Skvělí Češi! Gudas zničil Columbus čtyřmi body, Palát vstřelil dvě branky

Svůj nejlepší večer v NHL prožil český obránce Radko Gudas, když se dvěma góly a stejným počtem asistencí postaral o výhru Philadelphie nad Columbusem 6:0. Dva góly zaznamenal také útočník Ondřej Palát.
06.03.2016 10:10 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků)

Palát zářil! Dal dva góly, na třetí přihrál. Blýskl se i Hemský

Ondřej Palát vstřelil v pondělním utkání NHL dvě branky a na další přihrál, přesto neodvrátil porážku Tampy Bay 3:4 po samostatných nájezdech s Phoenixem. V dresu vítězů vstřelil po výměně z Washingtonu první gól Martin Erat a Radim Vrbata jako jediný uspěl v rozstřelu. V penaltovém rozuzlení dostal důvěru i Palát, první hvězda zápasu, ale neproměnil.
11.03.2014 06:45 |

Palát, Gudas ani Šustr hokejovou reprezentaci neposílí

Hokejovou reprezentaci na mistrovství světa v Minsku neposílí ani jeden z trojice hráčů Tampy. Útočník Ondřej Palát i obránci Radko Gudas a Andrej Šustr se z různých důvodů omluvili. ČTK to řekl generální manažer národního týmu Slavomír Lener.
25.04.2014 10:25 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , Slavomír Lener (23 článků)

Rabiát Gudas překvapil celou NHL. Uklidnil se a připsal si čtyři body v jednom zápase!

Jde do sebe! Hojně kritizovaný obránce Radko Gudas konečně hokejové NHL ukázal, že krom trefování soupeřů umí pořádně udeřit i od modré. V noci na dnešek Gudas prožil nejpovedenější večer svého hokejového života.
06.03.2016 17:26 |

Palát zavelel k obratu a hokejisté Tampy vedou sérii

Český útočník Ondřej Palát na ledě Chicaga pomohl Tampě k důležitému vítězství ve třetím utkání finále Stanleyova poháru. Palát v poslední třetině vyrovnal stav zápasu na 2:2 a vítězný gól vstřelil v 57. minutě jeho spoluhráč Cedric Paquette. Tampa nyní vede v sérii na Chicagem 2:1.
09.06.2015 09:11 |

Démon Palát zažil rekordní večer! Dal gól, na další tři přihrál

Na letošního Silvestra jen tak nezapomene český hokejový útočík Ondřej Palát. Poprvé v kariéře v NHL si připsal v jednom utkání čtyři body, když gólem a třemi asistencemi přispěl k výhře Tampy Bay 5:1 v Buffalu. Jeho trefa byla navíc vítězná a Palát byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
01.01.2015 13:21 |

Radko Gudas se zranil! Palát i Sobotka ale ukázali olympijskou formu

Ondřej Palát z Tampy Bay a Vladimír Sobotka ze St. Louis se v nočních zápasech NHL zapsali mezi střelce a potvrdili velmi dobrou formu v olympijské sezoně. Špětnou zprávou pro český hokej je však zranění zadáka Radka Gudase.
10.01.2014 07:45 |

Osobnosti: Vladimír Sobotka (91 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Columbus dál kosí soupeře a míří ze rekordem, Palát potvrdil formu gólem

Ondřej Palát bodoval ve čtvrtém zápase za sebou. Gólem v zápase s Winnipegem sice porážku Tampy Bay 4:6 neodvrátil, ale potvrdil, že po vánočních svátcích se dostal opět do formy. Hokejoví fanoušci s napětím sledují jízdu Columbusu, který porazil na svém ledě Edmonton 3:1 a sérii výher prodloužil na šestnáct zápasů. K vyrovnání rekordu ze sezony 1992/1993 mu schází už jen jedno vítězství.
04.01.2017 09:40 |

Palát se dvěma body podílel na výhře Tampy Bay, bodoval i Hertl

Český hokejista Ondřej Palát se v úterním utkání NHL podílel gólem a asistencí na vítězství Tampy Bay 5:1 s Los Angeles. Dvaadvacetiletý útočník tím zdvojnásobil svůj letošní počet nasbíraných bodů. Nejdříve po jeho přihrávce Lightning zvyšovali na 2:0 a na konci zápasu využil zmatků v obraně soupeře a střelou do odkryté branky uzavřel skóre.
16.10.2013 08:55 |

DOBRÉ ZPRÁVY: Voráček dal dva góly a Gudas je zpátky!

Jakub Voráček vstřelil v NHL dva góly Tampě, ale prohru Philadelphie 3:6 neodvrátil. Do sestavy vítězů se vrátil po zranění další člen českého olympijského týmu pro Soči Radko Gudas, jenž minulý zápas ve čtvrtek nedohrál kvůli bolavému stehnu.
11.01.2014 23:15 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků)

Palát si vytvořil osobní maximum, třemi body pomohl k výhře Tampy

Hokejový útočník Ondřej Palát se v nedělním zápase NHL zasloužil gólem a dvěma asistencemi o výhru Tampy na ledě Caroliny 5:3. Dvaadvacetiletý reprezentant, který nechybí v nominaci na olympijské hry v Soči, tak poprvé zaznamenal v jednom utkání zámořské soutěže tři body.
20.01.2014 09:40 |

Palát, Krejčí a Pastrňák skórovali, Plekanec byl u tří gólů

Celkem šest českých hokejistů získalo v nočních zápasech zámořské NHL alespoň jeden bod. Krejčí s Pastrňákem svými trefami podpořili výhru Bruins na ledě New York Islanders. Jiří Hudler si připsal dvě asistence, Tomáš Plekanec hned tři. Ondřej Palát vstřelil v prodloužení vítězný gól Tampy Bay v utkání s Winnipegem.
24.10.2015 10:30 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Jiří Krejčí (7 článků)

Palát ve své nováčkovské sezoně vstřelil jubilejní dvacátý gól

Český hokejista Ondřej Palát si připsal ve čtvrtečním utkání NHL jubilejní dvacátý gól sezony, ale byl jediným střelcem Tampy Bay, která doma podlehla Calgary 1:4.
04.04.2014 07:55 |

Palát mířil dvakrát do černého. Jeho Tampa vede nad Rangers 2:1

Velkou měrou přispěl Ondřej Palát k výhře Tampy Bay nad New Yorkem Rangers 6:5 v prodloužení, když vstřelil dva góly a na jeden nahrál.
21.05.2015 09:06 |

Palát pomohl Tampě vyrovnat sérii na 1:1

Hokejisté Tampy Bay porazili ve druhém finále Stanley Cupu Chicago 4:3 a srovnali sérii na 1:1. Vítěznou branku vstřelil za nerozhodného stavu 3:3 ve 49. minutě v přesilové hře obránce Jason Garrison. U dvou gólů, jimiž domácí ve druhé třetině otočili skóre z 1:2 na 3:2, byl na ledě český útočník Ondřej Palát. Třetí utkání série je na programu v pondělí v Chicagu.
07.06.2015 09:16 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , Jason Garrison (1 článek)

Palát pomohl vyhnat Pavelce z branky, Jágr nedal nájezd

Hokejový útočník Ondřej Palát se v pátečním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Tampy Bay 4:2 na ledě Winnipegu, v jehož brance čtyřikrát kapituloval Ondřej Pavelec. Střelecky se naopak nedařilo Jaromíru Jágrovi, jenž neproměnil penaltu a New Jersey podlehli Dallasu 2:3 po nájezdech.
25.10.2014 11:20 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)

Vrbata s Hanzalem vyškolili obranu Tampy, skórovali také Palát a Zacha

Čeští útočníci Radim Vrbata a Martin Hanzal byli hlavními strůjci vítězství Arizony 5:3 nad Tampou Bay. Vrbata jednou skóroval a na další tři branky přihrál, jeho krajan se pro změnu blýskl gólem a dvěma asistencemi. Na straně poražených se nenechal zahanbit další český útočník Ondřej Palát, jenž si připsal branku a jednu gólovou přihrávku. Střelecky se prosadil také Pavel Zacha, který čtvrtou trefou v sezoně pomohl New Jersey k vítězství 4:1 nad Philadelphií.
22.01.2017 10:50 |

Osobnosti: Martin Hanzal (57 článků) , Radim Vrbata (96 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Gudas si dal VLASTENEC! Vítězové Stanley Cupu mu za to děkovali

Radko Gudas možná nepamatuje horší chvilku. Tampa vedla doma nad vítězem Stanley Cupu 5:4 a do konce zápasu chyběly necelé dvě minuty. Pak ale přišel vlastenec. Český zadák nezpracoval ostrou nahrávku od Matta Carla a puk odražený od brusle skončil v síti.
25.10.2013 09:00 |

Hokejistům New Jersey nestačily ani dvě branky Marka Židlického a na vlastním ledě podlehli Chicagu 3:5.
04.01.2014 06:50 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků)

Palát dvěma body přispěl k výhře Tampy, trefili se i Sekáč a Erat

Český hokejový útočník Ondřej Palát přispěl v NHL gólem a asistencí k vítězství Tampy Bay 6:3 v newyorské Madison Square Garden proti Rangers.
02.12.2014 10:20 |