdí slavní?

 
Užijte si dovolenou v místech, kam jezdí slavné celebrity! Nejenže si tak skvěle odpočinete, ale zároveň i zvýšíte své šance, že na pláži vrazíte do Madonny, ve vodě potkáte roztomilou Jennifer Aniston nebo si na baru dáte skleničku s čokoládovou Rihannou. V dnešním článku jsme se zaměřili na místa, kam si slavní „jezdí válet šunky“! Pokud přemýšlíte nad dovolenou, ale ještě nemáte svou vysněnou destinaci, nechte se k výletu inspirovat následujícími řádky. Věřte, že rozhodně je z čeho vybírat, neboť celebrity by svá božská těla nevystavovaly jen tak někde. Prozradíme vám nejen oblíbené destinace, ale i koho slavného tam můžete potkat. Užijte si dovolenou ve stínu celebrity! Maui – Havaj Na druhém největším havajském ostrově, který je proslulý pro své nádherné písečné pláže a bezesporu nejpopulárnější surfařská střediska na světě, můžete potkat například Megan Fox, Owena Wilsona či miláčka všech náctiletých dívek Justina Biebra. Na celebrity můžete narazit jak na nekonečných plážích, tak i v divokých klubech. Punta De Mita – Mexiko Místo slibující relaxaci, surfování, slunění na romantických plážích i skvělé podmínky pro potápění pravidelně navštěvuje extravagantní zpěvačka Lady Gaga, neméně populární Kanye West či oblíbenec z akčních filmů Charlie Sheen. Dubrnovník – Chorvatsko Jedna z nejoblíbenějších destinací, kam ročně vyráží tisíce českých turistů láká i známé celebrity, proto je tu reálná šance, že „za humny“ potkáte někoho slavného. Chcete-li mít celebrity nejblíže, vyrazte právě sem. Možná zde narazíte na Seana Conneryho, Toma Cruise či zpěváka Bon Joviho. Saint Tropez – Francie Místo, které se proslavilo během druhé světové války jako území, kde si dostaveníčko dávali známí muzikanti, herci i filmaři – Saint Tropez má zkrátka styl. Není se proto čemu divit, že sem jezdí i celebrity, proto mějte oči otevřené, neboť se tu někde může procházet Elton John nebo Neil Patrick Harris. Saint James – Barbados Kdo si chce svou... Čtěte více Příspěvek Dovolená ve stínu celebrity, aneb kam jezdí slavní? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (714 článků) , Tom Cruise (904 článků) , Owen Wilson (41 článků) , Sean Connery (69 článků) , Elton John (472 článků) , Kanye West (422 článků) , Charlie Sheen (454 článků) , Megan Fox (300 článků) , Lady Gaga (1288 článků) , Megan Fox (299 článků) , John Elton (101 článků) , James Fox (3 články) , Neil Harris (31 článků) , Neil Fox (1 článek) , Fox Harris (2 články) , James Harris (1 článek) , Bon Harris (1 článek) , James Patrick (1 článek) , Patrick Fox (1 článek) , Neil James (1 článek) , James Harris (1 článek) , James Harris (1 článek)

Slavní, kteří si vzali život: 5 dopisů na rozloučenou, ze kterých vás bude mrazit!

 
I slavní páchají sebevraždu! I ti největší velikáni někdy slávu neunesou. Někdy je doženou drogy, někdy deprese, tlak veřejnosti či jiné osobní problémy. Sebevražd mezi celebritami je bohužel mnoho, podívejte se na dopisy na rozloučenou, které po sobě slavní zanechali. Z některých jde husí kůže!
28.02.2017 17:00 |

podobné články

Utajované manželky slavných herců: Takhle vypadají české paní »Columbové«!

 
Také vás někdy napadlo, jak asi vypadá manželka herce Pera Nárožného nebo drahá choť Václava Postráneckého? Nejen tito slavní herci totiž své drahé polovičky před světem většinou ukrývají. Ne snad, že by byly tak škaredé, jen je chtějí uchránit před zvědavými pohledy veřejnosti. Nám se podařilo některé z nich nejen nafotit, ale dokonce prostřednictvím kartářky Stanky Kočkové alias Helen Stanku (35) odhalit i jejich povahy! Tak kdo má doma semetriku a kdo anděla strážného?
16.12.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Postránecký (158 článků)

Jak by vypadali slavní, kdyby nebyli slavní a bohatí?

 
Slavní jsou krásní, zachovalí a do péče o své tělo a vzhled investují neuvěřitelné množství peněz a času. Zamysleli jste se ale, jak by asi vypadali, kdyby neměli tolik peněz a byli úplně normální a anonymní jako zbytek lidstva?
20.02.2014 16:25 |

podobné články

Dobrý den, zadky ven! Takhle vypadá módní peklo?

 
Lina Petrauskiene, kreativní Řekyně se rozhodla světu ukázat svůj návrhářský um. Její „super sexy“ šaty, které mají prostřihy opravdu proklatě nízko zaplnily celý internet. Dětské sny se jí vyplnily. Je známá. Všichni si totiž myslí, že se zbláznila.
13.04.2012 17:55 |

podobné články

Krásná Renáta (†19) zmizela cestou z práce: Řeka vyplavila její tělo, měla podříznutý krk

 
Nejhorší obavy se vyplnily. Svýma krásnýma modrýma očima se na své rodiče ani kamarády Renáta (†19) už nepodívá. Tělo s podříznutým hrdlem, které policisté včera našli na břehu řeky Turiec, patří právě jí.
30.05.2013 13:45 |

podobné články

Nečas jde k výslechu: Zachrání milenku Nagyovou?

 
Policie si pozvala na pátek Petra Nečase k výslechu v kauze jeho milenky Jany Nagyové, které chtěl expremiér svou výpovědí pomoci. Jenže zároveň se bude muset hájit i on sám. Státní zástupce totiž v pondělí požádal Sněmovnu o vydání Nečase k trestnímu stíhání. A pokud by se vyplnily statistické předpovědi, Nečas vydán bude!
10.07.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1548 článků) , Petr Nečas (9268 článků) , Jana Nagyová (1541 článků)

Příběh čtenářky: Hrozné zjištění! Ve snu jsem oslepla!

 
Nepodceňujte své sny! I z historie jsou známy věštecké sny, které se opravdu vyplnily, a říkat, že něco takového neexistuje, by bylo scestné. I proto naší čtenářku Renatu vyděsil podivný sen, který se jí zdál. Co vlastně znamenal?
07.08.2013 07:10 |

podobné články