Článek

Slávistický kolaps v Tallinu má nečekanou dohru. Fanoušci dostanou permanentku

 
Všichni fanoušci fotbalové Slavie, kteří navštívili zápas 2. předkola Evropské ligy v estonském Tallinnu, dostanou jako omluvenku sezónní permanentku zdarma. Pražané na půdě Levadie nečekaně prohráli 1:3 a výrazně si zkomplikovali postup do dalšího kola. Někteří nespokojení fanoušci vnikli po utkání do blízkosti hrací plochy a slovně napadali některé hráče.
15.07.2016 15:25 |

podobné články

Podobné články

Praha objektivem tajné policie je k vidění v Muzeu okupace v Tallinu

 
Muzeum okupace v Tallinu je posledním ze tří míst v Estonsku, kde je možné zhlédnout výstavu „Praha objektivem tajné policie“
23.09.2015 17:06 |

podobné články

dTest: Lyžařské permanentky – na co si dát pozor?

 
Ceny skipasů na českých horách zdražují, proto se lyžaři snaží nejrůznějšími způsoby ušetřit. V posledních letech se rozmohl jeden zajímavý fenomén. Lyžaři si koupí celodenní permanentku, ale lyžují pouze část dne a pak ji přeprodají nebo dají někomu jinému. Ve snaze tomu zabránit si lyžařské areály fotí své zákazníky, a pokud zaznamenají průchod jiné osoby na stejnou permanentku, zablokují ji. Přes počáteční nelibost si čeští lyžaři stejně jako ti zahraniční zvykli. Je taková praxe vůbec možná?
11.01.2018 07:35 |

podobné články

Slávistický kapitán zmlátil manželku! Kolik Latka vyfasuje za zlomenou nohu?

 
Na hřišti se ho soupeři bojí. Ještě aby ne, když tenhle obr měří 193 centimetrů. Ale u soudu byl jak malý Jarda. Se svěšenou hlavou kráčel před soudce, kterému se zpovídal z loňského napadení stále ještě manželky Lucie. Jak celý soud dopadl? Nepůjde slávistický kapitán do lochu?
24.09.2015 11:51 |

podobné články

Kolaps na dálnicích, kolaps na pláži. Tisíce lidí se nahrnuly na jih k moři

 
Předpovědi se naplnily a uplynulý víkend se pro cestu do Chorvatska stal nejhorším z celých prázdnin. U Jadranu zcela zkolabovala doprava, už od Rakouska se vytvořily kolony dlouhé desítky kilometrů. Jenže problémy neměli řidiči jen v této části Evropy. Doprava kolabovala i ve Francii, tisíce lidí se vydaly na pláže i ve Španělsku či na severu Německa. Dopravní kolaps pak vystřídal kolaps na některých plážích, kde rázem byla hlava na hlavě.
03.08.2015 05:05 |

podobné články

Do tří dnů poté hrozí totální kolaps Prahy a doba kamenná. To jsou výsledky oficiální zprávy, říká bezpečnostní expert a exporadce primátora

 
ROZHOVOR Bývalý pražský zastupitel a exporadce primátora Hudečka Petr Trombik říká, že v případě blackoutu po třech dnech nastane kolaps města, civilizační kolaps, a po delší době návrat do doby kamenné. Je zde rovněž rostoucí hrozba kyberteroru, která může mít ještě horší efekt než blackout. To jsou výsledky cvičení Blackout, na který není Praha připravena.
06.04.2016 16:30 |

podobné články

Finanční a ekonomický institut: Čeká svět ekonomický kolaps?

 
Čeká svět ekonomický kolaps? Od dnešního dne až do pátku můžete na stránkách Finančního a ekonomického institutu sledovat články ekonomického publicisty Rudolfa Marka, který pro portál FAEI.cz připravil téma týdne. Řada, zejména amerických ekonomů, totiž předpovídá brzký ekonomický kolaps.
18.04.2016 08:40 |

podobné články

Estonsko požádalo o vojenské chemiky z Liberce

 
V estonském Tallinu se bude 22. – 23. dubna konat Summit ministrů zahraničních věcí, proto se estonská vláda obrátila na naší zemi s žádostí o pomoc.
14.04.2010 18:35 |

podobné články

Vystoupení Duke Ellington Orchestra v pražské Lucerně postrádalo energii

 
Po dramatickém příjezdu autobusem z estonského Tallinu přece jen vystoupil v pražské Lucerně Duke Ellington Orchestra. Americkou jazzovou kapelu navazující na původní Ellingtonův orchestr tvoří patnáct hudebníků. Po pražském koncertě zejména ve srovnání s legendárním originálem před 41 lety (tehdy ještě s Ellingtonem) musím konstatovat sníženou kvalitu.
26.04.2010 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Duke Ellington (5 článků)

ONLINE: Plzeň vyhrála v Estonsku nad Nomme Kalju 4:0!

 
Boj o Ligu mistrů pokračuje! Soupeřem fotbalistů Viktorie Plzeň je estonský JK Nomme Kalju, první utkání vzájemného souboje se hraje v Tallinu. Všechny góly Plzně padly po rohových kopech, dvakrát dorážel do prázdné brány Čišovský, třetí gól přidal Ďuriš a poslední Hejda.
30.07.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Horváth (157 článků)

Ve 28 českých kinech poběží živě koncert Robbieho Williamse

 
V úterý 20. srpna bude Robbie Williams koncertovat v estonském Tallinu v rámci turné Take The Crown Tour. Ve stejný čas uvede 28 českých a 11 slovenských kin přímý přenos této show.
09.08.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (500 článků)

Sparťan Krejčí vynechal generálku, proti Tallinu v LM ale nastoupí

 
Povedenou generálku na úvodní zápas druhého předkola Ligy mistrů v přípravě proti Basileji (4:0) záložník Sparty Ladislav Krejčí kvůli zranění vynechal. V úterý by však na Letné proti fotbalistům Levadie Tallinn neměl v základní sestavě chybět.
14.07.2014 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Krejčí (40 článků)

Mladí atleti vybojovali dvě medaile! Drahotová a Juška vezou stříbro

 
Česká výprava dnes získala na mistrovství Evropy atletů do 23 let v Tallinu dvě stříbrné medaile. Postarali se o ně dálkař Radek Juška a chodkyně Anežka Drahotová v závodu na 20 km. Juška skočil rovných osm metrů a porazil ho jen Němec Fabian Heinle (815). Drahotová prohrála o osm sekund s Ruskou Marií Ponomarjovovou.
10.07.2015 20:36 |

podobné články

Ministr Dienstbier: Je důležité zajistit rovnost. Je pak na ženách, zda ji využijí... Nepohlížejme na ně primárně jako na opatrovnice

 
Ministr Dienstbier se v Estonsku zúčastnil konference o rovnosti žen a mužů. Konference, kterou pořádala Rada Evropy ve spolupráci s estonským ministerstvem sociálních věcí v hlavním městě Tallinu, zhodnotila pokrok dosažený v rovnosti žen a mužů a zaměřila se na úkoly, které před účastnickými zeměmi stále stojí.
05.07.2016 17:20 |

podobné články

Jan Ziegler: Estonsko je přítelem Izraele, sbližuje je společný osud

 
„Vrátit se zpátky do Ruska, to je jako vrátit se zpátky do koncentráku,“ prohlásil můj přítel z Tallinu Eston Koheri. Úspěšný rozvoj vlastní země a obavy ze silného souseda spojují nejmenší pobaltskou republiku a židovský stát.
29.01.2017 16:00 |

podobné články

Estonským podnikatelům poradil CzechInvest se vstupem na český trh

 
V estonském hlavním městě Tallinu, na půdě Estonské hospodářské komory, se ve středu 13. prosince 2017 setkali tamější podnikatelé, aby si poslechli o investičních příležitostech v Česku.
18.12.2017 22:30 |

podobné články

Outsider uštědřil Lakers nečekanou porážku

 
Šampioni NBA Los Angeles Lakers utrpěli v pátek nečekanou domácí porážku od Sacramenta, týmu s třetí nejhorší bilancí v zámořské basketbalové lize v této sezoně.
29.01.2011 12:30 |

podobné články

Jak na nečekanou kritiku

 
Ačkoli ze všech stran můžeme slyšet, jak je kritika přínosná a napomáhá rozvoji osobnosti, stejně ji nikdo neslyší rád. Pokud se ovšem jedná o kritiku podanou vhodným způsobem a zároveň oprávněnou, měli bychom se naučit přiznat chyby, případně odpovídajícím způsobem reagovat. Jak se tedy vyrovnat s nečekanou kritiku?
01.04.2016 11:30 |

podobné články

4 slavné celebrity, které mají nečekanou nemesis

 
V sobotu 26. listopadu poctil kultovní zpěvák a muzikant Elton John pražskou O2 Arénu a předvedl tu své největší hity. Ačkoliv anglického muzikanta nejspíše znáte pro jeho hudbu, s jeho kariérou se pojí i nečekaná a pekelně sáhodlouhá rozepře s jinou slavnou zpěvačkou. Elton v tom naštěstí není sám - nečekanou nemesis s ním sdílí i trojice dalších zpěváků, herců a celebrit.
04.12.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (470 článků) , John Elton (99 článků)

Fanoušci volali "Petrouš ven!" Slávistický lodivod ale rezignovat nehodlá

 
Fotbalisté Slavie pouze remizovali v Edenu s Duklou 0:0 a pozice trenéra Petrouše se tak opět zhoršila. Dojde k jeho odvolání? Většina slávistických příznivců by si to přála.
16.09.2011 23:20 |

podobné články