Článek

Slavná zpěvačka odmítla zazpívat miliardáři, i když nabízel 75 milionů

 
Zpěvačka Taylor Swift není prodejná. Ani nemusí. Má totiž v pětadvaceti sama miliardové majetky (počítáno v korunách), takže si může dovolit odmítnout zazpívat jinému miliardáři, který jí nabízí honorář dosahující v přepočtu pětasedmdesát milionů korun.
25.08.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (287 článků)
Podobné články

Opilá Christina Aguilera: Odmítla zazpívat a málem porazila vánoční stromek

 
Ta se tedy předvedla. Zpěvačka Christina Aguilera to přehnala s alkoholem a pěkně se ztrapnila. Na vánočním večírku svého přítele Setha McFarlana kvůli podnapilosti odmítla zazpívat a poté málem zahučela do vánočního stromku.
16.12.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (297 článků)

Kolumbijský týden pokračuje na Vltavě! Neuvěříte, jaké "suvenýry" nabízel kapitán pražské výletní lodi!

 
Zajímavé pamlsky nabízel svým zákazníkům jeden z kapitánů pražských výletních lodí! Místo tradičního způsobu ochlazení v podobě zmrzliny či piva totiž nabízel ještě experimentální způsob pomocí kokainu!
13.08.2015 20:46 |

podobné články

Bartošová ve Frenštátu nezazpívá: Odmítla věnovat honorář obětem tragédie!

 
To je nehorázné! Zpěvačka Iveta Bartošová (46) měla v pátek naživo zazpívat na plese ve svém rodném Frenštátě a stejně jako ostatní účinkující měla část svého honoráře věnovat obětem tragédie, která se tam stala téměř před měsícem. Jenže to odmítla. Honorář, snížený o příspěk, byl pro ni málo.
13.03.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Dostala šanci zazpívat si jednu z hlasově nejnáročnějších rolí. Je mi jako před maturitou, říká česká zpěvačka

 
O titulní roli v muzikálu Evita mnoho zpěvaček celý život jen sní, přestože odborníci - a dámy, které dostaly příležitost si tuto roli zazpívat, přikyvují - se shodují, že jde o jednu z nejnáročnějších pěveckých úloh v žánru muzikálu. Do Prahy se nyní Evita vrací po patnácti letech a hlavní roli svěřil režisér Ondřej Sokol Monice Absolonové  (38) .
18.02.2015 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (921 článků) , Ondřej Sokol (295 článků)

Takhle si žije slavná Jennifer Lopez: Dům za 700 milionů překypuje přepychem

 
Luxusní sídlo, které si slavná zpěvačka pořídila, se nachází v exkluzivní čtvrti Bel Air v Kalifornském Los Angeles. Domy v ní jsou rozmístěné v hornaté krajině, a tak nabízí o poznání víc soukromí než městská čtvrť Beverly Hills, která se nachází v jejím sousedství. A co si bude slavná zpěvačka nyní užívat?
29.05.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (729 článků)

Kirschner: Odmítla nabídku k sňatku a lituje

 
Slovenská zpěvačka Jana Kirschner (32) každou chvilku očekává narození prvního dítěte. Až nyní ale přiznala, že odmítla nabídku k sňatku od svého přítele a otce dítěte Angličana Eddieho Stevena. Když ji krátce po otěhotnění požádal o ruku, podle vlastních slov neuváženě odmítla. "Možná to už nikdy nepřijde," obává se zpěvačka, jejíž se život změnil od základů.
03.03.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kirschner (112 článků)

Šiška na nahrávce nabízel umělé navýšení zakázky o 20 miliónů

 
Uměle nadhodnocená zakázka o 20 miliónů korun. Právě tak měl vypadat úplatek, který podle protikorupční policie nabízel bývalý první náměstek ministerstva práce a sociálních věcí Vladimír Šiška a šéf resortního IT oddělení Milan Hojer zástupcům společnosti OKsystem.
06.10.2012 06:00 |

podobné články

Podvodník ze Zlína: Nabízel práci v zahraničí a zájemce připravil o 13 milionů!

 
Přes internet nabízel práci v zahraničí, vybral poplatky za zprostředkování a tím to skončilo. Tomáš Kadlec (33) ze Zlína tahle podvedl 4165 lidí a vylákal z nich více než 12,8 milionu korun! Soud mu za to včera napařil sedm let natvrdo!
24.04.2013 11:20 |

podobné články

Podvodník ze Zlína: Nabízel práci v zahraničí a zájemce připravil o 13 milionů!

 
Přes internet nabízel práci v zahraničí, vybral poplatky za zprostředkování a tím to skončilo. Tomáš Kadlec (33) ze Zlína tahle podvedl 4165 lidí a vylákal z nich více než 12,8 milionu korun! Soud mu za to včera napařil sedm let natvrdo!
25.04.2013 08:05 |

podobné články

20 raket, 5 raketometů, střelné zbraně: Co nabízel Fajád z kauzy Čechů unesených v Libanonu

 
Pracoval jako poradce ministra obrany Ukrajiny, ve skutečnosti ale především kšeftoval se zbraněmi. Americkým agentům převlečeným za teroristy nabízel Alí Fajád zbraně za 8 milionů dolarů (190 milionů korun) a to se mu stalo osudným. Ozbrojené komando ho záhy zatklo a následoval soud. Zda s případem nějak souvisí zmizení jeho právníka a skupiny čtyř dalších Čechů, stále jasné není.
28.08.2015 13:45 |

podobné články

Rozruch v ČSSD: Hejtman předává nemocnici miliardáři

 
Firma Agel, která patří třineckému miliardáři Tomáši Chrenkovi, získá do pronájmu nemocnici v Novém Jičíně. V České televizi to ve středu řekl sám hejtman Moravsko-slezského kraje Jaroslav Palas. Pronájem podle něj byl jediným řešením pro nemocnici, která je v padesátimilionové ztrátě. Sám Palas staví penzión za dvacet milionů a nikdy nevysvětlil, z čeho výstavbu financuje.
23.06.2011 06:30 |

podobné články

Je zakázaný zpívat na Hradě hymnu, vykázal policista skauty po mši v bazilice

 
Policie na Pražském hradě v neděli neumožnila skautům zazpívat si státní hymnu s tím, že je to zakázané. Skauti si chtěli hymnu zazpívat na 3. nádvoří po slavnostní mši v bazilice sv. Jiří, jenž je jejich patronem. Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček se v pondělí za incident omluvil.
25.04.2016 12:40 |

podobné články

Takhle oslavil bavič Petr Novotný 70: Přišli zazpívat Fešáci! A gratulovali i věrní kamarádi Rosák a Ringo Čech

 
O čtyři desítky let se vrátil ve vzpomínkách Petr Novotný. Na sedmdesátiny mu přišli na zahradu zazpívat Fešáci jeho hit Paní má se má, který napsal před 43 lety.
08.08.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (318 článků) , Petr Novotný (89 článků)

Ornella provokatérka: Divoký týden, kdy mi zahraniční miliardáři nabízeli diamanty a někdo zneužil mé jméno v reklamě na pračku!

 
Ahoj všichni, opět je tu vaše provokatérka Orr s těmi nej novinkami vůbec. Co mi nabízeli miliardáři na večeři ve Four Seasons? Kdo si má co pustit, když se trošku sjede na večírku? To vše dneska rozebereme! Už se nemohu dočkat. Jdeme na to!
15.01.2016 08:01 |

podobné články

Hejtman Martínek prý nabízel dotaci za místo na kandidátce ČSSD

 
Hejtman Pardubického kraje Radko Martínek čelí vážnému obvinění. Podle tajně pořízené nahrávky místopředsedy krajské ČSSD Miroslava Petržílka nabízel za volitelné místo na kandidátce ČSSD získání dotace. Nabídka se týkala třiapadesáti milionů korun pro autobusové nádraží v Lázních Bohdaneč.
07.01.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Radko Martínek (42 článků)

Za sex mi nabízel peníze, udal Johna Travoltu další muž

 
Kauza Johna Travolty, který prý sexuálně obtěžoval maséry, má pokračování. K případu se nyní připojil stevard výletní lodi Fabian Zanzi, jenž veřejně prohlásil, že mu osmapadesátiletý herec nabízel za sex peníze, přesněji dvanáct tisíc dolarů, tedy více než dvě stě tisíc korun. Další články k tématu: Johna Travoltu žaluje masér o 39 milionů, herec ho prý osahával Masér změnil názor. Travolta ho neosahával, byl tisíce kilometrů daleko
13.05.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (307 článků)

Triumf Mela Gibsona: Své bývalce musí zaplatit dvacetkrát méně než požadovala

 
Když Mel Gibson (55) mimosoudně nabízel Oksaně Grigoriev patnáct milionů dolarů, odmítla to. Hnala ho k soudu v přesvědčení, že získá ještě víc. Jenže soudce jí přiznal odškodnění ve výši pouhých 750 tisíc dolarů – asi 13,5 milionu korun – což je dvacetina Melovy původní štědré nabídky.
02.09.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (331 článků)

Miliardáři Passerovi hrozí exekuce. Kvůli třem milionům

 
Staré spory mezi tuzemskými miliardáři mohou vyústit v exekuci části majetku developerské firmy Passerinvest Group.
18.05.2009 11:25 |

podobné články

Na palubu! Symbol statusu mezi miliardáři? Obří jachty

 
Obří jachty se stávají nejvyšším symbolem statusu mezi nejbohatšími lidmi světa. Plavidla zdůrazňují význam svých vlastníků a vytvářejí dojem, že miliardáři mají zcela neomezenou zásobu peněz. Platí přitom pravidlo, že čím větší luxusní loď, tím lepší.
14.09.2011 12:20 |

podobné články