Skvělý Hanika odstartuje do GP Británie z první řady

Karel Hanika obsadil v kvalifikaci kategorie Moto3 na zítřejší Velkou cenu Velké Británie druhé místo, když nestačil pouze na nejrychlejšího Španěla Jorgeho Navarra, za nímž zaostal o více než půl sekundy.
29.08.2015 15:50 |

Osobnosti: Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Hanika byl v kvalifikaci v Británii třináctý, Abraham čtrnáctý

Karel Hanika zajel v kvalifikaci na motocyklovou Velkou cenu Británie třináctý čas a do závodu třídy Moto3 odstartuje z páté řady.
30.08.2014 18:20 |

Osobnosti: Karel Hanika (48 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Drsný pád, přesto úspěch! Hanika vyjede ve Valencii ze druhé řady

Karel Hanika odstartuje do Velké ceny Valencie, kterou vyvrcholí sezona mistrovství světa silničních motocyklů, z druhé řady. Letošní debutant v šampionátu Moto3 zajel v dnešní kvalifikaci šestý čas, což je jeho druhý nejlepší výsledek.
08.11.2014 19:00 |

Hanika je čím dál lepší! V Le Mans pojede ze čtvrté rady

Nováček v mistrovství světa silničních motocyklů Karel Hanika zajel v Le Mans svou dosavadní nejlepší kvalifikaci a do nedělní Velké ceny Francie v třídě Moto3 odstartuje z jedenáctého místa.
17.05.2014 16:05 |

Osobnosti: Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Hanika byl v kvalifikaci na Velkou cenu Brna sedmý, Abraham poslední

Karel Hanika zítra odstartuje do domácí Velké ceny ze třetí řady, Jakub Kornfeil se do závodu kvalifikoval jako dvacátý. V kvalifikaci královské kategorie MotoGP se vůbec nedařilo zdravotně limitovanému Karlu Abrahamovi, který skončil poslední.
15.08.2015 15:55 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Kornfeil zajel v tréninku v Kataru pátý čas, nováček Hanika se zlepšil

Jakub Kornfeil zajel pátý čas v závěrečném tréninku na Velkou cenu Kataru, kterou v neděli odstartuje mistrovství světa silničních motocyklů. Druhý český zástupce v nejslabší třídě Moto3 Karel Hanika byl devátý.
21.03.2014 20:35 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Skvělý Kornfeil dojel v Austrálii pátý, bodoval i Hanika

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil si na Velké ceně Austrálie dojel pro výborné páté místo a zaznamenal druhý nejlepší výsledek v sezóně. Na prvního Portugalce Oliveiru přitom ztratil pouze 288 tisícin sekundy. Na Phillip Islandu bodoval také Karel Hanika, který skončil na čtrnáctém místě.
18.10.2015 12:05 |

Hanika byl rychlejší než Kornfeil! V Assenu pojede ze třetí řady

Motocyklový závodník Karel Hanika zajel v kvalifikaci na sobotní Velkou cenu Nizozemska v třídě Moto3 osmý čas a do závodu vyrazí ze třetí řady. Jakub Kornfeil byl čtrnáctý a na roštu bude v páté řadě.
27.06.2014 14:45 |

Kornfeil odstartuje v Austinu z druhé řady. Kvalifikaci MotoGP ovládl Márquez

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil odstartuje do Velké ceny Ameriky v třídě Moto3 z druhé řady. V dnešní kvalifikaci zajel šestý čas. Druhý Čech v nejslabší kategorii Karel Hanika byl sedmnáctý stejně jako Karel Abraham v královské MotoGP.
12.04.2014 22:55 |

Hanika zajel výborně kvalifikaci a do závodu v Assenu vyrazí poprvé z první řady

Motocyklový jezdec Karel Hanika má za sebou hodně povedenou kvalifikaci na Velkou cenu Nizozemska v Assenu. Ve třídě Moto3 zajel třetí čas a to znamená, že poprvé v kariéře bude stát na startu závodu mistrovství světa v první řadě.
26.06.2015 15:41 |

Hanika nepotvrdil výkon z kvalifikace, v Assenu skončil osmý

Přestože český motocyklový závodník Karel Hanika vyrazil po třetím místě z kvalifikace na trať třídy Moto3 z první řady, k pódiu měl nakonec daleko. V dalším závodě mistrovství světa v nizozemském Assenu dojel do cíle osmý.
27.06.2015 12:56 |

Hanika byl v kvalifikaci v Německu čtvrtý a vylepšil své maximum

Český motocyklista Karel Hanika zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Německa čtvrtý čas a do závodu kategorie Moto3 vyrazí ze druhé řady.
12.07.2014 14:20 |

KORNFEIL VÁLÍ! Do Velké ceny Itálie vyjede z první řady!

Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil byl třetí v kvalifikaci Moto3 na Velkou cenu Itálie a poprvé v kariéře odstartuje do závodu mistrovství světa z první řady. Sedmým místem si v Mugellu vytvořil osobní kvalifikační maximum i Karel Hanika.
31.05.2014 16:00 |

Domácí motocyklový šampion Hanika si zlomil obě ruce v zápěstí

Letošní dvojnásobný mistr České republiky v závodech silničních motocyklů Karel Hanika si zlomil obě ruce v zápěstí a sezona pro něj předčasně skončila.
22.09.2010 10:30 |

Talent Hanika splnil roli favorita. V Brně se hrála ČESKÁ HYMNA

Česká vlajka zavlála nad Masarykovým okruhem v Brně a na počest vítěze se hrála česká hymna. Závod nováčků Red Bull Rookies Cup totiž ovládl domácí Karel Hanika. To je budoucnost českého motoristického sportu.
24.08.2013 19:20 |

Hanika v Misanu nedokončil, přesto slaví triumf v Rookies Cupu

Český motocyklový jezdec Karel Hanika si dnes v Misanu s předstihem zajistil celkový triumf v Red Bull Rookies Cupu. Prestižní seriál je součástí podniků mistrovství světa a startují v něm talentovaní závodníci na identických motocyklech.
14.09.2013 21:20 |

Motocyklový supertalent Hanika má našlápnuto. Může být i mistrem světa

Talentovaný motocyklový jezdec Karel Hanika bude v příští sezoně startovat v mistrovství světa Moto3 a k dispozici bude mít ty nejlepší podmínky.
24.09.2013 14:45 |

TO JE JÍZDA! Supertalent Hanika Vyhrál už sedmý závod sezony

To je suverenita! Karel Hanika vyhrál už sedmý závod v sezoně motocyklového Red Bull Rookies Cupu a jen potvrdil své postavení mezi mladými jezdci. Příští sezonu už bude jezdit seriál Moto3.
28.09.2013 17:50 |

Kornfeil byl na úvod MS v Kataru šestý, debutant Hanika dojel 14., Abraham 13.

Jakub Kornfeil vstoupil do sezony mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě Moto3 šestým místem ve Velké ceně Kataru. Debutant v šampionátu Karel Hanika bodoval pod umělým osvětlením na čtrnácté pozici. V královské MotoGP dojel Karel Abraham třináctý.
23.03.2014 21:25 |