Článek

Slavná zpěvačka, která byla půl roku upoutána na lůžko, zažehnala krizi: S manželem se zase vodí za ruce

 
Před pár měsíci vše nasvědčovalo tomu, že je manželství kanadské zpěvačky Avril Lavigne  (30) v troskách. Poté, co si prošla těžkým obdobím, se však její uvadající vztah s frontmanem kapely Nickelback opět naplno rozhořel.
14.05.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Avril Lavigne (104 článků)
Podobné články

Pomáháte Elisabeth! Holčička je upoutaná na lůžko

 
Soucit mnoha lidí vyvolala včerejší reportáž v Televizních novinách o čtrnáctiměsíční Elisabeth z Písku, která je kvůli prodělané encefalitidě upoutaná na lůžko. Ozvaly se desítky lidí, že by dívence rádi pomohly.
04.01.2012 20:25 |

podobné články

Natálka (7) měla být němá, slepá a upoutaná na lůžko: Chodí díky rehabilitaci!

 
Šok prožila Hanka Semenyšínová (36) z Bílovce, když jí lékaři sdělili, že její Natali (7) bude po mozkové obrně navždy upoutána na lůžko, neuvidí a nebude nikdy mluvit. Milující máma se nevzdala a s dcerou začala rehabilitovat. Ta už začíná chodit, mluví, a dokonce i vidí!
23.05.2016 10:35 |

podobné články

Trpké životní konce slavné herečky: Léta byla upoutána na lůžko v zápachu mezi předměty s vlastními výkaly

 
Životní konce dlouhonohé hollywoodské ikony Marlene Dietrich (✝90) se rozhodně nepodobaly procházce růžovou zahradou. Dáma, která během své bouřlivé životní pouti na loži lásky spočinula s Frankem Sinatrou, J. F. Kennedym, Jeanem Gabinem, Yulem Brynnerem, Douglasem Fairbanksem i svou úhlavní konkurentkou Gretou Garbo, trávila posledních třináct let svého života upoutána na posteli.
27.12.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Frank Sinatra (71 článků) , Douglas Fairbanks (1 článek) , Marlene Dietrich (34 článků) , Greta Garbo (10 článků) , Yul Brynner (3 články) , Jean Gabin (2 články)

Natálka (7) měla být němá, slepá a upotaná na lůžko: Chodí díky rehabilitaci!

 
Šok prožila Hanka Semenyšínová (36) z Bílovce, když jí lékaři sdělili, že její Natali (7) bude po mozkové obrně navždy upoutána na lůžko, neuvidí a nebude nikdy mluvit. Milující máma se nevzdala a s dcerou začala rehabilitovat. Ta už začíná chodit, mluví, a dokonce i vidí!
23.05.2016 05:05 |

podobné články

Anna K. zahnala trombózu, ale stále je o berlích

 
Zpěvačka Anna K. (45) už zažehnala žilní trombózu, která se jí vytvořila krátce po vážném úrazů na lyžích, ale kvůli natrženému lýtkovému svalu je stále upoutána ve svém domě, chodí s pomocí berlí a nekoncertuje.
15.04.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Anna K (213 článků)

Zemřela slavná zpěvačka. Několik měsíců byla upoutaná na lůžko

 
Včera zemřela hvězda world music. Žena s naléhavým hlasem, která ještě před nedávnem vystupovala a objížděla turné. Bi Kidude bylo odhadem kolem stovky.
18.04.2013 08:40 |

podobné články

Myslela jsem, že umírám, přiznala nemocná Avril Lavigne

 
Zpěvačka Avril Lavigne (30) přiznala, že byla téměř půl roku upoutána na lůžko. Může za to lymská borelióza, kterou se nakazila před rokem. Z nejhoršího je ale už venku a zotavuje se.
02.04.2015 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Avril Lavigne (104 článků)

Avril Lavigne se rozplakala v přímém přenosu: Dostala jsem druhou šanci na život!

 
Zpěvačka Avril Lavigne (30) onemocněla lymskou boreliózou v prosinci 2013. Dlouhých pět měsíců byla upoutána na lůžko a myslela si, že umírá. Z nemoci se ale začala pomalu zotavovat a byla hostem Dobré ráno, Ameriko, kde uvedla, že dostala druhou šanci na život.
30.06.2015 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Avril Lavigne (104 článků)

Mrtvou ženu, která vážila 330 kilogramů, museli odvézt odtahovým vozem

 
Teresa Smithová, která byla kvůli své váze již dlouho upoutaná na lůžko, zemřela ve spánku. Pohřební ústav sdělil koronerovi, že kvůli ženině váze není schopen se o tělo postarat. Navíc se ukázalo, že hasiči, kteří by mohli pomoci, nebyli k dispozici. Proto byla na pomoc přivolána společnost specializující se na odtah nabouraných aut.
24.05.2009 19:00 |

podobné články

Sinead O’Connor opět vyhrožovala sebevraždou. Pak její profil na Facebooku zmizel

 
Zpěvačka Sinead O’Connor pokračovala i ve středu se svými výlevy na Faceboku zaměřenými proti rodině. A krátce poté, co opět vyhrožovala sebevraždou, její stránka na této sociální síti byla uzavřena. Irská hvězda je upoutána na nemocniční lůžko a rodina ji prý odmítá navštěvovat a brání jí v kontaktu se dvěma nezletilými syny.
04.12.2015 15:05 |

podobné články

Beyoncé zažehnala partnerskou krizi: S manželem míří do studia

 
Po úspěšném společném světovém turné se rozhodli manželé Beyoncé Knowles Carter a Shawn Carter alias Jay Z vydat album. A opět ho vytvoří společně. Práce ve dvou se jim osvědčuje nejen v manželství. Díky mnoha obchodním projektům patří mezi nejbohatší páry v USA. Kooperace ve studiu podle nich povede krom zisků také k výjimečnému hudebnímu projektu.
11.02.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Shawn Carter (2 články)

Neposlušná Agáta! Sotva urovnala vztahy s manželem Prachařem, už vystavuje svá prsa!

 
Je snad nepoučitelná, nebo prostě jen ráda provokuje? Agáta Prachařová (31) jen tak tak zažehnala manželskou krizi s Jakubem Prachařem (36) a už je tady další náběh na pořádný průšvih. Modelka totiž vystavila několik snímků na svém Instagramu, o kterých se dá říct, že by mohly plnit účel, jak na svá prsa nalákat další nadržené kocourky...
23.03.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (875 článků) , Agáta Prachařová (2529 článků)

Pardubice: Pod bedlivým dozorem roste „lůžko“ pro nový bazén

 
Již půl roku vládnou v plaveckém areálu Na Olšinkách namísto plavců stavbaři. Po nezbytné demolici zahájili stavební práce. V místě bývalého padesátimetrového bazénu dnes roste „lůžko“ pro bazén nový.
07.03.2011 18:05 |

podobné články

Poslední prvorepubliková herecká hvězda Zita Kabátová: Stovky se nedočkala!

 
Když před měsícem slavila 99. narozeniny, živě se zajímala o dění ve společnosti, byla plná energie a plánů. „Ještě tu stovku. Je to za rohem. Hlavně vydržet.“ Poslední přání se Zitě Kabátové, poslední velké hvězdě prvorepublikového filmu, nesplní. Včera zemřela v nemocnici v Praze-Motole, kde byla od vážného úrazu v roce 2005 upoutána na lůžko.
28.05.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zita Kabátová (55 článků)

Peruánce vyrostla obří ňadra, nechala si je chirurgicky odstranit

 
Matka čtyř dětí Julia Manihuari už nedokázala unést svá obrovská prsa, která jí začala nekontrolovaně růst po porodu. Šest měsíců byla upoutána na lůžko, než jí lékaři gigantické poprsí zmenšili.
04.05.2010 13:35 |

podobné články

Jílková útočila na doktory v korzetu a o berlích

 
Moderátorka Michaela Jílková (42) už pracuje! Poté, co uklouzla na náledí a zlomila si obratel, byla upoutána na lůžko a nikam nechodila. Včera se však rozhodla moderovat svůj pořad na ČT 1 Máte slovo. Blesk ji zastihl na Kavčích horách, kam ji dovezla sanitka. „Jsem první moderátorka, která si před kamery stoupla o berlích a v korzetu,“ prozradila Blesku.
18.02.2011 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (438 článků)

Strašlivá zpráva: Nejlepší kamarádka exmanželky Pepy Vojtka přišla o obě nohy. Víme, co se stalo!

 
Libuška před šesti týdny onemocněla zánětem mozkových blan a byla dva týdny upoutána na lůžko v nemocnici na pražské Bulovce. Teprve nyní se ale začíná cítit lépe. "Poslední týden to začíná být lepší, začínám se vracet do normálu. Hlava bolí ještě, je to pomalá rekonvalescence. Snažím se odpočívat, být víc doma," řekla Super.cz Vojtková, která se synem Matyášem dorazila na očkování proti meningokokové meningitidě.
19.12.2013 11:57 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (571 článků)

Nemohoucí žena kouřila v posteli, která chytla: Udusila se

 
Tragicky skončily Vánoce pro nemohoucí ženu (†76) z Hrabyně na Opavsku. Žena byla dlouhodobě upoutaná na lůžko a často v posteli kouřila. Zřejmě se udusila zplodinami.
26.12.2017 11:00 |

podobné články

Slavná topmodelka je i 17 let po svatbě zamilovaná až po uši: S manželem se stále vodí za ruce jako milenci

 
Druhé manželství Cindy Crawford  (49) je ukázkovým příkladem harmonického vztahu, jaký by jí mohly závidět nejen její kolegyně z modelingové branže, ale většina celebrit. V tomto případě totiž láska nevyprchala ani poté, co spolu slavný pár vychoval dva potomky.
04.05.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (200 článků) , Cindy Crawford (184 článků)