Skvělý Palát! Gólem pohřbil naděje Rangers a Tampa si zahraje finále Stanley Cupu

Byla to blesková akce. Hráči Tampy Bay se dostali do přečíslení tři na dva a brejk střelou švihem nad lapačku gólmana přesně zakončil Ondřej Palát. Mužstvo z Floridy se tak v dvaapadesáté minutě sedmého rozhodujícího zápasu semifinále Stanley Cupu ujalo na ledě New York Rangers vedení 2:0 a náskok udrželo až do konce utkání.
30.05.2015 08:41 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků)

Palát mířil dvakrát do černého. Jeho Tampa vede nad Rangers 2:1

Velkou měrou přispěl Ondřej Palát k výhře Tampy Bay nad New Yorkem Rangers 6:5 v prodloužení, když vstřelil dva góly a na jeden nahrál.
21.05.2015 09:06 |

Palát zavelel k obratu a hokejisté Tampy vedou sérii

Český útočník Ondřej Palát na ledě Chicaga pomohl Tampě k důležitému vítězství ve třetím utkání finále Stanleyova poháru. Palát v poslední třetině vyrovnal stav zápasu na 2:2 a vítězný gól vstřelil v 57. minutě jeho spoluhráč Cedric Paquette. Tampa nyní vede v sérii na Chicagem 2:1.
09.06.2015 09:11 |

Ondřej Palát pomohl Tampě do semifinále Stanley Cupu

Dvěma kanadskými body přispěl útočník Ondřej Palát k vítězství Tampy Bay Lightning nad Montrealem 4:1. Floridský tým vyhrál sérii 4:2 na zápasy a postoupil do semifinále Stanley Cupu.
13.05.2015 09:38 |

New Jersey porazilo Rangers a od finále Stanley Cupu ho dělí jediná výhra

Hokejisté New Jersey Devills porazili na soupeřově ledě New York Rangers 5:3 a ve finálové sérii Východní konference Stanley Cupu vedou 3:2 na zápasy.
24.05.2012 05:05 |

Démon Palát zažil rekordní večer! Dal gól, na další tři přihrál

Na letošního Silvestra jen tak nezapomene český hokejový útočík Ondřej Palát. Poprvé v kariéře v NHL si připsal v jednom utkání čtyři body, když gólem a třemi asistencemi přispěl k výhře Tampy Bay 5:1 v Buffalu. Jeho trefa byla navíc vítězná a Palát byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
01.01.2015 13:21 |

Úspěch českých hráčů: Krejčí pomohl k obratu, skórovali i Palát a Sedlák

Českým útočníkům se ve čtvrtečních zápasech dařilo. Ve druhém zápase za sebou si David Krejčí připsal gól a asistenci, pomohl tak Bostonu na ledě Buffala k obratu z 0:2 na 4:2 a byl vyhlášen hvězdou večera. Gólem svému týmu pomohli i Ondřej Palát, jehož Tampa nestačila na Toronto 2:3 v prodloužení, a Lukáš Sedlák, který zpečetil výhru Columbusu 5:3 ve Winnipegu.
30.12.2016 09:45 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Devils i díky gólu Eliáše dělí jedna výhra od finále Stanley Cupu

Hokejisté New Jersey vyhráli v pátém utkání semifinále play off NHL i díky gólu Patrika Eliáše na ledě NY Rangers 5:3, ujali se vedení v sérii 3:2 na zápasy a dělí je jediná výhra od finále Stanley Cupu. Postup si mohou Ďáblové vybojovat v pátek před vlastními fanoušky.
24.05.2012 09:40 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků)

Palát pomohl Tampě vyrovnat sérii na 1:1

Hokejisté Tampy Bay porazili ve druhém finále Stanley Cupu Chicago 4:3 a srovnali sérii na 1:1. Vítěznou branku vstřelil za nerozhodného stavu 3:3 ve 49. minutě v přesilové hře obránce Jason Garrison. U dvou gólů, jimiž domácí ve druhé třetině otočili skóre z 1:2 na 3:2, byl na ledě český útočník Ondřej Palát. Třetí utkání série je na programu v pondělí v Chicagu.
07.06.2015 09:16 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , Jason Garrison (1 článek)

Rangers jsou ve finále! Lundqvist je tam dostal čistým kontem

New York Rangers si po 20 letech znovu zahraje finále Stanley Cupu. V semifinále vyřadili Montreal 4:2 na zápasy poté, co ve čtvrtečním šestém utkání zvítězili nejtěsnějším rozdílem 1:0. Jediný gól večera vstřelil ve 39. minutě Dominic Moore.
30.05.2014 09:10 |

Osobnosti: Dominic Moore (1 článek)

Gudas si dal VLASTENEC! Vítězové Stanley Cupu mu za to děkovali

Radko Gudas možná nepamatuje horší chvilku. Tampa vedla doma nad vítězem Stanley Cupu 5:4 a do konce zápasu chyběly necelé dvě minuty. Pak ale přišel vlastenec. Český zadák nezpracoval ostrou nahrávku od Matta Carla a puk odražený od brusle skončil v síti.
25.10.2013 09:00 |

Češi pálili v NHL ostrými: Palát, Sekáč i Erat přispěli k výhrám

Trojice českých hokejistů se zapsala v pondělních zápasech NHL na střeleckou listinu, všichni se navíc podílelli na výhrách svých týmů. Ondřej Palát přispěl gólem a asistencí k vítězství Tampy Bay 6:3 na ledě Rangers, Jiří Sekáč pomohl Montrealu k výhře 4:3 v Coloradu a Martin Erat zpečetil vítězství Arizony 5:2 nad Edmontonem.
02.12.2014 09:36 |

Osobnosti: Martin Erat (61 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Jiří Sekáč (24 článků)

Palát dvěma body přispěl k výhře Tampy, trefili se i Sekáč a Erat

Český hokejový útočník Ondřej Palát přispěl v NHL gólem a asistencí k vítězství Tampy Bay 6:3 v newyorské Madison Square Garden proti Rangers.
02.12.2014 10:20 |

Čisté konto! Králové dobyli New York, ke Stanley Cupu jim chybí krok

Hokejisté Los Angeles Kings vyhráli na ledě New Yorku Rangers třetí finále Stanley Cupu 3:0 a už jen jedno vítězství je dělí od zisku trofeje.
10.06.2014 08:25 |

Posledními postupujícími jsou New York Rangers a New Jersey

Hokejisté New Yorku Rangers a New Jersey uspěli v rozhodujících sedmých zápasech a prošli do druhého kola play off NHL. Rangers v domácím prostředí udolali Ottawu 2:1, Devils si vybojovali postup na ledě Floridy až ve druhém prodloužení - v 84. minutě zařídil hostům výhru 4:3 druhým gólem v utkání Adam Henrique. Rangers, nejlepší tým Východní konference, narazí v další fázi na Washington, New Jersey se střetne s Philadelphií.
27.04.2012 08:50 |

Columbus dál kosí soupeře a míří ze rekordem, Palát potvrdil formu gólem

Ondřej Palát bodoval ve čtvrtém zápase za sebou. Gólem v zápase s Winnipegem sice porážku Tampy Bay 4:6 neodvrátil, ale potvrdil, že po vánočních svátcích se dostal opět do formy. Hokejoví fanoušci s napětím sledují jízdu Columbusu, který porazil na svém ledě Edmonton 3:1 a sérii výher prodloužil na šestnáct zápasů. K vyrovnání rekordu ze sezony 1992/1993 mu schází už jen jedno vítězství.
04.01.2017 09:40 |

Montreal vsadil na trojku, Budaj šanci nedostal. A Rangers vedou 2:0

Tým New York Rangers vyhrál v semifinále Stanley Cupu i druhý zápas na ledě Montrealu. Zatímco v sobotním úvodním duelu zářila zejména ofenziva Rangers, tentokrát byl hlavním strůjcem brankář Henrik Lundqvist. Připsal si 40 úspěšných zákroků.
20.05.2014 09:45 |

Osobnosti: Henrik Lundqvist (10 článků)

Palát zářil! Dal dva góly, na třetí přihrál. Blýskl se i Hemský

Ondřej Palát vstřelil v pondělním utkání NHL dvě branky a na další přihrál, přesto neodvrátil porážku Tampy Bay 3:4 po samostatných nájezdech s Phoenixem. V dresu vítězů vstřelil po výměně z Washingtonu první gól Martin Erat a Radim Vrbata jako jediný uspěl v rozstřelu. V penaltovém rozuzlení dostal důvěru i Palát, první hvězda zápasu, ale neproměnil.
11.03.2014 06:45 |

Palát řádil jako černá ruka! Tampa díky němu dobyla Carolinu

Ondřej Palát je ve formě! V nočním utkání Caroliny s Tampou se třikrát zapsal do statistik zápasu a pomohl k vítězství hostů v poměru 5:3.
20.01.2014 07:40 |

Prospal přispěl gólem a asistencí k postupové výhře Rangers

Václav Prospal přispěl v sobotním duelu NHL gólem a asistencí k výhře New Yorku Rangers nad New Jersey 5:2, která nakonec posunula jeho tým do play off. Úhlavní rival v bitvě o postup Carolina totiž následně prohrála 2:6 s Tampou, Rangers tak zůstali na osmém místě a v prvním kole vyřazovacích bojů vyzvou Washington.
10.04.2011 09:00 |

Osobnosti: Václav Prospal (53 článků)