Článek

Slavné české herečky bez práce! V Divadle na Vinohradech pro ně teď není místo

 
Od začátku ledna došlo ve slavném pražském vinohradském divadle k pořádnému průvanu! Bez práce jsou hvězdy Gabriela Vránová (76), Daniela Kolářová (69), Marta Vančurová (67) a Jana Štěpánková (81)!
08.01.2016 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Štěpánková (101 článků) , Daniela Kolářová (136 článků) , Gabriela Vránová (102 článků) , Marta Vančurová (45 článků) , Jan Vančura (6 článků)
Podobné články

Slavné herečky bez práce: Kolářovou, Štěpánkovou, Vránovou a Vančurovou už v Divadle na Vinohradech neuvidíte

 
Čtveřice hereček z Divadla na Vinohradech přišla o práci. Diváci mají smůlu. Od ledna totiž na prknech, která znamenají svět, na Vinohradech neuvidí ani jednu z těchto žen: Gabrielu Vránovou (76), Danielu Kolářovou (69), Martu Vančurovou (67) a Janu Štěpánkovou (81).
08.01.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Štěpánková (101 článků) , Daniela Kolářová (136 článků) , Gabriela Vránová (102 článků) , Marta Vančurová (45 článků)

Jirásková o Divadle na Vinohradech: Je mi z toho zle!

 
Jiřina Jirásková (80) je konsternována situací, která panuje v pražském Divadle na Vinohradech. Magistrát hlavního města Prahy vypsal konkurz na nového ředitele a v komisi chybí zástupce právě vinohradského divadla. „Tomu nerozumím. To je velice špatně. V komisi musí být zástupce instituce, o které se rozhoduje. Tak tomu vždycky bylo. Nelíbí se mi to. Připadá mi to jako nekalá hra,“ řekla Blesku Jirásková, exředitelka Divadla na Vinohradech s tím, že je jí z toho zle.
27.10.2011 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (423 článků)

Tohle se jim podařilo ututlat: Mádl a Josefíková se půl roku neviděli, teď je čeká měsíční půst

 
Herečka Eva Josefíková  (24) jde z role do role. V současnosti hraje na několika divadelních scénách, v Praze ji můžete vidět v Divadle Rubín, ve Stavovském divadle a v Divadle Bez zábradlí a hraje taky v divadle v Kladně. Herečku neživí pouze prkna, co znamenají svět, ale zlákal ji také televizní seriál. Zatím kupodivu nepodlehla žádnému českému nekonečnému seriálu, ale funguje v zahraniční produkci. „Natáčím druhou sérii seriálu Transporter, kterou dělají Kanaďani a Francouzi. Mám tam hlavní epizodní roli, je to příjemná práce s cizinci.“
27.05.2014 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Josefíková (89 článků)

Žilková s manželem Stropnickým chtějí skončit v Divadle na Vinohradech. Výpověď dali mailem

 
Veronika Žilková  (50) stojí za manželem Martinem Stropnickým  (55) snad až přes všechny svatební sliby. Proto se také společně rozhodli, že by chtěli skončit v angažmá v pražském Divadle na Vinohradech. "Poslali jsme to v pondělí mailem, pak byl státní svátek, takže si to ředitel Gregorini přečte až ve středu," upřesnila Super.cz Veronika Žilková.
02.05.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1657 článků)

Překvapení v Divadle na Vinohradech: Stropnický sklonil hlavu! Bude dělat pod Töpferem!

 
Tohle nikdo nečekal! Herec Martin Stropnický (55) bude hrát v Divadle na Vinohradech i pod novým ředitelem Tomášem Töpferem (61), kvůli jehož krokům odešel na jaře z pozice uměleckého šéfa této scény. Důvodů může být několik – určitě láska k divadlu, ale také finance, jež potřebuje k uživení početné rodiny, kterou sdílí s manželkou Veronikou Žilkovou (50) a jejími dětmi.
20.07.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (163 článků) , Martin Stropnický (1657 článků)

V divadle Ponec začal festival Tanec Praha s netradiční improvizací

 
V Divadle Ponec, na domovské scéně festivalu Tanec Praha, byl v pondělí večer zahájen 24. ročník měsíčního tanečního maratónu. V Hudebním divadle v Karlíně, v Divadle Archa, na Nové scéně Národního divadla a v Divadle Ponec uvidíme zajímavé i provokující soubory a choreografy ze Švýcarska, Belgie, Švédska, Německa, Nizozemska, Velké Británie, ale i Japonska.
06.06.2012 10:50 |

podobné články

Drama na Vinohradech pokračuje: Töpfer vyštval i Maciuchovou!

 
Situace v Divadle na Vinohradech je den ode dne dramatičtější! Umělecký šéf slavné pražské scény Martin Stropnický (55) se rozhodl, že nepočká na nástup nového ředitele Tomáše Töpfera (61), a podá k 1. dubnu výpověď.
29.02.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (163 článků) , Martin Stropnický (1657 článků)

Drama na Vinohradech: Töpfer vyštval i Maciuchovou!

 
Situace v Divadle na Vinohradech je den ode dne dramatičtější! Umělecký šéf slavné pražské scény Martin Stropnický (55) se rozhodl, že nepočká na nástup nového ředitele Tomáše Töpfera (61), a podá k 1. dubnu výpověď.
29.02.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (163 článků) , Martin Stropnický (1657 článků)

SLEDUJEME: Pohřeb Otakara Brouska v jeho milovaném divadle

 
V pražském Divadle na Vinohradech dnes od jedenácti hodin loučí kamarádi, kolegové i fanoušci s hercem Otakarem Brouskem, který zemřel 14. března ve věku 89 let. Místo posledního rozloučení nebylo zvolené náhodou, Brousek už jako mladík toužil hrát právě v této slavné budově, což se mu později splnilo.
19.03.2014 11:20 |

podobné články

Slavné krásky bez make-upu! Jak se vám líbí?

 
Hollywoodské herečky, slavné zpěvačky i hvězdné modelky - to jsou ženy, ke kterým vzhlížíme a toužíme vypadat jako ony. Ale ani slavné krásky nejsou dokonalé. Podívejte se, jak je fotoaparáty zachytily nenalíčené a znova si položte otázku: Opravdu téhle slavné ženě závidím její perfektní vzhled?
03.12.2013 06:05 |

podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1416 článků) , Michal Hrdlička (644 článků)

Vránová, Kolářová a Štěpánková: Jsou bez práce!

 
Herecký soubor Divadla na Vinohradech se otřásá v základech. Diváci od ledna na Vinohradech nemají šanci vidět řadu oblíbených hereček. Jmenovitě Gabrielu Vránovou (76), Danielu Kolářovou (69), Martu Vančurovou (67) a Janu Štěpánkovou (81).
08.01.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Štěpánková (101 článků) , Daniela Kolářová (136 článků) , Gabriela Vránová (102 článků) , Marta Vančurová (45 článků)

Na Vinohradech panuje strach, hvězdy se bojí o místa

 
Jedna z nejprestižnějších divadelních scén v Česku, pražské Divadlo na Vinohradech, se otřásá v základech. Není to chvěním zemské kůry, ale podivným výběrovým řízením, které na šéfa divadla vypsal pražský magistrát. A předem prý určil vítěze: režiséra Ivana Rajmonta! Někteří špičkoví herci se teď bojí nejen o svá místa, ale mají strach z úpadku slavné scény. Jiní zase uvažují, že odejdou. „Pokud řízení vyhraje předem vybraný ředitel, já i můj manžel odejdeme,“ říká Veronika Žilková
06.11.2011 14:40 |

podobné články

Hana Maciuchová zůstává na Vinohradech: Exkluzivní smlouva! Více peněz než Havlová?

 
Ještě na jaře to vypadalo, že Divadlo na Vinohradech opustí legendární herečka Hana Maciuchová (66). Také jí se totiž nezamlouval příchod nového ředitele Tomáše Töpfera (61). Deníku Aha! se ale podařilo zjistit, že Maciuchová se s divadlem nakonec dohodla na další spolupráci. A to za daleko lepších podmínek, než má na Vinohradech třeba Dagmar Havlová (59).
13.09.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1142 článků) , Tomáš Töpfer (163 článků) , Hana Maciuchová (303 článků)

Václav Sloup alias hrobník ze seriálu Ulice o stáří: Jsem rád, že vůbec trefím domů

 
Natočil desítky filmů, hrál v televizních seriálech a inscenacích a v současné době ho můžeme vídat i v nekonečném »nováckém« seriálu Ulice v roli hrobníka. Kromě toho účinkoval léta v pražském Divadle na Vinohradech, v karlínském hudebním divadle a v Divadle Radka Brzobohatého.
28.06.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Sloup (73 článků)

Bulvár propírá senátora Töpfera: V divadle nechal dluhy, není na výplaty

 
Senátor Tomáš Töpfer, který před časem opustil vedení pražského Divadla Na Fidlovačce a šel dělat ředitele Divadla na Vinohradech, po sobě zanechal dluhy ve výši šesti a půl milionu korun. Teď v divadle není na mzdy, všímá si bulvár.
29.05.2012 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (163 článků)

Bulvár propírá senátora Töpfera: V divadle nechal dluhy, není na výplaty

 
Senátor Tomáš Töpfer, který před časem opustil vedení pražského Divadla Na Fidlovačce a šel dělat ředitele Divadla na Vinohradech, po sobě zanechal dluhy ve výši šesti a půl milionu korun. Teď v divadle není na mzdy, všímá si bulvár.
29.05.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (163 článků)

Zemětřesení na Vinohradech pokračuje! Töpfer zřejmě skončí u soudu

 
Atmosféra v Divadle na Vinohradech by se dala krájet. Kvůli tomu, že Tomáš Töpfer zrušil hru Amadeus, podává výpověď dosavadní umělecký šéf Martin Stropnický, a teď kvůli ní zvažuje Töpfera zažalovat režisér Vladimír Morávek.
02.03.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (163 článků) , Martin Stropnický (1657 článků) , Vladimír Morávek (38 článků)

Bouře v Divadle na Vinohradech: Odejde i Frej?

 
Divadlo na Vinohradech se otřásá v základech. Pražský magistrát minulé úterý vypsal překvapivé výběrové řízení na post nového ředitele, už předtím se ale skloňovalo jméno předpokládaného vítěze – kontroverzního režiséra Ivana Rajmonta (66). A ten není mezi herci oblíben!
21.10.2011 05:10 |

podobné články