Skvělý návrat po těžkém zranění, Petr Pilát se stal mistrem Evropy

Před nedávnem ještě pořádně nevěděl, kdy začne závodit a nyní slaví freestylový motokrosař Petr Pilát titul mistra Evropy. Stalo se tak necelé tři měsíce po jeho těžkém zranění.
14.06.2015 18:56 |

Osobnosti: Petr Pilát (12 článků)

Freestylový motokrosař Petr Pilát zase trénuje, pomáhá mu i Landa

Před dvěma měsíci se potloukl při tréninku, měl těžký otřes mozku, poraněný hrudník a břicho. Už příští týden chce ale Petr Pilát naskočit do kolotoče závodů, v plánu je účast ve čtvrtém díle mistrovství Evropy v Hamburku.
04.06.2015 09:51 |

Jezdec FMX Petr Pilát: Mám dráty v noze!

Jeden z nejlepších českých freestyle jezdců Petr Pilát (20) vyrazil do Kalifornie trénovat. Jenže při tréninku backflipu musel »vyskočit« z motorky.
10.03.2012 12:15 |

Pilát byl vyhlášen nejlepším nováčkem v Evropě v FMX

Petr Pilát byl minulý týden vyhlášen nejlepším evropským nováčkem ve freestyle motokrosu.
27.04.2010 14:00 |

Motokrosař Pilát je mimo ohrožení života. Je to velký bojovník, říkají doktoři

Tak to je dobrá zpráva. Český freestylový motokrosař Petr Pilát, který se ve čtvrtek vážně zranil při tréninku, je po operaci a mimo ohrožení života.
20.03.2015 19:16 |

Český boxer Pála se stal mistrem Evropy v těžké váze organizace WBO

Český boxer Ondřej Pála se stal profesionálním mistrem Evropy v těžké váze organizace WBO. V souboji o titul v pátek v Berlíně porazil technickým k. o. v osmém kole Oleksije Mazjakina z Ukrajiny.
02.04.2011 08:10 |

Český boxer Ondřej Pála má za sebou hodně divoký páteční večer. Nejdříve se v Berlíně stal mistrem Evropy organizace WBO, poté se za barem schovával přek kulkami, které proletěly jen deset metrů od něj.
02.04.2011 14:00 |

FANTAZIE: Svoboda je mistrem EVROPY na 60 metrů překážek

Petr Svoboda se v pátek v Paříži stal halovým mistrem Evropy v běhu na 60 metrů překážek.
04.03.2011 19:25 |

Osobnosti: Petr Svoboda (472 článků) , Petr Svoboda (463 článků) , Petr Svoboda (472 článků)

Špotáková popřála desátníkovi, který je po těžkém zranění v Afghánistánu

Předvánoční setkání olympijských vítězů s desátníkem Lukášem Hirkou, který se po těžkém zranění v Afghánistánu v průběhu rehabilitací dostal z nejhoršího a nyní se pokouší o chůzi, dnes uspořádalo Armádní sportovní centrum Dukla spolu s Generálním štábem AČR.
28.12.2015 11:00 |

Zbyněk: Ve dvanácti je mistrem Evropy!

Zbyněk Kobián (12) vypadá jako normální kluk. Od většiny svých vrstevníků se ale liší: všechen volný čas věnuje tréninkům na motorce. Od sedmi let totiž závodně jezdí motocros. V květnu se stal dokonce mistrem Evropy. Pak ale přesedlal na trochu jiný sport, ze kterého se tají dech. Freestyle motocros.
27.09.2009 05:15 |

Skeetař Sychra je poprvé mistrem Evropy

Jednačtyřicetiletý skeetař Jan Sychra se stal mistrem Evropy a získal své první velké zlato.
03.07.2010 17:30 |

Osobnosti: Jan Sychra (4 články)

Biker Kulhavý dosáhl na historický úspěch, je mistrem Evropy

Český jezdec Jaroslav Kulhavý se stal mistrem Evropy v cross country na horských kolech. Historický úspěch v pátek vybojoval v Haifě s pohodlným náskokem 40 sekund. Druhý skončil Švýcar Lukas Flückiger a třetí dojel Ital Marco Aurelio Fontana.
09.07.2010 14:05 |

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (92 článků)

Svoboda je pětibojařským mistrem Evropy

Moderní pětibojař David Svoboda se stal v Debrecínu mistrem Evropy. Navázal tak na triumfy Libora Capaliniho z roku 2002 a Ondřeje Polívky z loňského roku. Svoboda triumfoval především díky perfektní poslední disciplíně, před níž byl až jedenáctý.
19.07.2010 09:30 |

Osobnosti: David Svoboda (120 článků) , Libor Capalini (2 články) , Ondřej Svoboda (45 článků)

Boxer Konečný porazil Halla a je profesionálním mistrem Evropy

Boxer Lukáš Konečný se stal prvním českým profesionálním mistrem Evropy v historii. V Birminghamu rozhodl dnešní duel o pás šampiona v lehké střední váhové kategorii proti Matthew Hallovi z Velké Británie v šestém kole, kdy soupeře knokautoval, načež rozhodčí zápas ukončili.
18.09.2010 22:20 |

Osobnosti: Matthew Hall (2 články) , Lukáš Konečný (103 článků)

Nejlepší český boxer v těžké váze se stal mistrem Evropy organizace WBO. To jej v žebříčku katapultuje na místa, ze kterých si ho jako soupeře může vybrat Vladimir Kličko.
02.04.2011 09:45 |

Osobnosti: Vladimir Kličko (163 článků)

Judista Krpálek je mistrem Evropy

Český judista Lukáš Krpálek se stal mistrem Evropy ve váze do 100 kg. Na šampionátu v Budapešti dnes porazil ve finále Nizozemce Henka Grola. Krpálek navázal na evropské tituly Jiřího Sosny z roku 1988 a Zdeňka Písaříka z roku 1954. Dvaadvacetiletý český reprezentant dosáhl dalšího velkého úspěchu po předloňském třetím místě na mistrovství světa.
27.04.2013 14:05 |

Osobnosti: Lukáš Krpálek (55 článků)

Kajakář Prskavec je prvním českým mistrem Evropy. Poslal jsem to víc na riziko, řekl talent

Dvacetiletý vodní slalomář Jiří Prskavec se stal v Krakově historicky prvním českým mistrem Evropy v kategorii kajakářů. Stříbrný olympijský medailista, vítěz kvalifikace Vavřinec Hradilek neprojel jednu z branek a obsadil patnácté místo
08.06.2013 15:50 |

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (61 článků) , Jiří Stříbrný (3 články)

VC Valencie: Mistrem světa do 125 ccm Terol, Abraham upadl

Velkou cenu Valencie silničních motocyklů ve třídě do 125 ccm vyhrál Viňales, mistrem světa je ale Terol. Ve třídě Moto2 vyhrál Ital Pirro, mistrem světa už byl před tímto závodem Bradl. Karel Abraham jel ještě v posledním kole závodu MotoGP na čtvrtém místě, ale upadl a skončil osmý.
06.11.2011 13:10 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)

Rozlučka ve velkém stylu. Tak by šlo označit 12-tý a závěrečný ročník Gladiator games v Praze. Historicky posledním vítězem se stal Čech Petr Pilát.
04.12.2011 20:05 |

Osobnosti: Petr Čech (1028 článků) , Petr Pilát (12 článků)

Necid si po těžkém zranění opět zahrál fotbal

Útočník CSKA Moskva Tomáš Necid si v přípravném utkání ve španělské Marbelle proti čínskému celku Kuang-čou připsal první start po těžkém zraněné kolene, které utrpěl před sedmi měsíci.
03.02.2012 18:45 |

Osobnosti: Tomáš Necid (84 článků)